Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2017., 15:45   #221
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
meni je vječni misterij kako to nekim ljudima traje baterija cijeli dan. o neka tri dana ne sanjam ni pod temperaturom
Pa upravo to. Mislim to sam okvirno rekao cijeli dan, no stavljam puniti i tokom dana. Mislim, naravno da je baterija na sedmici poboljsana i sve, ali tri dana ni u ludilu xD
Nikad ne bih promijenio 7cu da ima brzo punjenje, to mi je najveca mana ovog mobitela, za sve ostalo nemam zamjerki jer je iphone, iphone. 😊

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 11:02   #222
Sad mi se prvi zblokao 9 mjeseca star iPhone, mislim nije to pravi blok, takav blok je normalan rad Androida
Hocu paste sliku u email i zbloka se ekran, izadem na home screen sa home button, vratim se na email i sve radi ok, trajalo 2 sekunde i nije ni slovo nestalo.
Kao i MacBook Pro, zbloka se Safari jednom godisnje, sve se reopen kako je i bilo u sekundi, da se ne pojavi popup nebi ni skuzio da se zblokao.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 13:45   #223
Bok ljudi! Imam pitanje. Uzela bi sedmicu sad pa me zanima sto mislite hoce li mu znacajnije pasti cijena nakon sto dode osmica? Po pricama cujem da ce osmica biti dosta skuplja pa mozda onda sedmica zadrzi ovu cijenu. No uglavnom da ne kompliciram, trebam savjet : vrijedi li pricekati mjesec (mozda i 2?) pa onda uzeti ili da uzmem odmah?
luucyluucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 22:10   #224
Ne vjerujem da ce jace pasti cijena. Vjerujem ni 10%.

Zadnje uređivanje zemljanin80 : 12.08.2017. at 22:48.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 08:27   #225
iPhone 7

Quote:
luucyluucy kaže: Pogledaj post
Bok ljudi! Imam pitanje. Uzela bi sedmicu sad pa me zanima sto mislite hoce li mu znacajnije pasti cijena nakon sto dode osmica? Po pricama cujem da ce osmica biti dosta skuplja pa mozda onda sedmica zadrzi ovu cijenu. No uglavnom da ne kompliciram, trebam savjet : vrijedi li pricekati mjesec (mozda i 2?) pa onda uzeti ili da uzmem odmah?


Ne znam gdje mislis kupiti, ali na njuskalu je situacija ovakva. Nece mu pasti cijena kad izade 8. Cijenu diktira ponuda i potraznja. 8 ce imati 1500-2000 kn vecu cijenu nego je sad 7ica na njuskalu. Prvih mjesec do dva prodaje, kad ih bude jos jako malo, cijena ce biti i po 3000 kuna veca od 7ice.

U ducanima je vec pala cijena 7ice, a mislim da imas i trenutno neku akciju na ekupi. S tim da pogledaj okolo, mozda je u drugim ducanima jeftiniji nego tu s tom akcijom..
Neki znacajni pad cijene nemoj ocekivati. U 2. mjesecu ce vrlo vjerojatno biti jeftiniji, ali to ce biti rang 300kn cca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 14:16   #226
Kupila jučer sedmicu i zadovoljna sam, OSIM.. slušalice su koma (ne znam je li to samo moj dojam, ali su mi baš neudobne Veličina taman! Mrvicu je veći nego Samsung A3 2016 koji sam imala dok prekjučer nije otegnuo papke Najbitnija mi je kamera! I činjenica da je lako hendlati njime. Žao mi je sto je 7+ toliko velik, ali kaj je tu je Evo, ne koristim tapatalk - nikad! Ali pisanje forumom ovako zdravoseljački je neopisivo jednostavnije s iphoneom nego bilo kojim androidom
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 18:34   #227
Meni su iphoneove slusalice najudobnije koje sam ikad imao. Sad imam ove akd od samsunga koje svi hvale i ne pasu mi.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:26   #228
valjda ovisi o obliku ušesa tj njihove školjke. nakon 10 min s appleovim slušalicama dođe mi da ih odrežem. uha. a može i slušalice. žulja, boli. bilo koje malo kvalitetnije in-ear ftw!

nego, prebjegu jedan, ajde nabaci koji tekst o tome kako si zadovoljan androidom u odnosu na iphone
kad stigneš, nije da te forsiram
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:32   #229
Quote:
Dyma kaže: Pogledaj post
Meni su iphoneove slusalice najudobnije koje sam ikad imao.
Onda ti nikad nisi imao kvalitetne slusalice haha bez uvrede.. 😂

Ja kad sam imao ajfon, prvo kaj sam napravio kad sam ih isprobao, vratio ih u kutiju i stavio na njuskalo.. Zvuk je bio pretih, jasan ali pretih, solidna kvaliteta zvuka ( doduse ne vrijede ni 100kn, a kamoli 260 kolilo su bile u to vrijeme ) A kaj se tice udobnosti najgore koje sam ikada nosio, znaci usi su me pocele boliti nakon 15-20 min nosenja cak i puno manje... Najneudobnije i naj precjenjenije slusalice ikad...

Powered by LG G6
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 13:40   #230
Pa stvar ukusa, meni su iphone slusalice stvarno okej i volim ih koristiti.
Duba, dobra ideja, budem ovih dana.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 19:54   #231
Quote:
Zekac kaže: Pogledaj post
Cijenu diktira ponuda i potraznja. 8 ce imati 1500-2000 kn vecu cijenu nego je sad 7ica na njuskalu. Prvih mjesec do dva prodaje, kad ih bude jos jako malo, cijena ce biti i po 3000 kuna veca od 7ice.
Valjda mislis 1500-2000 kn vise od 7 plus. Vecina analiticara predvida da ce cijena osnovnog modela osmice, tj. iPhone Pro, kako ce se vjerojatno zvati, biti izmedu 1000 i 1200 USD, sto znaci da u najboljem slucaju mozemo ocekivati cijenu oko 9000 HRK u Hrvatskoj. A ako se ova gornja cijena pokaze tocnom, u Hrv. ce se za njega trebati izdvojiti i preko 10000 kn.
__________________
The only place where Success comes before Work is in the dictionary.
Geppetto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 23:03   #232
Nemoguce da ce takva cijena kod nas biti. Moze eventualno 70-100€ vise biti, iako sumnjam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 19:12   #233
postoji li provjerena kombinacija da putem tastature iphonea 7plus iskljucim mailbox?
dsvbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 19:16   #234
Možeš li pojasniti što točno trebaš?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 21:44   #235
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Možeš li pojasniti što točno trebaš?
imam 7plus i kad imam poziv ako ne dignem slusalicu nakon nekog vremena ukljucuje se mailbox i moze mi se ostaviti poruka.

ne zelim ukljucen mailbox, ili dizem slusalicu kad cujem, ili ne dizem ako necu
dsvbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 22:22   #236
a govorna pošta. iliti voice mail, ne mailbox
to se isključuje kod tvog operatera.

edit: možda da probaš ovo: za deaktivaciju usluge utipkajte: #70#, odnosno
**70*123# za ponovnu aktivaciju.

ako ne upali ipak se moraš javiti operateru.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 09:02   #237
Pozdrav svima, dugogodišnji androidaš ovdje
Proteklih sam godina promijenila razne mobitele, od flagshipova do kineskih no name brandova, a sadašnji (galaxy s6 edge) je zbog slučajnog susreta s vodom na izdisaju , vrijeme je za novi...

Iphone nikad imala nisam a ni koristila ga i zato mi je privlačna ideja da se prebacim u neki novi ''svijet''

Bacila sam oko na 7 plus - 256gb. Kod mobitela mi je bitno da je brz, bez glitchanja sustava, dovoljno memorije, dobra kamera i još bolja baterija- zbog prirode posla često sam na terenu i nemam uvijek punjač pri sebi.

Kako ste vi koji imate 7+ zadovoljni s gore navedenim? S obzirom na prilično visoku cijenu isplati li mi se kupiti ga? Htjela bih da mi ovaj idući mobitel traje barem 3-4 god.

Hvala
__________________
I'm fist-fighting with fire
Just to get close to you
Can we burn something, babe?
darija* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 10:18   #238
iPhone 7

Ako ne štediš mobitel, teško da će ti baterija potrajati cijeli dan. Ne znam što znači biti "na terenu" no ako se radi o ruralnim područjima sa slabijim signalom, i to dosta crpi bateriju.

Što se svega ostaloga tiče iPhone je za svaku preporuku, no što se baterije tiče iPhone nije baš poznat po tome da traje danima. Mogu ti savjetovati da investiraš parsto kuna u neki powerbank pa si mirna gdje god bila.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 11:05   #239
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Ako ne štediš mobitel, teško da će ti baterija potrajati cijeli dan. Ne znam što znači biti "na terenu" no ako se radi o ruralnim područjima sa slabijim signalom, i to dosta crpi bateriju.

Što se svega ostaloga tiče iPhone je za svaku preporuku, no što se baterije tiče iPhone nije baš poznat po tome da traje danima. Mogu ti savjetovati da investiraš parsto kuna u neki powerbank pa si mirna gdje god bila.
hvala

teren u smislu da obilazim mjesta po županiji nisu zabačena mjesta ali dogodi se da neplanirano iz ureda odem u drugi grad taj dan
bitno mi je da jedan dan izdrži- preko noći ga napunim i do odlaska u krevet da barem 5% ostane :P
__________________
I'm fist-fighting with fire
Just to get close to you
Can we burn something, babe?
darija* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 00:43   #240
Pričekaj da izađe sad za par dana nova serija i onda si uzmi ili 7 plus ili još bolje 7s plus ili čak osmicu. Sve što si nabrojala iPhone ima i najbolji je u tome, samo eto baterija i nije baš najizdržljivija i treba ti powerbank kako kaže Duba i mirna si.
Iako, najbolje ti je sačekati pa uzeti S seriju koja izlazi, imat će sigurno opciju brzog punjenja i još štošta.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.