Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2011., 14:28   #81
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
znam
na repeatu je cijeli dan
Da, i meni je odlična. Samo je malo previše negativnih komentara i dislikeova, no većina od tih je itekako sluša...
Canticum is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 23:01   #82
ma kao i uvijek,svi pljuju a svi slušaju....
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 02:04   #83
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
ta "pevaljka" je slušanija od većine hrv. izvođača trenutno,mislim da i to nešto znači
može značit nešto od sljedećeg, ili sve odjednom: 1. pevaljka ima dobru promociju 2. pevaljka je zgodna pa ljude ionak nije briga kak pjeva 3. glazbeni ukus masa je sve gori i gori

jer realno gledajući, žena nema ni mrvicu talenta ni pjevačkih vještina, mislila sam da je Jelena Rozga užasna, ali prema ovoj pevaljki gospodična Rozga je pravi vokalni virtuoz

Quote:
pola_pola kaže: Pogledaj post
/.../"Ti si moj!, moj napitak čarobni, moj naslonjač udobni, ljevoj desna cipela"
Mislim da definitivno moraš bit na nekim drogama da ti napamet padne da si lijevoj desna cipela...
o bokte hobi mi je inače pisanje debilnih tekstova, onak iz zajebancije, ali ovak neš mi nikad nije palo na pamet. još ću počet slušat Magazin u potrazi za inspiracijom.

Quote:
mimi_2311 kaže: Pogledaj post
/.../Osobno- slušam potpuno drugačiju glazbu, Muse, Arctic Monkeys, Pepperse, Lily Allen...ali, ruku na srce, na to se ne mogu razbacati vani!
od svega navedenog poznajem samo opus RHCP, ali na njihove stvari se u pravilu itekako možeš razbacat. ili zašto se ne razbacat npr. na pjesme Georgea Michaela? kvalitetne su, a istovremeno na dosta njih čovjek može "poludjet" i plesat i skakat i svašta nešto.


Quote:
mimi_2311 kaže: Pogledaj post
Shvaćam da ta glazba nije kvalitetna i, u trijeznom i prisebnom stanju ju neću poslušati haha, ali neću ni glumiti ''da je to za mene čisti šrot i niiiikad nebi, Bože sačuvaj! ''.
ja npr. nikad ne bih mogla bit toliko pijana da bih mogla na bilo koji način uživat u ovom ili cajki, a vjeruj da mogu bit jako, jako pijana. pijanstvo nije isprika. mislim da je poštenije priznat da u određenim situacijama uživaš u ovakvim stvarima nego se ovak izvlačit.

Quote:
mimi_2311 kaže: Pogledaj post
Pjesme su zarazne. Svi po njima pljuju, ali ih isto tako svi za 3 dana znaju, uđu u glavu i postanu hitovi!
ja ne znam ni jednu jedinu, a nije da me nisu baš nigdje zaskočili pa sam bila prisiljena čut koju stvar. ovo "svi" ti propada.

Quote:
mimi_2311 kaže: Pogledaj post
/.../To što ljudi komentiraju Magazin, Rozgu, Huljića i ekipu...e, to sve govori.
komentiraju jer ti likovi iskaču iz paštete kamo god čovjek pogleda pa mora to čut htio ili ne, pa kad ih već nemreš izbjeć onda se bar možeš ispuhat komentirajući. kad znam da bi negdje mogli iskočit nosim sa sobom čepove za uši ali toliko ih se forsira da te ponekad jednostavno iznenade.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:22   #84
Quote:
Snowcrowned kaže: Pogledaj post
jer realno gledajući, žena nema ni mrvicu talenta ni pjevačkih vještina, mislila sam da je Jelena Rozga užasna, ali prema ovoj pevaljki gospodična Rozga je pravi vokalni virtuoz
Pa ne bih se baš složio s tobom. Andrea ima odličan glas, samo to trenutno sa pjesmama koje pjeva ne može pokazati.
Evo da se uvjeriš (nemoj se bojati nisu pjesme iz magazina):
http://www.youtube.com/watch?v=T9gdx...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=IC2I0...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=iHUtN...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=4BqNT...eature=related
Canticum is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 17:08   #85
Ima odvratnu boju glasa
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 17:55   #86
ova ave maria je tako pogrešna on so many levels.
pa gle, da ju netko malo istrenira možda i ne bi bila tak loša, neki ljudi su prirodan talent ali nekima bome treba trening, a ona je definitivno među ovima kojima treba. ali ovo je blago rečeno užasno, za početak, žena ne može uopće držat dah, da bar može ton držat do kraja i ne bi bilo tak odvratno. iako, prema onom kaj sam čula do sad na ovim tvojim linkovima i ne zvuči loše, iako su te nazovimo ih pjesmama poprilično bedaste, prve dvije su nekakve vokalize, treća ajde nekako i zadnja ave maria od koje mi se sledila krv u žilama, i to ne u pozitivnom smislu. a kaj se same boje glasa tiče nije baš toliko ružna, ima poprilično visok i nježan glas ali ne zvuči baš kao dijete i tko voli takve glasove bi mogao uživat, naravno uz uvjet da pjeva normalne stvari a ne debilane tipa Magazin i da na svom glasu poradi.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 16:00   #87
http://www.youtube.com/watch?v=Hhcf0D7fFSQ
Veliki koncert u Splitu.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 16:02   #88
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Yuhiii..nek i ostanu amo, please, God, please, usliši ateistu bar jednu molitvu
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 19:04   #89
sleng usliši ti molbu jednog druggog ateista i ne trollaj
znam za ovaj koncert u Splitu,nažalsot mislim da neću ići
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 12:00   #90
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
sleng usliši ti molbu jednog druggog ateista i ne trollaj
znam za ovaj koncert u Splitu,nažalsot mislim da neću ići
pa zato jer si ateist, ne budeš išao, kažnjava te Svevišnji....a ja ti ne mogu uslišiti molbu...osim ako ne misliš da sam Bog
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 18:48   #91
vidi kako te modovi ne kažnjavaju,a mene za svaku glupost
aaaa ne boj se ti za mene,prije ću ja sa Magazinom i Rozgom u raj nego ti
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 02:34   #92
Ne vidim baš da su te moderatori Glazbe ikad kažnjavali izuzev jednog kartona (u moru drugih) koji je bio davnih dana, ali možemo mi opet počet trenirat strogoću. Nije problem.

Krenite on topic, molit ću.









Ili barem kvalitetno i ontopično trollajte.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 11:47   #93
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
vidi kako te modovi ne kažnjavaju,a mene za svaku glupost
aaaa ne boj se ti za mene,prije ću ja sa Magazinom i Rozgom u raj nego ti
Može, dobra škvadra je ionako u paklu. Sorry, S., morao sam
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.02.2012., 15:39   #94
Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
Ne vidim baš da su te moderatori Glazbe ikad kažnjavali izuzev jednog kartona (u moru drugih) koji je bio davnih dana, ali možemo mi opet počet trenirat strogoću. Nije problem.

Krenite on topic, molit ću.

Ili barem kvalitetno i ontopično trollajte.
jesu na drugim PDF-ovima,a na glazbi sam ionako rijetko
tako je,aj odma mi spiči karton jer slušam Magazin
aaa sleng kruži na Rozginoj i Magazinovoj temi i sere kvake,Magazin već 20 godina (zapravo 30 ) postoji,i još uvijek je slušan,mislim da bi i to trebalo nešto značit...po meni sve pjesme sa Šušnjarom su dobre,a ako se nekome ne sviđa nek ne sluša,ne mora svaki dan dolazit prosipat pamet nama koji slušamo
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.02.2012., 21:39   #95
Prejeftine pjesme, ko god da je rekao sad sam mu zaboravil nik al Rozga je stvarno virtuoz u usporedbi s ovom :')
PercyKnight is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 04:07   #96
Pjesma JOS SE NE BI UDALA i LUZER su mi dosta slicne, nezz jeli samo meni ili i vama

Ali, oni su mi kao LMFAO, pjesme tj. tekst glup, ali dobro dodju 4-5 puta ih poslusat
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 04:43   #97
pa sama Andrea je rekla da je Luzer svojevrstan nastavak Maslačka...pomiješao si malo
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 09:28   #98
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
pa sama Andrea je rekla da je Luzer svojevrstan nastavak Maslačka...pomiješao si malo
Znači to je nešto kao Metalikin Unforgiven,samo se nadam da Magacin neće napravit katastrofalan treći nastavak kao što je to metalika napravila
__________________
.fm
Cornshucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 14:53   #99
Quote:
Cornshucker kaže: Pogledaj post
Znači to je nešto kao Metalikin Unforgiven,samo se nadam da Magacin neće napravit katastrofalan treći nastavak kao što je to metalika napravila
nisam upućen u Metalicin opus,ali također nadam se da ova pjesma više neće imat nastavaka
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 15:57   #100
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
pa sama Andrea je rekla da je Luzer svojevrstan nastavak Maslačka...pomiješao si malo
Ne Maslacka vec Jos se nebi udala i Luzer

Iako su im spotovi dobri kakvih ima na hrvatskoj sceni
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.