Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2014., 01:35   #1
Storage Wars / Skladišni ratovi (2010-)

gleda li još netko storage wars, serija mi je super iako ne vjerujem da je prava , prije da je sve fejk, pogotovo zašto bi netko ostavljao vrijedne stvari raid rente od nekoliko dolara, ajde ako je neko umro ..

plus zanima me dali je netko mogao doći na aukciju sa strane recimo neki regularni lik koji nema veze sa serijom i kupiti storage , ono ubaci se u aukciju kao padobranac?
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 02:34   #2
Prve 3 sezone su bile OK, kasnije mi postalo bezveze kad su ubacili jos brdo novih likova. To govorim za LA, NY sam gledao mozda samo par epizoda.

Ugl bilo je fora pogledat prvih 30ak epizoda, kasnije dosadi
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 11:25   #3
mene zanima ako je show tako poznat zasto niko nije dosao sa strane i kupovao , nemoguće da niko u americi nema 1000$ da osvoji storage ))
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 03:33   #4
Ovo je sad glavna fora u USA , ovakvih serija ima još bar nekoliko na sličnu matricu.
Gledao sam jedno vreme čisto zbog nalaženja nekih zanimiljivih predmeta , ali su dosadili vrlo brzo.

Što bi rekao moj prijatelj :"Prebaci ovo sranje , dosta više tih američkih šupa i špajza".
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 11:00   #5
Da malo osvjezim temu dok sav normalan svijet na kabelskoj gleda 8 sezonu eto i nasih na RTL-u poceli prikazivati prvu
onlineearner is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 17:08   #6
meni super zabavno

baš dobri likovi.

a nije fejk, zašto mislite? to je amerika, ako nisi platio najam za skladište nema da te obavještavaju i mole neki kurac nego lijepo ti prodaju sve i doviđenja.

što se tiče love, 600-700 dolara je kao da ovdje daš 2-3 tisuće kuna za hrpu nekih stvari s kojima u principu ne znaš što bi.

zato profiji sa tim novcima pokupe sve, na toj cifri rekreativci otpadaju mada se meni čini da tu ima kupaca koji to ne rade zbog love nego iz zezancije, onaj koji je došao sa 2 kamiona sigurno nije neki siromašak koji gleda na svaki dolar.
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 17:41   #7
Quote:
onlineearner kaže: Pogledaj post
Da malo osvjezim temu dok sav normalan svijet na kabelskoj gleda 8 sezonu eto i nasih na RTL-u poceli prikazivati prvu
ovo si moram zapisati. rubrika: kandidat za shit of the year
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 21:47   #8
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
ovo si moram zapisati. rubrika: kandidat za shit of the year
zašto? istina je da puno ljudi to gleda.
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 13:56   #9
Naravno da je serija fejk kao i sve serije koje dolaze na "dokumentarnim" kanalima.
U pitanju su glumci amateri.
Najbolje mi je kako oni od oka odšacaju vrijednost robe i to se na kraju epizode upiše u bilancu prihodi/rashodi
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 09:16   #10
Šta fejk?

Nisu glumci, to su pravi aukcioneri. Evo jučer je bila situacija - pojavio se jedan novi lik i pokupovao im sva skladišta pred nosom, znači lik koji uopće nije u seriji nego je isto aukcioner ili neki zafrkant, rekli su da je pun love pa je plaćao po 3-4 tisuće dolara za boksove...

Pa kako bi po tebi izgledala "prava" stvar, ako ne ovako?
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 18:33   #11
Sve su te serije na tim kanalima fejk, pa tako i ova.
http://abcnews.go.com/Entertainment/...ry?id=17948408
Quote:
“The truth, however, is that nearly every aspect of the series is faked.”
Kao npr i Doomsday Preppersi koji su bili aktualni prije godinu-dve. Netko je na jednoj drugoj temi našao poziv TV kuće na glumačku audiciju za serijal.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 19:23   #12
Ma jesi ti pročitao taj link ili samo ono FAKE u naslovu? Nemaš pojma o čemu pričaš.

Serija je prava, koliko već mogu biti reality serije. Jasno da ima režije itd ali tako i svaki dokumentarac ima režiju, znači vidiš ono što se snimi a ne vidiš ono što se ne snimi. Težak koncept za shvatiti, pa lakše je vikati FAKE FAKE ...

Evo jedna scena u seriji, Darrell je izjavio da je "prema učenju starog egipatskog ratnika Sun Tzu-a..." e sad ti reci da je to FAKE? Tko bi mogao tako nešto lažirati, to je autentično 100%.

A ti nemoj gledati ako ti se ne sviđa samo nemoj govoriti da je nešto što nije.

__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 14:57   #13
Ovdje se spominje, kako je Dave Hester (YUUP) uvidio da je serija namjestena.

https://en.wikipedia.org/wiki/Storage_Wars

Djeluje namjesteno...u svakoj epizodi se vidi, kako skladisna jedinica nema nista, onda odjednom pronadju nesto vrhunsko. Pitanje je koliko oni stvarno uspiju prodati, mi imamo samo na kraju njihove rijeci, gdje postave vrijednost proizvoda...

Serija malo podsjeca na Pawn Shop...koji je djelovao puno stvarnije.

S obzirom da se kod njih moze sve unovciti, moguce je da je i to stvarno uspjesan posao.
Television is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 11:24   #14
Pričate gluposti svi redom.
Svi su redom stvarni aukcioneri i imaju stvarne trgovine, neki dulje, neki kraće, Barry (onaj starac) je jedini koji ne kupuje skladišta inače nego se bavi otkupom i prodajom kolekcionarskih stvari, a u seriju je došao na poziv svog prijatelja koji ju je osmislio.
U svakoj seriji koju gledamo mi vidimo samo ono šta su kupili oni koje serija prati, iako se uvijek proda puno više skladišta i kupuju i mnogi drugi ljudi, serija je o njima i samo njihova skladišta prikazuju. Jednom su jasno rekli da je za taj dan na prodaju 27 skladišta, a prikazali su ih samo 3-4 koja su kupili sudionici serije.
Netko je rekao zašto bi netko prestao plaćati skladište. U većini skladišta nema dragocjenosti, a zašto bi netko plaćao postoji mnogo razloga, bankrot pa dobiješ svog čovjeka koji ti upravlja novcem, nedostatak novaca, zaborav, pa i smrt osobe koja drži i plaća skladište. Inače je otkup takvih skladišnih prostora u americi stara stvar od oko 50 godina, ništa novo njima.
lenas84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 23:12   #15
U danasnjoj epizodi, osobito onaj dio iz Las Vegasa, bilo je vidljivo kako su angazirani statisti...ali uvijek glavni likovi sudjeluju aktivnije. Statisti su samo stajali, prekrizenih ruku, uglavnom mladja populacija. Oni mozda jesu stvarni prodavaci, kolekcionari, ali serija ima znacajne elemente glume.
Svaka reality show emisija ima podosta reziranih elemenata.
Ne dvojim da su oni stvarni kolekcionari i prodavaci pronadjenih proizvoda.

Takodjer mi nije jasno otkuda toliko veliki broj napustanih skladista...koji je razlog tomu...?
Malo neobicno djeluje, da bi vlasnici ostavili vrijedne stvari, bilo je tu i novca, nakita...proizvoda prepoznatljive vrijednosti, koji su bili ociti i manje strucnim osobama, kada je kolekcionarstvo u pitanju.
Television is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 00:44   #16
Quote:
Television kaže: Pogledaj post
U danasnjoj epizodi, osobito onaj dio iz Las Vegasa, bilo je vidljivo kako su angazirani statisti...ali uvijek glavni likovi sudjeluju aktivnije. Statisti su samo stajali, prekrizenih ruku, uglavnom mladja populacija. Oni mozda jesu stvarni prodavaci, kolekcionari, ali serija ima znacajne elemente glume.
Svaka reality show emisija ima podosta reziranih elemenata.
Ne dvojim da su oni stvarni kolekcionari i prodavaci pronadjenih proizvoda.

Takodjer mi nije jasno otkuda toliko veliki broj napustanih skladista...koji je razlog tomu...?
Malo neobicno djeluje, da bi vlasnici ostavili vrijedne stvari, bilo je tu i novca, nakita...proizvoda prepoznatljive vrijednosti, koji su bili ociti i manje strucnim osobama, kada je kolekcionarstvo u pitanju.
Fake je sve. Uvijek nadju nesto sto je staro,antikvitet, zahodsku skoljku od prije 100 i nesto godina.
Uvijek neko od njih zaradi po 1000 dolara, drugi bude nesto ispod, jedan od tih kolekcionara bude na 0, a onaj cetvrti izgubi nesto love. Pratite malo, uvijek je tako.Ti rijetki i neobicni predmeti se podmetnu
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 09:46   #17
Quote:
nelle_tz kaže: Pogledaj post
Fake je sve. Uvijek nadju nesto sto je staro,antikvitet, zahodsku skoljku od prije 100 i nesto godina.
Uvijek neko od njih zaradi po 1000 dolara, drugi bude nesto ispod, jedan od tih kolekcionara bude na 0, a onaj cetvrti izgubi nesto love. Pratite malo, uvijek je tako.Ti rijetki i neobicni predmeti se podmetnu
To sam i ja primjetio. Na tim mjestima, gdje su skladisne jedinice, ima i preko 500 jedinica, barem kada prikazu iz zraka.
Zamisli kolika je vjerojatnost, da se kupi neka od skladisnih jedinica za 1700$ i da se odmah zaradi 4000$.

Istina, oni imaju trgovine, kolekcionari su. I uvijek bude nesto posebno, zlatnici, antikne igracke, stare Levis traperice sa crvenim savom.

Na stvaran nacin, da se stvarno kupuju skladista, tesko da bi itko mogao biti u nekom znatnijem plusu.

Mene je iznenadilo prije puno godina, kada su izjavili da je Survivor namjesten. Smatrao sam da nitko u takvim uvjetima ne bi pristao na nesto.

Ili ona drama, kada je Jarrod ponio samo 1400$, jer samo toliko imaju i onda kada je Dave Hester ponudio 1450$ i dobio unit. Ali prije toga je bila panika...samo da ne ide iznad 1400$...i bas ode.

Racunanje vrijednosti mi je isto smijesno...zbroje na licu mjesta...i zarada...bez da je prikazano, tko je sve to kupio...lijepo bi bilo da i to prikazu.

Svejedno, emisija mi je zanimljiva, mislim da njihovo neslaganje nije namjesteno...taj dio uzajamnog prijezira djeluje istinit.

Ali ima puno statista, koji samo stoje i glume zainteresirane.
Television is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 11:31   #18
Dave Hester ima profil na Twitteru, gdje opisuje svoje aktivnosti kupovine skladista. Pitanje je, je li rijec o povezanosti sa emisijom.

https://twitter.com/davethemogul?ref...Ctwgr%5Eauthor

Darrell je na dijeti. Ocito spreman za nove sezone.

https://twitter.com/darrellgambler

Oni zapravo najvise zaraduju.

https://twitter.com/auctionguydan

Barry nije bas aktivan.

https://twitter.com/itsbarryweiss?lang=en

https://twitter.com/barryweissfans

Jarrod

https://twitter.com/jarrodmschulz

Brandi

https://twitter.com/brandipassante
Television is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 10:16   #19
Evo da malo podignem temu... Ovi u Texasu su mi genijalni, njih redovito pratim dok su mi ovi "standardni" već malo dosadili! Recimo, Bubba i Ricky su mi super, uvijek čekam neke njihove provale, a i Jenny mi je preslatka Ne znam samo gdje je nastala ona živčana plava? Elsa, Elisa, kak se već zvala?
Inače, baš me zanima jel ima kod nas takvih kompleksa skladišta? Znam da se neki bave preprodajom rabljenih stvari, no čini mi se da to kod nas i nije toliko rašireni biznis ko u Americi...
Mišell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 16:57   #20
Quote:
Mišell kaže: Pogledaj post
Evo da malo podignem temu... Ovi u Texasu su mi genijalni, njih redovito pratim dok su mi ovi "standardni" već malo dosadili! Recimo, Bubba i Ricky su mi super, uvijek čekam neke njihove provale, a i Jenny mi je preslatka Ne znam samo gdje je nastala ona živčana plava? Elsa, Elisa, kak se već zvala?
Inače, baš me zanima jel ima kod nas takvih kompleksa skladišta? Znam da se neki bave preprodajom rabljenih stvari, no čini mi se da to kod nas i nije toliko rašireni biznis ko u Americi...
Ima i kod nas, kada se glomazni otpad smjesti na pločnike. Pronađe se svašta: od postratnog madraca sa likvidnim uzorkom, mnoštvo vrijednih dasaka, čavala, vijaka, matica, tegli od kiselih krastavaca, paprika...Grundig TV-a iz 1997. godine.

Ja sam gledao malo online, ima nesto u Sloveniji. Eventualno drazbe rabljenih automobila. Kod nas je na ponudi 5000 litara rakije...pronadjite na Google.
Slabo je to kod nas razvijeno. Ako netko ima nesto, to je smjesteno kod njih doma, kada pozele prodati, stave online ili zaloze u neku zalagaonicu.
Television is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:24.