Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: O predsjedniku Donaldu J. Trumpu imam...
pozitivno mišljenje 79 50.97%
negativno mišljenje 49 31.61%
podijeljeno mišljenje 27 17.42%
Glasovatelji: 155. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2016., 13:13   #2281
Sve se više otkriva, NBC TV kaže da je Putin lično pomogao da Trump dobije izbore, biti će još dosta toga u budućnosti:

http://www.nbcnews.com/news/us-news/...n-hack-n696146

Ima nesto o tome i u Jutarnjem:

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svije...vetio/5393547/
Blues Dada is offline  
Old 15.12.2016., 13:14   #2282
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Ti si sve misteriozniji i misterijozniji, kakve sada čizme, zbunio si me nekim tvrdnjama o Trumpu, pa sada čizme, što slijedece...

P. S. CIA ne želi otkrititi detalje o hakiranju, jer tada druga strana bi mogla znati, na koji način je došlo do otkrića, to bar svatko i malo pametni zna.
Logično, blago pametnima
Nema veze što te podatke nemaju službe poput FBI i NSA
Treba sakriti od elektora koji traže podatke kako se došlo do njih.
Činjenica je da je Hillary tako pametno koristila elektronsku poštu da nju nije pregledavala samo ona strana tajna služba koja je retardirana.

Quote:
P.S.S. Tu se puno piše i kritizira MSM, a nitko od cijenjenih forumaša sigurno nikad nije ni vidio neki američki list, a kamoli da ga redovito čita.
Vidio ja, vidio ja,... na CNN misliš zar ne?
Baš me zanima koje medije mi stalno ovdje citiramo

Quote:
Isto, kao i g. Trump, ništa ne čita, ne treba briefing, jer je jako pametan.
Dovrši rečenicu. Da nije slučajno izjavio da u ne treba brifing svaki dan da bi slušao isto?

Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Sve se više otkriva, NBC TV kaže da je Putin lično pomogao da Trump dobije izbore, biti će još dosta toga u budućnosti:

http://www.nbcnews.com/news/us-news/...n-hack-n696146

Ima nesto o tome i u Jutarnjem:

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svije...vetio/5393547/
Je, je, istina je. Putin je mrzi i osobno je sjedio i zadavao programske kodove za hakiranje kao što tvrde još neki CIA dužnosnici
Nema veze što nema dokaza.


Ovo je sve bolje i bolje
Blinko Black is offline  
Old 15.12.2016., 13:29   #2283
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Sto nisu svi trebali u Kanadu?
Osim Tupaca , on je rekao otic u J. Afriku i valjda ce jedini on stvarno i odrzati obecanje... ili je vec i otisao???
Tupac je otišao Bogu na istinu dok je Hillary bila još prva dama.

Nevezano: Slika trenutka kada je ruski haker ušao u server DNC-a.
(Dokaz koji CIA skriva)

Zadnje uređivanje Andrijakos : 15.12.2016. at 13:56.
Andrijakos is offline  
Old 15.12.2016., 13:33   #2284
Quote:
andrijakos kaže: Pogledaj post
Tupac je otišao Bogu na istinu dok je Hillary bila još prva dama.
Ups!
Onda je to vise za alternativu
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 15.12.2016., 13:53   #2285
mene najviše fascinira kako je putin uspio od 50 glasačkih listića napravit 306 glasova. a na čak 37% glasačkih mjesta, u tom istom detroitu, je uspio proizvest više glasova nego što je bilo glasača. putin

Oops! Stein's Recount Turns Up More Votes Than Voters in Detroit

no, voda ispod mosta, što bi se reklo... vratimo se aktualnostima:

EXCLUSIVE: Ex-British ambassador who is now a WikiLeaks operative claims Russia did NOT provide Clinton emails - they were handed over to him at a D.C. park by an intermediary for 'disgusted' Democratic whistleblowers

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...-insiders.html

naravno da nitko neće povjerovatu u ovu potpuno nevjerojatnu informaciju. šta taj iz wikileaksa zna tko je njemu dao mailove. fake news!

antifan is offline  
Old 15.12.2016., 13:58   #2286
Ups, ops! Čini se da je Trump ipak pronašao glazbenike koji će nastupiti na njegovoj inauguraciji i izbor je maestralan. Jackie Evancho, mlada natjecateljica showa America Got Talent otpjevat će himnu dok će Andrea Boticelli izvesti dvije pjesme iz svog repertoara.



Sasvim sam siguran da je ova mlada dama bolji izbor od kojekakvih hollywoodskih pevaljki, Lady Gage prve.

__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 15.12.2016., 14:29   #2287
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Sve se više otkriva, NBC TV kaže da je Putin lično pomogao da Trump dobije izbore, biti će još dosta toga u budućnosti:

http://www.nbcnews.com/news/us-news/...n-hack-n696146

Ima nesto o tome i u Jutarnjem:

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svije...vetio/5393547/
Meni je zapravo fascinantno kako se ameri sami trolaju.

koliki je ono budžet FBI i NSA (jer bi ovaj 'krimen trebao ići na njihova leđa') a koliki cijeli vojni proračun rusa. Zanimljivo a sve 'provali' treća agencija CIA koja je 'vječito' u ratu za sredstva s ove dvije prethodne.

Jeb... uz toliku lovu sad po ovoj trećoj agenciji ispadne da su ih rusi provalili s nikakvim sredstvima.

Prvo ih rusi 'maltretiraju' s par avionćića u Siriji a sad im ultra skupu zaštitu probijaju kao od šale . Što će biti slijedeće.
Po ovome ispdada da su te njihove agencije samo kurupirana i nesposobna bagra. A po ovim trdnjama i 'izdajnička' sa stanovišta USA.

Zašto ih ne ukinu jer prema ovome ispada da ultra nesposobne sve te njihove agencije.
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Old 15.12.2016., 15:07   #2288
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Sve se više otkriva, NBC TV kaže da je Putin lično pomogao da Trump dobije izbore, biti će još dosta toga u budućnosti:

http://www.nbcnews.com/news/us-news/...n-hack-n696146

Ima nesto o tome i u Jutarnjem:

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svije...vetio/5393547/
dokazi?

Ovo je kao i s WMD u Iraku...
satnik is offline  
Old 15.12.2016., 15:09   #2289
Baš je lijepo bacati tvrdnje koje nitko živ ne može dokazati ili osporiti
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 15.12.2016., 15:18   #2290
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Logično, blago pametnima
Nema veze što te podatke nemaju službe poput FBI i NSA
Treba sakriti od elektora koji traže podatke kako se došlo do njih.
Činjenica je da je Hillary tako pametno koristila elektronsku poštu da nju nije pregledavala samo ona strana tajna služba koja je retardirana.
Vidio ja, vidio ja,... na CNN misliš zar ne?
Baš me zanima koje medije mi stalno ovdje citiramo
Dovrši rečenicu. Da nije slučajno izjavio da u ne treba brifing svaki dan da bi slušao isto?
Je, je, istina je. Putin je mrzi i osobno je sjedio i zadavao programske kodove za hakiranje kao što tvrde još neki CIA dužnosnici
Nema veze što nema dokaza.


Ovo je sve bolje i bolje
Jasno da je bolje i bolje, jer puno čitam i američke medije, a čitam ih godinama, ne toliko zbog politike, nego zbog biznisa i tehnologije. Za razliku od g. Trumpa, smatram, a tako misle i drugi ljudi, da sam puno pametniji i pomoglo mi je da za sebe i druge napravim neki novac. Da i g. Trump čita više bio bi još bogatiji.

O hakiranju, današnje londonske novine donose detalje, na pr. prije skoro godinu dana jedan agent FBI-ja je privatno informirao Demokrate, da su im e-mailovi hakirani od Rusa, nisu mu vjerovali, jer su službeno pitali FBI, a oni su to negirali, zavjera protiv Demokrata!
Blues Dada is offline  
Old 15.12.2016., 15:27   #2291
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Jasno da je bolje i bolje, jer puno čitam i američke medije, a čitam ih godinama, ne toliko zbog politike, nego zbog biznisa i tehnologije. Za razliku od g. Trumpa, smatram, a tako misle i drugi ljudi, da sam puno pametniji i pomoglo mi je da za sebe i druge napravim neki novac.
Drago mi je za tebe

Quote:
Da i g. Trump čita više bio bi još bogatiji.
Koliko bi Trump više zaradio u odnosu na svoj prvi kapital? Može neka računica? Koliko bi sad minimalno novaca trebao imati? Hvala unaprijed

Quote:
O hakiranju, današnje londonske novine donose detalje, na pr. prije skoro godinu dana jedan agent FBI-ja je privatno informirao Demokrate, da su im e-mailovi hakirani od Rusa, nisu mu vjerovali, jer su službeno pitali FBI, a oni su to negirali, zavjera protiv Demokrata!
Što je rekla NSA?



Ustalom u čemu je problem?
Blinko Black is offline  
Old 15.12.2016., 15:28   #2292
Quote:
satnik kaže: Pogledaj post
dokazi?

Ovo je kao i s WMD u Iraku...
A kada je zuta stampa davala dokaze?

Pa nisu ti mediji izgubili kredibilitet bez veze.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 15.12.2016., 15:34   #2293
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
Meni je zapravo fascinantno kako se ameri sami trolaju.

koliki je ono budžet FBI i NSA (jer bi ovaj 'krimen trebao ići na njihova leđa') a koliki cijeli vojni proračun rusa. Zanimljivo a sve 'provali' treća agencija CIA koja je 'vječito' u ratu za sredstva s ove dvije prethodne.

Jeb... uz toliku lovu sad po ovoj trećoj agenciji ispadne da su ih rusi provalili s nikakvim sredstvima.

Prvo ih rusi 'maltretiraju' s par avionćića u Siriji a sad im ultra skupu zaštitu probijaju kao od šale . Što će biti slijedeće.
Po ovome ispdada da su te njihove agencije samo kurupirana i nesposobna bagra. A po ovim trdnjama i 'izdajnička' sa stanovišta USA.

Zašto ih ne ukinu jer prema ovome ispada da ultra nesposobne sve te njihove agencije.
Mozda, te agencije i nisu toliko sposobne, kako se to priča, ili postoji nešto kao zavjera protiv Demokrata, kako to misli Clinton.

Puno je o tome pisao Snowden, kako rade te agencije. Ne znam, ali tu nesto nije u redu.

@satnik: dokazi su ti taj NBC, pa New York Times, prije par dana, a još prije i Washington Post.

@u prolazu: izgubili kredibilitet kod koga, kod ljudi koji i nikad nisu čitali!
Blues Dada is offline  
Old 15.12.2016., 15:36   #2294
Nije li i Trump više puta nedvosmisleno rekao da su izbori namješteni?

Valjda će se istražiti, pa moraš slušati predsjednika zaboga...
__________________
Liberalčić. Progresivčić.
Skeewe is offline  
Old 15.12.2016., 15:37   #2295
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
@satnik: dokazi su ti taj NBC, pa New York Times, prije par dana, a još prije i Washington Post.
Sory sto te prekidam. Ali satnik pita gdje su tim medijima dokazi za ono sto pisu.


Po tebi ispada da su mediji sami sebi dokaz.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 15.12.2016., 15:37   #2296
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Mozda, te agencije i nisu toliko sposobne, kako se to priča, ili postoji nešto kao zavjera protiv Demokrata, kako to misli Clinton.

Puno je o tome pisao Snowden, kako rade te agencije. Ne znam, ali tu nesto nije u redu.

@satnik: dokazi su ti taj NBC, pa New York Times, prije par dana, a još prije i Washington Post.
to su ti nazivi medijskih kuća a ne dokazi.

znaš što je dokaz? to ti je npr pištolj kojim je pucano na nekog; ili pribor za izradu amfetamina u slučaju izrade droge; ili računalo u kojem su nedozvoljeno čuvani majlovi kao u slučaju Clinton.
Blinko Black is offline  
Old 15.12.2016., 15:41   #2297
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
@u prolazu: izgubili kredibilitet kod koga, kod ljudi koji i nikad nisu čitali!
Valjda od sire populacije.

Nisam ja izmislio da su oni potpuno izgubili kredibilitet vec su to sami oni iznijeli u brojnim analizama u danima nakon Trumpove pobjede.


A sada kada citam ove teorije urota, potpuno mi je jasno i zasto.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 15.12.2016., 16:18   #2298
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Valjda od sire populacije.

Nisam ja izmislio da su oni potpuno izgubili kredibilitet vec su to sami oni iznijeli u brojnim analizama u danima nakon Trumpove pobjede.


A sada kada citam ove teorije urota, potpuno mi je jasno i zasto.
Izgubili su kredibilited kod onih sto ih citaju i predstavljaju kao dokaz cinjenica. A sad jel fake news ovo Putinovo osobno uplitanje u hakerski napad. Postali su gori od Rusa. Rusiji je NATO i CIA ovo i ono, a sada su Amerima Rusi i Putin ovo i ono.
__________________
Kad bi čovik ima 32 oka, ka šta ima 32 zuba, bili onda i oči moga plombirat
Nabiguzoje is offline  
Old 15.12.2016., 16:27   #2299
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Sory sto te prekidam. Ali satnik pita gdje su tim medijima dokazi za ono sto pisu.


Po tebi ispada da su mediji sami sebi dokaz.
Ti mediji to sve objašnjavaju u detalje, sa dokazima i argumentima, današnji londonski Times donosi i ime agenta FBI, koji je privatno informirao Demokrate za hakiranje, ali FBI je to poslije službeno negirao.

CIA službeno objavila da je bilo hakiranja od strane Rusa, ali jasno ne će donijeti detalje iz sigurnosnih razloga.

Je li te članke od forumaša netko pročitao, sigurno nije, ali tvrde suprotno?

Izgubili kredibilitet, jer su tako rekli Bannon i Trump, nevjerovatno!
Blues Dada is offline  
Old 15.12.2016., 16:37   #2300
nakon što je danas iz wikileaksa lansirana "fake news" kako im je mailove predao neki dnc nezadovoljnik (sandersov fan), sad se oglašavaju i rusi s novim napadima na "true news":

NBC News on Wednesday quoted U.S. intelligence officials as saying that Putin “became personally involved in the covert Russian campaign.” Asked about the report, Putin spokesman Dmitry Peskov on Thursday dismissed it as “laughable nonsense.”

naravno, svi konzumenti pravih vijesti znaju da je jedina istina to da je putin hakirao jer je to potvrdilo 17 američkih sigurnosnih službi (točnije cia je potvrdila, 16 drugih i nisu baš. neke doduše tvrde i suprotno, no nema to veze... ono nije baš ni da je cia potvrdila, ali dobro, nema to veze... nećemo se sad hvatat svakog detalja)
antifan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.