Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2017., 19:17   #1021
Vidjela sam je ja prekjucer u dmu u Maksimirskoj.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 20:16   #1022
Odlično. Hvala, cure.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 10:24   #1023
Curke jel ste probale Caudalie glikolnu masku za lice?
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 15:08   #1024
jesam ja i nemam nista posebno reci za nju. unutra je neki mali postotak kiselina i mogla bih je drzati na licu satima. nema peckanja, a znala sam je staviti i na blago vlazno lice. isto mi je bilo bez nje ili sa njom. mozda jer mi je koza naviknuta na jace postotke pa nije bilo nista za ostrugati. po meni ne vrijedi svoje cijene.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 14:30   #1025
Preporucujem masku od zelene gline za masnu kozu. Prirodno i savrseno!

Sent from my SM-T560 using Tapatalk
Ludjaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 14:20   #1026
koje maske biste preporučile koje su ok za sužavanje pora?
razumijem da će ih većina (glina i sl) isprazniti i time trenutno stisnuti, no, da li postoji nešto što uz to malo dugoročnije djeluje za manju vidljivost pora?
jel ovo ok?
http://eu.feelunique.com/p/Clinique-...oal-Mask-100ml

ili nešto od Paula's choice?

ili nešto treće?

i ako je moguće da to u isto vrijeme ne isiše ovo malo vlage iz kože
znači nešto da umanji poravost normalne kože a ne nešto agresivno za masne kratere
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 14:40   #1027
Quote:
Ludjaci kaže: Pogledaj post
Preporucujem masku od zelene gline za masnu kozu. Prirodno i savrseno!

Sent from my SM-T560 using Tapatalk
gdje kupiš zelenu glinu? U Bio&Bio?
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 14:49   #1028
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ja sam crnu imala-potrošila i super mi je bila jer sam imala osjećaj da super očisti kožu,jedini minus je što mi je dosta isušila kožu i stezala me i peckala kad sam ju imala na licu. Moja koža je jako jako masna pa ovo nije bio neki minus.

Sada koristim ovu svijetlo zelenu i puno je rjeđa od crne, nekako vodenastija kad ju stavim na lice, ne steže me kao crna maska. Mislim da je koža manje iziritirana od ove maske, ali mi se nijansu više sviđa crna maska hm.

Svakako bih preporučila svima ove maske jer vidim razliku u koži otkad ih koristim, kada potrošim zelenu ću opet kupiti crnu i tako u krug.

Ona narančasto crvena me ne privlači jer je piling maska, a pilinge ja radim doma sa sodom bikarbonom jer mi samo nakon nje ne iskoči 5 novih prištića

što se tiče brzine trošenja ovih maski, meni je prva izdržala 2 mjeseca i još malo, a koristila sam ju svaki 3 dan kad sve zbrojim. Tako da vrijede svake kune
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 16:30   #1029
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post

Svakako bih preporučila svima ove maske jer vidim razliku u koži otkad ih koristim, kada potrošim zelenu ću opet kupiti crnu i tako u krug.

što se tiče brzine trošenja ovih maski, meni je prva izdržala 2 mjeseca i još malo, a koristila sam ju svaki 3 dan kad sve zbrojim. Tako da vrijede svake kune
Ja imam sve tri trenutno i svaki tjedan jednu stavim. Međutim ne vidim neku posebnu razliku, osim onog efekta čim skinem masku kad mi je lice lijepo i glatko. Već mi je idući dan sve po starom, a koristim sve tri već 3 mjeseca (da ih potrošim)
Jedina koja mi se sviđa malo više je zelena, a crvenu koristim kad mi se počne koža ljuštiti čisto da se riješim mrtve kože na površini koja je vidljiva.

Meni su Afroditine maske super. SOS calming mask sam kupila već 4 puta i svaki put mi smiri kožu kad mi bukne od nečega. Također okoloočna Afroditina mi je odlična. Za te dvije maske si čak razmišljam da ih kupim dovoljno da ih stavim u posudicu od ovih Lorealovih maski kad ih potrošim.
Tigresse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 16:36   #1030
Godinama koristim Avon maske za lice. Sve su po 75 ml i manje su nego druge marke, no zadovoljna sam njima.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 13:46   #1031
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
koje maske biste preporučile koje su ok za sužavanje pora?
razumijem da će ih većina (glina i sl) isprazniti i time trenutno stisnuti, no, da li postoji nešto što uz to malo dugoročnije djeluje za manju vidljivost pora?
jel ovo ok?
http://eu.feelunique.com/p/Clinique-...oal-Mask-100ml

ili nešto od Paula's choice?

ili nešto treće?

i ako je moguće da to u isto vrijeme ne isiše ovo malo vlage iz kože
znači nešto da umanji poravost normalne kože a ne nešto agresivno za masne kratere
Ne otvara mi link na feel ali koliko vidim radi se o clinique charcoal mask.. potrošila sam par tuba, imam je uvijek na lageru i iz mog iskustva to nije nešto što će ti trajnije suziti pore. Nisam sigurna da takva neka maska uopće postoji meni su recimo proširene pore koje imam puno manje vidljive, gotovo nevidljive ponekad ali stvarno kad mi je lice jako dobro hidratizirano pa se više trudim oko hidratizacije.

Ne bih rekla da je maska isušujuća jer djeluje samo površinski ali na površini se to blago isušivanje osjeti.. cca jednom u 10-tak dana koliko je koristim ne osjetim to osim trenutno dok ne stavim nešto preko nakon što je isperem. Jako brzo se suši na licu i baš se osjeti stezanje kako se suši, samim time su i pore nakon nje prilično vidljivo smanjene ali to je sve trenutni efekt. Ta maska je meni stvarno super za površinski počistiti isprazniti pore.. glatko i zategnuto lice nakon nje je super nuspojava ali kratkoročna.
MisMali2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 17:05   #1032
Quote:
Tigresse kaže: Pogledaj post
Ja imam sve tri trenutno i svaki tjedan jednu stavim. Međutim ne vidim neku posebnu razliku, osim onog efekta čim skinem masku kad mi je lice lijepo i glatko. Već mi je idući dan sve po starom, a koristim sve tri već 3 mjeseca (da ih potrošim)
Jedina koja mi se sviđa malo više je zelena, a crvenu koristim kad mi se počne koža ljuštiti čisto da se riješim mrtve kože na površini koja je vidljiva.

Meni su Afroditine maske super. SOS calming mask sam kupila već 4 puta i svaki put mi smiri kožu kad mi bukne od nečega. Također okoloočna Afroditina mi je odlična. Za te dvije maske si čak razmišljam da ih kupim dovoljno da ih stavim u posudicu od ovih Lorealovih maski kad ih potrošim.
Meni se manje vide pore, cak mi se cini da ih ima manje; manje imam problema s pristicima; slabije mi se masti koža i koža mi izgleda čišće i ujednačenije.
Ja sam stvarno zadovoljna maskama, inaće mi je od 90% maski izašlo 5 novih prištića..
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 09:04   #1033
Imam od Loreala crvenu masku i baš mi je super, lice poslije bude predivno.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 07:39   #1034
Quote:
Principessa19 kaže: Pogledaj post
Imam od Loreala crvenu masku i baš mi je super, lice poslije bude predivno.
Ta je ok, ona njihova crna me peče ko sam vrag.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 18:53   #1035
Čula sam da je maska od zelene gline dobra. No, cure koje ju koristite i koje ste zadovoljne - moze uputstva za upotrebu?
Hvala
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 19:04   #1036
Prah zelene gline stavis u keramicku salicu, dodas 2-3 kapi maslinovog ili bademovog ulja, malo vode i promjesas s drvenom kuhacom.
Smjesa mora biti gusta kao npr namazni sir.
Zatim ju naneses na lice u debljem sloju i imas oko 20 min. Temeljito isperi.

Kad imas masku na licu, ona se susi i onemogucava pricanje i smijanje. Budi mirna, inace maska puca i boli koza. Nista strasno, ali cemu komplicirati.

Tu masku radim preko 20 god. Super ocisti lice.
Ako imas suhu kozun onda ju rijede koristi.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 19:29   #1037
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
Curke jel ste probale Caudalie glikolnu masku za lice?
Meni je izazvala crvenilo i iritaciju kože. Bačen novac. Očito sam alergična na neki sastojak. Ima puno loših (komedogenih sastojaka). Glikol koristim u drugim proizvodima i koža mi dobro na njega reagira, tako da to nije uzrok. Prije bih rekla da je u pitanju loša formualcija proizvoda. Ovaj glikolni serum koristim već par godina s malim prekidima, svaku ili svaku drugu noć. Drži pod kontrolom moju dehidriranu masnu kožu. Hidrira, umiruje i sprječava upale.

http://www.allbeauty.com/347585-olay...al-elixir-50ml
ugoriraste is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 10:01   #1038
Gdje u Rijeci nabaviti Guam masku sa 20% glikolne? Prije sam kupovala u Galeni, a oni vise nemaju i nece dobivat
tikvicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 23:35   #1039
jel probao netko od vas naručiti s ebaya onu crnu masku za uklanjanje mitesera šta se posvuda reklamiraju?
ovako nešto https://www.ebay.com/p/Purifying-Pee...27#UserReviews
ima ih hrpa ne ebayu

frendica ima dosta mitesera, pogotovo po nosu pa bi to isprobala, ja se ne razumijem u to pa sam rekla da ću se raspitati
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 16:45   #1040
Molim preporuku za dobru hidratantnu masku koja se može ostaviti na licu preko noći kao Dermalogica hydrating mask koju koristim već godinama i sad bi malo promijenila. Puno hvala.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.