Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2014., 16:59   #1
Zkm dramske grupe

Neznam dali već negdje ima ovakva tema pa sam odlučio napraviti novu ako je nema.Znaći ovako zanima me bilo tko ko ide na na Dramski studio u Zkm-u.Posebno me zanima što se zapravo tamo radi,kakva je atmosfera i dali tamo baš mogu ići svi i oni koji baši neznaju glumiti ili koji nisu sigurni dali znaju glumiti.Uglavnom dali bi mi mogli opisati kakva je to dramksa grupa i što se sve radi tamo.
kiki7003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 00:55   #2
Quote:
kiki7003 kaže: Pogledaj post
Neznam dali već negdje ima ovakva tema pa sam odlučio napraviti novu ako je nema.Znaći ovako zanima me bilo tko ko ide na na Dramski studio u Zkm-u.Posebno me zanima što se zapravo tamo radi,kakva je atmosfera i dali tamo baš mogu ići svi i oni koji baši neznaju glumiti ili koji nisu sigurni dali znaju glumiti.Uglavnom dali bi mi mogli opisati kakva je to dramksa grupa i što se sve radi tamo.
Nisam išao na njihov studio, ali znam da ga može upisati bilo tko tko zadovoljava dobne uvjete za njihove grupe, u skladu sa imenom tog kazališta.
KhalxDrogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 21:54   #3
Quote:
KhalxDrogo kaže: Pogledaj post
Nisam išao na njihov studio, ali znam da ga može upisati bilo tko tko zadovoljava dobne uvjete za njihove grupe, u skladu sa imenom tog kazališta.
Ma dobro nije mi važno gdje si išao glavnom da si išao u dramsku grupu u bilo kojem kazalištu.
kiki7003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 13:03   #4
Smile

pozdrav, trebala bih pomoć.
htjela bih upisati glumu na ADU, može li mi netko dati savjet kako i pobliže objasniti dramaturgiju.
millatm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:19.