Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2015., 09:52   #381
Quote:
jasnapg kaže: Pogledaj post
Prve dvije epizode nove sezone bile su prelijepe, netjerale su me i na smijeh i na suze.
Nemam vremena za pisanje nasiroko ali cim budem imala evo me sa pisanijom
Dobro jutro! Odgledala sam 20. epizodu jer je ona s prijevodom. Sviđa mi se što su napokon objavili istinu. Iščekujem daljnje događaje.
Čizkejkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 09:41   #382
Kizlar, zar vise ne gledamo nase golupcice?
Iskrena da budem, ja ne ovu drugu sezonu se skroz upropastili.
Nemam zivaca da ih gledam, ponekad bljesnu sa nekom lijepom scenom a sve pstalo je samo glupiranje. Zalosno sto su uradili do nje kao i od vecine serija koje pocnu lijepo.
jasnapg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 09:48   #383
Quote:
jasnapg kaže: Pogledaj post
Kizlar, zar vise ne gledamo nase golupcice?
Iskrena da budem, ja ne ovu drugu sezonu se skroz upropastili.
Nemam zivaca da ih gledam, ponekad bljesnu sa nekom lijepom scenom a sve pstalo je samo glupiranje. Zalosno sto su uradili do nje kao i od vecine serija koje pocnu lijepo.
E, Jasna, točno tako. Prva je sezona bila izvrsna, mislim da im je gledanost bila vrlo visoka, a u drugoj se sve srozalo, neka teška drama, nisu ni smiješni... Eto, danas će izaći nova prevedena epizoda, a ja jedva čekam da i njima kao i serijama Hitna ljubav i Miris jagoda kažu da završe. Baš su dosadili, nema one komike koja nas je oduševljavala.
Čizkejkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 13:04   #384
I ja jedva cekam da se zavrsi.
sve saznalo sve se otkrilo, vjenacali se nakon sto muka i jada i ajde vise yeter.
jasnapg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 13:35   #385
Quote:
jasnapg kaže: Pogledaj post
I ja jedva cekam da se zavrsi.
sve saznalo sve se otkrilo, vjenacali se nakon sto muka i jada i ajde vise yeter.
Trebalo je završiti s ovom epizodom, a ne da su se sad posvađali, pa se opet trebaju pomiriti. Scenarist nabija epizode, a scenarij gubi na vrijednosti.
Čizkejkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 17:35   #386
Ho, ho, ima li koga? Serija mi se ponovno sviđa, lik Šazimet je vratio komediju. Pratite li je i dalje?
Čizkejkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 23:01   #387
Serija krece uskoro na Pinku umesto Gorkog zivota.Bolje da su uzeli Iznajmljenu ljubav al ajd...Brate,na Pinku bas preterase -6 turskih serija ide trenutno....

https://youtu.be/FdbHwAWGcSw
simmke is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 22:09   #388
Podižem temu iz mrtvih.

Nova Tv je nedavno počela emitirati ovu seriju umjesto serije Anđeli (Ranjivo Cveće) u terminu od 18.15. Pogledala sam prve dvije epizode i dopala mi se.

No, ovdje sam pročitala da se serija u 2. sezoni dosta razvodnila pa me sada zanimala što je bilo tako loše u njoj kasnije.

I da, ako tko ima prijedlog za još koju seriju tog tipa i koja se po mogućnosti nije rastegla na neodređeno i s previše nebuloza, molim da napiše.

Hvala!
unruly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 23:17   #389
Serija je predivna, odgledao celu, ima neke scene koje nisu naj naj, ali komplet je super

Mozes pogledati Atesbocegi, Kiralik ask, Dolunay, Kiraz mevsimi, Gulumse yeter
Bzaubzz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.