Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2010., 16:07   #81
sunčica zg, kakav ti je taj xen ten? mislim jel ti ostavlja fleke?
ja sam jako jako svjetla ( doslovno sam bijela kao sir ) tak da meni čak i više paše kad nijansa njie pretamna... nego kad je mrvicu tamnija od mene... tak da mislim da bi meni taj xen ten bio ok.

e i šta vi radite da vam se jednakomjerno skida boja... tj. da vam 3-4 dana nakon kaj ste nanjeli kremu ne ostaju onako mjestimično tamna mjesta a mjestimično svjetla (tamo di vam se koža ogulila)?? nadam se da ste skužili kaj sam htjela reć??

ja ne znam da li da si naručim taj xen ten, st. tropez ili fake bake?? ne znam koji bi se od njih mogao i na lice stavljati?
mrnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 18:31   #82
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
A kaj sam ja nevidljiva

Iskreno i mene čudi, al još je šljiva vani za kratku oblekicu pa sumnjam da se svi trackaju ko blesavi ..osim mene

Niš, buju došle kad izađe sunce, pazi kaj ti velim

Dotad bumo si mi lajali ..I, kaj ti koristiš?Ono, kaj ti se pokazalo najboljim?
Ja trenutno xen ten al ga trošim u veeelikim količinama da ga što prije riješim jer mi je presvijetla nijansa ..
Ja trenutno koristm xen-tan transform luxe,i idem na to da dobijem za stepen tamniju nijansu nego što mi je prirodna boja kože.Koristio sam i druge kremice,ali xen-tan i st.tropez spadaju u sami vrh proizvoda za samotamnjenje u svijetu
XEN-TAN
johnny66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 20:01   #83
mrnja, pa meni je xen ten super ..mislim za svjetliji ten pun pogodak , to ti je inače onaj najobičniji "dark lotion"
Meni nije,jer sam ja onako srednje puti a i patim na crno pa bi mi bolje pasala neka tamnija nijansa možda ovo kaj đoni koristi transform luxe navodno da je taj tamniji ..
Inače xen ten se baš ravnomjerno skida ..nema flekova!Jedino sam imala flekove sa davom i đonsonom ..i od nijedne druge!
Ove možeš naručiti samo preko ibeja jer u hr nema nigdje ..naravno ak zna netko gdje bi bilo neka javi ..
Imaš link negdje na prethodnoj stranici za xen ten koji sam ja naručila i imaš st. tropez koji ti prodaje bublica(valjda
smijem reć )

Đoni , vidim očito koristio si st. tropez?Jel ima neke razlike u boji između xen tena i st. tropeza?Ja razmišljam o pjeni od st. tropeza al sam načula da oće bit flekavo s tom pjenom, jedino ako se stavlja na već potamnjeli ten ..
__________________
Album slika
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 20:17   #84
Quote:
mrnja kaže: Pogledaj post
sunčica zg, kakav ti je taj xen ten? mislim jel ti ostavlja fleke?
ja sam jako jako svjetla ( doslovno sam bijela kao sir ) tak da meni čak i više paše kad nijansa njie pretamna... nego kad je mrvicu tamnija od mene... tak da mislim da bi meni taj xen ten bio ok.

e i šta vi radite da vam se jednakomjerno skida boja... tj. da vam 3-4 dana nakon kaj ste nanjeli kremu ne ostaju onako mjestimično tamna mjesta a mjestimično svjetla (tamo di vam se koža ogulila)?? nadam se da ste skužili kaj sam htjela reć??

ja ne znam da li da si naručim taj xen ten, st. tropez ili fake bake?? ne znam koji bi se od njih mogao i na lice stavljati?
Ja imam fake bake i on se može mazati po licu. Čekam još koji tjedan pa ću se cijela namazati. Ono što sam do sada isprobavala je jako zadovoljavajuće a kada to još napravim kako treba, mislim piling koji prethodi i početno mazanje od 3 puta zaredom, bit će više nego dobro . Ovaj fake bake koji sam dobila od fragrancedirecta ima drugačije pakiranje nego ono što mi je muž donio iz Amerike, na pumpicu je, ali je potpuno isto, čak i sastav. Isto takvo se sada pojavilo na cheapsmellsu i sve se mislim da to možda drže isti ljudi, jer sam ja naručila staro poakovanje fakebake. Možda im je staroga nestalo pa mi poslali novo pakiranje. ovo je još praktičnije.

@Jonny koliko plačaš xen tan?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 20:28   #85
Wink

Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
mrnja, pa meni je xen ten super ..mislim za svjetliji ten pun pogodak , to ti je inače onaj najobičniji "dark lotion"
Meni nije,jer sam ja onako srednje puti a i patim na crno pa bi mi bolje pasala neka tamnija nijansa možda ovo kaj đoni koristi transform luxe navodno da je taj tamniji ..
Inače xen ten se baš ravnomjerno skida ..nema flekova!Jedino sam imala flekove sa davom i đonsonom ..i od nijedne druge!
Ove možeš naručiti samo preko ibeja jer u hr nema nigdje ..naravno ak zna netko gdje bi bilo neka javi ..
Imaš link negdje na prethodnoj stranici za xen ten koji sam ja naručila i imaš st. tropez koji ti prodaje bublica(valjda
smijem reć )

Đoni , vidim očito koristio si st. tropez?Jel ima neke razlike u boji između xen tena i st. tropeza?Ja razmišljam o pjeni od st. tropeza al sam načula da oće bit flekavo s tom pjenom, jedino ako se stavlja na već potamnjeli ten ..
Mala ispravka,transform luxe je blaža varijanta i može se nanositi svaki dan,dok je dark lotion najjača varijanta i maže se svaki 3-4 dan jer dosta jako tamni kožu.Konkretno u ovom slučaju za mrnju bi išla blaža varijanta jer kaže da ima svijetao ten,dok ti sunčice možeš koristiti tamniju varijantu,i to tako da naneseš više slojeva,jer si rekla da si malo tamnije puti.A što se tiče pjene mislim da ju je malo teže ravnomjerno nanijeti,a da ne ispadneš flekava...
johnny66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 20:38   #86
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ja imam fake bake i on se može mazati po licu. Čekam još koji tjedan pa ću se cijela namazati. Ono što sam do sada isprobavala je jako zadovoljavajuće a kada to još napravim kako treba, mislim piling koji prethodi i početno mazanje od 3 puta zaredom, bit će više nego dobro . Ovaj fake bake koji sam dobila od fragrancedirecta ima drugačije pakiranje nego ono što mi je muž donio iz Amerike, na pumpicu je, ali je potpuno isto, čak i sastav. Isto takvo se sada pojavilo na cheapsmellsu i sve se mislim da to možda drže isti ljudi, jer sam ja naručila staro poakovanje fakebake. Možda im je staroga nestalo pa mi poslali novo pakiranje. ovo je još praktičnije.

@Jonny koliko plačaš xen tan?
Ja sam tubu od 236 ml platio 22 eura,u cijenu je uračunata pošiljka (4 eura iz engleske) i stigne odprilike za 10-12 dana.Cijena i nije baš jeftina,ali s obzirom na kvalitetu i boju koja se dobije vrijedi svakog centa.Ove kreme koje se prodaju u domaćim trgovinama,ne mogu ni prismrditi XEN-TANU i ST.TROPEZU
johnny66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 21:10   #87
Evo ovdje ima dosta proizvoda od st. Tropez i nisu skupi, apoštarina je oko 3 funte.

http://www.cheapsmells.com/productPa...nge=&category=

Jonny, slažem se s tobom da ovdje kod nas nije ni jedan dostojan u mom slučaju fake bake-u. Čitala sam da je xen tan tu negdje sa fake bake.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 22:35   #88
st.tropez vam je jeftiniji na FD,a i imate na akciji i st.moritz-isto super,a po 2,99 funte!
afrikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 22:46   #89
Quote:
johnny66 kaže: Pogledaj post
Mala ispravka,transform luxe je blaža varijanta i može se nanositi svaki dan,dok je dark lotion najjača varijanta i maže se svaki 3-4 dan jer dosta jako tamni kožu.Konkretno u ovom slučaju za mrnju bi išla blaža varijanta jer kaže da ima svijetao ten,dok ti sunčice možeš koristiti tamniju varijantu,i to tako da naneseš više slojeva,jer si rekla da si malo tamnije puti.A što se tiče pjene mislim da ju je malo teže ravnomjerno nanijeti,a da ne ispadneš flekava...
Pa ja sam je mazala i svaki dan pa to opet nije baš onak crno kak bi ja htjela da bude ..al dobro, mazala sam se i jako malo kao što je preporučljivo ..barem tak tete kažu koje ga reklamiraju na jutjubu ..Uglavnom mislim da za svijetlopute svejedno nije prejaka nit će prvi put jako potamnit ..Onak, boja bude baš prirodna i diskretna.I onda kako kažeš i sam, dovoljno je mazati se jednom u četri dana odnosno može i čak jednom tjedno.

Evo meni ustvari boja bude kao tu kod tete koja ga reklamira (ova desna)
a ja bih htjela ovak kak je prva ženska koju prikazuju na slici (ona before/after)
http://www.youtube.com/watch?v=n-wOBkP-QaU

I da probala sam staviti jednom u debljem sloju (jer kažu da je pakiranje dovoljno za 5-6 mazanja) al naravno, ispadoh ipak malo flekava, koliko god imam zbilja prakse jer se trackam već 3 godine.
Jedino da stvarno probam staviti više slojeva zaredom, ono, namažem se pa pustim pol dana da boja primi pa opet tako i sve dok ne dođem do te neke boje koja bi mi bila ok

E i ako netko zna koja bi onda bila naj naj od st.tropeza znači za tamniji tip
__________________
Album slika

Zadnje uređivanje sunčica_zg : 20.05.2010. at 22:55.
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 10:48   #90
Evo stigla mi je st.tropez i namazala sam si trbuh i facu pa ćem vidjeti za 3-4 sata kaj to je......
malo me frka za facu ali valjda bude ok. I naručila sam si xen tan, dođe oko 180 kn sa šipanjem, valjda mi nebudu carinu opalili, a?
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 14:00   #91
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Evo stigla mi je st.tropez i namazala sam si trbuh i facu pa ćem vidjeti za 3-4 sata kaj to je......
malo me frka za facu ali valjda bude ok. I naručila sam si xen tan, dođe oko 180 kn sa šipanjem, valjda mi nebudu carinu opalili, a?
pa meni nisu ..a i koliko znam ispod 300kn ne carine

i koji si uzela st.tropez?
__________________
Album slika
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 20:14   #92
Evo slijedeći proizvod koji ću ja uzeti će biti St.Tropez Bronzing Spray,dakle kao što i ime proizvoda kaže radi se o spreju,znate već da je najbitnija stvar prije nanošenja dobar peeling,a odmah poslije toga slijedi ono najvažnije,a to je RAVNOMJERNO NANOŠENJE kreme za samotamnjenje,jer od toga najviše zavisi kako će u konačnici sve ispast.St.Tropez jedini od svih proizvođača trenutno ima u ponudi sprej za tamnjenje...
johnny66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 20:38   #93
Quote:
johnny66 kaže: Pogledaj post
Evo slijedeći proizvod koji ću ja uzeti će biti St.Tropez Bronzing Spray,dakle kao što i ime proizvoda kaže radi se o spreju,znate već da je najbitnija stvar prije nanošenja dobar peeling,a odmah poslije toga slijedi ono najvažnije,a to je RAVNOMJERNO NANOŠENJE kreme za samotamnjenje,jer od toga najviše zavisi kako će u konačnici sve ispast.St.Tropez jedini od svih proizvođača trenutno ima u ponudi sprej za tamnjenje...
Ajde kad ti dođe javi kako funkcionira
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 21:13   #94
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ajde kad ti dođe javi kako funkcionira
Potpuno isto kao dezedorans,samo što nije miris već "tanner".I vrlo se ravnomjerno nanosi,dakle šanse da neko postane flekav su vrlo male.
johnny66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 21:19   #95
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
pa meni nisu ..a i koliko znam ispod 300kn ne carine

i koji si uzela st.tropez?
Ajde super da tebe nisu carinili valjda neće ni mene! Uzela sam pjenu od St. Tropeza i super mi je boja na licu, vratu i dekolteu. Nije nimalo flekavo niti narančasto, lijepa je zdrava osunčana boja. Jedino me malo frka da mi se lice ne pobuni jer je inače problematično.

Malo mi je smrduckala koža nakon 6-7 sati ali nije jako kao što neke smrde.Ta pjena je obojana i lijepo se vidi gdje si namazala a gdje ne.

Meni je ok i preporučam. E a kaj je to za carinu fakat do 300 kn. ili 160 kn.(ja sam nešto čula da je granica 160 kn)?
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 21:49   #96
ma mislim da nije do 160kn ..ja sam već sve i svašta naručivala do 300kn pa me nisu carinili ..

Aj super da ti paše pjena ..mislim da ću i ja nju onda nakon xen tena ..

A smrducka i xen tan onak malo al se nakon nekog vremena ipak malo kao "razlufta" ..
__________________
Album slika
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 12:21   #97
da ne čitam unazad, da li se st tropez ispere pod tušem, koliko ostane boja, koja je boja - zlatna, narančasta, smeđa
ili još bolje, ako je tko koristio nuxe da usporedi
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 13:52   #98
Boja ti se skida ravnomjerno kada se kupaš,samo koristi sapune za bebe,pošto su blaži i nemaju alkohola u sebi.A boja će biti najsličnija,ako ne i ista kao prirodna boja poslije sunčanja,ukoliko koristiš proizvode o kojima smo mi prthodno pisali.
johnny66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 14:10   #99
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
da ne čitam unazad, da li se st tropez ispere pod tušem, koliko ostane boja, koja je boja - zlatna, narančasta, smeđa
ili još bolje, ako je tko koristio nuxe da usporedi
Kako ti se skida tako ćeš je obnavljati.Tako sam ja prošlo ljeto radila.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 14:11   #100
Quote:
johnny66 kaže: Pogledaj post
Boja ti se skida ravnomjerno kada se kupaš,samo koristi sapune za bebe,pošto su blaži i nemaju alkohola u sebi.A boja će biti najsličnija,ako ne i ista kao prirodna boja poslije sunčanja,ukoliko koristiš proizvode o kojima smo mi prthodno pisali.
Htjela sam pitati da li piling ide obavezno prije svakog mazanja i kad si crn, pa želiš obnoviti boju?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.