Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2016., 08:03   #61
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post

Tuba i Kivo mogu ići ili utorkom ili četvrtkom
Cesr ve Guzel Definitivno četvrtak. Utorak su ubacili Anne.
zambak32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 09:32   #62
Eto ovo bi moglo bit dobro.ali kad ce nasi to kupit.nikada.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 12:07   #63
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
Eto ovo bi moglo bit dobro.ali kad ce nasi to kupit.nikada.
Kao da je bitno kad ce nasi kupiti. Gledas na netu, kao i svi drugi.

Posto je ovo bombastican par, cisto sumnjam da niko nece prevoditi.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 21:35   #64


Evo i nas na #Mipcom #DigitalEdition od 17-20 oktobra 2016
Čisto sumnjam da će Tuba i Kivo imati kad da se pojave tamo kao neke kolege koje će promovisati svoje projekte. Oni će morati štogod da snime, jer od CvG još ni pisma ni razglednice.
Počinjem da se pitam da se ova jedna slika sa seta nije omakla nekom greškom.
zambak32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 09:44   #65
Nadam se da je ovo konačno nešto sa seta, i da Supan kao vlasnica hemijske industrije radi u laboratoriji.



I da ne zaboravim. Slatka je Supan. Lepo joj stoji beli mantil

nadjoh u prolazu
zambak32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 11:01   #66
Zambi, bojim se da ova slika nije kemičarka Suhan, neko brend ambasadorica Tuba za IWC satove. Pogledaj iza, vitrina sa IWC satovima, ispred Tube također kutija s IWC logom. Pretpostavljam da je ovaj lik Švicarac koji Tubi objašnjava selekciju dragulja koji se kasnije ugrađuju u satove.

Što veliš, ni pisma, ni razglednice. Ups, yok, evo jedne bekstejdž.
Makar znamo da su snimali u onoj diskoteci prije nekoliko dana. Valjda su nešto i nasnimali. Vila u Polonezkoyu uredno čeka, Čatay plaća muhtiš bir para, ali zna on zašto. Prodao je Tubu i Kivu na neviđeno, 39 epki je sigurnih, pa neki ide život. Vidim na TW fanovi danas rade TT - želimo tizer!

Osvetnik Cesur prije 2-3 dana, lajkam!


Vele da je ovo sa seta, pas u Kivinom trejleru.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 18:11   #67
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Zambi, bojim se da ova slika nije kemičarka Suhan, neko brend ambasadorica Tuba za IWC satove. Pogledaj iza, vitrina sa IWC satovima, ispred Tube također kutija s IWC logom. Pretpostavljam da je ovaj lik Švicarac koji Tubi objašnjava selekciju dragulja koji se kasnije ugrađuju u satove.
Hvala Minči.
Pomislih beo mantil, laboratorija, i uklapa se u predložak priče.
Stvarno je nenormalno da 20 dna pred početak emitovanja do sada imamo 1 sliku sa seta, dok druga serija koja startuje u isto vreme ima more slika i video materijala.

Vidim da se istorija (KPA) ponavlja, i to mi se ič ne dopada.

Eto i petak je stigao. Galiba će veceras izbaciti taj istorijski video.

Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Vele da je ovo sa seta, pas u Kivinom trejleru.
Nadam se da je ovo samo serijski pas, i da ovi koji su ga uparili sa Cesurom nisu vodili računa o tome da pas i vlasnik liče, i da imaju isti karakter.
Previde oni i bitnije detalje od činjenice da pas mora da liči na gospodara.
Ako pak nisu prevideli, onda se sa Cesurom neću baš najbolje složiti.
zambak32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 19:27   #68
Pretpostavljam ko je na konju, ali ne usudjujem se pisnuti više ništa. SUS.

Ko god da je deluje moćno. #cesurveguzel



https://www.instagram.com/p/BLlj4HDj...y=pablopablo23
zambak32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 18:22   #69
Ti se zambak ne usuđuješ reči
Kude tvoja hrabrost..aha,ti si onda lijepa pretpostavljam:klap:

Evo hrabri..ala je čupav i to



#KivancTatlitug

Jako volim taj look(ponavljam k'o papagaj
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 19:15   #70


Rekla bih da su u ovoj seriji hrabrost i lepota pomešani i da jedno drugo ne isključuje. Cesur je hrabar, a guzel. Suhan je guzelik, a hrabra.
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post

Kiva je na slici sa istim onim trenerima/kaskaderima, koji su prethodno radili sa Tubiškom.


Prva slika (gore) koja se pomolila, na kojoj je radnja skrivena sutonom, jasno pokazuje samo ono što je akcentovano, vanserijskog jahača. Biće tu scena koje oduzimaju dah, i verujem da je tu scenu kojom su se pohvalili, snimao jedan od ovih kaskadera kao dubler.

Da li sam skoro rekla, da je totalno bez veze što ćute kao da serija ne kreće za koju haftu?
Dok konkurencija gomila videomaterijal zbog koga fenovi već seku vene.
Hoćemo li još jednom da gledamo prvu epizodu koja nema ni uvodnu špicu, kao u KPA?
.................................................. ...
edit

Ovako izgledaju naši na Mipcom in Canne


Drugi su glavom i bradom na licu mesta, jer su na vreme nasnimili svoje početne epizode, da ne spominjem sve što tome prethodi.

Zadnje uređivanje zambak32 : 16.10.2016. at 20:25.
zambak32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 19:40   #71
zambak...Kivo se još sigurno sjeća onih svojih polomljenih rebara sa snimanja KS&S,pa sam i ja uvjerena,da će ovakve vratolomne scene na konjima ovog puta prepustiti kaskaderima....slika je lijepa,nema se što reći....ali sigurnost prije svega.
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 21:23   #72
Tena, Kivo izgleda fantastično! Sex on legs. Dobro da kaskaderi Kazahstanci imaju srca, pa su tvitnuli makar ovu sličicu. Čisto da znamo da netko tamo uopće dolazi na posao.

Zambi, bitno da su Hrabrišu i Lijepu natakarili na naslovnicu tog Mipcom časopisa, nek raja gleda i pari oči!

Dok su svi ostali na sajam stigli s tanıtım ve fragmanlar, dizi posterima i reklamnim panoima, pa čak i živim glumcima koji šetaju red karpetom, kod nas sve ide rahat rahat, yavaš yavaš. Potencijalnim kupcima Čatay na štandu nudi famoznu sliku sa seta (evo je još jednom, za svaki slučaj) i kahve po izboru, uz glazbenu podlogu "Pijem crnu kafu bez šećera, ona mi je ručak i večera, za doručak ljubav k'o dodatak, gorka mi je kafa, al' mi zivot sladak!". Nema da omane. Čatay potpisuje ugovore i broji keš.

Da ne ispadne da nemamo baš ništa, var var, bak..:

Prteni put


Prteni put na kojem su ovce


Krava


.... a imali smo, konje ve psa. Beklijoruz ostale hayvanlar.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 10:45   #73
Na slici je kaskaderska ekipa koja obučava Tubu i Kivu. Nakon što sam pročitala njihov intervju nisam mogla a da se ne zapitam - što će ovo dvoje raditi u seriji, kad su njih angažirali?

Quote:
Kazahstanska kaskaderska grupa «NOMAD» poznata je u cijelom svijetu. Snimali su u TV seriji "Marco Polo", izvodili kaskaderske scene u filmovima "Nomad", "Mongol" i "47 Ronin", borilačke scene sa Sylvesterom Stalloneom i Jetom Lijem, a konjske vratolomije u filmu "Day Watch" i mnogim drugim ostvarenjima. S obzirom na cirkusku prošlost, kao i iskustvo s konjima, kaskaderi iz «NOMAD-a» su razvili svoj jedinstveni stil. Kombiniraju nacionalnu tradiciju, najteže konjske akrobacije, povijesne borilačke tehnike i rukovanje oružjem, karakteristično za nomade (nomadska plemena). Zato su često angažirani na setovima gdje se snimaju koloritni prizori s predstavnicima nomadskih naroda. Osim toga, kaskaderi posjeduju univerzalni set trikova i tehnika za produkciju raznih akcijskih scena. Na početku je «NOMAD» činilo 15-20 ljudi, ali sada je ekipa narasla na 50 osoba i 32 osposobljena kaskaderska konja.

"Naši kaskaderi su sveobuhvatni stručnjaci. Svaki od njih iskusno jaše konja, vlada tehnikama borilačkih vještina i različitih vrsta oružja. Ovladavanje novim vještinama traje različito dugo, ovisno o osnovnoj obuci i fizičkim predispozicijama kaskadera. Ako uzmemo prosjek, to je oko tri mjeseca. Kao što kaže naš šef, najbitnija stvar je disciplina. Istovremeno svatko ima određenu specijalizaciju. Netko lako može naći zajednički jezik s konjem i postati stručnjak za konje (horse-master). Netko drugi je najbolji strijelac, a treći ima prirodni talent za mačevanje. U isto vrijeme je svaki od njih, u slučaju potrebe, u stanju zamijeniti kolegu.", kaže voditelj kaskaderske grupe «NOMAD», Kanatbek Kungozhinov.
Ps. vidim da u Turskoj rade na seriji Diriliş: Ertuğrul.



***
Dobro kažu na Twitteru Čak i Ćato veli, još ćete se načekati.

Plus Hrabriša (velika slika)
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 17.10.2016. at 11:08.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 15:26   #74
Treća sreća. U ovom slučaju, treći post.
Znači, novembar. Kako su krenuli, bit će zadnji četvrtak novembra.

CESUR VE GUZEL (velika slika)
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 16:56   #75
Uffff, ovo mi se čini dobroooooo... Pošto imam trenutno malo više slobodnog vremena, budem i ja ovo gledala..... Tubu sam gledala u Kara para ask i zavoljela sam je kao glumicu; žena je prelijepa i s bivšom partnerom je imala odličnu kemiju pa očekujem sličnu stvar. Lijep mi je i Kivo ali ja više volim crnokose s bradom kao što je to bio Engin. 😁 😆😉
freestyle2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 20:11   #76
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Treća sreća. U ovom slučaju, treći post. : D
Znači, novembar. Kako su krenuli, bit će zadnji četvrtak novembra. :facepalm :

CESUR VE GUZEL (velika slika)
http://image.prntscr.com/image/cc19d...dd27345e0c.png
Ququuu nemoj baš zadnji četvrtak.
Kada su dali prvu najavu za zadnju nedelju oktobra ili prvu novembra, debelo sam posumnjala da će stići sve da nasnime, jer Kivi je tek odlazio u posetu rodjaku u Americi, a Tubiš od obaveza nije imala kad da jede (da ne kažem ono drugo, festival, humanitarni dogadjaji, , kupovina nameštaja, i svašta nešto. Očekivala sam pomeranje ali za ceo mesec yok.

Ko ih bije po ušima da trče pred rudu i da sami postavljaju rokove koje ne mogu da ispoštuju. Mogli su još koji mesec da kuliraju, i puste ljude da maštaju i pretpostavljaju, kao što su i celo leto....i da montiraju klipove dajući mašti na volju.

Istovremeno druge produkcije koje nemaju takav renome kao ovaj navikani Ay Yapim, to rade solidno.

Samo da ne ispadne po onoj narodnoj: "Što se grbo rodi, vreme ne ispravi" a sveže je pamćenje da su na sličan način s.ebali već jednu seriju koju sam mnogo volela, po istom obrascu: kasno počeli, izbacili kilavo i nedovšeno, bez uvodne špice, reklama nikakava, promocija serije na mipkom u dve slike (za razliku od ove koja je spala na jednu. ), glavni glumci ni jedno gostovanje na TV, i ostalo je već u istoriji, da ne prizivam više djavola


I taj reklamni poster za Tursku bome liči na fanovski uradak. Baš kao da su maznuli montaže fanova. Tuba i Kivo u svojoj ličnoj garderobi. Tube se odlično sećam u tom kariranom kaputu, a za Kivu baš ne bih baš smela da stavim "ruku u vatru", ali liči na već vidjeno.

Svakako su Tuba i Kivo zgodni, ali baš.

Hajde da vidim koliko još treba da me za.......u, pa da da dignem ruke.
zambak32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 17:56   #77
Quote:
zambak32 kaže: Pogledaj post
Svakako su Tuba i Kivo zgodni, ali baš.
Bak, bak.. isprsio se Ay yapim danas!

Osvetnik Cesur i ljepotica Suhan

(XL format)

Evo je i kemičarka

(XL format)
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 18:02   #78
Fragman je trebao biti 10.10. u ponedeljak, u 20:00, odgodili su za srijedu ili petak.
A to je bila prosla (!!!) sedmica. Tece i nova, a fragi i ne spominju.
Ovo da rade djeca iz osnovne skole rekli bi ljudi da je zbrda zdola, a kamoli kaobajage renomirana firma. Kakav nivo oni glume i nabijaju cijene, a ponasaju se kao zadnji sarlatani.
Ovo sve ide na racun produkcije.

Spremi se, pripremi se, odradi sve sto treba za promociju i reklamu serije, pa se onda hvalisi. Oni i dalje kao zadnji pocetnici prodaju serije na osnovu imena glumaca i samo toga. A mogli bi cuda uraditi, samo da im se da bilo sta raditi.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 18:08   #79
Matrix, pa vidiš da im taktika pali i da Čatay broji pare na kamare. Eno, Čileanci već gledaju u koji termin će ugurati CvG i Insajdera, a kupili još 2 (da li Brksa ili Kadira) i to čak i onu sa Keremom Bursinom di samo znaš da će on nešto snimati tamo poslije nove godine. Treba i to moći. Haj nehaj..

EDIT: Trebala si se ranije naljutit na Ay yapim, evo, Star poručuje da nas večeras čeka tanıtım!!!
Pretpostavljam nakon Star Ana Haber emisije. Adebakalim..


Nego, daj prokomentiraj naše seksi protagoniste. Jes vala, da bi riječ rekao čovjek.
One silne poduke s kaskaderima, pa Ece obećaje strastvenu ljubav.. Da nećemo gledati ašikovanje na konju?

Za Cesura se pitaju što drži u rukama.
Da po Polonezkoyu možda rašljama ne traži vodu?
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 19:07   #80
Evoooooo gaaaaaa
Uf yaaaaaaa, dobroooo

https://www.youtube.com/watch?v=wIs43YBtcIs
zambak32 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:22.