Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2017., 13:57   #661
Quote:
mikamaka kaže: Pogledaj post
Meni je odličan Laverin SOS balzam za ruke, baš zbog toga što je hranjiv, a upija se dosta brzo. Kupujem ga u Mulleru, cca 28 kn za 50 ml).

Sorry, ne znam staviti sliku pa evo link:

https://www.ecco-verde.hr/lavera/sos-balzam-za-ruke
Hvala na preporuci.
Nisam kupila ovaj balzam nego isto Laveru ali za ruke i nokte (jbg. privuklo me jer mi koža oko noktiju zna otvrdnuti )
Super se brzo upija (na pakiranju je i takva napomena), solidno njeguje (intenzitet njege je 2 od 4 (balzam je četvorka), nema iritantan miris koji većini zamjeram,.. vidjet ćemo kakva je na dulje staze

https://www.pravera.co.uk/media/uplo...cream-zoom.jpg
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 00:48   #662
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
Hvala na preporuci.
Nisam kupila ovaj balzam nego isto Laveru ali za ruke i nokte (jbg. privuklo me jer mi koža oko noktiju zna otvrdnuti )
Super se brzo upija (na pakiranju je i takva napomena), solidno njeguje (intenzitet njege je 2 od 4 (balzam je četvorka), nema iritantan miris koji većini zamjeram,.. vidjet ćemo kakva je na dulje staze

https://www.pravera.co.uk/media/uplo...cream-zoom.jpg

E vidiš, ja ju baš mjerkam već neko vrijeme, ali na kraju uvijek ziheraški posegnem za ovom SOS . Jednom sam uzela onu svijetloplavu, neka sensitive, pa sam se razočarala, bila mi je nikakva što se njege tiče...
Ajde, javi kakva ti je ova, zanima me jer također imam problem sa suhom kožom oko noktiju...
mikamaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 06:24   #663
Najbolja je bila Rosalova s nevenom, ali su promijenili recepturu i sada je loša. Prebacila sam se na njihovu s maslinovim uljem i zadovoljna sam jako, iako mi je L´occitaneova savršena, no preskupa je.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:02   #664
danas otkrila novu kremu od balee, preeedivno miriše, taman za ljeto
http://www.beautygoddess.nl/wp-conte...ndcreme_01.jpg
hellagoodgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 13:09   #665
Najčešće koristim ovu:

Asena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:15   #666
Kupila sam u Bio & Bio ovu kremu za ruke i zeznula se, nije mi dobra.

https://www.biobio.hr/krema-za-ruke-...roizvod-24963/



Na početku kad namažeš djeluje jako hidratantna, čak možda i prebogata, da bi nakon 20-ak minuta imala osjećaj kao da su mi ruke presvučene nekakvim mat filmom i suhe.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 22:54   #667
Tražim kremu sa SPF ili neku koja u sebi ima sastojke za sprečavanje sunčevih pjega/mrlja po nadlanicama. Hvala
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 19:23   #668
Krema s SPF-om i sastojcima za sprečavanje mrlja Aveo iz Mullera (na njoj piše da joj je SPF 10). Solidan sastav, ok miris i njeguje ruke. Osim nje Nivea ima kremu s SPF i Neutrogena (SPF 25).
Little lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 17:57   #669
Ima li neka krema za ruke za brzi rast noktiju?
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 18:52   #670
ovu kremu za ruke koristim već neko vrijeme i odlična mi je:



Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 20:26   #671
Jel netko koristio evelinovu kremu za ruke?
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 21:23   #672
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Jel netko koristio evelinovu kremu za ruke?
Ja sam dugo koristila ovu i mogla bih je ponovo nabaviti, odlična je:



Trenutno imam ovu, jedna od najboljih koje sam probala u dugo vremena, i preporučam je pogotovo za osjetljivu kožu ruku:

Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 21:51   #673
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Jel netko koristio evelinovu kremu za ruke?
Ja imam neku zelenu, nista ne hrani i necu je ponoviti

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 21:54   #674
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
ovu kremu za ruke koristim već neko vrijeme i odlična mi je:
i meni
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 22:05   #675
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Jel netko koristio evelinovu kremu za ruke?
Eveline je odlična ona neka anti age bijela tuba sa bordo čepom
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 22:52   #676
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Eveline je odlična ona neka anti age bijela tuba sa bordo čepom
Hvala, ja sam mislila uzeti neku smeđu (bež) sa bijelim cepom. Ali pogledam i ovu u Dm-u kad budem.
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 23:16   #677
Što se Eveline krema za ruke tiče, ostale nisam probala, samo ovu narančastu s arganovim uljem koju sam gore stavila. Kupujem je u Mulleru. Ona se može koristiti i kao maska za ruke, ali meni se to ugl. nije dalo, mazala sam je samo kao kremu (dobra je i za nokte). Bogata je, ali ugodne teksture, nije premasna.

Nisam ni obraćala pažnju na ostale Eveline kreme za ruke, izgleda da ih ima jako puno po ovom što pišete.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 18:32   #678
Ljudi molim hitno, svake zime ili kad zahladi muske ruke hrapave, ispucale i krvave. Sad je evo vec pocelo dosta ranije nego inace, pece me i dok perem ruke.. nikad nikakve kreme nisam koristio, izbjegavam to, ali poceo bih ako ima neko super rjesenje da djeluje odmah i instant, ono jednom nanesem i odmah se oporavi i sa sam miran godinu dana, ima tako nesto? Ako nema da djeluje odmah, moze i kroz jedan dan salim se, ne volim kreme, ali moram nesto poduzeti, pls preporuka sto uzeti
francvti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 18:59   #679
Ja u tu svrhu namazem vazelin te bilo koju kremu za ruke i sve je super.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 19:36   #680
Quote:
francvti kaže: Pogledaj post
Ljudi molim hitno, svake zime ili kad zahladi muske ruke hrapave, ispucale i krvave. Sad je evo vec pocelo dosta ranije nego inace, pece me i dok perem ruke.. nikad nikakve kreme nisam koristio, izbjegavam to, ali poceo bih ako ima neko super rjesenje da djeluje odmah i instant, ono jednom nanesem i odmah se oporavi i sa sam miran godinu dana, ima tako nesto? Ako nema da djeluje odmah, moze i kroz jedan dan salim se, ne volim kreme, ali moram nesto poduzeti, pls preporuka sto uzeti
Probaj s ovom kremom iz Lidla

gusta je i ne upija instant pa je koristi kroz noć. Za par dana će ti ruke biti ok
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.