Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2017., 11:53   #7781
Quote:
kvart99 kaže: Pogledaj post
Evo, došao i sluzbeni "ko-fol dugoočekivani" dan, tako da uz ovakav nivo idolpoklonstva kao u našim krajevima, bilo realno za očekivati da će se na dugo i široko javno šaputati o albumu i odbrojavati dane / sate do njegovog sluzbenog objavljivanja.
Medjutim......ćorak.
Izgleda da su ta vremena daleko iza nas.....

Sjećam se.....bilo je to ne toliko davno......te 1997.g. kad se 14.04 točno u ponoc postrojila mala vojska fanova ispred Dallasa koja je spremno čekala trenutak kad će konačno ugrabiti novi CD.

Nisu ni DM više svete krave kao što su nekad bili.

Što reći na novi album Spirit ?
Blijedo, blijedo......da blijeđe ne moze biti.

Jedna solidna pjesma i dvije koliko-toliko polovično sklepane - od 12 - nije baš neki pohvalan prosjek.

Prave kvalitetne melodije / harmonije već odavno idu na kapaljku, i situacija se ovaj put nimalo nije popravila.

Svaka čast na političkom angazmanu......ali bolje da ga prepuste nekom drugom tko zaista zna kako se to radi.
Jebi ga, prošlo vrijeme, a Violator se više nikad neće dogoditi . Devotional tour je bio nešto nenadjebivo dobro. Dave je bio nadrogiran do daske, ali nije jednu grešku napravio i pjevao je neponovljivo. Martin je pisao savršene pjesme... na koncertima je bio pijan ko deva, ali nije jednu notu fulao. I bio je tu Alan Wilder touch.

Ovo je vjerojatno zadnja turneja na koju idem, jer nemrem odoljeti.

Ali na albumu jedino valja Where's the revolution. Ostalo je tragedija.
mutable is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 13:48   #7782
Quote:
kvart99 kaže: Pogledaj post
Evo, došao i sluzbeni "ko-fol dugoočekivani" dan, tako da uz ovakav nivo idolpoklonstva kao u našim krajevima, bilo realno za očekivati da će se na dugo i široko javno šaputati o albumu i odbrojavati dane / sate do njegovog sluzbenog objavljivanja.
Medjutim......ćorak.
Izgleda da su ta vremena daleko iza nas.....
DM je stvar prošlosti po pitanju stvaranja.
To naravno ne znači da nema uživanja u prošlosti.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 07:02   #7783
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
DM je stvar prošlosti po pitanju stvaranja.
To naravno ne znači da nema uživanja u prošlosti.
I mi smo prošlost po nekim stvarima. Iman dosta kontakta sa drugim fanovima od 15 do 60 godina. Nekima od starijih je dm prestao biti onaj njihov dm 85 sa većim komercijalnim uspjehom. Drugima 98 itd. Ima mladih kojima je Sound of the universe promjenio život itd.
Nasa vremena, naša glazba. Meni je lijepo viditi na koncertima sve od 15 do 60 i to dobrovoljno. Ne da su mladi vodeni od roditelja.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 14:06   #7784
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
I mi smo prošlost po nekim stvarima. Iman dosta kontakta sa drugim fanovima od 15 do 60 godina. Nekima od starijih je dm prestao biti onaj njihov dm 85 sa većim komercijalnim uspjehom. Drugima 98 itd. Ima mladih kojima je Sound of the universe promjenio život itd.
Nasa vremena, naša glazba. Meni je lijepo viditi na koncertima sve od 15 do 60 i to dobrovoljno. Ne da su mladi vodeni od roditelja.
Iako kužim na što misliš, new wave mjuza 80/90-tih se ne može olako baciti i ostaviti kao stvar prošlosti jer je uspoređujući sa današnjom scenom dovoljno progresivna da se savršeno uklopi u današnje vrijeme.
Netko tko prvi puta danas čuje Useless, I feel you, It's no good će se vrlo lako naći u situaciji pitanja "Pazi ovo...koji je ovo bend?"
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 09:37   #7785
Do pred koju godinu i nisam bio neki fan DM. A sad su mi dosta često na plejlisti.

Nedavno sam tek čuo zadnji album i mogu reć da uvijek prate neki svoj standard.

Ovo im svakako iskače: Depeche Mode - Going Backwards
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:54   #7786
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
DM je stvar prošlosti po pitanju stvaranja.
To naravno ne znači da nema uživanja u prošlosti.
ja sam svjesna da sam ful pristrana i neobjektivna; baš u svakoj fazi nađem nešto zbog čeg se nastavljam klanjati i nemam potrebu uspoređivati s onim prije.. to od početka tako je. a dejvove autorske su nova dimenzija.

spirit mi je malo smiješan zbog političke angažiranosti.

Cover Me
me najviše dobila.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 00:17   #7787
Vidje re-izdanja......ko na pokretnoj traci.....

http://www.superdeluxeedition.com/ne...12-inch-boxes/

.....a tek cijene koje su stavili.......
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 05:00   #7788
Quote:
kvart99 kaže: Pogledaj post
Vidje re-izdanja......ko na pokretnoj traci.....

http://www.superdeluxeedition.com/ne...12-inch-boxes/

.....a tek cijene koje su stavili.......
Nista neobicno Sto se tice cijena.
Uistinu su depechovci ili bolje Manager Kessler malo aljkavi U vezi Merchandisinga.

Pogledaj naprimjer Rammstein i najjaci primjer sa jedan "Box"

http://musicfeeds.com.au/news/rammst...-of-new-album/

E to je jebeno.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 14:55   #7789
Ali morati cu kupiti. Dreaming of me na 12"
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 15:20   #7790
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Ali morati cu kupiti. Dreaming of me na 12"
Pa nije......u tome i je fora.
Napravili su kao 12" box set......a njemu dodali Dreaming Of Me 7" jer nikad nije izašao na 12"-u......

Ali zgodno je to sto su dodali Sometimes I Wish I Was Dead flexi, gdje je na b-strani pjesma Fad Gadgeta......
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 17:40   #7791
Quote:
kvart99 kaže: Pogledaj post
Pa nije......u tome i je fora.
Napravili su kao 12" box set......a njemu dodali Dreaming Of Me 7" jer nikad nije izašao na 12"-u......

Ali zgodno je to sto su dodali Sometimes I Wish I Was Dead flexi, gdje je na b-strani pjesma Fad Gadgeta......
To je bio dodatak U novinama, ima ih negdje. Mislim novine i flexi disc ..
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 13:19   #7792
Sretan 36. Rodendan....
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 13:31   #7793
Uh, što smo ostarili svi zajedno......

Ako ima netko tko je kupio album na danasnji dan te godine, nek da glasa od sebe.....
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 17:44   #7794
Sretan!
__________________
Bear with me
Weekend Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 19:02   #7795
Quote:
kvart99 kaže: Pogledaj post
Uh, što smo ostarili svi zajedno......

Ako ima netko tko je kupio album na danasnji dan te godine, nek da glasa od sebe.....
Mislis da je rtv Ljubljana to objavila isti dan?
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 20:20   #7796
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Mislis da je rtv Ljubljana to objavila isti dan?
Nisam mislio na domace (odnosno licencno) izdanje.....

BTW, osim toga, postoji onaj poznati datum u povijesti domace diskografske industrije, a to je 09/03/1987,
a to je dan kada je u svijetu i kod nas istovremeno objavljen Joshua Tree (Jugoton)......i, ukoliko se ne varam,
mislim da je to toga dana kod nas bilo prvi put da se tako nesto desilo.....
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 20:39   #7797
Pa ja sam bila premlada, Brat kaze da je tek od some great reward pratio Band i a broken frame kupio tek kasnije.

Upoznala jednom Tips Koji je 81' Bio na prvom konzertu u Hamburgu.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 21:24   #7798
Jedna od meni dražih: Depeche Mode - Enjoy the Silence.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 23:41   #7799
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Pa ja sam bila premlada, Brat kaze da je tek od some great reward pratio Band i a broken frame kupio tek kasnije.

Upoznala jednom Tips Koji je 81' Bio na prvom konzertu u Hamburgu.
meni je some great reward bila prva. bila sam klinka, tata mi ju je donio s nekog službenog puta po zapadima. tako mi je donio i war, u2, nikad prije nisam čula za njih. nije on bio u tom filmu, slušao je klasiku i jazz, kao i danas, al znao je da volim muziku pa mi je nosio ploče; pitao bi kaj bi se moglo klinki sviđati. ja sam prije sluđenosti depešmodom, od neke skroz nježene dobi, bila die hard obožavateljica duranaca. e, tad sam se zarazila dm boleščinom, i nabavila i kazetu koju smo u autu imali, sjećam se people are people kako trešti na najjaće i kako pjevamo to zajedno.
reno 4 je imao odličnu akustiku, onakav sav metalni i neizoliran. uglavnom, tako je počelo
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2018., 00:13   #7800
A ja sam ih slusala preko brace, svjesno nikada nisam opazila tada black Celebration, a danas Mi je opcenito najdrazi Album.
Sjecam se hitova sa music die the masses i violator sam cak kupila. Ali ono Hardcore zbilja tek 1993.

Tada Sam se svadala sa bratom kako je i feel You dobra, a za njega su Personal Jesus i i feel you bili sokovi jer nisu zvucili kao DM. I tada sam odkrila cijeli Back catalog.
I sve DM ploce iz pokucanstva su nekako dosli do mene.

Do tada Sam vise slusala the cure Koji su me vise uhvatili sa disintegration i pogotovo Wish.

Mojih trenutni Depeche top 5
1.) BC
2.) SOFAD
3.) U
4.) V
5.) ABF

Zelja za buducnost jednom uzivo cuti "the sun and the Rainfall"
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:36.