Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2015., 13:59   #1
Chat tema #10

Raspalite

Stari chat
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Old 06.07.2015., 14:08   #2
Pozdrav cure, čitam vas povremeno ali ne pišem baš (tj.ne sjećam da jesam, možda davno ), pa evo neka moj post bude prvi ovdje..
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is online now  
Old 06.07.2015., 14:08   #3
Prva!

Edit: Fail...
RetroDanceFreak is offline  
Old 06.07.2015., 14:09   #4
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Prva!

Edit: Fail...
... zamalo...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is online now  
Old 06.07.2015., 14:12   #5


Nastavno na mirtochkin problem. Sigurno manje trazis badic od mene. Jer cvarci su ipak cvarci
Akvarela is offline  
Old 06.07.2015., 14:12   #6
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
... zamalo...
Ma joj... Sramota... Sad moram otić s foruma i reinkarnirat se kao klon...
RetroDanceFreak is offline  
Old 06.07.2015., 14:16   #7
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post


Nastavno na mirtochkin problem. Sigurno manje trazis badic od mene. Jer cvarci su ipak cvarci



Mirtochka nema problem.

Problem je kad nemaš sise.

I općenito, mrzim kupovati kupaće kostime, mrzim ih isprobavati i mrzim jer mi ni jedan model ne odgovara. :daska:
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is online now  
Old 06.07.2015., 14:18   #8
mirtochka suosjecam, uvik imam problema sa kupacim. nekidan sam napokon nasla neki da ne moram gledat di su mi sise i jesam li ih izgubila putem
fairy wings is offline  
Old 06.07.2015., 14:21   #9
Evo jedno rješenje i za sisate i za nesisate... Topless.
RetroDanceFreak is offline  
Old 06.07.2015., 14:21   #10
Chat tema #10

Alo, kakvo pomodarstvo i reinkarnacije u vidu zlih sestara blizanki

Toples vrlo rado, medjutim nisam od onih sretnica sa simetricnim cvarcima. I sad kako ce to izgledat, jedan kao da su ga topili par sati, a drugi kao frisko izrezan.
Akvarela is offline  
Old 06.07.2015., 14:24   #11
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Evo jedno rješenje i za sisate i za nesisate... Topless.
Ja bih se prva sunčala u toplesu, da su barem 1 broj veće... ... ma čak su i dosta simetrične... jedino što ih zapravo - nema...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is online now  
Old 06.07.2015., 14:37   #12
Tko zeli (a ikea mu nije usput) one kao kantice, casice, kao iz ikee sta svatko ima i sta sve bjuti blogerice drze kistove i olovke u njima i tak, ima u lidlu od ovog tjedna. I bijele i u boji.
Akvarela is offline  
Old 06.07.2015., 14:38   #13
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Ma joj... Sramota... Sad moram otić s foruma i reinkarnirat se kao klon...


akvarela, bila je. nisam se htjela prepustit u ruke profesiJonalki
forzaMILAN is offline  
Old 06.07.2015., 14:40   #14
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Tko zeli (a ikea mu nije usput) one kao kantice, casice, kao iz ikee sta svatko ima i sta sve bjuti blogerice drze kistove i olovke u njima i tak, ima u lidlu od ovog tjedna. I bijele i u boji.
Danas ili četvrtak?

Gdje bih mogla kupiti običnu, normalnu bijelu ili bež košulju/bluzu?
Znači - ne široko, ne šlampavo... ne naprijed kraće otraga duže... i te varijante... naglasak je na običnu...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is online now  
Old 06.07.2015., 14:40   #15
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Tko zeli (a ikea mu nije usput) one kao kantice, casice, kao iz ikee sta svatko ima i sta sve bjuti blogerice drze kistove i olovke u njima i tak, ima u lidlu od ovog tjedna. I bijele i u boji.
otkad i koliko kn?
forzaMILAN is offline  
Old 06.07.2015., 14:42   #16
Dakle, ja ću poludjeti!

Jedina maskara koja je mogla na moje turbo iziritirane oči je očito povučena iz prodaje. Pliz pliz pliz ako netko vidi bilo gdje u Zg L'Oreal Double Extend Beauty Tubes, javite, molim vas!

Ne razumijem zašto su je povukli iz prodaje!
Carla Marx is offline  
Old 06.07.2015., 14:56   #17
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Danas ili četvrtak?

Gdje bih mogla kupiti običnu, normalnu bijelu ili bež košulju/bluzu?
Znači - ne široko, ne šlampavo... ne naprijed kraće otraga duže... i te varijante... naglasak je na običnu...
c&a ili h&m? oni uvijek imaju te basic modele, imam ih u svim bojama

što se kupaćih tiče, ja ih MRZIM. i odbijam nositi. jer netko od mastermindova koji ih dizajniraju je zaključio da žene koje sakrivaju trbuh sigurno imaju sise ko pamela anderson. odnosno da žene bez sisa apsolutno nemaju razloga sakrivati škembu.
tako da ja, sa škembom koliku sam imala i u 5. mjesecu trudnoće, ali bez popratnih sisa (e, onda su izgledale sasvim solidno), tražim push-up stezni jednodjelni - što ne postoji; ili push-up tankini - što također ne postoji. i onda radije bojkotiram kupanje.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 06.07.2015., 15:02   #18
Curke, to je od danas, od 06.07. I deklarirano je kao posuda za cvijece. Najbolje vidit uzivo na sta to lici.

Mad hatter, lisca i golden point svake godine izbace minimalno jedan takav model kakav trazis
Akvarela is offline  
Old 06.07.2015., 15:15   #19
ne kupam se pa se ne moram mučiti sa traženjem kupaćeg . ali suosjećam sa mukama po kupaćem.
hellie is offline  
Old 06.07.2015., 15:28   #20
novom volu i "starim" tetama kozmeticarkama
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.