Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2015., 14:13   #21
Puno lijepe muzike inace ima u seriji.
Ja sam napravia play listu od njih a evo i jedan klip sa svim melodijama i Vjerom i Vladom

https://www.youtube.com/watch?v=bApSD9RP5uM
jasnapg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 23:23   #22
24? to je to? kad će druga sezona?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 11:25   #23
Nema druge sezone. Po meni je nepotrebna iako bi ih voljela opet gledati. Kraj je vise nego lijep
jasnapg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 12:03   #24
slažem se da je nepotrebna. ali i da su zgodni
iako, u zadnjih 5-6 epizoda su malo previše zadramili s tim "osjećajem krivnje" i "mi nikad nećemo biti sretni zajedno jer sam ja bila s njim" a pogotovo s onim maltretiranjem u "stani", "daj mi vode", "sjedni tu a ne tamo" u uredu predsjednika i njegove sekretarice
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 17:28   #25
slučajno sam otkrila seriju, za vikend onako iz dosad reko idem pogledat ove Ruse i baš mi serija super nekako te vuče da gledaš, nema dosadnih momenata a glavni glumac je predivan tek sam na 7 epki, vidim da ima samo 24 epke tak da super nece razvlačit nepotrebno
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 08:26   #26
x files agent uzivaj u seriji, divna je.
Ja jos uvijek s vremena na vrijeme pogledam neku scenu.
A Vlad je vise nego divan
jasnapg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 21:29   #27
Da se i ja pribilježim da sam je odgledala, bukvalno u dva dana. Fantastični.
Pored jedne turske, jedne italijanske da i ovu rusku svrstam u top 3 najbolje serije koje sam odgledala.
__________________
ASK Sol yanim
stasija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 22:36   #28
Zanimljvo...rekoh da vidim sta su rusi snimili....vidim puno pozitivnih komentara i sve tak...a kad ono sadrzaj serije meni vrlo poznat...korejska serija Bad love...gledala sam ju prije mozda godinu i nesto i isplakala podosta suza u drugoj polovici serije...doduse tamo ona ima prvo pricu sa zetom i poslije sretne 'Vlada'...nikad necu zaboraviti scenu kad ju napokon sretnu i zaljubljenu dovede ocu i njegovoj zeni i ona skuzi da mu je sogor njen bivsi ljubavnik...

Pogledat cu u nekom casu ovu verziju....bas me zanima njihova izvedba
__________________
I'll let you go...i won't let you go...i have to...i can't let you go...i can...but don't want to
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 08:12   #29
Quote:
klepetusa kaže: Pogledaj post
Zanimljvo...rekoh da vidim sta su rusi snimili....vidim puno pozitivnih komentara i sve tak...a kad ono sadrzaj serije meni vrlo poznat...korejska serija Bad love...gledala sam ju prije mozda godinu i nesto i isplakala podosta suza u drugoj polovici serije...doduse tamo ona ima prvo pricu sa zetom i poslije sretne 'Vlada'...nikad necu zaboraviti scenu kad ju napokon sretnu i zaljubljenu dovede ocu i njegovoj zeni i ona skuzi da mu je sogor njen bivsi ljubavnik...

Pogledat cu u nekom casu ovu verziju....bas me zanima njihova izvedba
Pa i ovdje ima pricu sa zetom pa onda s Vladom. Pogledala sam sinoc trejler korejske serije. Gotovo pa identicno. Popijena limenka cega god i gadja je u glavu, njena setnja lavirintom i dodirivanje zive ograde u hodu.
__________________
ASK Sol yanim
stasija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 20:40   #30
Quote:
stasija kaže: Pogledaj post
Pa i ovdje ima pricu sa zetom pa onda s Vladom. Pogledala sam sinoc trejler korejske serije. Gotovo pa identicno. Popijena limenka cega god i gadja je u glavu, njena setnja lavirintom i dodirivanje zive ograde u hodu.
U opisu pise da ih istovremeno upoznaje pa sam krivo shvatila...

Ovdje mi kraj izgleda ljepsi

Tamo polusestra i malicka odlaze iz Koreje, ali prije toga im je ipak na kraju dala zeleno svjetlo...nakon sto je vidjela da brat ima nocne more...rekla je njoj da joj nikad nece oprostiti, ali kad vec ionako odlaze da im nece vise stajati na putu...

Najbolje mi je bilo kad je pristala biti s njim neko vrijeme i onda su se rastali...kojem zaljubljenom paru to moze biti dovoljno?!?

A zet? Htio je i ovce i novce...a na kraju ju nije mogao zaboravit

Idem pogledati ovu varijantu...iako znam da ce mi opet porasti tlak
__________________
I'll let you go...i won't let you go...i have to...i can't let you go...i can...but don't want to
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 18:53   #31
Identicna je turska verzia Aci ask na showtv
Dellisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 09:48   #32
Delisa nije identicna, razlike su bas uocljive. Otisli su bas daleko od originala. Meni se ne svidja...
jasnapg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 22:34   #33
hijoooooj, pa ovo ima na forumu
seriju sam odgledala prije dva ili tri meseca i nisam znala da ovo postoji(da iznesem svoja oduševljenja)
kako sam se ja zaljubila u ove likove, glumci su mi odlični, svi, a posebno me se dojmio Stanislav B. , ne treba ništ govorit, glumi bez riječi
ja sam seriju pogledala u 2 dana, ni jela ni spavala nisam
jedna od boljih serija koju sam gledala
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 19:28   #34
Ja eto isto nisam znala,da postoji ova stranica,a serija je stvarno odlična,iako mi je od svih ruskih ipak daleko najbolja Brigada(Sašina ekipa).....nekada se davala i na našoj TV i ja svako malo pogledam pokoju epizodu prvenstveno zbog naslovne glazbene teme,koja mi je savršena.....oni malo stariji je se sigurno sjećaju,a vi malo mlađi svakako pogledajte....stvarno je odlična serija!!!!!!
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 02:58   #35
Quote:
klepetusa kaže: Pogledaj post
U opisu pise da ih istovremeno upoznaje pa sam krivo shvatila...

Ovdje mi kraj izgleda ljepsi

Tamo polusestra i malicka odlaze iz Koreje, ali prije toga im je ipak na kraju dala zeleno svjetlo...nakon sto je vidjela da brat ima nocne more...rekla je njoj da joj nikad nece oprostiti, ali kad vec ionako odlaze da im nece vise stajati na putu...

Najbolje mi je bilo kad je pristala biti s njim neko vrijeme i onda su se rastali...kojem zaljubljenom paru to moze biti dovoljno?!?

A zet? Htio je i ovce i novce...a na kraju ju nije mogao zaboravit

Idem pogledati ovu varijantu...iako znam da ce mi opet porasti tlak

Sve je isto kao u korejskog verziji, rusi su odradili rimejk apsolutno isti.
Snupika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:01.