Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2016., 22:13   #1321
Uriage isofill

Ova mi se krema cini odlicna, iman i serum i okolocnu iz kolekcije, al nakon sta sam procitala zvaše adnje komentare za Biotherm, mislim se da mozda i ne umisljan da mi ova Uriagova malo isušuje kozu. Mislila sam prvo da je do vremenskih uvjeta...
Iman 34 godine. Dehidriranu normalno- suhu kozu. Sklonu rozacei.
Molim da mi koja tu komentira sastav jer se ja ne razmem baš u to.
Puno hvala )
http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_5111183655.html
marija kost is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 11:37   #1322
Da li je tko probao Delia kreme za lice,vidjela sam ih u Kozmu,a ne nalazim recenzije po netu?!
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 01:07   #1323
Lreporuka za kremu drogerijskog ranga, kao podloga za puder?
Koza mi je normalna. Zimi susa i dehidrirana pa sam koristila ulja i malo vlaznije i masnije kremice a sad kako je pocelo toplije vrijeme, prosijam se po celu..a od masti u mene ni m😂 pa sam.zakljucila da mi je do kreme i tih ulja..
Sutra idem do dm pa da odmah nesto.lagano upiknem ako netko ima ideju
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 14:07   #1324
jesi probala balea aqua serum? ja kad stavljam puder/bb kremu, ne stavljam prije toga kremu, nego samo taj serum, jer ako stavim i kremu onda mi je sve to previše na licu i imam osjećaj kao da sam zmazana. tako da najčešće stavim samo serum i bbicu.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 16:28   #1325
Koristila sam ga ali zimi (prije..) nije mi uopce palo na pamet probat samo s njim! Mogla bi stvarno..
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 17:06   #1326
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
Lreporuka za kremu drogerijskog ranga, kao podloga za puder?
Koza mi je normalna. Zimi susa i dehidrirana pa sam koristila ulja i malo vlaznije i masnije kremice a sad kako je pocelo toplije vrijeme, prosijam se po celu..a od masti u mene ni m�� pa sam.zakljucila da mi je do kreme i tih ulja..
Sutra idem do dm pa da odmah nesto.lagano upiknem ako netko ima ideju
ja bih ti preporučila happy hemp hidratantnu kremu ili anti-age. imaju lakšu teksturu, a opet su obje hidratantne i brzo se upijaju te su dobra podloga za puder. trenutno su u pola cijene i dođu po 30 kuna u dm-u.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 18:13   #1327
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ja bih ti preporučila happy hemp hidratantnu kremu ili anti-age. imaju lakšu teksturu, a opet su obje hidratantne i brzo se upijaju te su dobra podloga za puder. trenutno su u pola cijene i dođu po 30 kuna u dm-u.
ili 40 preko forumskih oglasa
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 18:50   #1328
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ja bih ti preporučila happy hemp hidratantnu kremu ili anti-age. imaju lakšu teksturu, a opet su obje hidratantne i brzo se upijaju te su dobra podloga za puder. trenutno su u pola cijene i dođu po 30 kuna u dm-u.
happy hemp su pune ulja, a s obzirom da je napisala da joj od ulja izbijaju prištići, moguće da joj neće pasat..
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 19:25   #1329
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
Lreporuka za kremu drogerijskog ranga, kao podloga za puder?
Koza mi je normalna. Zimi susa i dehidrirana pa sam koristila ulja i malo vlaznije i masnije kremice a sad kako je pocelo toplije vrijeme, prosijam se po celu..a od masti u mene ni m😂 pa sam.zakljucila da mi je do kreme i tih ulja..
Sutra idem do dm pa da odmah nesto.lagano upiknem ako netko ima ideju
malo atipična krema, ali ja sam oduševljena sa Biobaza Kids Hipoalergenom kremom
Imam suhu kožu sklonu dehidraciji. UJutro si obilno namažem kremu, brzo se upije i šminka super sjedne! preko dana uopće nema osjećaja zatezanja i lice je mekano i nahranjeno.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 19:40   #1330
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ja bih ti preporučila happy hemp hidratantnu kremu ili anti-age. imaju lakšu teksturu, a opet su obje hidratantne i brzo se upijaju te su dobra podloga za puder. trenutno su u pola cijene i dođu po 30 kuna u dm-u.
ma da? pogledat cu svakako!

Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
ili 40 preko forumskih oglasa
hahahaah, genijalno!! ))

Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
happy hemp su pune ulja, a s obzirom da je napisala da joj od ulja izbijaju prištići, moguće da joj neće pasat..
mozda sam se krivo izrazila, ne izbijaju mi pristici, nego se počnem sjajiti

Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
malo atipična krema, ali ja sam oduševljena sa Biobaza Kids Hipoalergenom kremom
Imam suhu kožu sklonu dehidraciji. UJutro si obilno namažem kremu, brzo se upije i šminka super sjedne! preko dana uopće nema osjećaja zatezanja i lice je mekano i nahranjeno.
za ovu jos nikad nisam cula!
pogledat cu je svakako...!

zapravo mislim da meni koza i nije suha. nikad me ne zateze. a ne sijam se.dakle, mislim da sam- normalna hahahaha
zimi sam dehidrirana u podrucju nosa (grijanje..) ali to rjesavam razno raznim nacinima.

sad kako je pocelo toplije vrijeme, od te kreme koju sam koristila (mama mi proslijedila neku, ali zaista je prepreteska i premasna- Afrodita hydra termal) i osim sto cekam po 15 min da se upije, počnem sijat kroz nekoliko sati a nisam masnokozac...
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 21:35   #1331
buba-e, dobra je i ova biobazina koju bug lady spominje. trenutno i nju imam, al kako sam je koristila tek par puta jer je neki dan kupljena, nisam htjela preporučiti dok se sama ne uvjerim da se neću predomisliti nakon desetak korištenja što je vrlo moguće
uglavnom, krema jest gušća i bogatija, čak ostavlja nešto filma na licu, ali zapravo je prilično suha za kremu takvog sastava i kad se upije nakon nekog vremena, koža izgleda prilično mat u mom slučaju, a opet nije zategnuta nego nahranjena i glatka. imaj na umu kako sam je koristila uglavnom navečer i ne znam kakva je s puderom ili bb kremom, bug kaže da joj njoj dobra a mi imamo sličan tip kože. trenutno izgleda vrlo obećavajuće.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 12:44   #1332
Bas sam ostala sad sokirana nakon citanja vasih recenzija za biothermovu aquasource kremu

Ja ju koristim sigurno vec 2 godine i nema mi bolje kreme od nje. Bas sam nedavno nahrdala zalihe u Italiji, tam se itekako isplati uzet verziju od 30 ml.

Meni nema bolje kreme od te, imam masnu kozu. Nisam nasla dostojnu zamjenu, od tad me privlace gel kreme, uzela sam zadnje za probu bocassy gel kremu i to je nesto ocajno. Sad ste me preplasile. :aktivnorazmisljaobiodermi:
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 16:13   #1333
Jel probao netko Novexpert Repulp kremu da usporedi sa Repulp maskom? Maska mi je postala malo preteška pa si mislim da bi mi krema mogla odgovarati a nigdje nema testera
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 18:29   #1334
Ima li neka krema , a da se moze nabaviti u dm-u ili cm-u, a da u sastavu ima shea maslac i neko ulje, naravno bez alkohola j ostalih stetnuh sastojaka?
__________________
Dvadeset godina od danas ćes biti vise razočaran zbog stvari koje nisi uradio nego zbog onih koje si uradio. Zato odbaci brodsko uže. Isplovi iz sigurne luke. Zahvati vjetar svojim jedrima. Istrazuj. Sanjaj. Otkrivaj.
Mark Twain
prettyll is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 22:14   #1335
Quote:
prettyll kaže: Pogledaj post
Ima li neka krema , a da se moze nabaviti u dm-u ili cm-u, a da u sastavu ima shea maslac i neko ulje, naravno bez alkohola j ostalih stetnuh sastojaka?
happy hemp anti age
biobaza kids hipoalergena
balea med ultra sensitiv q10 noćna krema

sve tri imaju dobar sastav, shea maslac na drugom mjestu u sastavu + ulja te su hidratantne i lagano hranjive, a opet nisu premasne.

PS. gore iznad je slika biobaze hipoalergene
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 10:22   #1336
Hvala ti. Prve dvije mi nisu dostupne pa ce izbor pasti na Baleinu, ako netko zna jos neku neka kaze.
__________________
Dvadeset godina od danas ćes biti vise razočaran zbog stvari koje nisi uradio nego zbog onih koje si uradio. Zato odbaci brodsko uže. Isplovi iz sigurne luke. Zahvati vjetar svojim jedrima. Istrazuj. Sanjaj. Otkrivaj.
Mark Twain
prettyll is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 17:50   #1337
Uzela i ja Biobazu! Preskup mi je Nikel iako mi odlično paše
Parabol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 17:22   #1338
Kremica što svekrva pravi od svinjske masti i tisuću ljekovitih biljaka! Ne miriše predivno, ali je savršena!

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
HypnoticLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 17:44   #1339
Nuxe night detox serum koza je predivna od njega. Ok nije krema nego serum, ali ja sam ga koristila umjesto kreme samog.

samo sto je skup
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 19:27   #1340
cure, koja vam je dobra noćna krema iz drogerijskog ranga, da hidratizira i da je ok za nekog tko ima dehidriranu ali problematičnu kožu? balea serum mj je zakon ali slab

Sent from my ZTE Blade L3 using Tapatalk
vicious_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.