Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2012., 20:23   #61
Neće ići s Dat će nam Bog, jer je pjesma preslična pjesmi Take me to your heaven.
Što se tiče pjesama s albuma Nebo, morat će ih naravno skratiti, jer gotovo svaka pjesma traje duže od 4 min., a nekakvo je pravilo da bude oko 3 min. (a i sama je rekla da će nastup trajati 3 min.).
Pjesme:
Neopisivo (Nina je autor, a pjesma je izašla s album; prije toga nije izašla, tako da ne mogu biti problemi s datumom izlaska, a ona je rekla da je autor pjesme s kojom će nastupati).
Ljudi od ljubavi (možda, jer nije jedini autor pjesme).
Sve je u u redu(sve isto kao i prethodna pjesma).
Nebo: ispunjava sve uvjete, a i među jačim pjesmama je na albumu, tj. brzo se usvaja.
Sanjam da smo skupa mi (također, nije jedini autor, ali ima karakteristike Neba; hitovska je).
Na zidu plača: dobra pjesma, ali A. M. je autor (ona je svima autor pjesama sada, lol) pa otpada.
Sve mi pamti: otpada zbog istih razloga kao prethodna pjesma,iako je pjesma dobra.
Moje oči pune ljubavi: datum izlaska.
Dat će nam Bog: Nina nije autor, a i već navedeni razlog za ovu pjesmu.
Pokazat ću ti kako da se vratiš: Nina nije autor.
Velika ljubav: Nina nije autor.
Prospi riječi: duet je, a Nina će nas sama predstavljati.
Znam te ja: datum izlaska.
Mama: datum izlaska.

Znači pjesme koje se mogu uzeti u obzir: Neopisivo, Sve je u redu, Nebo i Sanjam da smo skupa mi. Ja bih izbacio Sve je u redu, a i Neopisivo, neovisno što mi je dobra pjesma, ne čini mi se kao pjesma koja bi mogla u jednom nastupu osvojiti publiku, a ipak je to najbitnije. Znači Nebo i Sanjam da smo skupa. Između te dvije: Nebo.
Edit: Pjesma ne smije biti objavljena prije 1. listopada, a Nebo je izašao poslije toga (hvala Canticum na informaciji ).
Više o Nini i Dori na ovoj temi.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 21:45   #62
pjeva na engleskom, a možda zadnji dio bude na hrvatskom, tak sam pročitao na index.hr
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 23:20   #63
Nina Badrić FAN PAGE (Facebook)
Najdraži,IGRAMO SE!!!
500 najbržih ,koji postave podatke koji se traže sa fotke u komentar ispod fotke ,i pošalju te iste podatke na mail [email protected] ,imati će svoje mjesto na Nininom LIVE Eurosong showu 18.2.
SRETNO!
PODATKE MORATE POSTAVITI I NA FOTOGRAFIJU(u komentar) I POSLATI NA GORE NAVEDENI MAIL!
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 22:52   #64
http://www.youtube.com/watch?v=ig4_k9UQ7Fw
Nebo nas predstavlja na Eurosongu.
Evo i nastupa.
http://www.youtube.com/watch?v=M81tvcJLkzY
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 22:53   #65
Evo ga i to smo docekali. Nina ide na Eurosong s pjesmom NEBO. Sto kazete na cjelokupnu Doru (tj. Ninin show)? Meni je show bio super, dosta dinamican i zanimljiv. Vidjelo se da je Nina prilicno uzbudena i jedino sto je malo paralo usi je njen puknuti glas jer je ocito ili prehladena ili je mozda od stresa oslabila i pojacala dojam istrosenog glasa za koji ja odavno govorim da ima jer je jednostavno od prevelikog forsiranja puknuo. Zbog toga je pjesmu Nebo izvela na playback sto mislim ne bi trebalo osudivati ipak je u ovakvom slucaju direktnog izbora jako bitan prvi dojam i bilo bi jako ruzno da se neka greska dogodi (sto je moguce) bas pri tom jedinom izvođenju. Buduci da je glas trenutno ne sluzi najbolje mislim da je dobro sto se odlucila na playback i to nije nista strasno i dino merlin je prosle godine u BH svoju pjesmu 2 puta izvodio tijekom veceri i oba puta na playback i naravno nitko mu to nije zamjerio. Nastup je ostavio dojam definitivno. Ovo nije pjesma koja osvaja na prvu i koju odmah pocnete pjevusiti, ali mislim da ima onaj faktor koji nase pjesme dugo nisu imale a to je da kad je cujete imate je zelju ponovno cuti jer vas nesto zanimljivo privlaci k njoj. Jedino ne znam sto ce s jezikom i mislim da ukoliko nema neke maestralne engleske verzije da je ipak bolje da ostavi na hrvatskom. Ovo je definitivno nesto novo i bio bi red da konacno jednom ne budemo cinicni i negativni i da stanemo iza nase predstavnice jer mislim da tko ima imalo sluha ova pjesma ostavlja kakav-takav dojam i da komentari poput dosadna balada nemaju osnove jer adele sa jednostavnim 4 akordnim baladama punim njenih emocija osvaja svijet. Nina je u ovu pjesmu ocito utkala sve svoje emocije i barem mozemo biti pozitivni po tom pitanju i zazeljet joj sve najbolje i ne govoriti unaprijed da ce se obrukati i propasti i govoriti kako nas nitko nista nije pitao pa neka propane jer glasovali smo jako dugo i nismo nista uspjevali pa ovome barem mozemo pruziti sansu. Ne kazem da ocekujemo pobjedu ali barem pruzimo joj sansu i zazelimo puno srece
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 00:54   #66
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post


Stvarno se trude da osvojimo to zadnje mjesto!

/ i molim lijepo da ne dobijem kaznene bodove za ovaj gif, jer predstavlja savrsenu reakciju na ovako uzasnu i dosadnu pjesmu ! /
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 09:29   #67
Volume , potpis k'o kuća
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 09:32   #68
Meni je pjesma dobra; pri prvom slušanju albuma, prva mi je ušla u uho.
Samo se nadam da će scenski nastup biti maštovitiji. Naime, ekipa koja prati Eurosong, sigurno prati i Beyonce, a ovo jako, ali JAKO sliči na ovaj nastup.
http://www.youtube.com/watch?v=9RTDrb-rskA
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 09:41   #69
Pjesma je dobra al' dosadnaaaaaa
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 09:43   #70
definitivno loš odabir za eurosong. ko da smo prokleti, neznamo više ni napraviti ni izabrati pjesmu za eurosong.
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 11:48   #71
pomalo razočaran.
na nekoliko mjesta je falšala, bila nečujna ili je mrmljala. I mislim da je to od forsiranja visina , a ne od prehlade ili nešto slično jer nebi mogla skakat cijelu večer da je bolesna.
Neke svoje stare pjesme je lošije otpjevala, a to se od nje ne očekuje jer je stvarno jedna od kvalitetniji ali ono jučer je bilo kao daria sa lahorom - puno grešaka.

ona inače ima tamniji, dubok vokal i jednostavno se nemre derat kao beyonce, vanna ali od tolike želje si je malo oderala glas i sada zvuči ubijeno, kao da je netko muči.

što se tiče pjesme, ona je dobra, ali joj fali još prerada, jačih bitova i ritmova ( onaj američki stil balada tipa hello, bleeding love itd) kako bi pjesma ostala u uhu i bila primjećena. tako da sam i s tim djelom lagano razočaran jer se ništa nije napravilo u preradi osim što je pjesma skraćena za eurovizijske potrebe. isto tako play back na nebo je po meni bilo glupo jer ako nije uspjela svoje najveće hitove otpjevat kako se spada, onda smo trebali vidjeti na čemu smo kada se ona na refrenu počne derat, jer tam na eurosongu nema playbacka pa ili će to zvučati fenomenalno ili ćemo se crvenit i pokrivat ušima.


sve u svemu razočaran nininom izvedbom općenito jer joj je glas oštećen pa kada pjeva nisko mumlja ili je nečujna, a kada pjeva visoko onda se napinje i to ne zvuči nešto super - ja se nadam da se varam i da je to bilo samo jučer ali eto , vidjet ćemo.
i pjesma je dobra ali joj pod hitno fali prerada da bude prepoznata i da uđe u uho.
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 12:31   #72
Pjesma mi se ne svidja, sumnjam u dobar uspjeh na eurosongu, ili mozda nekim cudom ipak uspije Mislim da je potrebna pjesma koja ostavlja dobar dojam na prvo slusanje, moze to Nina mnogo bolje.
Softa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 14:33   #73
Nebo (Dora).
http://www.vecernji.hr/scena/priroda...-clanak-378408
Quote:
Pjevačicu čeka i snimanje spota u kojem će na moderan način pokušati pokazati sve ljepote svoje zemlje, ali i odluka hoće li pjevati na hrvatskom ili na engleskom jeziku.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 14:49   #74
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Je l' ona to i na playback zeznula tekst ili šta?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 19:13   #75
Meni je pjesma bezveze. Dosadnjikava... Podsjeća me na onog Mikulića sa pjesmom Daješ mi krila. Kvazi balada, stoji tamo i maše rukama, ne ostavlja dojam neki
Vjerujem da nećemo, kao ni prijašnjih godina, doći do finala.

A može mi samo netko objasniti zašto nema klasične Dore ove godine? Na koju foru baš ona ide na Eurosong?
abrakadabraaa is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 19:26   #76
Pjesma neloša, njoj priliči, a je li za eurovizijske standarde ne znam. Ako uspije bit će slušana dalje od istočnog susjedstva.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 14:45   #77
Quote:
abrakadabraaa kaže: Pogledaj post
Meni je pjesma bezveze. Dosadnjikava... Podsjeća me na onog Mikulića sa pjesmom Daješ mi krila. Kvazi balada, stoji tamo i maše rukama, ne ostavlja dojam neki
Vjerujem da nećemo, kao ni prijašnjih godina, doći do finala.

A može mi samo netko objasniti zašto nema klasične Dore ove godine? Na koju foru baš ona ide na Eurosong?
Ovo boldano i mene zanima.
A pjesma od Nine mi je bas bezveze. Cak mi ni ona nije pustila neki dojam (stajling je bio za crknut los).
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 16:03   #78
nema klasicne dore jer su vidjeli da takav nacin izbora ne postize nikakve rezultate pa su odlucili na ovaj direktan izbor kakav rade i brojne druge zemlje i postizu uspjeh, a i usteda je ogromna. inace kritiziranje i pljuvanje svega je postalo bolest naseg drustva. zdrave i dobronamjerne konstruktivne kritike su pozeljne ali ovo po portalima i u javnosti je stvarno grozno. ja ne znam da se ikad ljudima svidjela pjesma koja ide. to je uzasno stvar postovanja bi bila podrzati svoju predstavnicu i zazeljeti joj srecu pa kako ce biti neka bude. i sad su svi odjednom glazbeni strucnjaci i znaju kakvu je pjesmu trebalo poslati. da se poslala neka brza rekli bi dajte koga interesiraju nase poskocice trebamo poslati neku emociju i kvalitet, a sad bi svi slali poskocice. bas bih volio vidjet kakvu bi ti ljudi pjesmu poslali imam osjecaj da bi to tek bio debakl nad debaklima
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 16:10   #79
Šta je sad s tim da ide na operaciju glasnih žica?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 16:20   #80
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Šta je sad s tim da ide na operaciju glasnih žica?
pa eto ide. definitivno to mora raditi jer joj je glas postao uzasan od silnog forsiranja visina i sad ne moze otpjevati ni srednje tonove bez one neke bolesne promuklosti i pucanja glasa
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.