Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2017., 20:19   #1541
Joj cure, pratim cesto temu al ne sudjelujem, jer ne kupujem te boxove.
Al mi je zao citat kak se svaki put razocarate, jer unutra uglavnom stavljaju gluposti...mislim, shvacam privlacnost faktora iznenadjenja, al zar vam ne bi bilo bolje staviti tih 100 kn na stranu svaki mjesec, pa svaka tri mjeseca kupiti full size neceg sto vam.je stvarno interesantno? za 300kn se bome moze divne kozmetike

ovi strani boxevi su nesto bolji, ali nasi...uf
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 08:02   #1542
Cure ako neka bude uzimala novu Naturisimo kutiju, a ne treba joj korektor za podočnjake, nek se javi, ja bi samo njega iz te kutije
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 10:54   #1543
Ja sam još uvijek pretplaćena na LookFantastic Beauty Box, i velikom većinom proizvoda u svim dosad kutijama nisam baš oduševljena, pa ako bi netko nešto iz iduće kutije koja stiže idući mjesec slobodno mi se javite sa ponudom u inbox
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 21:47   #1544
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Ja sam još uvijek pretplaćena na LookFantastic Beauty Box, i velikom većinom proizvoda u svim dosad kutijama nisam baš oduševljena, pa ako bi netko nešto iz iduće kutije koja stiže idući mjesec slobodno mi se javite sa ponudom u inbox
meni obrnuto, baš mi pašu zadnje koje su stigle.... negdje poslje one Elle edition sam počela hejtat i popravili su se kako se kaže #čučemose

škicam inače sve boxeve koji se pojavljuju, nekad budu apsolutno genijalni i ofc da većina ne dolazi do eu, a kamoli do nas u hrvatistanu

poput Boxy Charm koji me svaki put oduševi i izgledom i kombinacijama





pardon na spammu sa slikicama ali potajno se nadam da će vas raspametit kao i mene, te nagnat da im ljutito pišete i zahtjevate da počnu dostavljat nama
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 21:55   #1545
Aaaaa daaaj, jel ono UD paleta sjenila?? Također, Butter London lakovi damn, zavidim im

Nego, spojler za iduću kutiju LookFantastic, cijeli unboxing. Bome, većina će bit iskoristiva, par stvari će ovaj put samo u prodaju
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 22:20   #1546
to sam i ja prvo pomislila i bilo je no waay

radi se ipak o ovoj



rose-hued dupe Nakeda za koji nitko nije čuo, a izgleda da je dobra, i ima divno pakiranje i da nemam 3 nejkedice sigurno bi već sad guglala kako do ove



ovaj box me veseli pogotovo mirisni Bare Necessities - Highlighting Pencil, pasta za zube i sun cream za lice ... ostalo će poslužit
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 22:44   #1547
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post

Nego, spojler za iduću kutiju LookFantastic, cijeli unboxing. Bome, većina će bit iskoristiva, par stvari će ovaj put samo u prodaju
Kako je prekrasna djevojka u ovom videu! I jako mi je lijepo nasminkana, pogotovo oci


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 23:29   #1548
Je

Mene brine bronzer odnosno nijansa, nikad prije nisam koristila bronzer i znatiželjna sam, al s druge strane sam boje kreča pa ne znam baš hoće li mi odgovarati ah, vidjet ću.

Edit: O bokte, Cowshed toner na drugom mjestu sastojaka ima eterično ulje lavande neće to na moju facu, ako mi ne padne na pamet kakva ideja kako iskoristit, a da nije na koži ide u prodaju.

Zadnje uređivanje ElsaStarfire : 27.06.2017. at 23:41.
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 08:37   #1549
Meni danas stiže Beauty box... ja sam ga uzela prije svega zbog ove "zlatne kreme", a i knjiga me privlači, da imam što čitati na plaži... tako da mi se zbog ove 2 stvari isplatilo svakako...
(ne znam što je drugo još u kutiji, najavili su čini mi se ukupno 4 puna pakiranja proizvoda i 3 ili 4 uzorka/mini pakiranja... )
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 10:40   #1550
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Meni danas stiže Beauty box... ja sam ga uzela prije svega zbog ove "zlatne kreme", a i knjiga me privlači, da imam što čitati na plaži... tako da mi se zbog ove 2 stvari isplatilo svakako...
(ne znam što je drugo još u kutiji, najavili su čini mi se ukupno 4 puna pakiranja proizvoda i 3 ili 4 uzorka/mini pakiranja... )
Javi čega sve ima
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 17:15   #1551
Koliko sam vidjela na njihovom fejsu, uz kremu i knjigu, dolaze vlazne maramice i Fa gel za tusiranje....Ostalo cemo sutra saznati
__________________
Koliko daš- toliko dobiješ
piramida33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 08:43   #1552
Quote:
piramida33 kaže: Pogledaj post
Koliko sam vidjela na njihovom fejsu, uz kremu i knjigu, dolaze vlazne maramice i Fa gel za tusiranje....Ostalo cemo sutra saznati
Evo slike s njihovog fejsa:


Sad me zanima što će biti u sljedećoj kutijici.... (ja sam uzela 3-mjesečnu pretplatu...)
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 18:01   #1553
Kad se malo usporedi sadržaj domaćih beauty kutija i stranih, dođe mi da se rasplačem...
__________________
za mene je trash nešto toliko loše da prelazi onu granicu kvalitete i postane dobro, nešto ko naš sabor npr.
DaniNovak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 11:22   #1554
Thumbs down

Quote:
DaniNovak kaže: Pogledaj post
Kad se malo usporedi sadržaj domaćih beauty kutija i stranih, dođe mi da se rasplačem...
Slazem se!
Evo, ovaj mjesec nisam htjela naruciti Tester box cim sam vidjela da dolazi nesto od Signala. Pa bas jedva cekam otvoriti kutiju i u njoj vidjeti pastu za zube!! The Balm me privlaci, ali cu ipak preskociti.
__________________
Koliko daš- toliko dobiješ
piramida33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 12:04   #1555
Quote:
piramida33 kaže: Pogledaj post
Slazem se!
Evo, ovaj mjesec nisam htjela naruciti Tester box cim sam vidjela da dolazi nesto od Signala. Pa bas jedva cekam otvoriti kutiju i u njoj vidjeti pastu za zube!! The Balm me privlaci, ali cu ipak preskociti.
Ovomjesečni Tester box:

https://ci3.googleusercontent.com/pr...r90tc6r8fe.jpg

A što je od Signala, na slici ne vidim ništa... bilo je negdje nebrojano što točno ima, ali sad ne nalazim...
Nisam naručila Tester box jer sve ovo što je u njemu ne trebam... Beauty box sam naručila zbog ove zlatne kreme i knjige... i sad se malo pribojavam što će biti u preostale 2 kutije (jer sam uzela pretplatu na 3 mjeseca)... nadam se da će mi se nekako tih 250kn isplatiti kroz 3 kutije...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 15:04   #1556
Ma taj je od lipnja. Pisem za ovaj koji ce tek doci za nekoliko dana. U njemu je signal, the balm i sl.
__________________
Koliko daš- toliko dobiješ
piramida33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 15:11   #1557
Čekam beautybox, nadam se da će doći do petka...

http://www.index.hr/black/clanak/lje...da/984712.aspx

Opet nekakav nakit... ... i nešto "seksi" što stane u žensku torbicu (valjda opet kondom, isuseeeeeeee)



Iskreno, malo me strah što će doći... prošlomjesečni me razveselio jer je bila knjiga i ona zlatna krema od Biovitalisa... ovaj mjesec sam malo skeptična...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 18:45   #1558
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Čekam beautybox, nadam se da će doći do petka...

http://www.index.hr/black/clanak/lje...da/984712.aspx

Opet nekakav nakit... ... i nešto "seksi" što stane u žensku torbicu (valjda opet kondom, isuseeeeeeee)



Iskreno, malo me strah što će doći... prošlomjesečni me razveselio jer je bila knjiga i ona zlatna krema od Biovitalisa... ovaj mjesec sam malo skeptična...
pise seksi u dizajnerskoj izvedbi. Nije valjda Elfs kondom
Ja bih nesto za suncanje. Ne znam. Nisam narucivala od proslog ljeta. Kako to salju? Gls ili Overseas?
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 18:47   #1559
Quote:
Djevojče kaže: Pogledaj post
pise seksi u dizajnerskoj izvedbi. Nije valjda Elfs kondom
Ja bih nesto za suncanje. Ne znam. Nisam narucivala od proslog ljeta. Kako to salju? Gls ili Overseas?
Mislim da je prošli puta vozio Overseas, ali nisam sigurna...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 10:03   #1560
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Mislim da je prošli puta vozio Overseas, ali nisam sigurna...
Jep. Overseas.

I - dizajnerski kondom je !!!!!!!
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.