Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2011., 15:28   #21
Dolazak iPhone-a 5!

Dakle, jedan IT-evac iz VIP-a mi je rekao da ne očekuju izlazak iPhone-a 5 prije 2012 i da je moguće da bude u više boja... eto ... naravno uz jači proc, ovo-ono...
kyur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 15:30   #22
Ruku bih dao u vatru da sam upisao ovaj post u temu iPhone 5


hehehehehe, fakat jesam, ali je nova stranica...ufff...šta alkohol u kombinaciji s poslom napravi od čovjeka...ufff...živjeli!!
kyur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 21:09   #23
...možda ga neće biti u VIP-u,
ali na hrvatskom će tržištu skoro biti prije nego na američkom...
...dakle tjedan dva nakon objave početka prodaje...
...sad se prisjećam da će opet biti predbilježbe,
gužve na šalterima i uzaludna nadanja i čekanja...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 22:44   #24
cij tako je billo ia sa iphhone 4
tCloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 22:48   #25
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...možda ga neće biti u VIP-u,
ali na hrvatskom će tržištu skoro biti prije nego na američkom...
...dakle tjedan dva nakon objave početka prodaje...
...sad se prisjećam da će opet biti predbilježbe,
gužve na šalterima i uzaludna nadanja i čekanja...


U principu, trebao bih ga pitati jel to za VIP mislio, ali sam prilično siguran da je rekao da ga Apple uopće neće u prodaju prije 2012 pustiti...
kyur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 23:37   #26
...do sada je bez iznimke Apple izbacivao na tržište,
novi proizvod svake godine u rujnu...
...ovaj puta najave za sredinu listopada...
...izvor=> Panda App
...na Vrijeme dok otplatimo kredite za stari iPhone...

...a ukoliko je oVo istina,
ostali mobilni uređji i dalje se neće moći uspoređivati sa iPhone-om...
__________________

Zadnje uređivanje tomisličak : 25.08.2011. at 23:50.
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 23:55   #27
ako bu ovo to sa filmiča ostali su u banani, prešišao ih apple.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 08:48   #28
Možda bude istina, ali za iphone 12

Do tada...
Rapidshare202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 09:59   #29
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...do sada je bez iznimke Apple izbacivao na tržište,
novi proizvod svake godine u rujnu...
...ovaj puta najave za sredinu listopada...
...izvor=> Panda App
...na Vrijeme dok otplatimo kredite za stari iPhone...

...a ukoliko je oVo istina,
ostali mobilni uređji i dalje se neće moći uspoređivati sa iPhone-om...
Ovo neće biti istinito još barem 10-ak godina. opet se svašta piše o novom iphoneu samo kako bi nabrijavali masu koje će potom pohrlit po svoj primjerak.
Hologramski display još ne postoji (barem ne ovako nešto kao što je prikazano na filmiću), onakva tipkovnica neće sigurno biti ugrađena u iphone, onako tanak mobitel je nemoguće prozvest (gdje bi tu bila baterija??)...
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 16:29   #30
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...a ukoliko je oVo istina,
ostali mobilni uređji i dalje se neće moći uspoređivati sa iPhone-om...


Slažem se, jer ovo izgleda pre-fucking-genijalno. Ostao sam Em na onu lasersku tipkovnicu em na to koliko je mobitel pretanak i velik.
Istinito ili ne, izgleda preodlično.
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 18:54   #31
ma dajte, molim vas. ovo je realno ko' što bi bilo realno da stave i mogućnost teleportacije pomoću iphonea 5
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 11:28   #32
ja ne kontam sta se vi zalite na te baterije na iphone-u ja imam iphone 4 i svako jutro kada idem u skou slusam muziku sat vremena i vise i bateriaj se opce ne trosi brzo i svaki put kad zavrsim sa nekom aplikacijom stisne dupli klik na home i ugasim aplikacije, to sve sam potrazio na jutubu kako spasiti zivot bateriji i stvarno mi je pomoglo. nemam nikakve zamjerke. sada samo cekam iOS 5 i to je to. jako sam zadovoljan sa iphone 4 ! ne namjeravam ga mjenjati par godina. :-)
maki365 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 11:30   #33
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...možda ga neće biti u VIP-u,
ali na hrvatskom će tržištu skoro biti prije nego na američkom...
...dakle tjedan dva nakon objave početka prodaje...
...sad se prisjećam da će opet biti predbilježbe,
gužve na šalterima i uzaludna nadanja i čekanja...


mozda sam u krivu, ali kako molimte da izadje iphone 5 u Hr, prije nego u Engleskoj npr? jesi ti lud ? ili sta. pa naravno da ce prije biti u Apple-ovim trgovinama najdostupniji i najprije. ne pravi ga Hr. pa da kod njih ima prije. ali mozda sam u krivu necu reci da sam u pravu ali ono , logicno je da ce tamo biti prije :S
maki365 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 17:19   #34
...misli što te volja, bijeli iPhone 4G u HR došao prije nego su počeli redovi na američkom tržištu...
...svoj 3GS sam kupio u Hrvatskoj, isto tako, al to je bilo davno, i nisam spomenuo da mora biti kupljen u tmobile ili u VIP-a...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 21:23   #35
Smile

Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...misli što te volja, bijeli iPhone 4G u HR došao prije nego su počeli redovi na američkom tržištu...
...svoj 3GS sam kupio u Hrvatskoj, isto tako, al to je bilo davno, i nisam spomenuo da mora biti kupljen u tmobile ili u VIP-a...

ma okok. ne kazem ja nista, nego sam si kontao pa valjda ce u engleskoj peije izaci nego tu u Hr. posto je to napravljeno tamo i to. al okej. xD. jesi ti ubacivao iOS 5 ? ili (znam da nema puna verzija samo beta. ) ... jesi ju stavio ili ?
maki365 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 23:21   #36
...btw, svi naši iPhone-i izrađeni su u Kini, a raspodjela ide po statistici koliko je u kojoj državi prodanu prijašnjih modela...
...nema šanse više ikada stavlajti betu, poslijednji puta kada sam ubacivao, uletio mi 06.15.00, jedva ga se riješio...
...nešto se čudno događa u Apple, otišao steve jobs, ušuljao se comex koji je osmislio način jailbreaka na http://jailbreakMe.com...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 09:32   #37
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...btw, svi naši iPhone-i izrađeni su u Kini, a raspodjela ide po statistici koliko je u kojoj državi prodanu prijašnjih modela...
...nema šanse više ikada stavlajti betu, poslijednji puta kada sam ubacivao, uletio mi 06.15.00, jedva ga se riješio...
...nešto se čudno događa u Apple, otišao steve jobs, ušuljao se comex koji je osmislio način jailbreaka na http://jailbreakMe.com...

aha , ok... a da li znas mozda odprilike kada bi trebala izaci puna verzija ... ? jedva cekam da izadje bas dobro izgleda :-)
maki365 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 09:53   #38
bok ljudi! Već neko vrijeme pratim ovaj forum pa sam napokon nešto odlučio i napisati /upitati.

kada bi se iphone 5 mogao očekivati u hrvatskoj ako je predstavljanje 7.10.? hoće li novi iphone uopće doći u ovoj godini (mislim na Vip i T-mobile)

hvala
prasinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 19:18   #39
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...baš trebam nekog s iskustvom...
...zanima me, postoji li varijanta na beti2 vračanje na iOS4+..?
...neslužbeno sam čitao da je Apple uspio blokirati SHSH...
Hm, znam da se moglo, ali sada ne znam. Na beti dva je bilo moguće. Ali nisam sada toliko u tome, jer nisam razmišljao o vraćanju na iOS 4.
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 19:20   #40
Quote:
prasinar kaže: Pogledaj post
bok ljudi! Već neko vrijeme pratim ovaj forum pa sam napokon nešto odlučio i napisati /upitati.

kada bi se iphone 5 mogao očekivati u hrvatskoj ako je predstavljanje 7.10.? hoće li novi iphone uopće doći u ovoj godini (mislim na Vip i T-mobile)

hvala
Mislim da ne. Možemo ga očekivati oko Božića, ako izađe početkom desetog, no i to će biti pitanje, jer iPhone 4 je izašao prošle godine u 6 mjesecu, a kod nas je došao 24.09. čini m se...

Čitao sam statistike (istina, to su USA statistike za njihovo tržište) i očekuje se još veća potražnja za iPhone 5 nego što je bila za iPhone 4.
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.