Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2004., 09:07   #1
The Shield / Na rubu zakona (2002-2008)

Moram priznati da mi se jako sviđa ova serija u kojoj glavni lik, mali čelavac sustavno radi s kriminalcima, uzima dio droge koju zaplijeni, upravlja kvartom i u svakoj epizodi se nađe u sve gorem sranju.


Napokon su pokazali pravog policajca koji sa značkom može biti veći kriminalac jer ga je teže uhvatiti.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 12:31   #2
Gledao sam malo - i svidjelo mi se viđeno.


Zaključio sam da liku kojeg tumaći Michael Chiklis nikad ne bi imao hrabrosti stati na put.
Jebate, koji nabildani ćelavac.


Inače, američanski policajci su veliki fanovi serije.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 13:05   #3
Čudim se što ovu temu već prije nitko nije otvorio - dosad sam pogledo skoro sve epizode što ih je nova prikazala i morma reć da sam oduševljen - konačno malo realnosti u tim "policajskim" serijama
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 16:44   #4
Quote:
kozz kaže:
Gledao sam malo - i svidjelo mi se viđeno.


Zaključio sam da liku kojeg tumaći Michael Chiklis nikad ne bi imao hrabrosti stati na put.
Jebate, koji nabildani ćelavac.


Inače, američanski policajci su veliki fanovi serije.
Da,da,vidi se po njihovom shvaćanju pretjerane sile pri uhićivanju kriminalaca
__________________
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil you're a friend of mine
See my white light flashing as I split the night
'Cause if good's on the left, then I'm stickin' to the right ...
~ˇ^˘°Nightrider°˘^ˇ~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 17:05   #5
dobra mi je serija, štaviše sviđa mi se... mislim da se i hrvatskim policajcima sviđa.
Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 17:35   #6
Quote:
Acid kaže:
dobra mi je serija, štaviše sviđa mi se... mislim da se i hrvatskim policajcima sviđa.

da ali di su naši murjaci još od toga - bilo bi dobro kad bi bili taki a ne pusiys košto su sad
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2004., 06:48   #7
Re: Na rubu zakona (Shield)

Quote:
Grejp kaže:
Moram priznati da mi se jako sviđa ova serija u kojoj glavni lik, mali čelavac sustavno radi s kriminalcima, uzima dio droge koju zaplijeni, upravlja kvartom i u svakoj epizodi se nađe u sve gorem sranju.
Čovjek uzme drogu jer mu trebaju novci da upiše svog zaostalog sina u posebnu školu, pribavi novac i sve 5, a onda mu kažu da ga ne može upisati jer mu se ime spominje u tom skandalu, a ništa nije dokazano. Ironija na kvadrat.

Inače, odlična mi je serija... samop nisam gledao prve dvije... kako je ovaj upoznao onu prostitutku ili tu ima još nešto više od prije... znam da je pričao ženi kako, samo nisam siguran da li laže.
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2004., 11:25   #8
Re: Re: Na rubu zakona (Shield)

Quote:
BillGatesMustDie kaže:

Inače, odlična mi je serija... samop nisam gledao prve dvije... kako je ovaj upoznao onu prostitutku ili tu ima još nešto više od prije... znam da je pričao ženi kako, samo nisam siguran da li laže.
To što je pričao ženi je jedina istina koja postoji... do sada. Pojavljivala se iranije... sređivao joj crack, prikrio ubistvo koje je napravila... a odakle se znaju prikazano je tek u razgovoru sa ženom.

inače serija je odlična
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2004., 12:29   #9
ja sam gledala samo jednu epizodu..i nisam baš oduševljena..malo su napalamudili - ono kad prikriva ubojstvo koje je kolega napravio pa ubiju još jednog člana bande da sve izgleda kao njihov obračun? nije li to malo pretjerano?
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2004., 15:38   #10
Serija je imala (meni) najbolju prvu epizodu svih vremena. Otprilike si čupaš kosu od ideje da moraš čekati tjedan dana da vidiš nastavak. Osim toga, stvarno najbolja policijska serija koju sam imala prilike gledati ( a dugo je trebalo da mi neka premaši Odjel za umorstva ).
Black555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2004., 18:14   #11
Quote:
BillGatesMustDie kaže:
Čovjek uzme drogu jer mu trebaju novci da upiše svog zaostalog sina u posebnu školu...
a ne...maznuo je koku prije nego je saznao da mu je klinjo autist...to za upis u školu je upotrijebio kao izgovor...kasnije, baš kao što si i rekao...ironija s jagodom na vrhu...

serija odlična
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2004., 19:50   #12
serija mi je ok!
je to još ide na novoj ili su je prestali emitirati?
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2004., 23:37   #13
Svaki utorak oko 21 h - sutra čekamo
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 01:43   #14
cini mi se da kad se sve zbroji i oduzme da celavi napravi vise toga dobrog nego loseg..
Veva is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 12:07   #15
Nema je više, tj. danas je očito nema.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 13:50   #16
ma nije je ni bilo prošli utorak koliko se meni čini, pa sam zato pitala ide li to još.
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 00:03   #17
Quote:
Grejp kaže:
Nema je više, tj. danas je očito nema.
vidi stvarno nema više - a taman sam se naviko
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 00:39   #18
Valjda su otkupili sempl-paket ili nisu platili za otkupljeno.

Ne bi se čudio.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 06:37   #19
Na TXT-u je najavljen sadržaj slijedeće epizode za 6.7.

I što reći na to nego: JEBALI VAS BECKHAMI!!! :2up:
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 07:30   #20
Quote:
BillGatesMustDie kaže:
Na TXT-u je najavljen sadržaj slijedeće epizode za 6.7.

I što reći na to nego: JEBALI VAS BECKHAMI!!! :2up:

Zbog reprize repriza o Bočnimšunkama oni nisu pustili Shield.
Typical.
Neka, bar još uvijek ide serija.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.