Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2014., 10:35   #21
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Ja bi da Iggy bude DeeDee-in dečko
A čuj, možemo nešto dogovoriti, samo ga prije toga moram malo osokoliti da ne bude papak u vezi
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 12:27   #22


A što će Pepo reći na to?

Ili može imat jednog dečka na moru-galeba jednog na kopnu..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 12:41   #23
Po vašim izvještajima mi se čini da ona ne bi imala problem sve to hendlati
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 19:06   #24
Mala ajkula is back!
Uzgojili smo dva reda zuba tako da nam bude lakše svako smeće po putu što prije sažvakati (ni kamenje nije za baciti)

Vidi se na ovoj slici


Malo smo bili na Bundeku


Malo landrali, pokupili bradom dva krpelja i našli riđavku samo je prošao kroz travu i dva su već bila na bradi..
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 19:17   #25
Mislim da sam vidio tratinčicu


Ajde pusti te papire, ionako ti ne ostaje ništa u glavi


Catch me if you can!


Sve kreativniji u pozama za spavanje
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 19:30   #26
Inače, otkad je došao ima foru da po noći dovuče moje papuče u kućicu. Jedan dan se probudim i nađem u kućici tepih iz kupaone jerbo papuča valjda nije bilo žao mi je što nisam uslikala.

Nego, malo zlato je iznenada oglušilo i dvaput mi je pokušao naskakivati na ruku. Čini mi se da smo oboje u tom trenutku ostali Pa jel to već pubertet?
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 19:41   #27
Ma ne idemo valjda već doma


Evo saću doći samo da još ovo ogulim


Šnjof šnjof. Frajer voli svaki cvjetić pomirisati


Mali vuk
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 20:02   #28
a jaaaaaj..... koji frajer! ova slika s cvjetićem mi je zakon! On meditira...
Enigma5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 20:09   #29
E baš to, meditira. On je sav u svom svijetu, osim kad se igra. I žica
Ne voli se baš pretjerano maziti iako je uvijek negdje blizu nas. Dođeš ga pomaziti dok leži, a on se fino odmakne pola metra, okrene ti dupe i opet legne
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 14:59   #30
Malo smo se preveć otubali
Muž kaže da izgleda kao siroče iz biafre pa mu je brže bolje išao dati jesti.
Ja sam, naravno, maćeha koja ga je odvela unakaziti.
Nisam mislila da će biti toliko kratko, ali narast će. Valjda. Možda ove godine čak i dođu topliji dani.
Meni izgleda kao mala glista, sad tek vidim koliko je sitan. Malo mi vuče i na jazavčara. Tko zna što se tu sve umiješalo.
Ima oko 5mj i 3,8kg.

Pa smo landrali po šumi, prvo pravo puštanje (ne računam ono u ograđenim prostorima ma koliko ogromni bili).
Skoro mi je srce stalo kad je krenuo u punom šprintu u suprotnom smjeru tako da ga skoro nisam vidjela više, ali vratio se kad sam ga zvala.
Ali koji super osjećaj, trebala sam se i prije odvažiti
Baš ga je užitak bilo gledati kako ne zna da li bi prije trčao, njuškao, štap nosio ili štoveć. Ni u kojem smjeru da trči









__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 15:00   #31


__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 15:15   #32
Pa Iggy moj, kako su te to ošišali, baš si nam divan. Super su gotke mališe, dok nisi napisala kolko on to kila ima ja sam mislila da je nešto veći.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 16:56   #33
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Pa Iggy moj, kako su te to ošišali, baš si nam divan. Super su gotke mališe, dok nisi napisala kolko on to kila ima ja sam mislila da je nešto veći.
Dobro je dok ne pišeš 'baš si nam bio divan'
Ma bolje mu je ovako, oni razdjeljci na leđima više nisu imali smisla. Ogrlica se više nije ni vidjela, a na mjestima gdje je ormica su stršale dlake.

On je mrvica, izgleda veće na slikama. Ja sam mislila da je i konstitucijom jači sve dok ga nisam vidjela nakon šišanja. Mali mršavko
Možda mu ne dajem dovoljno hrane
Kaže veterinarka da će imati 10-12kg, to mi sada zvuči jaaaako puno
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 11:07   #34
Mališa je predivan nakon makeovera

Još mu samo fali prijatelj/prijateljica
arunar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 11:19   #35
Misliš za igru ili suživot?
Ja bih odmah uzela jednu kujicu da ima društvo (naravno,platonski odnos ), ali trenutno to nije moguće. Jednog lijepog dana..
A ovdje slabo nalazmo prijatelje za igru, svi virkaju i urlaju iz dvorišta.
Ili se sjure na nas iz dvorišta pa nas ušokiraju.
Ima prijatelja jorkija od 14god koji baš nije zainteresiran za igranje.
Moram mu naći ekipicu
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 11:29   #36
Odličan je malac
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 16:09   #37
Prijatelja nekog za igru sam mislio. Kako reagira na te koji se zaletavaju i urlaju preko ograde?
arunar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 17:56   #38
Kako kada. Nekad ih ignorira, nekad samo pogleda i krene dalje kad ga pozovem, a nekad se uplaši i ukopa, pogotovo ako ih je više u dvorištu ili krene simfonija sa više strana.
Veći problem su oni koji izlete iz dvorišta. Neki dan su se dva sjurila iz dvorišta, ljudi niotkuda, on se skamenio. Podvinut rep i ne da ga ponjuše, čak je pokušao i čvaknuti kao upozorenje. Zacvili kao da ga kolju. Boji se. Malo pomogne kad ja čučnem pomaziti psa, ali ni tada ne želi prići iako se malo opusti.
Kad sam ga upoznavala s prijateljičinom starijom kujicom koja je baš dobrica, nije ga uopće nešto zanimala. Sjedili smo u dvorištu sat i po, bio je pušten i nije se ni približio.

I tako, to me već pomalo zabrinjava. Svaki savjet dobrodošao.
Imamo par zakazanih randevua sa stabilnim pesekima pa ćemo vidjeti.
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 18:00   #39
I ne dižem ga na ruke kad nailazi pas, zaboravih napisati.
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 20:17   #40
Savjet? Čim više među dobronamjerne pse i čim više ga dovoditi u situacije kakvu si opisala; sedaljka u dvorištu sa još jednim ,dva, dobročudna psa, i bude se on polako naučio i opustio. Vjerujem da nikome nije lijepo ni ugodno kada se ka njemu strovali jedan, dva psa na upoznavanje, bez obzira kolko oni bili dobri i zainteresirani samo za igru. Također, nije uopće uvjet niti je nužno da mu svaki pas odgovara; niti mi ne pašemo svi jedni drugima - pokazujemo to, također, na razno razne načine, psima neshvatljive kao što ni mi nikad nećemo moći u potpunosti dokučiti njihov govor tijela, mimike, poglede, mirise koje odašilju a koji znače ovo ili ono.

Taj pseći ( životinjski govor tijela ) je toliko perfidan i toliko specijalan da ide dotle da pas ( karikirat ću no smatram da nije ni previše izkarikirano ) može pomaknuti dvije dlake što ovom drugom znači nešto.

Naša dva psa žive u harmoniji, oni su si the best, kuže se potpuno a kako su naši, jel , kužimo i mi njihove govore tijela, poglede, zvukove no ima momenata kada oni, naoko, mirno stoje; promatram i nemam šta za "vidjeti" a u biti njih dva komuniciraju. I sve se izdešava u miliseknudama; te započinje igra ili neka druga , njima zajednička, akcija.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:07.