Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2015., 09:38   #1
Verni moyu lyubov / Vrati moju ljubav (2014-2015)

Na ćirilici: Верни мою любовь
Na engleskom: Bring Back My Love


Верни мою любовь - Vrati moju ljubav









Zanr: melodrama
U glavnim ulogama:
Olesija Fatahova - Vjera
Stanislav Bondarenko – Vlad
Dmitrij Pcela – Anton
Nastasija Samburskaja - Iljona

Mlada i pomalo naivna violencelistkinja Vjera gotovo istovremeno upoznaje dva razlicita muskarca, Vlada umjetnika I biznismena Antona.
Dobrocudni momak Vlad je vanbracni sin I nasljednik oligarha Sergeja Orlova koji je cio svoj zivot ljut na oca jer je odbacio njegovu majku. Ali jos vaznije je sto Vlad krivi oca za smrt svoje djevojke Aljone.
Anton je mladi uspjesni I proracunati biznismen, zet Orlova ozenjen njegovom kapricioznom I razmazenom kcerkom kleptomankom Iljonom. Anton je sposoban I vrijedan I nada se da ce jednog dana sjesti na celo poslovnog carstva Orlova.
Vera ne zna da je Anton ozenjen, kad joj on to priznaje ona odlucuje da ga ostavi ali nakon nekoliko dana pristaje I da mu bude samo ljubavnica jer je prvi put u zivotu zaljubljena I voli svim srcem. Pristaje I na tu zrtvu da bude druga.
Ali kad Antonova neuravnotezena supruga Iljona saznaje za muzevu prevaru napada Veru I povrjedjuje joj ruku, tako da ona nikad vise nece moci da svira violoncelo. Zbog ucjene kojom je bio izlozen Anton ostavlja Vjeru i ne znajuci da je ona trudna.
Vjera se seli sa svojim roditeljima u drugi dio grada i uziva u svojoj trudnoci ali Iljona ipak saznaje za trudnocu i opet posjecuje Veru i prijeti joj, usljed tog napada Vera dobija porodjajne bolove.
Poslije porodjaja je obavjestavaju da je beba umrla, Vera ne moze da vjeruje i pati zbog toga.
Iste veceri joj I roditelji dozivljavaju saobracajnu nesrecu….
Sta ce biti sa mladom Verom?
Hoce li ikada imati mira kad su u pitanju clanovi porodice Orlov?
Hoce li konacno imati malo srece u zivotu I hoce li je to opet skupo kostati?
Pogledajte i uzivajte u prelijepoj ruskoj melodrama, koja obiluje i prelijepom muzikom.
jasnapg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 09:41   #2
Najvaznije nijesam rekla da na YT od ukupno 24 ep zasad je Despin tim preveo 22.
Nadam se da cemo gledati, uzivati i komentarisati
jasnapg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 11:00   #3
Vlad i Vera


Super serijica . Taman nema puno epizoda.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 11:03   #4
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Vlad i Vera


Super serijica . Taman nema puno epizoda.
Jesi li vec gledala?

Ako nijesi svidjece ti se.
Glavni glumci su tako harizmaticni i zrace nevjerovatnom hemijom.
Nijesam uopste gledala nijednu rusku seriju mozda zadnjih 20-ak godina.
Ovo je uostalom rusko-ukrajinska kooprodukcija.
Generalno su svi glumci bili na visini zadatka.
Sama tema je realna i jednostavno te ponesu emocije.
jasnapg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 11:10   #5
Gledam je i sviđaju mi se glumci a i priča je zanimljiva. Prva ruska serija koju gledam i pozitivno sam iznenađena. Ali lik Vere me opasno nervira, i vještačke šiške, puno mi je bolja bila na početku.
Glumac koji glumi Vlada je stvarno dobar, pri tome ne mislim na fizički izgled koji meni ništa ne znači kada ne zna glumac glumiti, već čovjek zna bez riječi pokazati promjene emocija.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 11:44   #6
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Gledam je i sviđaju mi se glumci a i priča je zanimljiva. Prva ruska serija koju gledam i pozitivno sam iznenađena. Ali lik Vere me opasno nervira, i vještačke šiške, puno mi je bolja bila na početku.
Glumac koji glumi Vlada je stvarno dobar, pri tome ne mislim na fizički izgled koji meni ništa ne znači kada ne zna glumac glumiti, već čovjek zna bez riječi pokazati promjene emocija.
Ja bome mislim
A sad ozbiljno, stvarno je dobar glumac. Ponesena njegovom glumom ali stvarno, sinoc sam gledala i jedan njegov film, i odlican je.
Posebno mi se svidja boja glasa, volim sto nije sinhronizovan.
A Vera ima neku posebnu ljepotu, po mom je ukusu.
Ima neku otmenu ljepotu i lijep osmijeh. Boja kose mi se bas dopada e sad siske vala i ne bas i ako su htjeli da promijene njen izgled mogli su osmisliti nesto drugo.


Drago mi je sto nas ima za gledanje i komentarisanje.
jasnapg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 14:16   #7
Quote:
jasnapg kaže: Pogledaj post
Jesi li vec gledala?

Ako nijesi svidjece ti se.
Glavni glumci su tako harizmaticni i zrace nevjerovatnom hemijom.
Nijesam uopste gledala nijednu rusku seriju mozda zadnjih 20-ak godina.
Ovo je uostalom rusko-ukrajinska kooprodukcija.
Generalno su svi glumci bili na visini zadatka.
Sama tema je realna i jednostavno te ponesu emocije.

Gledao

Skoro pola sam odgledao. Ok serija, ništa novo, posebno. Za odmorit mozak. Hemija među gl. likovima dodatno doprinosi kvaliteti.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 17:20   #8
Najave za seriju
https://www.youtube.com/watch?v=Pu2gGaLiB8A
https://www.youtube.com/watch?v=0ZS5MCFwI64


Ono sto sam videla od serije mi se dopada, uskoro pocinjem sa gledanjem.
Uporedila bih Stanislava (Vlad) sa jos jednim ruskim glumcem, Danil Strahov je u pitanju, imaju obojica slican glumacki izraz
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 19:29   #9
Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Najave za seriju
https://www.youtube.com/watch?v=Pu2gGaLiB8A
https://www.youtube.com/watch?v=0ZS5MCFwI64


Ono sto sam videla od serije mi se dopada, uskoro pocinjem sa gledanjem.
Uporedila bih Stanislava (Vlad) sa jos jednim ruskim glumcem, Danil Strahov je u pitanju, imaju obojica slican glumacki izraz
Gde me pogodi u Danila Strahova, uuuuuuuu ... dal' je glumački izraz, šta li je, ali "Kneginja Anastazija" (Бедная Настя, Bednaya Nastya) je serija koju ću najviše pamtiti po neverovatnoj hemiji (organska?) između njega i Elene Korikove

Dakle, odgledala sam malopre prvu epizodu, i početak obećava
I ovaj Vlad mi isto mnogo obećava
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 21:22   #10
I ja cu Nastju pamtiti po tome, i po odlicnom liku Vladimira,
koji je Strahov izneo kao niko
Lik Vlada ce tek doci do izrazaja, mislim da su i slicni likovi uticali na to
da ga uporedim sa Strahovim, ali i nacin glume, pa i fizicki izgled donekle.

Moram da izdvojim naslovnu numeru, odmah ulazi u usi
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 22:57   #11
Da naslovna numera je super, kao i ostale koje se kasnije cuju tokom serije. Zaista prelijepih numera ima.
Kompletna serija, glumci, produkcija i sve ostalo je odlicno.
Zaista sam prijatno iznenadjena
jasnapg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 00:03   #12
otvoriliii ste temu
evo još jedne kojoj se serija jako sviđa. baš je lijepa, opuštajuća, pravo osvježenje u ovom moru novih turskih od kojih me nijedna nije privukla nešto u usporedbi s prethodnim. kad bi ju bar naši otkupili i pustili na ljeto

taman sam na pola, i meni je super što je kratka. svaki put kad mislim da predviđam daljnji razvoj događaja, ono ispadne drugačije. glavni glumci su , a i ostali!

i da, ruski mi tako dobro zvuči
tlcfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 22:48   #13
Ja sam opet pocela da je gledam is pocetka i ponovo uzivam.
Vlad je tako divan, romantican....ok na momente se i on sluzio necasnim sredstvima ali ubrzo se vratio na pravi put.
Vera povrijedjena i emotivno i fizicki. Prosto se divim kako je nalon svega skupila snage da nastavi dalje. Tako da me cudi njen strah od novog vezivanja i ljubavi. I okrutno je iskrena i tjera ga od sebe na sve moguce nacine.
Da li neka od vas zna koja je pjesma numera iz 7 ep Life is just a game? Ni shazam mi nije pomogao da je identifikujem. Na yt je nema. Na odjavnoj spici se ne spominje.
Pa ako neko zna bila bih zahvalna ❤
jasnapg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 20:04   #14
Jedanaest epizoda mi proleteše kao tren ... Vera i Vlad me pogodili pravo u srce ...
vuče me da gledam dalje, da sve drugo ostavim ...
a opet, tako će prebrzo stići kraj, pa ima samo 24 epizode!
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 19:59   #15
Vjera prava lepotica!



Harizma, lepota, glumačko umeće glavnih junaka, i povrh svega divna i nesvakidašnja ljubavna priča - gleda se u jednom dahu, a ostaje zauvek u srcu

Pravo osveženje mi je bio i neobičan par Valja&Vasja, uživala sam u njihovim djalozima

Skoro da serija i ne bi imala mane, da nije jedne "sitne" nelogičnosti, na kojoj se zasniva dobar deo zapleta Pošto bi verovatno pokvarilo doživljaj onima koji će seriju tek gledati, zabeleću taj deo:
Koja će majka svojoj kćeri podmetnuti da usvoji i sa ljubavlju odgaja dete njenog muža i njegove ljubavnice???? Donekle bi se moglo razumeti da je obrnuto, tj. da je sinovljevo vanbračno dete podmetnula snahi, ali ovo???? Jedino ako mrzi svoju kćer, a to ovde nije slučaj. Mislim, u serijama smo navikli na svakakve nebuloze i nedoslednosti, ali po meni je ovo apsolutni pobednik

Samo sam jednu seriju do sada gledala više puta, evo i druge
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 09:03   #16
kraljicaletenja drago mi je da ti se svidjela serija.
I meni su Vasja i Valja totalni hit, posebno Valja sa njenom pricom i stajlingom iz vremena prije perestrojke , obozavam ih definitivno.
Glavna glumica je zaista ljepotica i iznijela je svoju ulogu extra.
Za glavnog glumca necu nista da pricam
Uostalom svo cetvoro glavnih glumaca su na mene ostavili super dojam.
E sad sto se tice nelogicnosti oko podmetanja djeteta, Tatjana je to uradila zbog grize savjesti(na kraju je ipak rekla istinu i otisla u manastir da okaje svoje grijehe) jer kad je vec odvojila dijete od majke neka bar raste pored oca.Tada nije razmisljala dugorocno sta bi bilo kad/ako se otkrije istina. A naravno i iz cistog straha da Vjera ne pokuca na vrata sa djetetom u narucju. Ilona koje je inace sva pogubljena to bi je ubilo a ovako mala Katja je u ustavri bila spas. Samo je njena trudnoca samoj Iloni sacuvala razum, sjecas se scene kad je saznala cija je Katja cerka, pa njen odlazak po Katju da je odvede u dom za sirocad i kad joj se malecka obradovala i naravno prevagnula je Ilonina ljubav i nesebicno i iskreno djecije radovanje i ljubav.
I njihovo oprastanje sam isplakala.
jasnapg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 11:41   #17
Jedna draga forumašica, koja je u roku od dva-tri dana postala zaljubljenik ove divne serije, poklonila nam je

završni deo zadnje epizode

Iako ovde nije pisala, serija joj je postala inspiracija za mnoge lepe sličice i gifove,
mislim da se neće ljutiti da sa vama podelim neke od njih







kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 08:13   #18
Pozdrav i od mene.
@jasnapg, hvala što si otvorila temu, ne bih ni znala za seriju drugačije.
Za mene višestruko zadovoljstvo, ruski jezik, stara ljubav, glavni glumac neobično podseća na jednog drugog, mog omiljenog ruskog, iz mlađih dana, stasom, a naročito glasom.
Ništa posebno novo, sižea sličnih već je bilo, ali lepo su sve to upakovali.
Na 21.epizodi sam, još malo, pa je kraj.

Malo muzike:

https://www.youtube.com/watch?v=yvfHkDo_PC4

https://www.youtube.com/watch?v=1p0nPkiV1O0

A, ovako je sve počelo!

__________________
Ulica voli ritam tvojih koraka.
Harfars is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 11:15   #19
Thumbs up pesma

Da li neko zna da mi kaze koja pesma je u 12 epizodi 38:40 ?

http://www.natabanu.com/serija/vrati...pizoda-12.html

Nisam uspela da je nadjem
Incognito1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 11:53   #20
Quote:
Incognito1 kaže: Pogledaj post
Da li neko zna da mi kaze koja pesma je u 12 epizodi 38:40 ?

http://www.natabanu.com/serija/vrati...pizoda-12.html

Nisam uspela da je nadjem
Роман Полонский - Пелена https://www.youtube.com/watch?v=xCJe...I&spfreload=10
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.