Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2010., 18:03   #21
Quote:
gatara kaže: Pogledaj post
Neznaju ni oni tj poslovna tajna )

Šššššš ovaj mjesec
Naravno opet smo među zadnjim zemljama

a poslovna ajna,je kak da ne,ti naruči pa čekaj

hvala na info.
__________________
ošikuru
Durden is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 18:47   #22
aha,ma ja sam ovdje pitao vas jer kad sam bio prije 20 dana u t-centru onda su rekli da dolaci krajem 8 ili početkom 9 mjeseca pa kad sam neki dan bio rekli su da dolazi pred kraj ovog mjeseca a na netu sam čitao da dolazi oko 23 ili 24 devetog.
haj pipl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 18:52   #23
prodaja bi trebala početi 24.09.
To je zadnja informacija koju sam dobio, ali moje osobno mišljenje je 10 mjesec.

Čak sam čuo da je T-Com dobio prvu pošiljku, ali to je patka.
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 19:14   #24
Quote:
-Um- kaže: Pogledaj post
prodaja bi trebala početi 24.09.
To je zadnja informacija koju sam dobio, ali moje osobno mišljenje je 10 mjesec.

Čak sam čuo da je T-Com dobio prvu pošiljku, ali to je patka.
Nevjeruj da je sve patka ) Neki ljudi su ga vec imali u rukama ali kao sto kazem ššššš opet tajna jel? Znat cete uskoro
gatara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 19:17   #25
Quote:
Durden kaže: Pogledaj post
Naravno opet smo među zadnjim zemljama

a poslovna ajna,je kak da ne,ti naruči pa čekaj

hvala na info.

Cuj nije ti nitko drzao ili nekom vec drugom pistolj i prjetio da ce vas ubiti ako ne narucite,sve ste sami izabrali,nije nazalost sve tako crno kako izgleda,ovi koji su narucili nece cekati do 10-11mjeseca kao ostali "smrtnici"...
gatara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 19:50   #26
mislim,meni nije problem čekati,čekat ću koliko treba zato jer znam da je to dobar mobitel i da ga vrijedi čekat..

EDIT: imam još jedno pitanje(da opet.. ) zanima me dali i kako mogu internet koji sada koristim na kompjuteru imati na Iphoneu,ali bez wifi-a?

Zadnje uređivanje haj pipl : 13.09.2010. at 20:05.
haj pipl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 20:52   #27
Quote:
haj pipl kaže: Pogledaj post
mislim,meni nije problem čekati,čekat ću koliko treba zato jer znam da je to dobar mobitel i da ga vrijedi čekat..

EDIT: imam još jedno pitanje(da opet.. ) zanima me dali i kako mogu internet koji sada koristim na kompjuteru imati na Iphoneu,ali bez wifi-a?
Mob ili bilo koji drugi uređaj se mora nekako "povezati",recimo na htc-u imas opciju da se ponasa kao ROUTER tj da koristis njegov internet ali bez kabla tj htc bude kao bezicna mreza,dok kod iphona moras staviti usb kabel i tako ga povezati i onda koristis internet od telefona ali koristiti internet od kompjutera bez bezicnog interneta ili bilo kakvog drugog povezivanja nije moguce
:
gatara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 00:18   #28
Evo koliko sam upućena iPhone 4 u T-mobile ponudi krajem ovog mjeseca, pa sretno
Mizz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 12:15   #29
prvo nemojte mi se smijat ja se uopće ne kužim u te iphone, al uglavnom dečko mi želi kupita taj iphone 4 ... jel se može kupit uređaj bez onih itarifa i to..i zanima me jel to čudo funkcionira normalno na bonove
Luxuria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 12:24   #30
Quote:
Luxuria kaže: Pogledaj post
prvo nemojte mi se smijat ja se uopće ne kužim u te iphone, al uglavnom dečko mi želi kupita taj iphone 4 ... jel se može kupit uređaj bez onih itarifa i to..i zanima me jel to čudo funkcionira normalno na bonove
može ali znatno skuplje nego da se uzme uz kakav ugovor. bolje je onda kupiti na crno.
radi na bonove ali obavezno uzmi kakav data paket.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 12:24   #31
Naravno da može.
Ali, kao i svaki drugi mobitel- tako je skuplji.
U T- mobileu puno skuplji.
Ali, zato će se u oglasniku dati naći jeftinije (vjerojatno je i sada jeftinije nego što će biti u T- mobileu na bonove kada dođe).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 12:27   #32
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Naravno da može.
Ali, kao i svaki drugi mobitel- tako je skuplji.
U T- mobileu puno skuplji.
Ali, zato će se u oglasniku dati naći jeftinije (vjerojatno je i sada jeftinije nego što će biti u T- mobileu na bonove kada dođe).
aha, a dobro, kada dođe u tmobile otić ćemo tamo pa ćemo se raspitat o tome svemu, al to bi mi bilo najbolje bez ikakvih plaćanja mjesečno, nego samo na bonove
Luxuria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 12:32   #33
još samo jedno pitanje koja je razlika između tih itarifa i web'n'walk? znači moram neku od itarifa da bi imala internet na njemu? hmm.. kako je meni to sve komplicirano za skužit
Luxuria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 14:11   #34
Quote:
Luxuria kaže: Pogledaj post
još samo jedno pitanje koja je razlika između tih itarifa i web'n'walk? znači moram neku od itarifa da bi imala internet na njemu? hmm.. kako je meni to sve komplicirano za skužit
ne moraš imati neku tarifu da bi koristila internet..
jednostavno pošalješ A na 3636 i odabereš opciju za internet,evo,ja sam sebi jučer stavio za 5 kuna 30 mb... to je meni baš tovoljno,čak i 15 mb bi mi bilo dovoljno za ovaj mobitel.. a za iphone nezz koliko troši,ali spreman sam na njega potrošiti par desetaka kuna mjesečno...kako se kaže,ako imaš za skupi auto,imaš i za benzin..
haj pipl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 14:21   #35
Quote:
haj pipl kaže: Pogledaj post
ne moraš imati neku tarifu da bi koristila internet..
jednostavno pošalješ A na 3636 i odabereš opciju za internet,evo,ja sam sebi jučer stavio za 5 kuna 30 mb... to je meni baš tovoljno,čak i 15 mb bi mi bilo dovoljno za ovaj mobitel.. a za iphone nezz koliko troši,ali spreman sam na njega potrošiti par desetaka kuna mjesečno...kako se kaže,ako imaš za skupi auto,imaš i za benzin..
da naravno nego pitala sam to jer mi dečko to oće kupit, pa ne bi još da potpisuje ugovor i da njemu dolaze računi iako on kaže da to uopće nije skupo te itarife mjesečno..nezz raspitat ću se još malo o svemu tome..treba mi malo vremena da pohvatam te sve opcije
Luxuria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 14:25   #36
Quote:
Luxuria kaže: Pogledaj post
da naravno nego pitala sam to jer mi dečko to oće kupit, pa ne bi još da potpisuje ugovor i da njemu dolaze računi iako on kaže da to uopće nije skupo te itarife mjesečno..nezz raspitat ću se još malo o svemu tome..treba mi malo vremena da pohvatam te sve opcije
pa istina,nije skupo,150 kuna mislim da je najjeftinije mjesečno a uz to dobiješ i podatkovni promet pa te ne treba zabrinjavati internet..samo je problemčić to što moraš uzeti na 2 godine ugovor..
haj pipl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 00:00   #37
šta će bit samo u crnoj boji sad sam vidjela na stranici za predbilježbu u ponuđenim modelima piše samo black aaaa i zanima me šta ako se prodaju svi iphoni koji im dođu oće li ih dobivat opet možda ipak dođe white
Luxuria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 09:43   #38
Quote:
haj pipl kaže: Pogledaj post
pa istina,nije skupo,150 kuna mislim da je najjeftinije mjesečno a uz to dobiješ i podatkovni promet pa te ne treba zabrinjavati internet..samo je problemčić to što moraš uzeti na 2 godine ugovor..
Super je ta tarifa ali prvih 6mjeseci nakon toga placas uspostavu poziva 25lipa i poruka imas jako malo(50mjesecno)i ja osobno dođem do racuna od 250kn...nebi vjerovali ali uspostava poziva je i kad se osoba nejavi pa racunajte...jedino sto imam skype tj fring pa sa curom preko neta pricam pa sam sada uspio smanjiti racun na 170kn ali s obzirom da ima int od 1gb ja sam sa tim zadovoljan
gatara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 14:19   #39
Quote:
gatara kaže: Pogledaj post
Super je ta tarifa ali prvih 6mjeseci nakon toga placas uspostavu poziva 25lipa i poruka imas jako malo(50mjesecno)i ja osobno dođem do racuna od 250kn...nebi vjerovali ali uspostava poziva je i kad se osoba nejavi pa racunajte...jedino sto imam skype tj fring pa sa curom preko neta pricam pa sam sada uspio smanjiti racun na 170kn ali s obzirom da ima int od 1gb ja sam sa tim zadovoljan
plaćaš uspostavu samo ako se sekretarica javi..ako je isključena onda ne.
haj pipl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 16:12   #40
Quote:
haj pipl kaže: Pogledaj post
plaćaš uspostavu samo ako se sekretarica javi..ako je isključena onda ne.
Potpisujem da...danas provjerio za svaki slucaj..ali u 80posto slucajeva meni se ukljuci sekretarica pa popa lovu..ali da nebi bio takav crnjak ja OSOBNO nikada nebi zamjenio tu tarifu jel mi odgovara,ukljucio sam za 25kn dodatnu opciju naj broj(tako nesto)i sada pricam sa curom za 0kn koliko god hocu(navodno 1500min) a placam uspostavu poziva isto 25lipa(kao sto bi i inace platio)
gatara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.