Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2016., 11:09   #21
Od kad su uveli pozivnice i obezvrijedili nacionalna prvenstva, gledanost im je pala, barem što se tiče ovih prostora.
tallishmann is offline  
Old 13.10.2016., 11:21   #22
Quote:
tallishmann kaže: Pogledaj post
Od kad su uveli pozivnice i obezvrijedili nacionalna prvenstva, gledanost im je pala, barem što se tiče ovih prostora.
Uporište i dokaz za ovakve izjave naravno posjeduješ ?
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 13.10.2016., 14:03   #23
Što će ti veći dokaz nego da se za utakmice eurolige tražila karta više(Cibona), a danas Cedevita ne može napuniti dvoranu. Izgubila se drža. U eEuropi ne prolazi koncept NBA lige.
Sastav eurolige je da je 90% momčadi iz 4 države.
tallishmann is offline  
Old 13.10.2016., 14:04   #24
Kao neizravna posljedica toga, ljudi više ni ne prate prvenstva kada plasman u prvenstvu ne donosi skoro ništa u Europi pa nije zanimljivo gledati.
tallishmann is offline  
Old 13.10.2016., 14:57   #25
Ja se ne bi cudio da pada gledanost..Prvo kosarka je sport gdje pravila nisu svugdje ista..Lopte nisu iste i to se bas osjeti za razliku od nogometa na ovoj vecoj razini..Drugo je Europa koja ima licemjerne kriterije zatvaranja lige,a pritom daje fore sa dvoranom koju cak i sad mislim da nemaju svi tipa Bamberg ili neki kao Olympiakos doslovno igraju u hali velicine hangara za avione..Onda financijske eskapade dosta klubova..
Ajme ima tu mase stvari koja odbija ljude od kosarke nazalost
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 13.10.2016., 15:28   #26
Nacionalno prvenstvo mora biti izlučni segment za Europu, u protivnom nije zanimljivo. Nogomet još koliko toliko to ima, zato Liga prvaka i dalje prolazi.
tallishmann is offline  
Old 13.10.2016., 15:48   #27
Quote:
tallishmann kaže: Pogledaj post
Nacionalno prvenstvo mora biti izlučni segment za Europu, u protivnom nije zanimljivo. Nogomet još koliko toliko to ima, zato Liga prvaka i dalje prolazi.
Nemoguce..Uleb odnosno ova tvrtka koja ih kupila nikada nece dati toliko mjesta..Tako da su domaca prvenstva besmislena trenutno..Uostalom FIBA Europe nema nikakvu moc spram toga
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 13.10.2016., 15:54   #28
Najzanimljiviji i najgledaniji je bio onaj stari format eurolige sa 4 skupine po 6 klubova i država čiji klub bude zadnji u skupini gubi predstavnika. a dva nova predstavnika dolaze iz eurokupa i dva po koeficijentima država.
tallishmann is offline  
Old 13.10.2016., 15:54   #29
a max. broj kulubova iz jedne države bio je 3.
tallishmann is offline  
Old 13.10.2016., 19:38   #30
Galata-CSKA, obrane ne postoje, gosti ko riba u vodi, trpaju li ga trpaju...

e: koji je kurac sucima s ovim novim pravilima, seru ga jebote
šta je sada majstor sudio, lik ide šutirat tricu, očit kontakt s braničem, malo ode unatrag (ali ne padne na pod) i majstor zalijepi napadaču tehničku za simuliranje

e: sad faul na Teu kod šuta za tri, ali sudac i njemu okine tehničku zbog simuliranja... koja komedija od suđenja će ovo bit

Zadnje uređivanje agent5 : 13.10.2016. at 20:20.
agent5 is offline  
Old 13.10.2016., 20:31   #31
Prelijepo CSKA igra, ovi i na ludu večer ali vidi se da će to ovi rutinski riješiti. Hines mi se čini još dominatniji ove sezone.

Austin Daye u Galati?
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Old 13.10.2016., 20:40   #32
Tko je Austin jebeni Daye..
Dusu dao za who he play for na inside the nba za Chucka..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 13.10.2016., 21:46   #33
Sreca za Darusafaku sto je iskrcalo toliko novaca i ima dobar roster da stisne u drugom poluvremenu..
Zvezdi svaka cast na obrani..Preuzimali su odlicno i udvajali..Usmjeravali gdje htjeli i odlicno stizali..Fauli kompjuterski radjeni i nisu im dali da se opce razmasu..

Radonjic je obranu digao na visi nivo ako.je suditi po ovih par tekmi..A i napad mu bolje djeluje zbog odlicnog protoka lopte..Ono fali im centar,izbuse ih skroz sa posta..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 13.10.2016., 22:19   #34
turci stigli na -6..

moglo bi biti zanimljivo u zadnjoj cetvrtini..
since1981 is offline  
Old 13.10.2016., 22:26   #35
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Tko je Austin jebeni Daye..
Dusu dao za who he play for na inside the nba za Chucka..
Da, kad bi spomenuo ne znam, Geralda Wilkinsa onda ne bi govorio tako , ne pratiš ligu zadnjih sezona.
Austin Daye, prije drafta bio spominjan kao novi Tayshaun Prince.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Old 13.10.2016., 22:30   #36
Mali Gudurić, kakav clutch.
Kad god je potrebno, on pogađa. Evo sad Turci došli na 2-3 razlike, a on drmne 2 trice.
Tsigalko 11 is offline  
Old 13.10.2016., 22:37   #37
mogla bi zvezdu kostati ova faljena slobodna..
since1981 is offline  
Old 13.10.2016., 22:39   #38
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Da, kad bi spomenuo ne znam, Geralda Wilkinsa onda ne bi govorio tako , ne pratiš ligu zadnjih sezona.
Austin Daye, prije drafta bio spominjan kao novi Tayshaun Prince.
Poprilicno sam uvjeren da nije do mene sto ga ne znam..No dobro ja ne pratim vrhunske duele Kingsa i Sunsa recimo zadnje godine i odlicnu kosarku na parketu..
Ako je taj lik priblizno dobar Wilkinsu starijem,onda mea culpa..Iako nije fer jer je igrao u jakim Cavsima ko beton i zadnja Drazenova tekma na nba parketu gdje je seriju bio los jer je imao sjebana ledja
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 13.10.2016., 22:41   #39
Kako je ovaj crnac sveo Simonovića na pravu mjeru.
cave troll is offline  
Old 13.10.2016., 22:41   #40
i turci u vodstvu..

ovaj clyburn kod turaka ubija..
since1981 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.