Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2015., 19:51   #61
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Komadić s predstavljanja.
Meni su baš slatki.
Da, da, ona je tako medena. Izgubila sam sapuničarski staž zadnjih nekoliko godina, pa su mi njih oboje poprilično nepoznati, ali izgledaju slatko i pojedinačno i zajedno.

Koji pejzaži, uhhhhh... Danas kad gori zemlja (što reče kolega, možeš na asfaltu ispeći steak kamoli jaje) kad vidim ove pejzaže počnem da ih mrzim. Hoću i ja, povedite i mene, ako ništa drugo kafe da vam donosim.

Naslovna pjesma mi se ne sviđa.

Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
joj, jelda, baš je bilo super.
ali Ezela nema, a ni Manuelle već duuugo
Pošto sam ja relativno novi kolač na forumu, ne znam ko su cijenjeni forumaši, ali možda se i pojave, plus i ova nova krv će da uče(P)stvuje. Sad za seriju ne znam kakva će biti, ali mi se sviđa društvance koje se okuplja, tako da - dajem šansu.
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 00:19   #62
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Pošto sam ja relativno novi kolač na forumu, ne znam ko su cijenjeni forumaši, ali možda se i pojave, plus i ova nova krv će da uče(P)stvuje. : mig: Sad za seriju ne znam kakva će biti, ali mi se sviđa društvance koje se okuplja, tako da - dajem šansu. : D
ako dođu bilo bi super. ali ti si u svakom slučaju i više nego dobrodošla.

Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Komadić s predstavljanja. : D
Meni su baš slatki. :c erek:
da, jako slatko djeluju zajedno. nadam se da će kemija bit dobra. (gore od Amaye i Maxa kao para valjda nemre)
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 07:31   #63
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
da, jako slatko djeluju zajedno. nadam se da će kemija bit dobra. (gore od Amaye i Maxa kao para valjda nemre)
Bome, sva sreća da su ostali likovi spašavali stvar.
A fale mi i Ezel i Manuella, ali tko zna, možda dođu, sigurno znaju da kreće

A svi novi Morenovi gledatelji su dobrodošli, naravno.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 10:32   #64
Hvala, hvala. nadam se da ce i serija biti dobra, ne samo druzenje na temI.
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 22:29   #65
Nezvanicna entrada, ima nekoliko scena... Meni ovo deluje i vise nego odlicno,
izgleda da ce ovo dvoje imati lepih scena...
https://www.youtube.com/watch?v=MR0WXnbfjsI
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 00:22   #66
jooooj, kako ovo krasno izgleda.

još malo jedva čekam
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 00:48   #67
Ne znam zašto, ali baš mi imaju neku dozu realnosti, kao da gledam neki par s ulice.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 08:55   #68
I meni tako deluju, bas obecavaju kao par. Bolji izbor Moreno nije mogao da donese, imajuci u vidu trenutno stanje sa serijama, ne bi me cudilo da ova bude najgledanija u narednom periodu
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 10:01   #69
Riječi ti se pozlatile.
Vidjet ćemo, lako moguće. Istina, sve su u ogromnim problemima, a i ne sumnjam ja u Morena.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 10:59   #70
Ne volim te serije s etapama. Još su njih dvoje super, a zna se da će završiti tragično, i onda drugu polovicu serije se gleda nju u ulozi kćeri s možda totalnim papkom.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 15:05   #71
https://www.youtube.com/watch?v=BZQL3cc1pM8
Nova najava...

I opis radnje:

Quote:
Una historia en donde a pesar de los obstáculos y las traiciones, el amor logra triunfar, si no en el presente al menos lo hará en el más allá y en las generaciones futuras.

Esta es una historia desgarradora donde el poder, la envidia, el egoísmo y el deseo de posesión marcan de manera trágica el amor profundo entre Paulina y Adrián , quienes a pesar de ello, logran perpetuar su amor a través de su hija Valentina y de su adorado Mauricio.

Este melodrama está dividido en dos etapas, en cada una de ellas se cuentan los obstáculos para que el amor, primero de Paulina y Adrián y más tarde de Valentina y Mauricio, triunfe.

La historia inicia con Paulina y Adrián declarándose su amor y dispuestos a ir en contra de sus familias con tal de ser felices. Paulina es hija de Gonzalo Murat, un rico empresario hotelero que no acepta su noviazgo por considerar que Adrián no está a la altura social que ellos tienen. No obstante, Paulina está realmente enamorada y esto no le importa. Por otro lado, Julieta la hermana de Adrián, está obsesionada con él y bajo su punto de vista ninguna mujer es suficiente, pero sobre todo, siente un odio especial hacia Paulina. En el momento en que Adrián está pidiendo de manera sorpresiva la mano de su amada, Julieta lo interrumpe para decir que jamás permitirá que se case con la hija del asesino de su padre. En ese momento todos tachan de loca a Julieta, ya que el padre de Adrián murió de un infarto, pero ella asegura que éste fue producto de la presión que sintió su padre cuando Gonzalo le hizo perder toda su fortuna.

Este hecho provoca que la relación entre Paulina y Adrián se vea en peligro así como su futura boda. Lo cierto es que Julieta tiene razón, Gonzalo en el pasado defraudó a su padre, pero jamás lo reconocerá ya que hoy goza de prestigio y de la imagen de un hombre intachable por lo que, al ver amenazada su credibilidad, hace hasta lo imposible por separar a la pareja.
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 19:12   #72
čudi me da vam svima oni obećavaju kao par, a meni se baš čini da će ih baš ovaj glavni (Osvaldo?) potkopavati jer djeluje mi kao jedan od glumaca koji većinu vremena bleji i ne mijenja izraz lica, i za 5 emocionalnih stanja ima jednu grimasu. tak da mislim da će se Sodi namučit kraj njega da to izgleda kak spada
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 20:37   #73
možda on i nije neki vrh glumac, ne znam, nisam ga previše gledala, ali prema ovom kaj sam vidla su mi slatki
i opet ponavljam, gori od de la Fuentea (valjda) nemre bit.

uostalom, Moreno zna napravit tako lijepu atmosferu, odnose prijatelja, familije da ne ovisi sve samo o glavnom paru kao npr u LI. ne bih htjela da ovi dvoje podbace, da se krivo ne skužimo, ali.. i belive in him/them

sad se samo nadam da nisam scoprala i da me ne opovrgne
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 23:09   #74
Morala sam da prevedem
https://www.youtube.com/watch?v=qtyVUj26BYg


Sto se tice Osvalda, on mozda nije galan poput Ruljija, Levija, ali je dobar glumac, jako dobar. Ko nije pogledao LQLVMR, ne zna da je Osvaldo tamo bio
jedan od boljih glumaca, i da je seriji doneo zanimljiv lik Dimitrija, da je prikazao od razmazene bogataske budale do zrelog coveka, svakako nije glumac koji ne pokazuje emocije, daleko od toga...

On je dugo u glumackim vodama, ali mu je Nesma pruzila odlicnu priliku da pokaze sta zna, sto se na kraju i isplatilo, pa ima i ovu glavnu rolu sada

Inace, ako nekoga zanima ovde je njegova biografija
https://en.wikipedia.org/wiki/Osvaldo_Benavides
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 23:13   #75
Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Sto se tice Osvalda, on mozda nije galan poput Ruljija, Levija, ali je dobar glumac, jako dobar. Ko nije pogledao LQLVMR, ne zna da je Osvaldo tamo bio
jedan od boljih glumaca, i da je seriji doneo zanimljiv lik Dimitrija, da je prikazao od razmazene bogataske budale do zrelog coveka, svakako nije glumac koji ne pokazuje emocije, daleko od toga...
Nisam vjerno pratila LQLVMR iz više razloga, ali iz onog što sam vidjela, slažem se s ovim. Jako je prirodan i uvjerljiv.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 23:21   #76
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
možda on i nije neki vrh glumac, ne znam, nisam ga previše gledala, ali prema ovom kaj sam vidla su mi slatki :c erek:
i opet ponavljam, gori od de la Fuentea (valjda) nemre bit.
nemoj tako o de la Fuenteu pa nije tako loš
moram da ga branim

Quote:
sad se samo nadam da nisam scoprala :r aspa: i da me ne opovrgne
valjda nisi

Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Morala sam da prevedem :ce rek:
https://www.youtube.com/watch?v=qtyVUj26BYg
neka neka samo ti prevodi klipove

hvala za nas koji nismo toliko vični španjolskome
a ipak gledamo serije bez prijevoda

Quote:
Sto se tice Osvalda, on mozda nije galan poput Ruljija, Levija, ali je dobar glumac, jako dobar. Ko nije pogledao LQLVMR, ne zna da je Osvaldo tamo bio
jedan od boljih glumaca, i da je seriji doneo zanimljiv lik Dimitrija, da je prikazao od razmazene bogataske budale do zrelog coveka, svakako nije glumac koji ne pokazuje emocije, daleko od toga...
mene je užasno iritirao u Zabranjenoj ženi kao i u prvoj etapi LQLVMR

ali zato u drugoj etapi ugodno iznenadjenje

i sad još čekam i čekam da mu srede te obrve a nikako da to naprave
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 23:49   #77
...ajde da se i ja malo javim i pozdravim sve nove i stare potencijalne gledatelje..

Camila mi je lepa. A i nisam je dugo vidjela.

Promo je , jedino mi entrada nekako ne leži... Noo, slično sam rekla i za AB pa svi znamo kako je sve s njom završilo jel...

BTW oooo, Barrosica...:klap:

Osvaldo je i meni pilio živce u LQNPA, ali nisu ni drugi likovi manje činili isto, tako da o tom - po tom.

Logo...ajd, nije loš; mada je mogao biti i originalniji.

Možda nađem vremena da bacim oko na ovo.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 17:57   #78
Logo je mešavina CME-a, ENDA i QA.

Ja ću takođe baciti pogled. CME je bio gledljivi cirkus, QA je bila odlična u svakom smislu, a ova priča je sama po sebi puna haosa i cirkusa, tako da valjda bude interesantno.

Evo opis nekoliko likova:


Paulina (Camila Sodi) es una guerrera que tiene objetivos claros, que lucha por lo que quiere y que sonríe ante toda adversidad. Parte de su personalidad es ser compasiva ante la desgracia de los demás, con un corazón noble, y justo. Se encariña con Mauricio (Diego Escalona) no sólo por su discapacidad, sino también por la vulnerabilidad del niño, quien se gana su corazón.


Nuria (Laura Carmine) es la hermana mayor de Paulina (Camila Sodi). Es una mujer que guarda sentimientos oscuros y perversos. Desde niña siempre ha sentido envidia y coraje contra Paulina, cree que todos la prefieren a ella, que lo que hace siempre le sale bien e incluso que es más bonita que ella. Esa oscuridad define su personalidad y su temperamento caprichoso, negativo y egoísta. Nuria es pasional, que se deja llevar por sus instintos, tal vez confundiendo el sexo con amor que es su talón de Aquiles y su debilidad más grande.


Inés de Murat (Leticia Calderón) una mujer noble y bondadosa. Es inocente y fiel esposa de Gonzalo (Arturo Peniche), así como una madre amorosa que conoce bien a sus hijas. Cree estar casada con el mejor hombre del mundo y a pesar del fuerte carácter de este ella tiene mucha influencia sobre él y logra sacar lo mejor de su persona. Como amiga es leal y honesta. Sin embargo, su nobleza no la hace una mujer débil, cuando se trata de defender a la gente que ama, saca las uñas.


Adrián Olmedo (Osvaldo Benavides) es un hombre que sabe salir adelante. Conoce las adversidades de la vida ya que desde muy niño perdió a sus padres y fue criado por su hermana mayor, Julieta (Alejandra Barros). Estudió Publicidad y Mercadotecnia, ha trabajado desde muy chico y hoy además de dar clases en la Universidad, maneja cuentas en la agencia de publicidad de su cuñado que presta servicios a la cadena hotelera de Gonzalo Murat y Alfonso Fonseca. Adrián tiene un talento nato para la Publicidad, y por ello cliente que atiende, termina firmando con la empresa.


Camilo Fonseca (Alfonso Dosal) es un hombre de principios y valores claros. Es hijo único y muy amado por sus padres Alfonso (Alfredo Adame) y Raquel (Cecilia Gabriela), fue educado con total libertad de acción, motivo por el cual decide tener una profesión distinta a la de su padre y estudia Finanzas. Durante la preparatoria se hizo novio de Paulina Murat (Camila Sodi), pero decide irse a estudiar al extranjero durante algunos años, más tarde con la lejanía entiende que Paulina es el amor de su vida.


Gonzalo Murat (Arturo Peniche) es un hombre duro, quien no se tienta el corazón para obtener lo que desea. Sus objetivos claros y sus planes delineados lo han convertido en el dueño de una de las cadenas hoteleras más importante del país. Su visión para los negocios es innata. Tiene un feliz matrimonio con Inés (Leticia Calderón), con quien procreó a dos hermosas hijas: Paulina (Camila Sodi) y Nuria (Laura Carmine). Es un hombre autoritario, acostumbrado a que se haga su voluntad, y las cosas deben hacerse como él quiere. No le gusta que las cosas se salgan de control.


+

Cecilia Gabriela
Alejandra Barros
Horacio Pancheri (valjda je on galan druge etape)
Alfredo Adame
Lisset
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 18:09   #79
Svidja mi se ovo.Nadam se da ce postavljati epizode na Yt.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 18:29   #80
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Logo je mešavina CME-a, ENDA i QA. :l ol:

Inés de Murat (Leticia Calderón)
logo mi se ne dopada baš.
hvala na kratkom opisu likova ali nije baš da mi se da čitat
super kaj si stavio ime sa slikom da bolje pohvatam(o) glavne.

frizura Calderon mi je smiješna.
kako netko reče, Peniche što stariji, to bolje izgleda. ono u Malqueridi mi je bio baš
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.