Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2004., 22:25   #61
Quote:
PrittPen kaže:
a majku vam... ja sam nedavno kupila novu kremicu i neću je brzo potrošit, a sad ste me zaintrigirale sa ovom, mislim zvuči ko mana s neba za moju jadnu kožu...
Normaderm - ti je krema ak si prosla 25, ak imas problema sa prosirenim porama, miteserima i pristicima... e onda ju kupi Mozes i kad potrosis ovu svoju novo kupljenu
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 22:27   #62
A ak nisi prosla 25.?
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 22:31   #63
Quote:
Chloe kaže:
A ak nisi prosla 25.?
Pa gleaj, imas Normaderm liniju za adolescente i one starije. Ja konkretno pricam o ovoj novoj Normaderm liniji za ove starije (osobe ).
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 22:45   #64
Ak sam prosla 24, valjda onda moze...

Hocu se i ja rijesiti mitesera i pristica...
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 22:47   #65
Quote:
Chloe kaže:
Ak sam prosla 24, valjda onda moze...

Hocu se i ja rijesiti mitesera i pristica...
Hej, pa nije to tocno determinirano godinama... samo ako imas tipa do 20, onda je bolje koristiti liniju bas za adolescente, a ak imas vise od 20 (22) onda ovu. Cisto mislim, radi ucinka sastojaka kreme.
Probaj, imas kremu u svakoj apoteci. Nadam se da ce biti oke
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 22:51   #66
I shall try... Usput da kazem, meni je malo u vezi mitesera pomogao od Johnson&Johnson - Clean&Clear... Deep Cleansing Cream Wash i Blackhead Clearing Cleanser.

Malo.
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 22:52   #67
Meni su (malo) pomogli oni flasterici, za nos al moglo je to i bolje
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 22:54   #68
Eh... bolje ista nego nista
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 22:55   #69
Re: što s proširenim porama na licu

Quote:
lucija kaže:
Imam nježno, bijedlo lišce, osjetljivu kožu - i proširene pore, na nosu one crne točkice...

probala sam skupe tretmane kod kozmetičarke i to radi - ali trenutno nemam toliko love. S druge strane - ne smijem primjenjivat preagresivne metode jer mi je koža nježna i senzitivna.

Ideje, molim vas
To nisu pore, to su krateri. Plasticna operacija,ako netko vec nije predlozio.
gidu10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 00:51   #70
Quote:
dora kaže:
Pa gleaj, imas Normaderm liniju za adolescente i one starije. Ja konkretno pricam o ovoj novoj Normaderm liniji za ove starije (osobe ).
Ja bash danas kupila tu Normaderm novu, na pumpicu i sa zelenkastim čepom jer sam dosad koristila onu Normaderm Adult (za problematičnu kožu starijih od 20-25, kajaznam)... pa mi je teta apotekarka rekla da je to sad sve jedna zajendička linija...nema više za msanu kožu u pubretetu i poslije puberteta...za sve je sad ta zelena linija...

Maloprije namazala prvi put...kjaznam, čini se ko skorz nova krema, skroz drukčija od starog Normaderma....(što je dobro jer sam imala osjećaj da mi se koža nakon 2 godine već nekako navikla na nju)
..bumo vidli...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 01:04   #71
ja imam 20. pitat ću u apoteci...
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 01:13   #72
Quote:
goldberry kaže:
Ja bash danas kupila tu Normaderm novu, na pumpicu i sa zelenkastim čepom jer sam dosad koristila onu Normaderm Adult (za problematičnu kožu starijih od 20-25, kajaznam)... pa mi je teta apotekarka rekla da je to sad sve jedna zajendička linija...nema više za msanu kožu u pubretetu i poslije puberteta...za sve je sad ta zelena linija...
Ma imas na Vichyjevoj stranici Normaderm razno-razni, ovaj taj sa zelinim cepom je novi, al ja sam bacila pretpostavku (ili tak procitala, bice da je to) da se radi o osobama iznad 20/25 koje imaju razno-raznih problemcica s kozom koje vise kakti nisu bas uobicajene za njihove godine...


Uglavnom da ne lupam bezveze, predlazem sve koje zanima da osim ovih mojih tlapnji (iz prve ruke) si pogledaju sami : Vichy pa procijene jel im treba, sto im treba i ino jel jos ima hrpa proizvoda koje nisam iskusala, a koje bi mozda nekom bile od koristi.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 13:42   #73
Je l' pase Normaderm za jaako osjetljivu kozu, s kapilarama? Inace je masna, necista i bla bla..
mikka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 19:33   #74
Quote:
dreamer~of~dreams kaže:
Ima još jedan proizvod sa čajevcem koji se može nabaviti kod nas: Tea Tree Water od Lusha - https://shop.lush.hr/?section=1&grou...age=13&item=60
Joj, milost, sve samo ne Lush.

Znaci, ulje cajevca u apoteci ili DM-u?
magdalena1999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 13:57   #75
A zasto Lush ne?
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 16:17   #76
pronašla sam bočicu mog ulja čajevca koje sam koristila. njemačka firma ABTEI je proizvođač. nacrtano je stablo čajevca, piše da je original aus Australien i ima vrlo intenzivan miris. bočica je od 10ml, ja bih u svoje mlijeko, tonic i kremu koje redovno korisitim kapnula 2-3 kapi tog ulja i prije svakog korištenja istog dobro promućkala. ali upozoravam vas da ima vrlo intenzivan miris, pa možda nekome bude smetalo.

inače moram vas obavjestiti da vlada totalna pomama, panika, histerija za tom novom Normaderm kremom od vichya!! danas sam ušla u 3 ljekarne i u svakoj je netko tražio tu kremu! umrla sam od smijeha pitala sam za tester, kaže teta da nemaju, da je sve planulo. geeeeez
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 17:44   #77
ma to je sigurno radi foruma... ma ja ću ovu svoju potrošit skroz mi je dobra, a i dobila sam je za božić, mislim da je mama puno platila (esette lauder, nekakva u mliječno staklenoj bočici sa pumpicom... ne znam kako se zove...) pa ću onda za kojih 3/4 mjeseca pitat kakvi su vam na kraju rezultati sa vichyjem... pa će mi to možda bit sljedeća..
nego, vidila sam na linku da ima vichyjev gel za pranje lica iz iste linije, koristi li itko to? (gel mi je pri kraju pa da možda taj kupim??) kakvi su dojmovi?


(meni seka donjela novi tea tree oil od body shopa iz italije ... ali moj baš fino miriši, nije intenzivno, malo hladi kao da ima mente... i dunno- a u sastavu piše aqua, alcohol denat, melaleuca alternifolia (???- jel to to??) , Polysorbate 60.)
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 18:04   #78
Quote:
inace moram vas obavjestiti da vlada totalna pomama, panika, histerija za tom novom Normaderm kremom od vichya!! danas sam ušla u 3 ljekarne i u svakoj je netko tražio tu kremu! umrla sam od smijeha pitala sam za tester, kaže teta da nemaju, da je sve planulo. geeeeez
pa kaj nisi pozdravila Forumasice kad si vec imala priliku ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 19:28   #79
Quote:
PrittPen kaže:

nego, vidila sam na linku da ima vichyjev gel za pranje lica iz iste linije, koristi li itko to? (gel mi je pri kraju pa da možda taj kupim??) kakvi su dojmovi?
Ja. Dobar. 200 ml. 90 kuna.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 19:40   #80
Quote:
LadyInRed kaže:
pronašla sam bočicu mog ulja čajevca koje sam koristila. njemačka firma ABTEI je proizvođač. nacrtano je stablo čajevca, piše da je original aus Australien i ima vrlo intenzivan miris. bočica je od 10ml, ja bih u svoje mlijeko, tonic i kremu koje redovno korisitim kapnula 2-3 kapi tog ulja i prije svakog korištenja istog dobro promućkala. ali upozoravam vas da ima vrlo intenzivan miris, pa možda nekome bude smetalo.


Evo da samo kazem, kupila sam danas teetree oil u DM-u. Nekih 30-tak kuna ili jos manje.
Nakapala u tonik (malo vise od dvije tri kapi ) i fino stipa lice.
Mislim da sam previse nakapala, ali svejedno, bas mi pase.

I ovaj je porijeklom aus Australien.
magdalena1999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.