Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2015., 14:23   #41
Quote:
Brandauer kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu, samo da uskočim malo, pa ako ne valja nek modovi premjeste.
Da li je netko imao ikakva iskustva sa Autodijelovi Direkt http://www.njuskalo.hr/trgovina/autodijelovidirekt ?
Placanje pouzecem dodatnih 30kn

A sto se siluxa tice od njih sam davno odusta radi sjebane komunikacije i slanja narudbe u 2 djela iako im napomenem da mi posalju sve u jednom paketu kad im dodu svi artikli
to me je zivciralo iako nebi placa postarinu jer bi treba cekati 2 puta narudbu.
A komunikacija sa tim nekim Markicem ako me pamcenje dobro sluzi je bila nemoguca
E30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 14:12   #42
Bok da se ukljucim u raspravu na temu silux. Kupovao sam kod njih neke gluposti tipa brisac za toyotu i tako nesto, isto mi nije jasno tko naruciva ove skuplje djelove, tipa lamela itd...prvo skuplji su od vecine ovi nazovimo zemljani ducana, kad zbrojim postarinu i cekanje, a da ne govorim ako sta ne odgovara pa vracaj...za ostalo odem u trg. auto dijelova, kupim ako ne odgovara ljudi vrate odmah ili zamjene...ludost je takvo sto narucivat preko neta....to da je razlika u cijeni 30% pa bi reko hajde usteda je....
topus14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 15:12   #43
Stigao danas novi far, nadam se da je ispravan jer nemam trenutno uvjete za montažu. Pošiljka me iznenadila budući da me nisu uopće kontaktirali. Možda čitaju ovu temu
hrvoje091 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 21:27   #44
Dali je netko naručivao od njih kadice za prtljažnik, dali su gumene ili plastične?
pinkskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 22:55   #45
a ja htio naručiti retrovizore za pug 106 od njih.
omg sreča da nisam imao tu lovu.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 23:15   #46
Evo slučajno vidio temu i odustajem od kupnje guma kod njih. Jbg, ne želin čekat 2 tjedna da mi dođu niti želin se zajebavat s njima ako mi krivo pošalju, pogotovo oko 3k kn vrijednosti...
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 08:20   #47
Quote:
hrvoje091 kaže: Pogledaj post
Stigao danas novi far, nadam se da je ispravan jer nemam trenutno uvjete za montažu. Pošiljka me iznenadila budući da me nisu uopće kontaktirali. Možda čitaju ovu temu
Evo da "osvježim" temu - novi far koji su poslali je "poluispravan". Naime, na ovome mogu barem ručno preko vijaka na faru namjestiti visinu snopa, jer električno podešavanje iz kabine ne radi niti na ovome. Mišljenja sam da taj far to niti nema u sebi, jednostavno reklamiraju nešto što nije ni ugrađeno u njega. Prije nego me netko preduhitri - nije moguće prebaciti motorić sa starog fara (bez da se rastavi cijeli far). Ali ne da mi se više s njima natezati, naštimao sam snop ručno i vozi..

Zadnje uređivanje hrvoje091 : 04.11.2015. at 08:31.
hrvoje091 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 22:55   #48
Naručio 12.11. zadnju lampu i došla danas...jeli točna neznam jer nisam doma... cijenom i vremenom dostave zadovoljan, ipak nas na pelješcu smatraju otokom pa nije dostava baš svaki dan. O kvaliteti nekom drugom zgodom
bambushouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 20:34   #49
narucio prekidac svjetala u tom Siluxu i nakon mjesec dana cekanja sam im poslao upit, onda mi odgovore da nemaju na stanju niti mogu nabaviti... ali i dalje imaju u ponudi na webu....

Mislim da nece dugo, preteknuli su ih drugi a nemaju nikakav suport ili customer service tako da im se ne pise dobro... a bome ni ja necu vise narucivati kod njih...
podv011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 15:04   #50
Evo da podignem temu..narucila od njih jucer retrovizor lijevi,vozacev..ali kompletan..rekao u utorak da bi trebalo doc. Nadam se samo da ce sve biti okej..uglavnom za kia rio je..mehanicki retrovizor.. iako ne zn kako bi to trebalo komplet izgleda...ima netko sliku il nesto?
grandcontrol21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 20:08   #51
Thumbs down

Stara tema ali možda nekome posluži. 08.11 Naručena zaštita za bunker auta (ona plastika na podu), poslali krivu i ne žele zamijeniti osim ako sam ne platim poštarinu za povrat. Odbijam to i kažem da nije moja krivica što su poslali krivi model jer imam dokaz što sam naručio, oni svejedno odbijaju sve dok im se ne spomene privatna tužba. Nakon toga gospodin kaže da će poslati drugi dan. Nakon par dana (11.11) dolazi DHL samo da bi pokupio krivi artikal ali ajde, vratio sam jer mi stvarno nije potreban i čujem se s gospodinom iz Siluxa koji kaže da će evo sutra poslati... OK, ne dolazi to i zovem svaka 2-3 dana i oni svaki put kažu da dolazi sutra ili za 2 dana. Čak je netko iz Slovenije zvao da kaže da je poslano.
Danas (22.11) već lud zovem i tražim tracking kod a on meni kaže evo danas dobili u trgovinu, sutra cemo poslati, kod vas je u četvrtak. pa tko tu mene j***??? Užasna usluga, vjerojatno čekaju da dođe artikal iz kine ali to se tako kaže onda a ne laže kupca

TLDR - bježite od ove trgovine glavom bez obzira
mintras1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 22:56   #52
Nisam ni ja baš zadovoljan bio.
Da sam bar prije naletio na ovu temu,ako tražilica uopće više radi
Prije gugl nađe
Ja naručio dvije opruge koje su trebale doći prvi sljedeći ponedeljak.
Pošto nisu došle tada,ja nazvao,kad ono tek bili poslali.
Kada je došla dva-tri dana kasnije jedna opruga odustao sam.
To je bilo prije koji tjedan.
Treba reći da sam ja naručivao telefonom koji je na webu, pa je možda i tu došlo do greške.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 19:51   #53
Iskustvo:

GE MegaLight H7 zarulje, naruceno prosli tjedan (srida), danas tek doslo (inace ne narucujem auto djelove s interneta, ali u splitu nisan nasa takve zarulje ili osram/philips). Znaci 6 dana dostava, i 22 kn dodatno naplaceno iako je sve placeno karticom online. Sutra zoven slovence da im jeben majku, jer nisan budala. Necu propast radi 22kn ali ako san platio dostavu na webu koji kurac je opet naplacuju.
__________________
http://www.crnaknjiga.hr/
Old is gold :)
Kurculja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 21:04   #54
prekjučer naručio nove tepihe i danas stiže tracking broj od DPD dostave da je paket sutra kod mene znači sve u roku kako piše na webu
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 18:09   #55
Stigli tepisi točno kako su i prvotno naveli u mailu.

Inače petexovi tepisi na kojima piše uvoznik Tokić auto dijelovi, a morat ću otići do Tokića da vidim koja je razlika u cijeni ako je ima.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 13:10   #56
Evo danas stigla naruđba od Srijede...opet u dan i u lipu...od mene preporuke..
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 18:29   #57
Jel tko naručivao u zadnje vrijeme? Dali šalju proizvode ili se zezaju ?
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 18:32   #58
Naručivao sam prije 3 tjedna, stiglo za 3 dana i sve je u redu bilo.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 18:52   #59
Hvala. A dali šalju mail,tracking pošiljke ili nešto kad pošalju proizvod?
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 19:24   #60
Dobijes mail i tracking.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:41.