Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2014., 18:49   #81
Hvala za prevod!!!

Hvala za prevod Biljanap i objašnjenje BBC drama. Ovo je sve izvedeno iz zadnjih scena 4. epizode, kada su se sastali Gul i Džihan. Ustvari Džihan se zaljubio, nešto mi se prebrzo desila ta ljubav, ispada da je nestrpljiv. Možda je prerano priznao tu ljubav, ali je neće odmah moći živeti, samo će biti čežnja. Posle 18 godina nesrećnog braka on se zaljubljuje i pored gomile problema, to mi je malo nelogično. Isto mi je nerealno da je svoju voljenu i obožavanu kćerku stavio u drugi plan. Neki ljudi donesu lude odluke i ludim godinama i ne razmišljaju racionalno. Mislim da će ovo biti jedna „zrela“ ljubav.



dimitra4 is offline  
Old 23.12.2014., 19:12   #82
Quote:
dimitra4 kaže: Pogledaj post
Hvala za prevod Biljanap i objašnjenje BBC drama. Ovo je sve izvedeno iz zadnjih scena 4. epizode, kada su se sastali Gul i Džihan. Ustvari Džihan se zaljubio, nešto mi se prebrzo desila ta ljubav, ispada da je nestrpljiv. Možda je prerano priznao tu ljubav, ali je neće odmah moći živeti, samo će biti čežnja. Posle 18 godina nesrećnog braka on se zaljubljuje i pored gomile problema, to mi je malo nelogično. Isto mi je nerealno da je svoju voljenu i obožavanu kćerku stavio u drugi plan. Neki ljudi donesu lude odluke i ludim godinama i ne razmišljaju racionalno. Mislim da će ovo biti jedna „zrela“ ljubav.

http://s24.postimg.org/z9g4rj39x/Jh_v_CPc_K34c.jpg

http://s11.postimg.org/r27a18mv7/UMj_XN5t_F_qw.jpg
Život je kratak. Tipična kriza srednjih godina.
Lako je njima sa Gul, mogu šta hoće, ona je bespomoćna, bez podrške ali kad se pojavi mužić, e to će bit gušt gledat.

Zadnje uređivanje TheWitch : 24.12.2014. at 04:01. Reason: slika----->link
BBC drama is offline  
Old 23.12.2014., 19:18   #83
Quote:
biljanap kaže: Pogledaj post
''...mozda razum prihvati da ceka, ali srce nece''.
A misli u smislu da ona sad razmislja razumom i ne zeli da se upusta u neku vezu sa njim, ali da srce ne misli tako, jer je verovatno on uvideo da i ona oseca nesto prema njemu.
Možda misli na sebe, da je nestrpljiv.
BBC drama is offline  
Old 24.12.2014., 17:42   #84
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Možda misli na sebe, da je nestrpljiv.
Koliko je meni Džihan ozbiljan, dostojanstven, uljudan, možda mu se smučilo posle 18 godina takvog braka, te želi da što pre doživi sreću i ljubav i postaje nestrpljiv. Ne znam, za mene su ljbavi u ozbiljnim godinama nešto vrlo interesantno, mogu da budu lepe, nežne i srećne. Za ljubav nikada nije kasno i ona ne poznaje godine.
dimitra4 is offline  
Old 26.12.2014., 18:19   #85
sa seta



__________________
Sia- Big Girls Cry
Lilly 77 is offline  
Old 27.12.2014., 12:54   #86
Sadržaj 5 epizode

koliko sam shvatila, Cihan odlazi od kuće, Gulseren ne želi da se viđa sa njim, jer misli da je to između njih nemoguće.
Hazal i Cansu se sreću. Dilaru brine što se pročulo da Cihan ima vanbračno dijete

__________________
Sia- Big Girls Cry
Lilly 77 is offline  
Old 27.12.2014., 22:37   #87
Quote:
Lilly 77 kaže: Pogledaj post
Dilaru brine što se pročulo da Cihan ima vanbračno dijete
Nije lose sto se taj trac procuo... Sad ce se Dilara po hitnom postupku razvest od Cihana da joj se ne narusi ugled u visokom drustvu...

A to je dobra vijest za nas
Salauka is offline  
Old 27.12.2014., 23:11   #88
5.epizoda

Cansu i Hazal se po prvi put nađu licem ulice

Veza Dilare i Cihana se raspada

Čim čuje da je Hazal imala nesreću,Dilara pojuri u bolnicu ali nije nimalo zadovoljna onim što tamo vidi.

Cihan odlučuje iseliti se iz kuće jer se njegova veza sa Dilarom posve raspala.Ali,to neće biti tako lako kako on misli.

Gulseren osjeća da je veza sa Cihanom nemoguća i kaže mu da ga ne želi više vidjeti.

Cansu i Hazal se susreću

Cansu odluči iznenaditi svoju majku Gulseren i tu prvi put sretne Hazal.

Gulseren je dojadilo Hazalino promjenjivo ponašanje i njena reakcija iznenadi sve.

Kad Dilara čuje glasine da Cihan ima nezakonitu kćer,vuče neočekivani potez kako bi svima dokazala kako nije prevarena žena.
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Old 29.12.2014., 17:57   #89
Ja sam se rasplakala, Fragman 2
__________________
Sia- Big Girls Cry
Lilly 77 is offline  
Old 30.12.2014., 09:55   #90
je li ko gledao sinoć??

Fragman za 6 epizodu

dakle, tetka će da bude glavna na večeri..Brat upada u nevolje a Cihan je očito riješio da se razvede dok je Dilara šiznula

sinoć su izgleda izbacili onu scenu sa Gul i Cihanom, u parku...Dilara došla kod Gul, da porazgovaraju o djeci, pozvala ih na večeru..tetka naravno opet želi da bude glavna a Gul joj kaže da ako tako nastavi da će napraviti ubicu od nje..
meni se čini da Hazal malkice mrzi Cansu, jer ova ima sve- novac, luksuz, i fragiju odmah pita koja je moja soba..

rejting- Paramparca TOTAL i AB 1.
__________________
Sia- Big Girls Cry

Zadnje uređivanje Lilly 77 : 30.12.2014. at 10:01.
Lilly 77 is offline  
Old 30.12.2014., 10:14   #91
Gledala!

Steta sto izbacise onu scenu u parku, bila je lijepa.. Mozda bude u 6 epizodi?
Ma Hazal mrzi sve redom osim love.
Mozda ce zvucati ruzno ali svaki put kad se ona mala Leyla Tanlar (Cansu) pojavi
na mom monitoru, momentalno dobijem zelju da sve pogasim i odem gledat
kakvu politicku emisiju. Nikako ja s tim djetetom na zelenu granu.

Rejting malo opao u AB-u, 8.53 ali nema veze i dalje je to super.
Salauka is offline  
Old 30.12.2014., 10:42   #92
gledala

prva nagrada za Nurgul za ulogu Gulseren od strane digital media magazina..za najbolju žensku dramsku ulogu u 2014. godini

http://issuu.com/medyatablet/docs/medyatablet_14/43



od strane korisnika tw serija je proglašena za najbolju u 2014. godini..a tek je odgledana 5. epizoda..nadam se da će nastaviti sa dobrim scenarijem i radnjom pa će nagrada biti još...

Meni je Cansu odličan lik..razumna bez obzira na svoju mladost.Ovdje je problem u odraslima koji su dopustili stihiju koja ih nosi nakon što se otkrila zamjena beba.Nitko se ne snalazi,ali nitko ni ne traži pomoć od stručnih osoba..Svatko zbog svog razloga..Gul ne želi izgubiti Hazal bez obzira na njenu divlju narav i nezahvalnost za sve što je u uvjetima u kojima žive napravila za nju,Dilara zbog mišljenja kokoša iz njenog visokog društva,Cihan..jer jednostavno više ne može ostati u braku koji je opstao zbog Cansu..Ali mislim da nije vrijeme da oni gledaju sebe,već djecu prema kojoj su dužni kao roditelji,ako već kod nekih nema osjećaja..

Serija jako zanimljiva kada se upitam što bih ja napravila u toj situaciji ( mada sve serije tako i gledam)..teško,jako teško..S jedne strane dijete koje si odgajao kao svoje i voliš ga..a s druge strane tvoje biološko dijete koje ti može biti drago,simpatično ali ne možeš osjetiti naglu pojavu ljubavi u tri dana jer u njoj teče tvoja krv..I mislim bez obzira na privlačnost između Gul i Cihana,da ta priča mora sačekati nekakvo rješenje ove glavne..Mada mislim da će se to sve tzajedno odvijati i kidati nam živce..
__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 30.12.2014., 11:11   #93
Ma nemam ja problem sa likom od Cansu nego s glumicom koja je glumi.
Koliko god se trudim, nikako mi ne sjeda.
Sto je jos gore tako je bilo i u posljednjoj seriji koju sam gledala.
Hm...mislim da me netko prokleo

Sve cestitke Nurgul za nagradu!!
Salauka is offline  
Old 31.12.2014., 12:58   #94
Za Nurgul sve pohvale, glumi fenomenalno. Mene je rasplakala u sceni kad je oterala Hazal iz kuce.
biljanap is offline  
Old 03.01.2015., 11:54   #95
slikice iz epizode



tetka ulazi u stilu
__________________
Sia- Big Girls Cry
Lilly 77 is offline  
Old 04.01.2015., 16:28   #96
Pregledala prvu epizodu i mnogo mi se sviđa, nastavljam gledati
Prvo sam se frapirala kad sam pomislila da Nurgul igra ulogu slabe, emotivne majke, za razliku od njenih inače jakih likova, a onda sam vidjela gif gdje povlači nož na zaovu, go Nurgul Erkan mi je pravi DILF nadam se i ja da bude kakvog seksa uskoro
Mala Cansu je preslatka i velikim dijelom i zbog nje ću nastaviti gledati
Nego, je li još neko od vas misli da će se Cansu kasnije spariti sa ovim svojim bratom, izgledaju mi baš bliski i kao da se super slažu, a eto brzo i saznaju da nisu krvno vezani. I kćerke i majke su mi baš super sparene, ne samo psihološki, nego i fizički si odgovaraju i jedne i druge.
Nevjerna is offline  
Old 04.01.2015., 19:00   #97
Quote:
Nevjerna;52865248
Nego, je li još neko od vas misli da će se Cansu kasnije spariti sa ovim svojim [I
kaže:
bratom[/I], izgledaju mi baš bliski i kao da se super slažu, a eto brzo i saznaju da nisu krvno vezani. I kćerke i majke su mi baš super sparene, ne samo psihološki, nego i fizički si odgovaraju i jedne i druge.
Nema sanse. Oni su odrasli zajedno, vole se kao brat i sestra.
Ja nesto mislim da ce se Cansu zaljubiti u nekog decka, a Hazal se tu umesati, samo da bi joj ga preotela, da joj napakosti. Nesto kao odnos Nedzle i Lejle u KLP.

Zasto su izbacili onu scenu Gul-Cihan iz najave?
biljanap is offline  
Old 04.01.2015., 19:11   #98
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Mala Cansu je preslatka i velikim dijelom i zbog nje ću nastaviti gledati
Nego, je li još neko od vas misli da će se Cansu kasnije spariti sa ovim svojim bratom, izgledaju mi baš bliski i kao da se super slažu, a eto brzo i saznaju da nisu krvno vezani. I kćerke i majke su mi baš super sparene, ne samo psihološki, nego i fizički si odgovaraju i jedne i druge.
i meni je Cansu preslatka..

i da, ja mislim da i tu moglo nešto biti, nemam pojma što ali eto, imam filing za osjećaj
negdje sam pročitala da postoji i ta verzija, američka čini mi se, gdje se oni stvarno zaljube
ko zna..
__________________
Sia- Big Girls Cry
Lilly 77 is offline  
Old 06.01.2015., 10:17   #99
Rejting fenomenalan.

Total: 10.68
AB: 11.16
ABC1: 12.26
cukerina is offline  
Old 06.01.2015., 11:52   #100
Rejting Yillin dizisi Erkan (pojedini "glumci" sto iskacu iz pastete mogu mu se sageti i zavezati pertle na cipelama covjek jednostavno ne fula )

Ova Keriman je apslutni HIT na dr. mrezama ( ) ko Mukades onomad ( )
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.