Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2015., 01:45   #21
Quote:
annecim kaže: Pogledaj post
asidice...sad se ja nesto setih...pa i ti si bas neka prevrtljivica....ovaj prvi ovaj drugi ....pa gde se izgubi halit toliko si se upustila u te serije da si njega zaboravila ha
a on veceras imao koncert u istanbulu (valjda sam dobro razumela)
Halit prva ljubav.
Murat najdraža ljubav.
Ozcan,posebno drag,jer me podsjeća na jednog glumca,koji isto govori očima
Teoman Serhat također glumi očima....
pa zar si ti imala samo jednog dečka.......
kada gledam seriju,ako mi se dopadnu glavni glumci (mislim na par muško žensko)i ako imam onaj klik na prvu,uvijek se "zaljubim" u taj par,navijam za njih,da budu zajedno........da što prije vidim njihovu ljubav...
ova serija Moja sudbina,već sam rekla da nije bilo Asi,sigurno bi me kupila zauvijek.
nije dosadna,napeta je,nema scena koje bi preskakala.
ponekad se nasmijem,a ponekad rastužim...
i čekam je sa nestrpljenjem,od utorka do utorka......
a zar ti ne gledaš KPAsk i višnjicu ???????
aaaaaaaaaa,ne može tako,anne .
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 10:54   #22
Nakon gozbe koju nam priredila vagica danas ajmo na rekreaciju.....lopate u ruke i čistiti snijeg....... za povratiti snagu navečer nešto iz rašina podruma

 
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 12:06   #23
Quote:
SREĆONOŠA kaže: Pogledaj post
Nakon gozbe koju nam priredila vagica danas ajmo na rekreaciju.....lopate u ruke i čistiti snijeg....... za povratiti snagu navečer nešto iz rašina podruma
http://s2.postimg.org/5ckaumfl5/1088...65206410_n.jpg
kakve lopate snijeg još pada,točnije tek je počeo.........
ja čistim utorkom.......a rekreacija je navečer iz čaj i laptop....
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 15:03   #24
:klap:

 
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 15:14   #25
Quote:
SREĆONOŠA kaže: Pogledaj post
dobar posao Srećkice........
a ja pospremala,i našla "naočale"
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 15:27   #26
tata i sin...



baš lijepo i simpatično.
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *

Zadnje uređivanje asid : 07.02.2015. at 15:33.
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 19:11   #27
hocete i vi neku pesmu....dobro vece...

baladu jednu
__________________
Ljubav se rodi, živi i umire u očima. (Vilijam Šekspir)
Billie Holiday - All of me
annecim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 20:31   #28
i tebi dobro veće...

Quote:
annecim kaže: Pogledaj post
hocete i vi neku pesmu....dobro vece...
baladu jednu
kako ne anne-zoco
uvijek smo za dobru muziku........
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 20:38   #29
nemojte nikome reči.
moram ovako po skrivećki da me ne vidi Abla vagica

__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 00:59   #30
 
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 01:25   #31
Quote:
SREĆONOŠA kaže: Pogledaj post
sva sreća da je imao đepove....
ovo samo probam,jer mi se nekaj zmrdalo View My Video
http://tinypic.com/usermedia.php?uo=...c#.VNaskkeG_Hk
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 10:32   #32
Pa sad kad smo već kod hladnoće od prvog trena kada sam vidjela ove slike pitam se zar je bilo toliko hladno da su im usta prekrivena-sakrivena
Slikano je u zatvorenom prostoru / Maya sigurno / za poput mene normalno je da si postavlja takvo pitanje....znamo zašto


Zadnje uređivanje SREĆONOŠA : 08.02.2015. at 11:07.
 
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 10:38   #33
 
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 11:19   #34


http://www.bugun.com.tr/magazin/dizi...haberi/1479524

http://televizyongazetesi.com/ozcan-...8#.VNc3hUeG_Hm

smiju li sad biti slike moga drugoga ovdje....
kad već ne može prvi,ali nikad se nezna....
drugi je samo redatelj,ne mora i glumiti sa Tubom...

__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 13:00   #35
popravak
Quote:
SREĆONOŠA kaže: Pogledaj post
Pa sad kad smo već kod hladnoće od prvog trena kada sam vidjela ove slike pitam se zar je bilo toliko hladno da su im usta prekrivena-sakrivena
Slikano je u zatvorenom prostoru / Maya sigurno / za poput mene normalno je da si postavlja takvo pitanje....znamo zašto
http://s16.postimg.org/5tz7hr4kl/108...10459449_o.jpg
i ja sam to napisala već prije.
sve mi je nekako začarani krug ova slika,
no nikakve teorije mi ne padaju napamet,
već zbilja samo "čudno,čudno"
a da te malo utješim,
neznam šta bi napisala na ovo.
svaki komentar je suvišan,
i nije mi niti jasno šta je ovo...
a da je Saylak primitivan i zapravo nemam nadimak za njega.....
kolike kritike idu na račun ostalih glumaca,
a šta tek za ovo.....
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *

Zadnje uređivanje asid : 08.02.2015. at 13:43.
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 15:38   #36
Konačno i taj četvrti da upišemo

Evo i mene, nigde ne idem bez nje,
pa ni u IV razred

Asya Dogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 15:44   #37
Traži i komesar

Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
Jel me neko tražio (četvrti put ) nemam pojma, al' znam koga ja stalno tražim

Kraljičice,

Znači, potraga se nastavlja...
Uključio se i Zaplin komesar ( malo sam ga i ja prisvojila dok nam se Zapli ne vrati)


možda pomogne u traženju...ipak je on završio Policijsku akademiju

Zadnje uređivanje Asya Dogan : 08.02.2015. at 15:49.
Asya Dogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 15:58   #38
Quote:
Vaga946 kaže: Pogledaj post
Kad već imamo najdraže goste, red je da ih i počastimo. Sigurno su gladni, ljubi ih tejze.
A i mi bi mogli malo čalabrcnuti ....već duuuugo nismo zajedno papali.
Ništa pretjerano, sve dijetno, da mi curice ne bi jamrale da su se zbog mene udebljale ....a i petak je ...

Za početak, dijetna juha od povrća ...da nas sve malo zagrije ...

http://www.dijeta.net/01-dijete/kupu...pus_supa_v.jpg

Pa ona moja pita s blitvom

http://www.coolinarika.com/image/a32...1de_view_l.jpg

I za glavno jelo - lignje na žaru s povrćem

http://media-cdn.tripadvisor.com/med...amari-with.jpg

Asid abla znam da ih jako voliš, a i tvoja prva ljubav - Muyica.
O drugoj ljubavi ću ti reći kad gosti odu.
Možda je naš poljigljota naučio i rvacki, pa da ne ispadne da te cinkarim.
Zato brzo mijenjaj onaj svoj avatar.

Zdrava cuga za njih, Anne, Asyu i ostale antialkoholičarke....



Zdrava cuga za nas, ostale alkoholičare. Što se čudite..?
Samo 1 čaša crnjaka dnevno, čuva srce od raznoraznih srcolomaca.

http://s7.postimg.org/4zqaq8vqj/portugizac.png



Ako bude usfalilo, valjda je ostalo nešto u podrumu kod Raše.
Jaooo Vagili,

hvala od srca, nego

ja prvo svratila po običaju kod Raše u podrum, na
„sok“ od grožđa, 1,2,3,4
dalje nisam brojala...
ali tvoja limunada mi posle baš prijala
Asya Dogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 00:36   #39
a šta da kažem........

__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 00:51   #40
Gori vatra

Nesto , trebalo nas je biti u većem broju u novom bircu, ali izgleda da više ne pomaže ni Rašin podrum, niti Vagicine đakonije. Doduše, neki su odlepršali još iz prethodnog.
Čudni neki virusi zavladali forumom, fb, tajnim grupama. Neki za tajno ili javno kritikovanje Bellissime, drugi u njenu zaštitu,svejedno. Uglavnom, sve je više udruženja Gori vatra za dušeizgoreleodljubafi , posećuju se i teše uzajamno, a pepeo posipaju po Bellissimi -ne mogu više da podnesu da se njihovim idolima urušava ugled iz godine u godinu , prvi put zbog seljančice iz Antakije, a sad zbog neke dizajnerice nakita, koja se još bavi i kara paranjem.

Mi znamo,kao i milioni njenih fanova, da je ona najbolja medju najboljima i ne odustajemo ni od gledanja serije koja je za sve druge postala negledljiva, mada se sad sve nade polažu ipek u Sfilenu ili ti pekmezastu šupljikavu krofnicu i u čučuka za koga se mole da je njegov (babacim i čučuk se odmah prepoznali, proradile emocije). Za to vreme, izgoreleodljubafi krišom bace čeznutljivi pogled na komesara (kad je sam u kadru), da bi u svojoj mašti još jednom potvrdile kako je ozaren kad ONA nije u njegovoj blizini, pa ne crveni od stida i blama zbog njenog statiranja- onda ima najlepši i najumilniji pogled . Kao kad je gledao Fatu.
Koliko li će ih tek biti protiv Bellissime ako zaigra u novom filmu sa OD? Ne mogu da verujem da je i on hoce za ulogu u filmu..... ili ipek Bellissima ima više obožavalaca muškog roda. ....da nije to još jedan dokaz da su muškarci zaslepljeni i ne vide ono što su te ženske pronicljive oči onihštosuizgoreleodljubafi shvatile i videle odavno – da za Bellissimu nije ni ples ni gluma, bar da nema onoliko fizičkih mana - jednostavno se nije makla dalje od promoterke šampona.
Jedino naša podrumska inteligencija nikako to još da shvati - sve je to od lošeg vina, Rašooooooooo

Zadnje uređivanje Asya Dogan : 09.02.2015. at 00:57.
Asya Dogan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.