Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2017., 10:06   #81
Nisam gledala i sada vas čitam ali hić ne razumijem jer u glavi mi je samo "bla, bla, bla" jer samo vidim ovo:


__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 10:10   #82
Matrix hvala ti za gifove, predivni su
Ma to je Kerem, on onako moze gledati I flasu s vodom .
Bas sam se pitala koja je ono grupa sto su je gledali uzivo, ne zvuci lose. Nas su ZeyKeri razmazili I po pitanju hemije I dobre muzike, trebace nam vremena
Vjeruj mi, ja bih prva da mi se Leyla svidi kao Derin, no dacu joj sansu, ako nista - simpaticna je. Problem je sto Turci imaju bas dobre glumce, I onda ovi sto nisu tako dobri jos vise upadaju u oci. U nekoj osrednjoj ekipi bi mi bila ok.
Neobicna mi "ujna" iz Kayipa koja je glumila uglavnom les bez one svoje upecatljive crvene kose. Jedva sam je prepoznala. Ofarbali joj I obrve u plavo, druga osoba.
Red Gürkana sam gledala u vise filmova uglavnom manje uloge, ovdje me je posebno dojmio On je meni faca za policajca, dusu dao za Yusufa u Icerde, no dobro. Zato cemo ga gledati ovdje, jedva cekam scene sa njim I Keremom :klap:.
Gürkan ima samo 42 godine Ne godi ovaj zivot pred kamerama , mnogi posebno muski djeluju dosta stariji nego sto jesu.
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 10:54   #83

Ranini se na čak 7 stranica pozabavila serijom.
Bu Şehir Arkandan Gelecek: Tersine Külkedisi hikayesi! BSAG iliti priča o Pepeljuzi.

Rejting.
Za prvu epizodu je ovo dobra gledanost.
TOTAL: 5./5,52%
AB: 1./6,59%
20+ABC1: 2./6,21%
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 11:42   #84
Joj sannis,ja se ubila razmišljajući,od kud mi poznata frendica...ni na kraj pameti,da se sjetim...izgleda stravično....ko u zadnjem stadiju leukemije.....pa što napraviše od žene....a i uloga joj samo takva,iako mi ona nekako čeznutljivo gleda našeg razjarenog dasu....možda i zaljubljena u njega.....
Drago mi je zbog reytinga....fino su uboli početak...možda i navuku publiku...za Kermenove fanove ne brinem,ali možda se i onim neodlučnima svidio taj fascinantni osmjeh.....
Što se tiče Šampiona....ja ga nisam nigdje gledala do sada,ali mi je ovako na prvu jako jedna markantna faca,upečatljiva i čini mi se,da će mu ova uloga sjesti....
Ugavnom,drago mi je,da se Keremizam vratio u naše živote.....
Ah,da...još samo,da mi razjasnite....što je u RL ovaj krvavooki sa užasnom frizurom stvarni sin drage nam Ece??????On mi je ipak najmanje sjeo od svih sinoć.....
Ne znam doduše,kako će mi ponovno biti gledati njegovu majku,jer mi je u jednoj prijašnjoj seriji bila katastrofa.....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 12:03   #85
javljam se da odgledala nisam, pokušala, omeli me nepozvani gosti
odgledala ono kaj su postavili , isječke
viđenim zadovoljna, s Derin nemam problema, baš mi je simpa, prirodna skroz, znam nije Hande, ali kaj ne more ne more
@sannis , ovo da Gürkan ima samo 42 godine je meni
gifovi su prekokrasni, malo drogiranja kome još škodilo
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 13:12   #86
Baš sam se imatina čudila,kako nema tvog komentara....ali,hvala Bogu,da su samo gosti u pitanju.....znam,da ti to bez nekog jakog razloga ne bi propustila.....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 13:22   #87
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Baš sam se imatina čudila,kako nema tvog komentara....ali,hvala Bogu,da su samo gosti u pitanju.....znam,da ti to bez nekog jakog razloga ne bi propustila.....
evo sad gledam na ytb, i gledam ovu Leylu i nemam nikakvih zamjerki, čak bi rekla da sam od njega više očekivala, nije/nisu me onak zapalili pravo, to ti je kad čovjek pogleda ZeYkere, onda više ništ nije isto na ovom svijetu
ali to je do mene, nemojte mi zamjerit
nejse, idem dalje, nemrem se iščudit kud ide dat putovnicu taksistu
fali mi prevod razgovora svih, kak mi je glupasto gledat i kužit svaku 86 riječ, al dobro kaj je tu je
kaj je ovaj Raul bolestan
ajd da odgledam do kraja pa još pitam kaj me zanima
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 14:07   #88
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post

Ranini se na čak 7 stranica pozabavila serijom.
Bu Şehir Arkandan Gelecek: Tersine Külkedisi hikayesi! BSAG iliti priča o Pepeljuzi.
otprilike svi su primetili isto scenario ništa novo, Gurkan odličan, Bursin drag , Leyla nije razočarala...Cagri je razočarala, a možemo videti da se 70 % piskarala odlučilo da pogleda zbog nje... i ovde se ljudi žale na filtere ( kao sa instagrama ) E Cagri yeni bir dizi bulamazsın

Quote:
sannis kaže: Pogledaj post
Matrix hvala ti za gifove, predivni su
Srtvarno je pogotovo u klubu kad žmirka, osmehuje se

Quote:
Gürkan ima samo 42 godine Ne godi ovaj zivot pred kamerama , mnogi posebno muski djeluju dosta stariji nego sto jesu.
ja sam mislila da nije bez 50 Kenan I. ima toliko
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 16:24   #89
Pogledala sinoć reprizu (ima još dvije reprize ovog tjedna), naravno, bez razumijevanja turskog jezika, ali - zanimalo me kako će sve to izgledati.
Meni se svidjelo.
Teško je napraviti priču koju već netko nije obradio, no bitno je zainteresirati publiku.
Mene jesu. Kerem vrlo lako privuče pogled, onaj njegov iskreni osmjeh i pogled zaista obara, Leyla je lijepa, dobar su par. Jest, na momente izgleda broj veća od njega, ali što da se radi, tako su ih sparili pa ćemo ih takve i gledati. I u RL ima takvih parova, sve češće ih vidim.

Ali mene je potpuno, ali potpuno, oborio Gürkan Uygun, Alijev otac, Šampion. Nisam ga prije gledala, ali ona scena kuhara Mame i Šampiona kad Šampion saznaje da je Ali živ, jako je dojmljiva. Gledajući njih dvojicu, osobito Šampiona, suze su mi same navrle na oči

I meni je malo čudno što čovjek koji ne želi sići s broda u gradu za kojeg ga vežu grozne uspomene skupi baletnu papučicu i po cijelom Istanbulu traži Pepeljugu. Malo mi je neuvjerljivo, tim više što nije baš dobro prikazano kako on odnekud promatra djevojku i prati što ona radi (ili sam to propustila ). No dobro, neću cjepidlačiti, našao je curu i to je baš bilo lijepo.

Ja sam shvatila da je on imao novca sobom, htio je platiti taksistu nekom valutom koju ovaj nije htio uzeti pa mu je kao garanciju ostavio putovnicu. Bogme, baš se zaljubio, putovnica vs baletna papučica....

Lijepa je bila i ona šetnja glavnog para po Istanbulu.

Onaj nesuđeni ženik, Ali Yörenc, me šokirao, malo je to reći. Gledala sam ga u 1. sezoni Kuzey Guney, glumio je nekog mladog poslovnjaka u firmi u kojoj se zaposlila Öykü/Cemre i baš mi je tamo bio zgodan.
Ovo je prestrašno kako taj čovjek izgleda . Sad, izgleda li tako zbog uloge ili je takav i u RL



A da Derinin otac nije možda onaj brat muža Alijeve majke, onaj koji je također bio zaljubljen u nju?

Valjda će uskoro prijevod.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 16:30   #90
Prije svega da pozdravim sve prisutne i zahvalim se svojoj uvazenoj i uvijek rado vidjenoj kolegici Dr. Red koja me je pozvala da se obratim ovom skupu. A prije svega ostalog sram te bilo Bonybon, kako ces nas pobrkati ali zazmiricu na jedno oko, ipak si cekala dugo ovu seriju pa je mozda zato

gledala ja nju i u njenoj prethodnoj seriji i nisam nikad pomislila da je nesto radila s usnama, vise mi je djelovalo da joj pokusavaju sminkom uvecati usne, a meni djeluje kao da je jela nesto masno i umazala se oko usta pa sam malo gledala njene starije slike i mogu samo reci da je sve moguce mislimo vjerovatno sve na gornju?

Sannis, Zar nije Mira nosala cizmetine u po ljeta, meni je po tome ostala upamcena... meni kod Eceninog sina nista ne skripi, mozda sto mi je bio drag u Kuzeyu...

Ona majka joj je nekako hladna, mislim da je to do glumice, nekako mi djeluje ukocena, tako i prica...

Red, je li Cagri na racun idu ocajni Flashbackovi? Htjedoh sinoc u bazi napisati kako me nije nesto odusevila, nisam prepoznala to nesto... a recimo, svidjelo mi se kad silazi s broda kako mu prikazuju noge, svidjelo mi se sto su proveli dan zajedno, pa eto i poljubili se i rastali za cijeli zivot, svako na svoju stranu, on je imao dan u Istanbulu i ona jedan dan da zivi po svom i to vrijeme su zajedno proveli, to mi je realnije nego da se strasno zaljube vec u prvoj epizodi. Njena porodica mi je malo neshvatljiva, kao da ne gledam neku modernu istanbulsku porodicu nego neku s krvnom osvetom i agama gdje se djevojka udaje protiv svoje volje.

Ona scena Sanpiona i Reufa me je jako dotakla.

Dotakao me i onaj celoljub
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 16:51   #91
evo ja sam odgledala do kraja , a moji dojmovi su
zadovoljna sam kaj se Ali nije na prvi pogled zaljubil u Derin, nekak sam mislila da čim ju ugleda procvjeta ljubav, padne joj cipelica i on juri za njom, dobro nije tak, nisam ni vidla od kud ju promatra u trenu pada cipele, bilo je prikazano samo kak cipela pada i pojavi se on, diže cipelu , e sad ja sam shvatila da je on samo htel curi pomoć da ne ode na ples bez cipele, čista gesta dobrog mladića, svaka pohvala sve ostale peripetije meni su bile zanimljive, posebno kad su ga zaštitari naganjali po plesnoj školi kajliveć
scena s putovnicom, zbunil se dečko, ipak je puno živel na brodu nije mu za zamjerit
Gde je Mitat i ko mu je brat, zakaj je Šampion bil u reštu, moglo bi biti da je Šampion ubil Mitata i da je zato bil u buksi
Scena u diskaču ili klubu , u očima im se vidi novorođena ljubav, ne baš ono ljubav za umret, ali neka veza , neki klik između njih, to je to, samo da im je još malo vremena da to malo ojača da nam i to priušte u drugom bolumu
pjevali su, gledali se, prekratko mi je trajalo
Derin si je malo pocugala, pojeli jaja na oko iz tavice s umakanjem kruha u žutanjke(majfejvorit)
ne shvaćam u kuhinji dok su jeli ta jaja, ona se prisjeća kak daje osobnu pri ulasku na brod, e sad zakaj ne razumem
prva pusica čok nježna, Derin je ostala sva zbunjena, dobro je odglumila
Ispraćaj Derin, skoro zakasnil na brod, taman motorček na vreme, jure oni, eto opet frke, nema par strana u pasošu, jok Ali ostaješ ti u Stambolu
e sad kad su prikazali da i Raufmama ostaje u Istambulu , baš sam se, ipak bude ostal da vidi kak se budu tata i sin snašli
e da, scena kad Šampion saznaje da je Ali živ, moćna , izmami mi suzu

za kraj "Dobro došel sine" , divno
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 16:52   #92
ostatak(hebaovaslimitod9smalića)

e sad imam samo par zamjerki
ovaj Yigit je naspram ovog mog Yigita koji ide kod mene u noćnom terminu, nema rasprave
nokti od Derininog tate, e sad jel ovaj čovek ima tak duge nokte ili se to more malo prikratit, ja ne znam ali znam da je u KPA isto imal te nokte koji upravo viču, dajte me nalakirajte
frizurica od Alija, ajde valda na brodu nema poštenog frizera, sad u Istambulu očekujem da to poprave
sve u svemu, zadovoljna sam, volim imati prostora za oduševljavanje
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 19:18   #93
hahaha..imatina...i meni su ovi vještičji nokti upali u oko......čovjek očito ima taj stil....priznajem to donekle samo u slučajevima,ako im je vlasnik virtuoz na gitari,pa mu koriste.....ako je to i u ovom slučaju,onda o k,makar ni gitaristi nemaju baš takve ......meni dosta degutantno.....
A što se tiče vaših impresija u vezi obitelji....stvarno,ko da se radnja događa tamo negdje,gdje se ide kozjim stazama.....otac vjerojatno ima dobru računicu,zašto mu treba baš ovakav zet,a majka...opet neki kapacitet....baš mi djeluje robotizirano,nema ona osjećaja i samilosti prema svom djetetu.....mislim,da će nas opet majke mučiti tokom serije....pa gdje su one normalne majke??????
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 22:35   #94
kad se more očekivati neki fragi
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 23:28   #95
Black ne se ljutiš Kerem mi pomutio pamet pa ne znam više koji je dr za šta

Volila bih da ta neka ljubavna priča između Alija i Derin nije započela tako isforsirano, već da je to teklo malo spontanije.

Što se tiče režije likovi su za moj ukus bili previše u krupnom kadru, očekivala sam malo više umjetničkog pristupa od Cagri.
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 13:18   #96
Nekoliko portala piše o ovoj seriji, meni se najviše svidio ovaj komentar (iako su drugi djelomično copy-paste).

Quote:
Özlediğim Kerem Bürsin ve 'Bu Şehir Arkandan Gelecek', yeni yılın ilk hikayesi

Yeni yılın ilk haftası olması sebebiyle birçok dizi yeni bölüm yayınlamak yerine özel bölümleriyle ekrana geldi. Tam da bu yüzden Atv’nin yeni dizisi başlamak için doğru zamanı seçti. Diriliş Ertuğrul, Kara Sevda gibi yerini sağlamlaştırmış dizilerin yeni bölümlerinin yayınlanmadığı bir akşamda ekrana gelmiş olması elbette avantaj oldu. Aldığı izlenme oranından da anlaşılacağı üzere ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ seyircinin dikkatini çekmeyi başarmış.

Kerem Bürsin ve Leyla Tuğutlu ikilisini çok beğendiğimi ve sevdiğimi söylemeliyim. Bence sıcak ve seyirciyi aralarındaki aşka inandıracak bir çift olmuşlar. Her ikisinin de gözlerindeki ışıltı canlandırdıkları karakterlere çok inandıklarını kanıtlar gibiydi. Dizideki isimleriyle Derin ve Ali aralarında doğacak büyük aşkı seyirciye de hissettirmeyi başarırlarsa seyirci bu dizinin arkasından gidecektir.

Dizide en sevdiğim diğer iki karakterden biri Kaptan, diğeri de Şampiyon oldu. Hikayenin akışı içinde Ali’nin Rauf Kaptan’a ‘anne’ demesi beni derinden etkileyen bir ayrıntıydı. Eğreti durmuyordu, kulak tırmalamıyordu. Hatta ilk seferinde yanlış duyduğumu zannettim. Sonrasında hikayenin geçmişine geri dönüşler oldukça Ali’nin kaptana neden ‘anne’ dediğini de anlamış olduk.

Gürkan Uygun’un bu hikayedeki varlığı tam isabet olmuş. ‘Şampiyon’ karakterini hem imajıyla hem de oyunculuğuyla dolu dolu sunmuş seyirciye. Özellikle Kaptan’ın, Şampiyon’a oğlu Ali’nin yaşadığını söylediği sahnede Osman Alkaş da Gürkan Uygun da muhteşemdiler. Usta oyuncular bence ekran başındaki birçok seyircinin gözlerini doldurmayı başardılar.

Ancak ilk bölümün yayınlandığı haftayı baz almak yanlış olur. Çünkü güçlü rakiplerin ikisi de yeni bölümleri ekranda değillerdi. ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ asıl sınavını bu hafta verecek. Diriliş Ertuğrul’un kemik kitlesini aşması zor olsa da ‘Kara Sevda’yı geride bırakması mümkündür.

Kerem Bürsin; izlenesi adam

Kim ne derse desin Kerem Bürsin doğru karaktere girdiği zaman insan ondan gözünü alamıyor ve ben bu dizide Ali Smith’i çok sevdim. Gözlerinin yeşiliyle, saçlarının kızılıyla Derin’in karşısında bence de tam aşık olunacak bir adam vardı.

Sosyal medyada Kerem Bürsin’in aksanıyla ilgili birkaç yorum okudum ama beni rahatsız etmedi. Beş yaşından beri ülke ülke gezip, beş dil konuşabilen bir Ali karakterinin aksanlı konuşuyor olması gayet normal değil mi?

Kerem Bürsin’i izlemeyi seven ve özlemiş biri olarak ekrana çok yakıştığını düşünüyorum ve Çarşamba akşamları Ali Smith’i izleyeceğime seviniyorum.
Pomoću GT (a kako bih drugačije ):

Autorica članka kaže da je ATV odlično izabrala trenutak emitiranja prve epizode serije, u tjednu kad ostale serije imaju pauzu.

Sviđaju joj se glavni glumci, tople i vesele osobe koje odaju utisak kako vjeruju u likove koje glume. Gledateljstvo će ih zavoljeti ako ga uspiju uvjeriti u ljubavnu priču Alija i Derin.

Najdraži likovi su joj Kapetan i Šampion, a posebno je dirnulo to što Ali Kapetana Raufa zove "mama". Najprije je mislila da je pogrešno čula, ali s razvijanjem priče postao je jasan razlog.

Naglašava kako je Gürkan Uygun/Šampion pun pogodak, i kao lik i kao glumac.
Također ističe scenu u kojoj Kapetan/Osman Alkaş otkriva Šampionu da je Ali živ i kaže kako su ta dvojica velikih glumaca sigurno napunila oči (suzama) velikom dijelu gledatelja.
Dodaje kako će pravi test serije biti sljedećeg tjedna, misli da rejtingom neće nadmašiti Dirilis, ali da bi Kara Sevdu mogli ostaviti iza sebe.

Smatra kako je Kerem prava osoba za lik Alija. Kaže kako na socijalnim mrežama komentiraju njegov naglasak, ali ona smatra da je to normalno za lik/čovjeka koji je u petoj godini života otišao iz rodne zemlje i koji se više služio drugim jezicima nego materinskim.

I završava kako je lijepo gledati Kerema koji je zaista nedostajao na ekranu i kako će uživati gledati Alija Smitha srijedom navečer.

..............................

Pa može li biti ljepši komentar?
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 15:22   #97
prekokrasan komentar, baš je falil na ekranu, znači borimo se protiv KS, al meni su oni dragi, nema tu brige, oni idu do kraja
kad bu došla ta srijeda
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 18:16   #98
Fragi za 2 epku

https://www.instagram.com/p/BO7b3LDA-rE/
Da nije Sampion ubio Elifinog muza zasto bi inace robijao 29 godina? Kazu da je katil I Ali ga nesto proziva. Evo nam I zgodne "Sedef" iz Medcezira
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 20:03   #99
Koji kretenko ovaj zaručnik....nadam se dobrom revanšu i da će ga Ali prebiti samo tako.....koji luzer,dvojica drže,a on dasa lupa....jadan da jadniji ne može biti.....a zurka me asocira,ko da si preko noći stavi tri,četiri viklera,da loknice sutradan budu postojane.....
Inače,drago mi je,da je serija naišla na dobre komentare,a pogotovo,da se i drugi raduju Keremovom povratku na ekrane......
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 20:56   #100
Mislim da bi "Sedef" mogla biti sa Sampionom... Ali mu vraca kljuc i mozda istovremeno govori kako ne moze biti nikakav opravdan razlog za ubistvo i moguce odlazi Reufu koji mu zatim govori kako je Sampion ubio ustvari ubice njegovog sina... (mozda je ubio i Elifinog muza i djevera) Sta bi "Sedef" mogla biti po zanimanju, gledajuci ju sprijeda rekla bih nastavnica fizickog, ledajuci ju otpozadi rekla bih da vozi Autobus ili da peca ribu
ovdje se bolje vidi...

https://www.youtube.com/watch?v=koMc2a5K2ns


Mislim da mi je promakla veza izmedju njenog oca i ovog lika kojem je Sampion dao svoj zlatni poyas, ipak nisam pazljivo gledala...

Bobybon sve je ok, ja se cesto ljutim, al me brzo prodje A ja sam prvu epizodu gledala na nekoj stranici na kojoj je dosta slike bilo otkinuto pa su mi lica djelovala jos blize, cak se nije ni citav ATV znak vidio...
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.