Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2014., 17:23   #41
pricaju fanovi da sezona zavrsava tako sta je zeynep trudna.. meni se to bas ne svida, jos su premladi za to nagadaju cije dijete bi moglo biti, keremovo ili gunesovo, ja se nadam da je kerem otac...
i mislimo da je gunes ustvari koraj...
i mene bas zanima sta se desilo keremu, to kad je bio taj skok u buducnost, kad je pricala da je znala da ce tako biti da nebi sigurno tako postupila..mozda se nije nista desilo keremu, mozda jednostavno nisu zajedno, mozda ostane trudna a ni ne kaze keremu...
ja se nadam sretnom kraju, iako kako je krenilo tesko da ce biti..
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 19:00   #42
ma ne znam,nekako bas ne vidim zajedno gunes i i zeynep :/ a i meni su premladi da bi bili roditelji..a sto se tice gunesa nekako bi bilo ja mislim preocigledno da je gunes koraj,ja mislim da ce ipak izaci neko ko se niko nije nadao,uostalom kakve veze ima gunes sa onim mehmetom,jer je on u nekoliko prilika rekao kako su mu sayerovi unistili zivot,pa sma pretpostavila da je zbog njih otisla njegova zena,a i begum je govorila kako ih je majka napustila :/ mislim da tu neceg ima oko njihove majke,ali ne mogu da dokucim sta :O
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 20:17   #43
a i meni je nekako glupo da gunes bude koraj, al u prosloj epizodi je bas na to se islo, kerem kad je gledao prsten, snimali su mu oci, i odma prebacili na gunesove, imaju iste, zakljucak gunes=koraj..
mehmet, gunes i jos neki koji je umro valjda u toj sayerovoj tvornici, muz od žale su braca, i zele se osvetiti sad...kad je gunes spasio kerema i zeynep mehmet ga je odmah napao i rekao mi smo braca kako si to mogao napraviti, a gunes mu odgovorio mi nismo braca
ne vjerujem da ima nesto u vezi njihove majke, da se zbog toga zele osvetiti..
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 21:58   #44
moze biti svasta,kako god okrenes morat cemo cekati i gledati sta ce biti,jedva cekam sutra da vidim sta kako,a mozdabi bilo bolje da se zakuha između kerema i zeynep da bude zanimljivo ko na pocetku sa njima a najdraze su mi epizode 10 i 25,ja mislim jendo 10 puta sma ih odgledala hahha
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 11:32   #45
je, i meni su te epizode bile najdraze, kad su se mrzili igrali macke i misa
ali i poslije nisu bile lose, kad su si napokon i jedno i drugo priznali da se vole, ona epizoda kad se slavila nova godina, onaj ples ako nisam pogledala jedno sto puta

veceras epizoda, sve me strah sta ce biti..nadam se da se nece bas jako zakuhat izmedu njih, da si kerem nade neku novu kojim slucajem, jos vise ce povrijediti zeynep a i sebe..
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 16:40   #46
ma neee,nece valjda,jedino ako ona jane ne iskoci iz nekog grma grrrrr :/ ona mi je totalno nedefinisana,nekad je dobra a nekad cudna,sjecas se kad je bacila ono netso sto joj je dala keremova majka :/
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 18:53   #47
Mislim da se Jane vise nece ni pojavljivati u seriji ma ona jos uvijek voli kerema, vrebala je prilike al kerem se nije dao, voli on previse zeynep..

evo jos malo i krece serija, ja se pripremila za gledanje
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 19:06   #48
hehe evo i ja sam,cekam novu epizodu mislim da ce oko 7 i 30 nova epizoda
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 19:19   #49
ipak prikazuju ozet, a rekli su da nece..
al meni ne smeta da se podsjetim prosle epizode
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 22:25   #50
tacno ne znam sta bih rekla,epizoda me odusevila i u jendom dagu sam je dogledala,odavno ovako zanimljivo nije bilo 1 sam se ismijala,a 4 puta mi je mrak pao na oci. ismijala sam se kad je yagmur rekla jane :Hi,canim,Hi hahaha, kasnije mrakovi su padali na oci,tacno mi nije bilo dobro kad je : 1) kerem poljubio jane (wtf), 2) mislila sam da ce kerem dozivjeti nesrecu na onoj zadnjoj utrci ( hvala Bogu nije,uh koje olaksanje), 3) kad je glupaca melis otisla kod kerema i legla pored njega, 4) kad je zeynep odustala i otisla... sve u svemu epizoda puna utisaka,i ja mislim da odlazak zeynepin znaci kraj jedne sezone. sad ce sigurno kerem za njom u golyazi,aksel ce saznati sta je melis uradila ( ne daj Boze spanske sapunice pa melis trudna,mislim nigdje veze),cihan ce isto sigurno u golyazi, da nagovara po meni glupacu br.2. a sto se tice barisa,kao da gledam sad ce on u neki osvetnicki plan prema sayerima :/
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 12:17   #51
ja stvarno nisam ocekivala Jane u ovoj epizodi, mislila sam kako su dosli novi scenaristi da su je se rjesili, jer prosli scenarist ju je obozavao i nije imao namjeru je se rjesiti, a izgleda ni ovi
sta reci nakon jucerasnje epizode??? bila je dobra, dinamicna, svasta se izdogadalo...
kerem je imao jucer 2u1 trenutak
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...20268692_n.jpg

moglo se ocekivati da kerem nece prijaviti oca...kerema bi trebalo dobro nalupati, zeynep ga trazi, on pije, utrkuje se, kad ga je nazvala kaze on nisam mogao...sta radimo???U ovim godinama se vjenčati???
a ono kod jane od kerema je stvarno bilo jadno, da kaze zeynep tko si ti, seljancica, znas ti s kim pricas? sa keremom sayerom, a jane se na to sve smjeska, kerem odguruje zeynep od sebe,al ponizit je na onakav nacin, poljubiti jane, a jane se ponadala da ce on ostati jos kod nje... kad je sve to izgovorio gleda za zeynep kako odlazi i pati, pa pati kereme, i trebas nakon svega izrecenog i napravljenoga...
Kaže joj ja sam ženskaros, zgodan, Kerem Sayer a ko si ti? Lijepa jesi, ali kad pogledam oko sebe ima i ljepših kaže, vidi je pored mene i poljubi Jane
melis je totalno nestabilna osoba, ona jos nije rascistila sama s sobom koga voli, kad je sama sa akselom njega voli, cim vidi kerema poklekne...nju treba vratti u bolnicu,al u drugu ustanovu..

a zeynep jadnica, ne ljuti se na kerema, ona njemu snima cd i prica njihovu pricu, kako su se upoznali..
moglo se i pretpostaviti da ce melis otici kod kerema cim joj je aksel rekao di je on.. aksel bolje nek se makne od melis, samo ce ga povrijediti, ne zasluzuje njegovu ljubav..
ovo s Melis on nije bas kriv ali je kriv za sve što je dovelo do toga.ovako mu je nešto trebalo možda se trgne i shvati da se ne može ponašat kao debil cijeli svoj život i da napokon postane muškarac!!
trci on za njom, i prije ulaska u bus vikne zeynep,a ona samo odmahne glavom i ude, i treba, nek sad malo razmisli, pati..

jedva cekam fragman za slj.epi. da vidim sta ce biti, mislim jos neke 2-3 ep.su posvadani, sad slijedi ep. di su zamjenjene uloge, i jedna u golyazi...
jedva cekam izgleda da ce svaka slj.biti bolja i napetija
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 16:38   #52
tobe tobe sta reci :/ ali mozda je bollje sto je zeynep otisla ,da se kerem malo trgne,uprravu si ti,sta i on vise umislja :O ali ce potrajat da mu zeynep oprosti ja misliim jendo 5 6 epizoda,a i neka ce,nek se pati a melis totalno mahnita,pored onakvog aksela ona mahnitura se dopovezala kerema ko mutav telefona :O ali mozda i nije spavala sa njim nego je samo onako legla,i zaspala na kraju,smao mi je zao aksela kad skonta :/ tacno niej zasluzi,a i ono kako je pomogao keremu tacno je divan :*
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 18:25   #53
ma sto posto nije spavala s keremom on se naravno ne sjeca nicega, ona da, a dali ce htjeti reci pravu istinu to cemo tek morati da vidimo..al kakva je do sada melis se pokazala tesko od nje istinu ocekivati
upravo u golyazi snimaju scene vjencanja valjda demet i cihana, cihan je u odjelu, demet radi friz 47 ep.
svi su tamo osim kerema i melis, keremova mama dosla da prica sa zeynep, rekla joj da ju kerem treba, a zeynep joj samo odg. zao mi je
i žale je tamo,, samo ne znam zbog cega...
kerem se ocekuje sutra da ce doci, ako ne dode ni sutra onda ce biti do kraja sezone posvadani
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 20:43   #54
ne znam dali pratis HanKer i YagKer dogadaje, evo jedne nove vijesti
u turskoj je zavladala ludnica, fanovi su na nogama, razapeli su kerema i yagmur (melis)
dok svi snimaju u golyazi, oni setaju istanbulom, zagrljeni, zaljubljeni
izgleda da su zajedno, slikali su ih fanovi
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 21:53   #55
jaooo,ma daj,nemoj mi reci da su zapravo njih dvoje par :O ,nije zato sto isu par u seriji ,ali brate nikako mi ona nije za njega,pre lehava
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 22:40   #56
ni meni ona ne pase uz njega, sad ne znam dali je to skroz tocna inf,al dns su ih fanovi ulovili, svi u golyazi oni nisu
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...94351169_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...12954642_n.jpg

fanovi kerema lincuju na twitteru, prije 2 tjedna ga pitali u vezi nje,jel s njom, a on odgovorio gluposti,nije s njom, vec godinu dana nema nikoga, a upoznao ju prosli tjedan s mamom, bakom i sestrom i sad jos ove slike izasle, radi budalu od fanova, sta nije lijepo rekao istinu, kao hande, a ne on izigrava neku facu...
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 22:46   #57
pa moze biti,ali mozda su stvarno ono samo bas dobri prijatelji,a opet i to je malo cudno sto je stalno sa njom,eh sad haj budi pametan evo vidijela sam da se demet i cihn vjenacavaju,pa bar nesto veselo,mozda bi s ena vjencanju mogli pomiriti i kerem i zeynep
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 00:01   #58
imam informacije,da ce serija tragicno zavrsiti,zapravo,najtragicnije od svih serija...zejnep umire, a kerem se od ocaja odlucuje za suicid,nazalost
hovarda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 00:08   #59
Quote:
hovarda kaže: Pogledaj post
imam informacije,da ce serija tragicno zavrsiti,zapravo,najtragicnije od svih serija...zejnep umire, a kerem se od ocaja odlucuje za suicid,nazalost
LOL
odakle te inf? ne vjerujem u to
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 13:20   #60
Quote:
Lilloo kaže: Pogledaj post
LOL
odakle te inf? ne vjerujem u to
Zar neće biti druga sezona ?


Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
sali23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.