Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2017., 20:35   #81
Quote:
sotona69 kaže: Pogledaj post
Sta je vama seksi na ovom covjeku, necu shvatiti ni u nirvani.
Hahaha...da te utješim...nisi jedina (ajd ponekad vidim to nešto ali je u mojim očima sićušno, majušno) al ja se tako pitam šta je tebi seksi u Rizi, ti se pitaš šta je meni u Ćati (i ja ponekad)...i tako u krug...
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 20:37   #82
Je l' i dalje u Besiktasu zivi?



Ali je ovo objavila..Bigica.

Ju, vidim da je prevelika slika. Izvinjavam se.
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 21:02   #83
@ Mina - ne da Bige nije lajkala, već niti jedan od onih kloniranih bige fan profila nije lajkovao, hahahahaha.

@ Ivy - jeste, još je u svojoj mahali.

Bige u vezi s fotografijom.

Vratila se crna uska majica iz boluma 1. Tešekrederem stilista.

Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 21:52   #84
Ajme kako je patetica čikita! Ovaj intervju joj došao samo tako nakon firtine oko Daras selfija! Ona svako malo ljude podsjeća da joj ABI dečko. I to obavezno nakon nekih dešavanja u seriji koja povlače dešavanja po društvenim mrežama. Na njegovom IG nalogu nema ništa o njoj, neće čovjek da kači aškove. Zamislite da je kačio sve svoje sevgilice! Haha.. Kad bi listao čovjek bi pomislio da je Aras nekakav guru koji ružnjikave cure liječi od anoreksije!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 22:03   #85
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Pa sta onda radis vamo sejtanko?? Otvoris Riza Kocaoglu topic i buyrun, uzivas. Ili odes na Ćatinu temu. Ne znam sta ces tu kod nas???

Mi tebe razumemo da ti to ne vidis. Zato sto mi u ovom momku prepoznajemo sklonosti koje mi mnogo cenimo jer ih i same imamo. Ko ih nema ne moze ni njega da oseti.

Zato ti nas sejtanko pusti u nasem crnom talu da uzivamo, a ti prođi tamo đe je tebi milo, i svima ce biti rahat.


Ivy ja stvarno imam broj telefona. Poslala sam ga i Mini. Majkemi okrenut cu ga noćas. I onda spustit slusalicu. Tako su mene zvali nepoznati obozavatelji kad sam isla u osnovnu skolu. Samo da mi cuju glas.
Zar moram nekoga voliti za dobar trac? Ovdje navratim po traceve. A Rizinu temu ne da mi se otvarati. Da vec ima, pisala bih. Znas kako se kaze...kupa se onaj kome se lijeno cesat.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 22:19   #86
Quote:
Looty kaže: Pogledaj post
Hahaha...da te utješim...nisi jedina (ajd ponekad vidim to nešto ali je u mojim očima sićušno, majušno) al ja se tako pitam šta je tebi seksi u Rizi, ti se pitaš šta je meni u Ćati (i ja ponekad)...i tako u krug...
Cek malo. Sa Catom se slazemo. Dobar je Cato, mada ga ja gotovim vise malo mrsavijeg.
Rizi vidim u ocima da je sex mashine i da ima dobar ljubavnicki potencijal (a ni izgled osim cele, nije za bacit) s iskustvom.

EDIT: Sad ce doci Lenka s sibom.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 22:24   #87
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Kad bi listao čovjek bi pomislio da je Aras nekakav guru koji ružnjikave cure liječi od anoreksije!
pusti ga vidis da ima covjek tip .... mora da se osjeca mocno sa ovima pero kategorije

dajte smanjite te slike, allah allah, ako skrolam gore-dole, ne moram i lijevo desno
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 22:43   #88
Quote:
sotona69 kaže: Pogledaj post
Cek malo. Sa Catom se slazemo. Dobar je Cato, mada ga ja gotovim vise malo mrsavijeg.
Rizi vidim u ocima da je sex mashine i da ima dobar ljubavnicki potencijal (a ni izgled osim cele, nije za bacit) s iskustvom.

EDIT: Sad ce doci Lenka s sibom.
Joj sorry, pa da, ti si i Ćatinca ali toliko te Riza preuzeo da sam zaboravila za maloga. I meni je draži manje podfutran al šta sad, moram trpiti...
Ovo drugo tursko hic mi se ne sviđa...
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 02:21   #89
Lenka u Stambolu sa Arasom
https://www.youtube.com/watch?v=c3sh28mhfIE
merlis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 05:45   #90
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 07:20   #91
Quote:
merlis kaže: Pogledaj post
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 08:39   #92
Quote:
Ivythequeen kaže: Pogledaj post
Cuj sta je seksii.. sta nije?

Raw sexual magnetism zraci iz njega.
Word.

Ono, nije lip al je tip. Skroz.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 19:55   #93
Evo novih slika :klap:



Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 19:55   #94
Quote:
merlis kaže: Pogledaj post
Mislim da bi se Lenki više svidio ovaj scenarij (tabi, Halita van, Berguzar van, Arasa i nju unutra)...
https://www.youtube.com/watch?v=MLbrJd-5yI0

A i stopalo mu je...
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 20:16   #95
Quote:
Looty kaže: Pogledaj post
A i stopalo mu je...
Broj 50
To sam nekad ranije spominjala, ima tanke listove i clanke i onda kad su hlace kratke ili preuske dole stopalo dodje bas do izrazaja.

Slike su mrak
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 20:48   #96
Quote:
merlis kaže: Pogledaj post
Ajme nikako, niti Aras voli vakve dominantne dame, niti ja volim da dominiram. Bar tamo đe je ova legla volim upravo suprotno. Zato valjda volim i ABI-ja.

Ja sam ti nažalost u ovom talu hahahahah




Btw, jel vas podsjećaju na neku scenu iz Ičerdea, i na neke privatne fotke ABIja, ove kissing skills Cristiana Greya???





Grey Karadag




Al ona na ulazu u avion, i u avionu, nenadmašivo, fala Ivy.

Damla se bogami ugojila, da ne ruča možda sa Ćatom? https://www.instagram.com/p/BT9k0PRg...asbulutiynemli Kakve fajde od naslikavanja u Bosomistu, neće od fleša mobitela pedera Yigita silazit kile, već od vežbe, eh moja Damloš. :roflica:

P.S. Da se krivo ne razume, nema veze što je peder, imam i ja svog s kojim se slikam, hahahahahha.

Zadnje uređivanje Lenka123 : 11.05.2017. at 21:04.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 23:36   #97
Podgojila se mašala, ali hrana na setu je fast food, nema redovnih obroka, a ako voli da papa ko naš Ćato, eto ti belaja. Što se Bosmista tiče, od pilatesa nema skidanja sala, nego dobijaš na mišićnoj masi, definiciji, no problem je kad preko toga ima sloj salca, pa to izgleda bulky. Trebala bi ubaciti 3x tjedno cardio, pripazit na to što jede i za mjesec dana ko avion. Ne treba ona skidat 15kg, ali 5kg bi mogla. Ćatu samo visina izvlači. Haha.. Mada, nije mi on loš tako u medo izdanju. Inače ne volim te štapić-guys, niti prenabildane.

Aras na slikama mrak, kad ulazi avion je wooow, a u avionu je isto I ova I'm British royalty pic je ajmeeee...

Pored Greya bi mu sjela uloga Roberta Bobbyija Axelroda iz Billionsa kojeg glumi Damian Lewis, poznatiji kao Nicholas Brody iz Homelandea. Axe je billionaire cutthroat investment shark, vlasnik hedge funda Axe Capitals, bez posebnih skrupula da ostvari što veći profit, naravno, ne baš legalnim sredstvima. S tim da ima savjest, odan obitelji itd. Protivnik mu je Chuck Rhoades, državni odvjetnik čija žena Wendy kao in-house shrink radi u Axe Capitalu, a ona i Bobby imaju certain history prije nego što su upoznali sadašnje supružnike. (A ja šipujem da se kresnu u seriji, msm, prijateljski se goli kupaju i tako..). Ovako nešto bi njemu leglo ko budali šamar.

Nadam se da će nakon Insajdera dooobro razmislit o sljedećem projektu, a ne da opet muti jaja ko slastičar! Niti je on za romantik kahramana bez mane. Cijena mu je ovom serijom dramatično skočila, valjda će to znat iskoristit na pravi način. Bilo bi dobro i da se ubaci u neke europske filmove, kvalitetne koprodukcije, samo tu treba jezik, a koliko mu to leži, ne znam baš. Plus, Ozlemka menadžerica nije kapacitet za takve dilove. Hitno ne mijenja agenciju, od ove leba nema.

Lenkacim u Istanbul, a ja u Londri, pokrile smo sve mogućnosti.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 00:11   #98
Transplantirati malo sa njenih butina na Arasove i svi zadovoljni.

I u Maral je on imao nekih problema lol. Je l' i tamo bio nesto u svadji sa ocem ili sam ja to pomesala sa Meteom?

Ja se samo nadam da nece praviti neku duzu pauzu.

Evo jos jedne slike
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 01:38   #99
Kolegica mu uredno lajkala British royalty fotku. On u lajk može sam gledat s 10m odstojanja. Ili poslat dm u inbox, ako skakavac nema pass i provjerava.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 02:38   #100
Neka lajkuje i dalje, ako nista bar da se skakavac nervira.
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:29.