Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2012., 08:32   #41
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
ja sam inače za repriziranje cjelokupnog programa s početka rtl-a, doktor martini, simpsoni, sabrina mala vještica, tajni život alex mack, dosjei z,everwood, lud za tobom, i dadilju bi htio ponovo... raj.
od svega baš su dadilju godinama uzastopce reprizirali i ovo nanovo
__________________
Life is not straight line
sunnynight is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 02:11   #42
E da,to je bila serija...topla obiteljska priča na talijanski način,sa dobrom dozom humora...ja i dalje bezuspješno tražim tu seriju,makar ono šta se prikazivalo na našem rtl-u....možda bi im trebalo poslat mail ako bi mogli reprizirati to,pa valjda bi našli mjesta u programu,i tako ima jako puno repriza
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 12:35   #43
Quote:
kiksy kaže: Pogledaj post
E da,to je bila serija...topla obiteljska priča na talijanski način,sa dobrom dozom humora...ja i dalje bezuspješno tražim tu seriju,makar ono šta se prikazivalo na našem rtl-u....možda bi im trebalo poslat mail ako bi mogli reprizirati to,pa valjda bi našli mjesta u programu,i tako ima jako puno repriza
evo ja im već nađoh jedan, na rtl2 umjesto stote reprize Ne daj se Nina
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 20:20   #44
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
evo ja im već nađoh jedan, na rtl2 umjesto stote reprize Ne daj se Nina
A da im mi koji volimo tu seriju posaljemo neki upit mailom ili napravimo neku peticiju za ponovno prikazivanje?pa to sigurno imaju u svojoj arhivi i mogli bi ju reprizirat..ako ne mozda bi je htjeli prodat na dvd-ima
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 00:55   #45
Quote:
kiksy kaže: Pogledaj post
A da im mi koji volimo tu seriju posaljemo neki upit mailom ili napravimo neku peticiju za ponovno prikazivanje?pa to sigurno imaju u svojoj arhivi i mogli bi ju reprizirat..ako ne mozda bi je htjeli prodat na dvd-ima
što se mene tiče može, ali koliko nas je tu, možda desetak samo.. ne znam dal bismo baš nešto uspjeli postići...
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 18:25   #46
Slažem se,možemo pokušat
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 16:32   #47
Poslao mail rtl televiziji ali odgovora nema
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 20:13   #48
Quote:
kiksy kaže: Pogledaj post
Poslao mail rtl televiziji ali odgovora nema
očekivano nažalost
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 00:06   #49
Jel zna netko gdje se može Martini gledat online ili skinuti, bar ono što se kod nas repriziralo!? Hvala...
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 21:19   #50
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Jel zna netko gdje se može Martini gledat online ili skinuti, bar ono što se kod nas repriziralo!? Hvala...
Ovdje moeš gledati sve sezone.
enzovzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:31   #51
RTL
Ponedjeljak, 11.08.2014.

16.45 Voljeni dr. Martini, humoristična serija (S7E1/26)
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 01:28   #52
Totalno neocekivano.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 11:55   #53
Quote:
enzovzd kaže: Pogledaj post
Ovdje moeš gledati sve sezone.
Hvala puno!

Quote:
Adriancija kaže: Pogledaj post
RTL
Ponedjeljak, 11.08.2014.

16.45 Voljeni dr. Martini, humoristična serija (S7E1/26)
Ja se toliko veselila, al kad sam vidla sedma sezona pao mi entuzijazam ..nadala sam se od početka

Pogledala reprizu, hmm...nikog ne poznam, di je ona što je bila teta od djece Martinijeve? Šta se nije on s njom oženio? A ne sad ova sa još desetero djece...ne sviđa mi se, ajde, Maria jedina i baka koje sam odmah prepoznala..ovi su se svi jako promjenili, narasli...pogotovo Ciccio i Anuccia ...mislim da ću ja polako od početka gledat, a ne ovu na RTL-u...
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 15:51   #54
Gdje smo mi uopće stali na rtl-u? Na 4.-5. sezoni? Ja se sjećam vjenčanja Marie i Guida...
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 13:55   #55
Quote:
Aurora :) kaže: Pogledaj post
Gdje smo mi uopće stali na rtl-u? Na 4.-5. sezoni? Ja se sjećam vjenčanja Marie i Guida...
Prikazali su šest sezona.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 22:18   #56
kad su prikazali 6 sezona? ja se isto sjećam zadnje epizode sa vjenčanjem guida i marie, šta to nije bila tipa 4 sezona?
zagreb4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 23:49   #57
Pogledala sam na wikipediji i prikazali su do kraja 4. sezone,jer mi nismo gledali 5. i 6. kada Marija rodi i kad Guido umre itd. Vjenčanje je bilo u 4. sezoni,stvarno šteta što nisu nastavili nego su preskočili dvije sezone
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 00:22   #58
šta guido je umro? a ja još gledam di je on.

jer ja nisam nikad pratio na talijanima, nego samo ono malo šta je bilo kod nas na rtl-u i još mi je sve ful čudno, cijela ekipa se promijenila.. nije ni čudno kad su dve sezone preskočili, pa prejadno.
danas sam uspio nešto škicnut, vidjeh da piše 'nova serija' što tehnički nije točno već 'nove epizode'.
al simpa su, da, samo sta ih ne stignem pratit :/
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 00:43   #59
Guido je umro, al offscreen. Samo su rekli na početku 7.-e da je poginuo u prometnoj.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 12:01   #60
Quote:
Aurora :) kaže: Pogledaj post
Gdje smo mi uopće stali na rtl-u? Na 4.-5. sezoni? Ja se sjećam vjenčanja Marie i Guida...
Ma nemam pojma, ali da su trebali iz početka-jesu! Ako mogu reprizirat reprizu reprizine reprize od one gluposti Bibetine, i Ville gluposti i još onih naših tzv.serija, onda su mogli i ovo od početkada se sjetimo svega, a ne ovako...

Quote:
Aurora :) kaže: Pogledaj post
Pogledala sam na wikipediji i prikazali su do kraja 4. sezone,jer mi nismo gledali 5. i 6. kada Marija rodi i kad Guido umre itd. Vjenčanje je bilo u 4. sezoni,stvarno šteta što nisu nastavili nego su preskočili dvije sezone
Ma bzvz...sve su napravili nikako!

Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
šta guido je umro? :e ek: a ja još gledam di je on.
Ma da ..onmi bio najdraži i na kraju umre
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.