Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2005., 22:51   #41
Da, ili ona sto je ziva zakopana, gledao sam tu epizodu kao bio je pocetak marta a u aprilu pogledam slucajno jednu apizodu a ona jos uvijek ziva u sanduku i doziva svog ljubavnika, kao cuje je on a uz to, kao, njen brat je na njen grob izlio par kubika betona

Koja debilna serija, najbolja mi je bila najava na OBN-u, "hoce li Tereza osvojiti Etana" Etan

Najsmjesnije je sto su seriju prekinuli kad se radnja zapravo pocela komplikovati.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2005., 12:26   #42
Quote:
smjeskica kaže:
Joj da Ed...ja sve evo zivim u nadi da ce ga poceti ponovo emitovati.
Ali sta je s Prijateljima...poceli emitovati zadnju sezonu pa prekinuli i nikada nisu opet poceli
ED-a najvjerovatnije necemo ni gledati na FTV-u, mozemo se nadati da ce neka televizija iz susjedstva prikazat komplet seriju.

Sto se tice Prijatelja licencu za njihovo prikazivanje otkupila je BHT,u kojoj radi grupa debila koja nista ne radi i gdje ne postoji programska shema.Njihova urednica stranog programa se hvali kako imaju najbolji serijski i filmski program u regionu pa onda skontajte kakva je ostala ekipa.
skripta076 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2005., 12:28   #43
Quote:
Vanjushka kaže:
OBN je najoriginalniji, "South park central" su prekinuli u pola serije a da ne spominjem "Strasti"
OBN treba ukinuti pod hitno jer ono smece od reality showa nije humano. cuj internacionalni reality show.

A sto se tice filmova sjetite se prosle sedmice i Andjeoske oci 4puta u 3dana.
skripta076 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2005., 16:05   #44
a tek one reklame januar na obn, glumci na obn, hollywood na obn, film na obn a sve iste scene iz filmova
beautiful_garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2005., 22:19   #45
OZ POČINJE VEČERAS, PONEDJELJAK 22.40. NEMOJTE PROPUSTITI!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2005., 23:36   #46
Wow, koja serija

Hoce to ichi svaki dan ili samo ponedeljkom? Can't wait.
 
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 00:37   #47
Quote:
deep kick kaže:
Wow, koja serija

Hoce to ichi svaki dan ili samo ponedeljkom? Can't wait.
a znaš kaj je najbolje - you ain't seen nothing yet
najbolje ofkors tek dolazi.... neću pisati spojlere, al evo jednog tizera.... čuvarica zatvora prisiljava inmates na seks, i zna biti jako pissed off ako u izvedbi nedostaje entuzijazma a kad vidite što, odnosno tko je saidova slaba točka .... ahhhh.... ovo je zaista serija i pol!

p.s. OZ ide od ponedjeljka do četvrtka pa tako dok se ne ispuca... mislim 56 komada
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 01:04   #48
Quote:
kokakoka kaže:
p.s. OZ ide od ponedjeljka do četvrtka pa tako dok se ne ispuca... mislim 56 komada
sweeeeeet
Mislim da mi je mozhda prerano bacat ovakove izjave, al to mi je nova najdrazha serija

Kazesh 56 komada, a vidim da serija ima shest sezona, shto bi znacilo da ce opet bit shema Six feet under.
Svi vidli prve 2, 3 sezone, a ostalima se mozemo (i ako) nadat za desetak godina. Vec sam se oprostila od Six feeta.
Pih...
 
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 01:08   #49
a ne, ne ne! ovo je ipak HTV, a oni sad žele pokazati da su bolji od NOVE koja te narajca na seriju, pa zavrne pipu! moraju pustiti sve epizode. MOOOOORAJU!

a što se tiče tvojih izjava, deep kick, ne brini, ne istrčavaš se! već dulje masiram ljude s tom serijom, kak je genijalna, kak ovo, kak ono.... sad nakon prve epizode čula sam se s nekima koji su ju gledali prvi put, i svi su oduševljeni
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 10:10   #50
I? jel gledao tko (osim kokakoke)?

ja skrušeno priznajem da nisam - obrušila se u krevet i
Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 11:16   #51
Quote:
kokakoka kaže:
a znaš kaj je najbolje - you ain't seen nothing yet
najbolje ofkors tek dolazi.... neću pisati spojlere, al evo jednog tizera.... čuvarica zatvora prisiljava inmates na seks, i zna biti jako pissed off ako u izvedbi nedostaje entuzijazma a kad vidite što, odnosno tko je saidova slaba točka .... ahhhh.... ovo je zaista serija i pol!

p.s. OZ ide od ponedjeljka do četvrtka pa tako dok se ne ispuca... mislim 56 komada
Da, ovo je tek pocetak, ljudi i ne slute kakav ce rat voditi Shilinger i Beacher, to nije rat, to je krvoprolice

Mislim na onog nacistu i advokata (ako neko jos ne kuzi o kojim likovima govorim) nacista mu je u prvoj epizodi zigosao dupe, a potpom pocinje spektakl.

Inace, prve dvije sezone su imale 48 komada, tako da si vjerovatno pretjerala u ovoj brojci sumnjam da je HRT otkupio i trecu sezonu odmah. Jer nakon druge sezone mnoge su stvari razrijesene, ja sam cak mislio da je to i kraj serije. Kad ono, ima nastavak.

Inace, bas ovih dana paralelno pratim kraj druge sezone, moram priznati da se serija uopce nije istrosila vremenom. Cak naprotiv, ne da samo drzi kontinuitet, cak je i bolja. Pojavljuju se i dosta popularniji likovi, recimo Luke Pery ili LL Cool J, on ima malu ali odlicnu ulogu. Najbolje mi je kad iskopa rupu u zidu i zadavi zatvorenika u celiji pored njegove samo zato jer mu je ovaj isao na zivce

Ili onaj ludjak Adebisi, uz Saida moj omiljeni lik. Steta sto.... necu reci, gledajte
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 11:56   #52
Quote:
Vanjushka kaže:
Inace, prve dvije sezone su imale 48 komada, tako da si vjerovatno pretjerala u ovoj brojci sumnjam da je HRT otkupio i trecu sezonu odmah. Jer nakon druge sezone mnoge su stvari razrijesene, ja sam cak mislio da je to i kraj serije. Kad ono, ima nastavak.
oh kako mrzim biti u pravu kliknite ovdje ukoliko ste propustili neku epizodu a ti se vanjushka na istom linku možeš uvjeriti da je ukupan broj epizoda 56
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 11:57   #53
Quote:
Vanjushka kaže:



Ili onaj ludjak Adebisi, uz Saida moj omiljeni lik. Steta sto.... necu reci, gledajte
Joj da...steta...ali ono mi je bila jedna od najefektnijih scena

A i situacija izmedju Bicera i Silingera,u sta ce se ono izroditi Boze mili

(nego jesma li ja bolesna ili ima jos neko ko sa interesovanjem prati vezu izmedju Bicera i Kelera )
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 13:21   #54
Quote:
kokakoka kaže:
oh kako mrzim biti u pravu kliknite ovdje ukoliko ste propustili neku epizodu a ti se vanjushka na istom linku možeš uvjeriti da je ukupan broj epizoda 56
Neda mi se sad tamo pretrazivati, zanima me jel u dvije (tri?) sezone ukupan broj epizoda 56 ili cjelokupna serija ima 56 epizoda?

Jer bh televizija je otkupila 48 epizoda, sad me zanima koliko je to sezona uopce. Poslije 24 epizode se primjeti kraj jedne sezone (poslije one pobune i zatvaranja Smaragdgrada) i u 25-oj epizodi sve pocinje iz pocetka, tako da je moj zakljucak da jedna sezona ima 24 epizode.

Ili ja grijesim.

Quote:
(nego jesma li ja bolesna ili ima jos neko ko sa interesovanjem prati vezu izmedju Bicera i Kelera )
Hm, ti ne znas kako je to izmedju njih zavrsilo? pretpostavljam da znas jer ako znas sta se desilo sa Adebisijem i Saidom onda si u toku, ali ako ne znas, necu o tome govoriti. A nije ni fer prema ovim sto nisu gledali, vec su mi izbrisali post ovdje jer sam prepricavao radnju
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 13:34   #55
Quote:
Vanjushka kaže:



Hm, ti ne znas kako je to izmedju njih zavrsilo? pretpostavljam da znas jer ako znas sta se desilo sa Adebisijem i Saidom onda si u toku, ali ako ne znas, necu o tome govoriti. A nije ni fer prema ovim sto nisu gledali, vec su mi izbrisali post ovdje jer sam prepricavao radnju
Ma znam ali sam voljela gledati njihove scene
Ja moram prestati pisati na ovoj temi jer dodjem u napast da opisem sve najzanimljivije scene
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 13:40   #56
http://www.tvtome.com/Oz/eplist.html



ipak che prikazati svih 6 sezona
hateve rula

1-8
2-8
3-8
4-16
5-8
6-8
----
56
 
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 13:49   #57
Post par korisnih informacija... :)

Kao žena koja se može pohvaliti da u svojoj DVD kolekciji posjeduje i 3 sezone Oz-a, (a ubrzo će i četvrtu , suvišno je reći da istu (seriju, op.a.) OBOŽAVAM (-> čitaj: Chris Keller!!).
Za one koji žele znati više - oficijalna HBO stranica (virtualan tour kroz Em City je zakon!) : http://www.hbo.com/oz/?ntrack_para1=...tegory0_show13
Stranica s mnoštvom zanimljivosti (uključujući fan fiction, za one koji će tek postati ozbiljno ovisni : http://archive.nu/oz/
Svima koji će za koji tjedan dijeliti moje mišljenje da je Beecher / Keller Lovefest storyline najromantičnija priča IKAD ispričana toplo ću preporučiti Yahoo grupu Twisted Sisterhood )
Toliko.
Gledajete Oz!!!
snofru is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 14:07   #58
Quote:
deep kick kaže:
http://www.tvtome.com/Oz/eplist.html



ipak che prikazati svih 6 sezona
hateve rula

1-8
2-8
3-8
4-16
5-8
6-8
----
56
E ako je tako, onda sam ja gledao 5 sezona, a samo debilni urednici sa FTV-a mogu otkupiti pet sezona a ne otkupiti i sestu

Quote:
Ma znam ali sam voljela gledati njihove scene Ja moram prestati pisati na ovoj temi jer dodjem u napast da opisem sve najzanimljivije scene
Hehe meni su blago odvratni posebno Beecher sa onom bradom a la jenki kapetan seste konjicke.

I slazem se sa zadnjom recenicom, mislim na sebe, trebao bih prestati ici na ovaj topic, dolazim u napast prepricati cijelu radnju
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 14:32   #59
Re: par korisnih informacija... :)

Quote:
snofru kaže:

Svima koji će za koji tjedan dijeliti moje mišljenje da je Beecher / Keller Lovefest storyline najromantičnija priča IKAD ispričana
ta sam
kakva bridget jones,kakvo prohujalo s vihorom!
Kad se Keller pojavi ja ne trepcem (iako se ipak vise lozim na Saida )

I Edie Falco mi je skroz dobra...mislila sam da cu je bar djelimicno povezivati sa Karmelom Soprano ali tako je dobro odglumila ulogu cuvara da me nicim nije podsjetila na svoju prijasnju ulogu
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 14:34   #60
Dajte ljudi malo se suzdržite, ne otkrivajte detalje, tko će s kim biti i slično, pa jebemu bila je tek jedna epizoda a vi o petoj sezoni! Dosta jebemu
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.