Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2017., 09:08   #7081
I mene muce sandale ove sezone. Imam par japanki i jedne sandale izrazito tankog dzona i sad bi nesto malo konkretnije.

E sad, ja bi da su malo vise, ali ne bi da su onako pune pete. Tanke mi nisu za hodanje, debele ne volim. Ne pasu mi ni remencici sa svih strana jer imam siroko stopalo. Balerinke necu.

Uglavnom muka, muka. Svugdje sam gledala i nis.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 09:17   #7082
Mene i sandale i badić. Ništa za mene.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 09:18   #7083
Joj badica sam skoro kupila sto. Sve mi se svidja ove godine
Ali sandale uzas zivi.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 09:19   #7084
Meni se ništa ne sviđa ili su mi babasti modeli. I živciraju me oni volani i resice.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 09:21   #7085
Nosim samo trokut bikinije i njih uvijek ima posvuda, a ove godine su se bas razmahali s bojama
Tezenis nudi brazilke po dost niskoj cijeni takodjer.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 09:28   #7086
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
I mene muce sandale ove sezone. Imam par japanki i jedne sandale izrazito tankog dzona i sad bi nesto malo konkretnije.

E sad, ja bi da su malo vise, ali ne bi da su onako pune pete. Tanke mi nisu za hodanje, debele ne volim. Ne pasu mi ni remencici sa svih strana jer imam siroko stopalo. Balerinke necu.

Uglavnom muka, muka. Svugdje sam gledala i nis.
jesi pogledala u Bati


ja isto muku s kupaćima ove godine, ništa mi se ne sviđa a ono što mi se sviđalo se prodalo
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 09:32   #7087
Nisam. Svratit cu.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 09:55   #7088
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
spremaj kofere i bježi.


Što se dogodilo?
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 10:39   #7089
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post


Što se dogodilo?
na sandalama nisam mgla zakopčat remenčiće oko gležnja jer su bili prekratki (vrućina i natečene noge) plus onaj dio između prstiju je ukoso pa smeta

a jesenske su mi skroz neudobne jer je unutra nekako čudan potplat pa su izdignute na tabanima gdje ne bi trebale biti

uglavnom niš nisam kupila :/


(al sam se prošetala gradom (nisam u gradu bila od prosinca ) i vozila se tramvajem čak )
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 10:58   #7090
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
na sandalama nisam mgla zakopčat remenčiće oko gležnja jer su bili prekratki (vrućina i natečene noge) plus onaj dio između prstiju je ukoso pa smeta

a jesenske su mi skroz neudobne jer je unutra nekako čudan potplat pa su izdignute na tabanima gdje ne bi trebale biti

uglavnom niš nisam kupila :/


(al sam se prošetala gradom (nisam u gradu bila od prosinca ) i vozila se tramvajem čak )
Dakle, zapravo mi želiš reći hvala

Baš mi je žao. Meni kad ful jako oteknu noge samo te remenčiće povučem malo više

Ne znam kakvi su jesenski modeli, nadam se da ćeš uskoro naći nešto što ti odgovora
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 17:14   #7091
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Dakle, zapravo mi želiš reći hvala

Baš mi je žao. Meni kad ful jako oteknu noge samo te remenčiće povučem malo više

Ne znam kakvi su jesenski modeli, nadam se da ćeš uskoro naći nešto što ti odgovora
Hvala!

sa zimsko jesenskim nemam problema našla sam si prije par godina marku koja mi se sviđa i odonda kupujem njih i mirna sam s tim sezonama

bila sam i s ljetom dok nisam na poklon dobila elegantne hlače uz koje nemam japanke (nsim sportske, obične, kožne)
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 18:26   #7092
Trebala si stavit sliku modela koji bi ti bio po volji pa bi ti ljudi napisali ak su negdje u gradu vidjeli nešto slično.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 18:54   #7093
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
Hvala!

sa zimsko jesenskim nemam problema našla sam si prije par godina marku koja mi se sviđa i odonda kupujem njih i mirna sam s tim sezonama

bila sam i s ljetom dok nisam na poklon dobila elegantne hlače uz koje nemam japanke (nsim sportske, obične, kožne)
Želim ti sreću s ljetnima prije nego završi ljeto

Ili jednostavno proslijedi hlače
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 22:47   #7094
Danas sam bila u potrazi za odjećom za mamu i tatu. Završilo je tako da sam najviše kupila za sebe. Ali kupila sam i ono što sam tražila za njih dvoje.
Tek sam doma ustanovila da sam kupila tri slične majice.

__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 22:51   #7095
Ariana, krasne!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 23:56   #7096
Meni su sandale već godinama bezvezne. Modeli kakve volim zadnji su put bili u modi prije preko deset godina i tad sam zadnji put kupila sandale. Zapravo, lažem, kupila sam i jedne one vrlo minimalističke ipanema. To je to. Valjda će jednom opet biti in pa da kupim par pari i imam za idućih par desetak godina.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 09:50   #7097
Ja nosim samo te ipaneme kao beach footwear.
Stvarno su udobne, mekane, imam dva para i jos traju, X godina.

No, nisu mi za obut ih u grad, malo su premekane i previse beachy.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 10:31   #7098
e, a da vam čiko prenese mehanizam via nul jen transfer,aa

napalo se engleza za recke, a princip vam isti,
balaš veli razlikuju se samo nijanse
https://m.youtube.com/watch?v=AhtykXaqBp0
djuro buha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 14:35   #7099
Na krivoj si temi. Osim ako nemaš poriv ljubit sandale.

Ja imam 2 para Futti ljetnih (ne ovih skroz birkenštokastih jer birke imam godinama) nego neke od ovih niže kad se skrola).

Ugodne su jako, anatomske (ima u boljim ljekarnama). Raznih je modela, ne samo ovih na sajtu. Imam i drugih, ali ove su mi favorit trenutno, hodaš danima i stopala su sretna. I traju.

Zadnje uređivanje Alexa : 22.07.2017. at 14:47.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 15:08   #7100
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Na krivoj si temi. Osim ako nemaš poriv ljubit sandale.

Ja imam 2 para Futti ljetnih (ne ovih skroz birkenštokastih jer birke imam godinama) nego neke od ovih niže kad se skrola).

Ugodne su jako, anatomske (ima u boljim ljekarnama). Raznih je modela, ne samo ovih na sajtu. Imam i drugih, ali ove su mi favorit trenutno, hodaš danima i stopala su sretna. I traju.
Sviđaju mi se generalno. Reci jesu li brojevi realni, tipa 38 je 38 ili?
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.