Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2013., 09:31   #81
Tužno,bome...
Bilo bi zanimljivi saznati di pronalaze te "kuhare" što nisu u stanju pristojno ispeći meso ili lignje ,ma makar patagonijske.
Već smo se na ovom pdf pitali koji je tajni razlog da većina restorana i gostiona na našoj obali nema nikakve veze s ponudom lokalnih ribarnica.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 10:27   #82
Bio je nedavno clanak o tom kak imamo problema s obrazovanjem kuhara. Ugostiteljske skole su slabo opremljene s kuharskom opremom, imaju samo najosnovnije te nemaju novaca za nabavu hrane,pogotovo skupljih namirnica te ucenici u toku cijelog srednjoskolskog obrazovanja nikad nisu imale prilike kuhati/peci bezbroj jela koja bi trebala biti uobicajena. Imaju praksu tokom godine i nesto ljeti kao obavezu,ali tad ucenicima daju da rade samo najjednostavnije poslove u kuhinji pri cemu nemaju kad gledati kako se rade jela koji zahtijevaju vise od guljenja krumpira i sl. Sto se tice ribarnica,znam da u nekim mjestima ribarski ulov ide odmah u izvoz (talijanima), pa nama ostanu najcesce mrvice. Ne opravdavam nikog,i mene cesti ljuti stanje u ugostiteljstvu.

Sent from my HTC One V using Tapatalk 4 Beta
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 10:35   #83
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Već smo se na ovom pdf pitali koji je tajni razlog da većina restorana i gostiona na našoj obali nema nikakve veze s ponudom lokalnih ribarnica.
Cijena. Zadnje dobre lignje sam pojeo prije više godina u Pojodi u Visu, ali to je bilo više iz razloga da posjetim poznati restoran, jer cijena koju sam platio nije nešto što si mogu priuštiti svaki dan.
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 11:38   #84
Quote:
Putnik92 kaže: Pogledaj post
Cijena. Zadnje dobre lignje sam pojeo prije više godina u Pojodi u Visu, ali to je bilo više iz razloga da posjetim poznati restoran, jer cijena koju sam platio nije nešto što si mogu priuštiti svaki dan.
Nisam mislila na lignje jer njima ionak nije sezona.
Mislila sam na ostalu ribu.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 14:31   #85
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Već smo se na ovom pdf pitali koji je tajni razlog da većina restorana i gostiona na našoj obali nema nikakve veze s ponudom lokalnih ribarnica.
Baš sam imala neugodno iskustvo na ribarnici u sklopu jednog supermarketa u turističkom mjestu, pred dva dana.

Talijan ispred mene je kupio velikog romba i pita ženu da li mu može očistiti. Ona kaže rado, ali NE ZNAM ČISTITI RIBU.

Donekle se kužim u ribu, ono šta mi je bilo na vidiku vidim da ništa bistro ne gleda, pa sam ju pitala ako ima šta friško među ovom ribom iza koju ne vidim dobro sa pulta, teta prodavačica kaže da su to njoj sve dopeljali jutros i da ona ne zna šta je friško.

Pitam ju odakle je ta lignja, kaže patagonijska Nisam se baš nakupovala Žena iza mene, pita odakle su vam te lignje, piše neka španjolska firma ispod deklaracije sa cjenom, i teta ispali pa da to su vam patagonijske lignje, to vam je tamo

Osnovni problem je šta je ta prodavačica, po govoru se vidi sa kontinenta, i apsolutno se ne kuži u ono šta prodaje. Ali nije ona kriva, krivi su oni koji su ju postavili na taj odjel ! Ona ne može nikome ni očistiti ribu ni savjetovati kako da ju sami očiste, ne može nikome preporučiti kako da koju ribu pripremi niti koju da kupi. I onom turistu kojem padne na pamet kupit tamo ribu, vjerojatno ih prođe volja kada ne uspiju dobiti nikakvu informaciju o onome šta žele kupiti, a zapravo ne poznaju ništa bolje nego prodavačica
bušić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 19:14   #86
Istina. Stvarno je teško naći restoran s dobrom ponudom šta se tiče ribe i da će se dobro pripremit. Kada mi posluže buzaru smeđe boje meni padne mrak na oči, a šta se tiče rižota sa škampima kužiš da je riža posebno kuhana i škampi samo ubačeni bez ikakvih dodatnih začina...ma užas. Nama dođe da odemo do kuhinje i malo popričamo s kuharom jer to šta pripremaju je sramota.

Inače šta se restorana tiče, meni je katastrofa kada konobar stoji nasred ceste i usmjerava ljude da skrenu u njegov restoran. Daj čovječe ožeži, meni je to odbojno i baš namjerno bi taj restoran zaobišla. A i zbog takvih se napravi zastoj i kolona na cesti.
JustSpicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 14:26   #87
A šta se svi iščuđujete tome ko picek glisti kad smo prije izvjesnog vremena čuli (s više strana) kako je hvatanje ribe sve samo ne ugodan posao.
Nećemo ponovo ulaziti u detalje, svatko se lako vrati mjesec unazad i pročita postove od tada.
To je osnovni razlog.
Premalo ljudi je u tome, ponuda je preslaba i umjesto da budemo izvoznici ribe (ne samo tune) mi friško ulovljenu izvozimo u Italiju, a zaleđeni škart izvana prodajemo sami sebi.
trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 16:04   #88
Evo malo da vam sline dođu..
Dosla prijateljica iz Češke i kako to rade pravi Rvati , odvelo se na veceru..
Otišli u jedan restoran , narucilo se tu svasta.. Evo po slikama mozete i vidjeti.. Kaže Ćehinja kad je vidila racun od 34 eura da se u Brnu ne moze dobit ni jedno jelo za jednu osobu a kamo ovo sve. Toliko o toj Češkoj koja je troduplo jeftinija od nas



Šta kazete jel skupo ovo sve za 34 eu ?? Inace, usporedite ovo jelo i racun sa onim jelom i racunom iz Murtera..
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 17:16   #89
Wobe ovo je puno bolje nego na Murteru zato sta ono ne vridi nista, ali ovo u Ive opet nije na rangu onoga sta bi u Zagrebu dobija,niti je ovo u Ive sad nesto vau sta ce tice cijene ,jedino ako van je kvaliteta ,usluga bila super i ova cijena onda je stvarno dobro..Jer nije bitna kolicina samo jer nisi napisa nista o kvaliteti ,usluzi, lokaciji..Opet je po meni previse 60 kuna za cevape, kad bi se svi splitski restorani stavili u Zagreb 98 posto bi ih propalo, jebiga mi imamo potraznju druge vrste i nije im potrebno radit cilu godinu ka u Zagrebu niti im je potrebna kvaliteta ka u Zagrebu..Ja nisan toliko mjerodavan za usporedbu ,ali ovi sa teme restorani u Splitu jesu mozda se i oni jave.
Čiribimbaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 18:47   #90
Mutna mi slika..sto stvarno 60 kn za cevape? Previse.

Sent from my HTC One V using Tapatalk 4 Beta
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 18:55   #91
Nisu to cevapi u lepinji nego 10 cevapa sa pecenim kumpirom i pecenim povrcem ( gljive , paprike , tikvice ) .

Inace kvaliteta mesa je odlicna u ovom restoranu .
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 22:16   #92
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Evo malo da vam sline dođu..
Dosla prijateljica iz Češke i kako to rade pravi Rvati , odvelo se na veceru..
Otišli u jedan restoran , narucilo se tu svasta.. Evo po slikama mozete i vidjeti.. Kaže Ćehinja kad je vidila racun od 34 eura da se u Brnu ne moze dobit ni jedno jelo za jednu osobu a kamo ovo sve. Toliko o toj Češkoj koja je troduplo jeftinija od nas

Šta kazete jel skupo ovo sve za 34 eu ?? Inace, usporedite ovo jelo i racun sa onim jelom i racunom iz Murtera..
Sto su to cevapi... pa cevapi lepinja? Sto to kosta 20kn?
Cevapi za 60kn je imo skupo.
Mjesano za 82 isto skupo.
Krumpir 15 isto skupo.
Piva 17,5 skupo.
Naravno...jasno da sad to ovisi gdje je to bilo, lokacija i tako to - ali to nije jeftino.
Evo mi danas bili na klopi, pljeskavica gurmanska 350g, pljeskavica ljuta leskovacka 350g (pola mi ostalo nisam mogla pojesti), porcija kajmaka, mineralna, 3 pive, porcija krumpira, 2 lepinje - 144kn.

Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Nisu to cevapi u lepinji nego 10 cevapa sa pecenim kumpirom i pecenim povrcem ( gljive , paprike , tikvice ) .

Inace kvaliteta mesa je odlicna u ovom restoranu .
Kojem to? Di je to "kod Ive"
Kad sam na temi gastronomija pitala gdje otici jesti...nitko nista...osim Fife, Lucca...

Zadnje uređivanje kajpa : 11.08.2013. at 22:34.
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 23:40   #93
jebo maretu,(sad vidio post),tam samo popijem kavu ujutro nakon kupanja s psom u 07:30..al inace sve katastrofa,jedino mi reflektor na slanici ok za te novce...
__________________
11
Dado-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 00:17   #94
Mjesano meso u kojemu dobijes peceno povrce sa zara , 7 cevapa , brzolu , ramstek , teleci snicel , raznjic , domace kumpire .. Tebi je skupo to za 80 kn ??

Nema sta dalje pricat . Nismo na istoj razini . Pa - Pa
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 00:31   #95
Ma ok, nije skupo...ali nije ni nista posebno jeftino. Jasno...ovisi o tome gdje je to, kojeg je tipa mjesto...resta, pecenjara...koliko je ukusno itd.
A sto je to za 20kn?
I...sto je to brzola? Koje od ovog na slici bi bio teleci snicl? Nije li ono tamo ispod i kobasa?
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 02:26   #96
Skupo je ..... al neda se on
twister21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 08:59   #97
Slažem se da nit je neka posebno pripremljena hrana (roštilj ) nit je posebno niska cijena.
U Zagrebu se u većini roštiljarni dobije jako kvalitetno meso u sličnoj količini za manje novaca.
naravno da bi bilo dobro znati lokaciju i kvalitetu i okus ponuđenog.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 10:25   #98
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Slažem se da nit je neka posebno pripremljena hrana (roštilj ) nit je posebno niska cijena.
U Zagrebu se u većini roštiljarni dobije jako kvalitetno meso u sličnoj količini za manje novaca.
naravno da bi bilo dobro znati lokaciju i kvalitetu i okus ponuđenog.
potpis

u zagrebu je stvarno što se tiče ove vrste hrane, ponuda široka a cijene pristupačnije
ovo što su wob i čehinja izjeli bi se u zagrebu za nekih 200-tinjak kn našlo u svakom kvartu
u zadru je sad jedan od glavnih roštinja "Stari MOst" na šinjoretovu, znači lokacija, bolje ne pitaj, 50kn su čevapi no niko se nije žalio da su skupi nego da su prejebeni
dobro, u zadru su čevapi egzotika i naći dobre je stvarno kao dobitak na lutriji

recimo gdje zagreb puši debelo u odnosu na zadar je autobusni kolodvor
ona skladišta muha i đubriva po autobusnom u zagrebu, cijenom kao da si došao na pariški aerodrom, no to se i vidi da su ljudi skužili, zjape prazni uvijek,dok u zadru 3 fast fooda na kolodvoru ne znaš koji je bolji a cijena pristupačna svima, za 35 kuna se naždereš i popiješ colu 0.5

da u zagrebu nije otvorila ona Dubravica na autobusnom, ljudi nebi imali što pojesti, a da je zdravstveno ispravno i koliko toliko jeftino
lav1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 10:31   #99
Pronasla sam lokaciju na googlu. Ne poznam Split i okolicu, pa naravno ne mogu znati je li to mozda neko zanimljivo mjesto i je li ta pizzeria cuvena po odlicnom rostilju, pa lokacija nije bas bitna... Ali rekla bih da se cini da je lokacija bezvezna ...u nekoj ulici na periferiji, uz stambene zgrade i groblje (sto nije lose, dodju ljudi mozda na pice poslje sprovoda), okolica totalno neprivlacna...gdje se i ne mogu imati neke super visoke cijene (osim ako se ne radi o necem posebnom).
Imaju fejs stranicu na kojoj je jedna zanimljiva slika: 2 mijesana. Iako je slika dosta losa, primjecujem da osim dosta krumpira, patlidjana i nesto mesa (ne bih rekla da je duplo od onog s wobove slike) nigdje ne vidim 14 cevapa koji bi kao trebali biti dio "2 mijesana".
Pa se pitam jesu li sada povecali porcije...ili je mozda wob cesci gost pa su malo podebljali ili su dobili nesto viska za onih 20 kn...(cevapi lepinja) ...obzirom da nam wob nije pojasnio za sto je bilo tih 20kn....
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 11:17   #100
Ja ne znam o kojem Zagrebu vi pricate i radite usporedbe . Zadnjih par godina sam redovito u Zg i uvik jedem po tim restoranima i NIKAD nigdje nisam dobio ovoliko hrane za 80 kn . Pocevsi od strogog centra i onog Nautilusa preko restorana na gornjem gradu . Jedino gdje sam pojeo kvalitetno je onaj zlatni medo . A i taj medo nije bas na ruku tako da ako pricamo o nekom turistu dohvatljivom mistu , nece ga dohvatit setajuci i razgledavajuci gornji grad isto ko sta nece turist doc u Ive na mjesano. I sad cu bit u Zg , dolazim na Manu Chao nakon sta se vratim iz Skotske , i opet cu jest po restoranima i znam da necu dobit nigdje ovoliko mesine za ovu cijenu . Premda , ovo je turizam i trebali bi pricat jel ovo gostu prihvatljivo u odnosu na njihove cijene . Ja koji putujem barem 2 puta godisnje ( najcesce i 3. Puta) tvrdim da jeste . Ovu kvalitetu , kolicinu i cijenu nece dobit nigdje . Osim mozda u nekom selu u sredisnjoj bosni di se jos rat vodi .
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.