Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2016., 19:13   #81
Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
Kaj se tiče stranaca; Pullen, White, Walker, Gordić i Musa, mislim skoro pola ekipe.
Uvijek se veselim komunikaciji s ljudima koji vole i prate košarku, ali daj brate ubaci malo objektivnosti...
Musu možeš usporediti s Popićem (koji također ne igra za Hrvatsku) pa ti ostaju kod Cedevite tri kmice i Gordić, dok Cibona ima Šiška, Joksimovića, Hukića i Florence-a. Nije neka drastična razlika...
A ako na ljeto iz Cibone odu Žižić i Slavica, opet će imati 3 Amera i vjerojatno još 2 Bosanca/Slovenca/Srbina...
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 20:16   #82
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Pogodili su skoro sa svima jer su samo ove sezone već otpustili Mekela, Schortanitisa i Thompsona.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 21:32   #83
Ovo je zakon..I kako se vremena mijenjaju..

Kad su Zadrani i Splicani zugali na ugovor sa ULEB-om onomad,onda se Cibona nije previse obazirala na to sto ima zagarantirano mjesto neovisno o prvaku..

Kada se pokretala ABA liga,bila je od strane Cibone krucijalna za spas kosarke..

Kada su davani ogromni novci strancima,a unistavalo talente,onda se nije brojalo koliko to stranaca igra za Cibonu..

Kada je Cibona bila gradski i drzavni projekt,onda se nije moraliziralo..

To sve na stranu,ne razumijem ikoga tko he ljubitelj kosarke da moze podrzavati nakaradu zvanu FIBA..
To je najnesposobnija organizacija za koju je EHF/IHF izmislio svemir..
Hrpetina najobicnijih uhljeba i sitnih birokrata,kojima je fora ici na neke team buildinge,zderati i opijati se,"uloviti" stogod mladog mesa i sjetiti se sa vremena na vrijeme da kao rade za kosarku..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 08:48   #84
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Pogodili su skoro sa svima jer su samo ove sezone već otpustili Mekela, Schortanitisa i Thompsona.
Rekao sam "skoro" Ovaj zadnji je hašišar, tko je to mogao znati
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 08:50   #85
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Uvijek se veselim komunikaciji s ljudima koji vole i prate košarku, ali daj brate ubaci malo objektivnosti...
Musu možeš usporediti s Popićem (koji također ne igra za Hrvatsku) pa ti ostaju kod Cedevite tri kmice i Gordić, dok Cibona ima Šiška, Joksimovića, Hukića i Florence-a. Nije neka drastična razlika...
A ako na ljeto iz Cibone odu Žižić i Slavica, opet će imati 3 Amera i vjerojatno još 2 Bosanca/Slovenca/Srbina...
Ma dobro ok, problem imaju i jedni i drugi, a zašto, zato jer nam je tržište u kurcu, tj. razvoj mladih igrača je ravan nuli. Pa nije ni čudo kaj nemamo poštenog playa u repki, nego moramo strance angažirati. Vjeruj mi ja bi bio najsretniji s domaćih 11 igrača i jednim kvalitenim strancem, ali to je nažalost nemoguće.
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 11:19   #86
Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
Rekao sam "skoro" Ovaj zadnji je hašišar, tko je to mogao znati
Williams je hašišar.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 13:13   #87
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Williams je hašišar.
Imaš pravo.
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 22:24   #88
Radja je nesto pricao na dnevniku (cini mi se RTL) da primarna liga hrvatskih klubova treba biti hrvatska liga i da je sramota da najbolji hrvatski klubovi po par godina ne dolaze u Sibenik, Osijek itd.

Citaj izmedju redaka
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 22:45   #89
Sta da Ceda dode u Sibenik i Osijek pa ih natambura sa po 40 razlike, kome to koristi i kome je to zanimljivo
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 23:15   #90
Da je Radja na celu Cedevite pricao bi drugacije. Danas Cedevita +51. Super, jel da Dino?

Uostalom, neka Osijel izbori LZP i nek igra protiv Cedevite. Nesto ne vidim da Dinamo igra u Vukovaru ili Nedeliscu svake godine, naprotiv.

Bravo Dino, dominiras.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 23:23   #91
I evo, zanima me, koja je funkcija Radje u savezu?
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 23:27   #92
Najveci problem je sto sad svi napadaju Cedevitu, a ta Cedevita je jedina svjetla tocka. Jedina.

Da ih nema igrali bi europski kurac, a ne euroligu ili dogodine eurocup.

Uostalom, ne sjecam se da je ikome smetalo neigranje u Osijeku i slicno do ove podjele. Sad svima smeta.

Zadnje uređivanje papirlova : 19.04.2016. at 23:43.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 23:41   #93
Dino mladi praznu slamu, uostalom, cijeli nas savez to radi.
Da Fibi se treba lizat mošnjica, mos si mislit.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 01:02   #94
Bit ću razočaran ako Ceda promijeni stav i podvije rep pred HKS-om.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 01:12   #95
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Bit ću razočaran ako Ceda promijeni stav i podvije rep pred HKS-om.
Apsolutno.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 10:06   #96
Jesam li dobro skužio da ULEB u EL prihvaća samo klubove iz saveza čiji drugi klubovi igraju Eurokup?

Ako je tako, Partizan može Zvezdu izbacit iz EL jednostavnim odbijanjem igranja Eurokupa?
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 10:12   #97
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Ako je tako, Partizan može Zvezdu izbacit iz EL jednostavnim odbijanjem igranja Eurokupa?
Predobro...
Doduše, ako Partizan odbije, naći će se u Srbiji neki drugi klub koji bi igrao EK, ali teoretski bi se mogli svi urotiti pa odbiti i tako zajebati Zvezdu...
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 10:20   #98
Mega je već odbila, a iskreno sumnjam da bi ULEB u Eurokup primio Metalca ili Konstantina.

BTW:

http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...-sme-u-Evrokup

KSS je jasno i nedvosmisleno stao na stranu FIBA-e, Partizana doveo "pred zid" i napao ABA ligu.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 10:36   #99
Makedonci se priklonili Fibi.
__________________
Lijevo mi je desno, desno mi je lijevo
golfHRinfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 11:04   #100
A kome drugom ce se prikloniti, ULEBu?
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.