Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2010., 20:41   #81
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
UV zracenje koci imunoloski sustav.
hvala
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 13:51   #82
meni svaki put kad netko spomene to spricanje ja vidim edwinu iz ab fab i kak je ona to radila doma. picka je dosla sa slaufom doslovno, nabila je na zid, jos se morala okretat i naprcit da joj u dupe udje. ja ne znam jeste li vi to gledale al to mi je jedna od najsmijesnijih scena ikada u bilo kojoj komediji. veli joj patsy u jednom trenutku da skine gace a ona veli - pa nemam gace, to je spek!
e, kraljice. al zbilja kraljica. ne moram napominjati da je izgledala kao rakun poslije cijelog procesa. )))))))))
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 20:46   #83
Zanima me koliko se vas šminka nakon solarija? Ja najčešće idem navečer na solarij baš zato da ne stavljam šminku poslije sunčanja, ali rekla mi je zenskica u salonu di se sunčam još prošle godine da se može šminka nanjet bez problema nakon solarija. Mislim to mi ne ide u glavu. Ne smijem se umivati da si boju ne "sperem" ali mogu staviti podlogu, puder, rumenilo i xy stvari na facu i sve 5
¤amélie¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 11:03   #84
je li netko zna neki solarij studio u blizini črnomerca? google mi najbliži izbacuje u centru i ako netko zna ima li bar u centru neka akcija (tipa svako peto-deseto sunčanje gratis il tako nešto)?
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 15:21   #85
Quote:
vikky kaže: Pogledaj post
je li netko zna neki solarij studio u blizini črnomerca? google mi najbliži izbacuje u centru i ako netko zna ima li bar u centru neka akcija (tipa svako peto-deseto sunčanje gratis il tako nešto)?
Isto pitanje imam!

U onom frizerskom salonu na samom okretištu, S Faktor, ženska mi već duže vrijeme govori da će bit skoro, a to njeno skoro nikak da dođe.
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 16:37   #86
Vidjeh da još jedan salon u Dubravi (između stanice okretišta i Pitarella, s lijeve strane kad se ide iz grada) ima ponudu sunčanja cijeli mjesec za 180 kn.

A u DM-u, Sundanceov sprej za solarij koji su cure nahvalile u prijašnjoj temi je snižen 50% (na 15 kn) jer se povlači iz prodaje.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 20:07   #87
Quote:
UnusualMe kaže: Pogledaj post
Isto pitanje imam!

U onom frizerskom salonu na samom okretištu, S Faktor, ženska mi već duže vrijeme govori da će bit skoro, a to njeno skoro nikak da dođe.
SUNCOKRET-slovenska,3 stanice od črnkasa

ja prezadovoljna
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 14:10   #88
Thumbs down špricanje

Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
jel ima ITKO iskustva sa spricanjem
ja sam u četvrtak bila na špricanju zbog jedne večere sinoć....strava!! Ruke su mi bile pirgave ( nadlanice ), a lice mi je premalo pošpricala pa je izgledalo kao da imam odrezanu glavu!!! Ornela Megasun. Nikad više!!!
amiraamira is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 19:16   #89
Pozdrav cure!
Ima li koja od vas preporuku za solarij u Splitu ali da nije baš 5,6kn,nego neke 3kn/min.?
Unaprijed hvala.
~Gatex~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 11:59   #90
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
SUNCOKRET-slovenska,3 stanice od črnkasa

ja prezadovoljna

da, baš sam bila sretna kad sam skužila da ima suncokret u slovenskoj, inače mi je njihov salon u savskoj mrak nadam se da taj u slovenskoj ima sličan ambijent, baš danas idem tamo
je li ona njihova kartica sa svakim desetim sunčanjem gratis onda vrijeda za oba salona, znaš možda?
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 22:28   #91
Quote:
vikky kaže: Pogledaj post
da, baš sam bila sretna kad sam skužila da ima suncokret u slovenskoj, inače mi je njihov salon u savskoj mrak nadam se da taj u slovenskoj ima sličan ambijent, baš danas idem tamo
je li ona njihova kartica sa svakim desetim sunčanjem gratis onda vrijeda za oba salona, znaš možda?
da,možeš koristiti u oba
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 22:43   #92
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
da,možeš koristiti u oba
već sam aktivna tamo na sunčanju pa sam upućena, ali svejedno hvala solarij u slovenskoj mi je odličan, ambijent super, baš sam hepi što mi je tako blizu
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 15:05   #93
Quote:
~Gatex~ kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure!
Ima li koja od vas preporuku za solarij u Splitu ali da nije baš 5,6kn,nego neke 3kn/min.?
Unaprijed hvala.
za 3 kn nisam čula da ima
ono šta znam je da je dobar onaj mega sun u vukovarskoj preko puta one male pumpne stanice
minuta je 4 kn i 50 lipa. svaki 10. put gratis solarij+krema
TheGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 20:58   #94
hm zna li mozzda neka od vas di ima u zg-u solarij da je po min-2-2.50-3 kn i da nisu slabe lampe...
tincek_'91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 21:05   #95
Quote:
Pamella_19 kaže: Pogledaj post
Pojma nemam, valjda nekih pola sata
Ja baš sad došla sa kvarcanja, budem pitala tu žensku u ponedjeljak di još imaju taj salon u gradnu, ako hoćeš?
od savskog m. do dubrave ti treba najmanje 1 sat....a ak ides autom 20 min
tincek_'91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 21:03   #96
hej curke zna tko kako se zove taj salon u dubravi sto nudi sunčanje za 180kn/mjesec dana? I dali tu postoje kakva ograničenja, ono 2 dana u tjednu određeno minuta ili nešto tak? I ako netko ide iz iskustva dali su dobre lampe, dali se brzo tamni?

I dali ima slična akcija bliže meni, naime ja sam u zgradi kraj autobusnog kolodvora...nisam iz zg ali ako mi detaljnije objasnite snaći ću se
bubica17-sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 11:44   #97
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Vidjeh da još jedan salon u Dubravi (između stanice okretišta i Pitarella, s lijeve strane kad se ide iz grada) ima ponudu sunčanja cijeli mjesec za 180 kn.

A u DM-u, Sundanceov sprej za solarij koji su cure nahvalile u prijašnjoj temi je snižen 50% (na 15 kn) jer se povlači iz prodaje.
između okretišta i pitarella? hm.. nikad nisam tamo ništa primijetila. to još postoji?
butterfly_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 13:50   #98
Quote:
~Gatex~ kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure!
Ima li koja od vas preporuku za solarij u Splitu ali da nije baš 5,6kn,nego neke 3kn/min.?
Unaprijed hvala.
Sumnjam, ja se ipak drzim onog u Vukovarskoj i placam 4,50kn
Jeftinije jedino u periodu od 10.mj do 3mj kad imas onaj happy hour.
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 10:52   #99
ljudi bila ja jučer u solariju i malo pocrvenila..ništa strašno to će do sutra nestat..nego bila sam glupa i nisam skužila da mi se rub od tangi supstio na pola guze i sad imam dvije trake bijele ...planiram napraviti piling dobar kad se crvenilo smiri...nego mislite da će mi te bijele trake nestat ako odem još 2-3 puta do mora jer stvarno smiješno izgleda ...malo sam neiskusna kad je riječ o solariju...
__________________
...Anyone can be passionate, but it takes real lovers to be silly...
Maya 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 13:25   #100
Zna li netko gdje u Zg-u ima stajaći solarij? Hvala unaprijed!
butterfly_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:52.