Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2013., 17:21   #81
ili novoj tv jer sumnjam da bi doma prikazivala kriminalističku seriju
TerryD is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 11:25   #82
Pogledao sam prve 4 epizode i utisci su pozitivni ali jos uvek nisam odlucio hocu li nastaviti s gledanjem/pracenjem ove serije.

Za "The Shield" sam saznao tako sto je glavni lik glumio i u meni dragoj seriji "No Ordinary Family" i plus sam dobio preporuku.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 14:55   #83
Pogledo juče zadnju epizodu, super su mi od 4.-7. sezone.
Stara Mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 16:14   #84
Na kojem programu gledaš tu seriju?
TerryD is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 22:03   #85
Na nijednom, skinuo sam si sve epizode pa gledo redom.
Išlo je to prije par godina na novoj, al u 3 ujutro
Stara Mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 19:22   #86
Napravio sam malu pauzu no veceras nastavljam tamo gde sam stao znaci peta epizoda.
Verovatno cu pogledati 3-4 epizode pa ako ne budu izrazito lose nameravam da nastavim i odgledam sezonu do kraja.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 21:30   #87
Velika je verovatnoca da cu odustati od ove serije, ne vuce me da nastavim odnosno iz epizode u epizodu mi opada interesovanje.

Videcu kad veceras zavrsim prvu sezonu te cu onda doneti konacnu odluku.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 18:21   #88
Ovo ce biti prva serija od koje sam totalno odustao pa joj se vratio.

Ovih dana startujem drugu sezonu
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 20:54   #89
Treca sezona razbija, dobra je i druga isto ali treca mi je jos bolja.

Aceveda blowjob
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 10:50   #90
Cetvrta sezona je super mozda i najbolja do sada.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 21:37   #91
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Pogledao sam prve 4 epizode i utisci su pozitivni ali jos uvek nisam odlucio hocu li nastaviti s gledanjem/pracenjem ove serije.

Za "The Shield" sam saznao tako sto je glavni lik glumio i u meni dragoj seriji "No Ordinary Family" i plus sam dobio preporuku.
Nastavi ovo gledati, ali upozoravam te, svašta češ vidjeti
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 12:50   #92
Arrr, steta sto Glenn Close nije duze ostala.

Sezona 4 i 5 su vrh. Forest Whitaker odlican.

Quote:
Stara Mrcina kaže: Pogledaj post
Pogledo juče zadnju epizodu, super su mi od 4.-7. sezone.
Sad kad sam pri kraju sezone 5 mogu se sloziti s tobom. Stvarno od sezone 4 na dalje dosta su bolji nego pre iako su i pre bili super sada je jos uzbudljivije.

Obicno serijama pada kvalitet kako sezone odmicu a ovde svaka naredna sezone bolja od predhodne. Evo peta sezona jos bolja od cetvrte koja je bolja od predhodne tri.

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Nastavi ovo gledati, ali upozoravam te, svašta češ vidjeti
Ni ne pomisljam da odustanem, nema je*ene sanse, serija je sve bolja i bolja.

Uh odlicno, radujem se svacemu
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 11:12   #93
Kavanaugh je opasan ali ga se Vic uvek otrese s qurca kao kurvu

Laura Harring koja glumi advokaticu (Rebecca Doyle) je neverovatno sexy
Catherine Dent (Danni) je isto sexy.

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Nastavi ovo gledati, ali upozoravam te, svašta češ vidjeti
MC jel to svasva oni vise stvari koje ce se izdesavati ili je jedna stvar ? Ako je jedna stvar samo mi reci u kojoj sezoni ce se desiti.

Ja veceras zavrsavam sezonu 5, ostale su mi jos dve epizode.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 11:52   #94
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
MC jel to svasva oni vise stvari koje ce se izdesavati ili je jedna stvar ? Ako je jedna stvar samo mi reci u kojoj sezoni ce se desiti.

Ja veceras zavrsavam sezonu 5, ostale su mi jos dve epizode.
Mislio sam više na šokantne stvari koje će policuja raditi kriminalcima, pnekad kriminalci policji, običnim ljudima, itd.

Pogotovo kasnije sezone
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 13:39   #95
Lem ne a u pi*ku materinu Shane jebi se a do djavola je*em ti

Ah, steta.

Startovao sam sezonu 6 i pogledao prve dve epizode. Od kako je dosao Forest Whitaker sve veca sranja po "Udarni Tim" uziva se u gledanju

Ali Vic jebe kevu Kavanaughu haha totalno ga je sjebo u stilu Jokera spustio ga je na svoj nivo i tu ga porazio.

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Mislio sam više na šokantne stvari koje će policuja raditi kriminalcima, pnekad kriminalci policji, običnim ljudima, itd.

Pogotovo kasnije sezone
A to pa evo vec se desilo nesto od toga (gore napisah).
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 15:39   #96
Jesi naletio na pedofila i kako su ga "obilježili" dečki iz tima?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 12:38   #97
*** Oprez! Upozorenje! Spoileri !!! - ne citati ako niste gledali seriju ***

Predobra/prejebena/preodlicna/izuzetna/fenomenalna serija !!!

Nocas sam je odgledao do kraja i jos sam pod snaznim utiskom dodatno zbog savrsenog finala serije.

Ne znam odakle da pocnem.... prve tri sezone su super ali onda od cetvrte serija bude jos bolja odnosno uzbudljivija i napetija. Peta sezona je imala jebeno brz tempo i gricko sam nokte koliko je bilo napeto.
Ta sezona mi je i najdraza jer se "Udarni Tim" drzi zajedno i brane se da ih ne obore.

Sedma sezona mi je imala neocekivani razvoj dogadjaja. Ja sam mislio a i zeleo da Vik i Sejn ostanu najbolji prijatelji i da se Vik pomori sa Korin te budu srecna porodica a nisam ni u snu zamisljao ovakav razvoj dogadjaja.
No ovako je mozda i bolje jer da je bilo kako sam ja mislio ne bi imali toliko uzbudjenja i napetosti. Zao mi je Sejna i to bas bas steta sto je tako zavrsio. Ja sam se shockirao kad je izvrsio samoubistvo a tek kad su prikazali Maru i dete nisam mogao da dodjem sebi i poverujem uh. A ono oprostajno pismo je bilo tako tuzno da sam umalo suzu pustio, jbt au covece bem ti zivot. Roni isto a i Vik je zavrsio lose mislim svi su sjebani i nisu se izvukli sa svim sranjima koja su radili. Lema ubi Sejn koji je izvrsio samoubistvo a Roni zaglavio u zatvoru dok je Vik kao prosao najbolje a zapravo nije uh kako je tuzan bio kad je cuo sirene i gleda s prozora samo sto ne zaplace jer do juce je bio deo toga a sada je... ma ne mogu vise bas mi ga zao.
Prejebena je scena i jedna od najboljih kad Vik kaze plavusi da je radio i gore stvari a ona jos u neverici kako ih je sve sredio. Na kraju krajeva Vik je kriv za sve, upropastio je zivote kolegama-prijateljima i sebi.

To je opet bolje nego da serija ima srecan kraj. The Shield je zavrsena u velikom stilu.

Svidja mi se to sto je serija brza i non-stop uzbudljiva. Glavni likovi su super napisani i odglumljeni.

Jedina zamerka mi je bila shake cam ali sam se nakon prve sezone naviko jer ja ne preferiram ni filmove sa shake cam ali film traje sat-ipo ili dva sata a serija puno duze no privikoh se na takvu kameru koja i odgovara kod akcije.
Isto mi je ona njihova stanica u pocetku bila odvratna ali se navikoh i zavoleh to mesto.

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Jesi naletio na pedofila i kako su ga "obilježili" dečki iz tima?
MC od trenutnog uzbudjenja ne mogu se setiti toga. U kojoj to sezoni bese ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 12:56   #98
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Predobra/prejebena/preodlicna/izuzetna/fenomenalna serija !!!

Nocas sam je odgledao do kraja i jos sam pod snaznim utiskom dodatno zbog savrsenog finala serije.

Ne znam odakle da pocnem.... prve tri sezone su super ali onda od cetvrte serija bude jos bolja odnosno uzbudljivija i napetija. Peta sezona je imala jebeno brz tempo i gricko sam nokte koliko je bilo napeto.
Ta sezona mi je i najdraza jer se "Udarni Tim" drzi zajedno i brane se da ih ne obore.

Sedma sezona mi je imala neocekivani razvoj dogadjaja. Ja sam mislio a i zeleo da Vik i Sejn ostanu najbolji prijatelji i da se Vik pomori sa Korin te budu srecna porodica a nisam ni u snu zamisljao ovakav razvoj dogadjaja.
No ovako je mozda i bolje jer da je bilo kako sam ja mislio ne bi imali toliko uzbudjenja i napetosti. Zao mi je Sejna i to bas bas steta sto je tako zavrsio. Ja sam se shockirao kad je izvrsio samoubistvo a tek kad su prikazali Maru i dete nisam mogao da dodjem sebi i poverujem uh. A ono oprostajno pismo je bilo tako tuzno da sam umalo suzu pustio, jbt au covece bem ti zivot. Roni isto a i Vik je zavrsio lose mislim svi su sjebani i nisu se izvukli sa svim sranjima koja su radili. Lema ubi Sejn koji je izvrsio samoubistvo a Roni zaglavio u zatvoru dok je Vik kao prosao najbolje a zapravo nije uh kako je tuzan bio kad je cuo sirene i gleda s prozora samo sto ne zaplace jer do juce je bio deo toga a sada je... ma ne mogu vise bas mi ga zao.
Prejebena je scena i jedna od najboljih kad Vik kaze plavusi da je radio i gore stvari a ona jos u neverici kako ih je sve sredio. Na kraju krajeva Vik je kriv za sve, upropastio je zivote kolegama-prijateljima i sebi.

To je opet bolje nego da serija ima srecan kraj. The Shield je zavrsena u velikom stilu.

Svidja mi se to sto je serija brza i non-stop uzbudljiva. Glavni likovi su super napisani i odglumljeni.

Jedina zamerka mi je bila shake cam ali sam se nakon prve sezone naviko jer ja ne preferiram ni filmove sa shake cam ali film traje sat-ipo ili dva sata a serija puno duze no privikoh se na takvu kameru koja i odgovara kod akcije.
Isto mi je ona njihova stanica u pocetku bila odvratna ali se navikoh i zavoleh to mesto.



MC od trenutnog uzbudjenja ne mogu se setiti toga. U kojoj to sezoni bese ?
Shane je govno, a i Mackey je na kraju ispao govno
Ronnie mi je u stvari bio jedini stvarno simpatični lik i žao mi je što je on na kraju svega kupio
sjeverni vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 15:12   #99
Quote:
sjeverni vjetar kaže: Pogledaj post
Shane je govno, a i Mackey je na kraju ispao govno
Ronnie mi je u stvari bio jedini stvarno simpatični lik i žao mi je što je on na kraju svega kupio
Ma dobro pa to se jos u prvoj sezoni videlo jer su dirty cops.

Meni je Lem bio bolji od Ronija. Vik je za sve kriv on ih je primamio i odvuko u propast ali ni on nije prosao puno bolje.
Uglavnom ja obozavam Vika i Sejna i saosecao sam s obojicom bez obzira sto unistavaju sve oko sebe.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 29.03.2013. at 15:25.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 14:24   #100
15.8.2013 krenuo sam sa drugim/ponovnim gledanjem ove fenomenalne serije !

Evo me sada vec u drugoj sezoni, stigoh do druge ep.

Bas mi se gleda The Shield i maximalno uzivam.

Quote:
senor chang kaže: Pogledaj post
The Shield s06 e09/10
Evo jos jedan forumas gleda The Shield.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:31.