Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2011., 22:10   #501
Quote:
Josip Šibalić kaže: Pogledaj post
ma brate mili kupi vivax i amen nema sranja i nema popravaka ja svoj platio 1000kn 72cm lcd i sve odlicno radi vec pola godine je bez kvarova a ne bacati pare na skupe marek koje su totalna (sranja)!
Samo se ti tješi i uživaju u svom kino doživljaju,ja sam se snašao i rješio svoj problem.
el.mahuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 20:07   #502
philips tv servis

riknuo mi je philips lcd , ima li netko preporuku kud ga odnesi na popravak
elektroničar is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 10.04.2011., 21:08   #503
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Svakako, Vivax je oduvijek pojam kvalitete i trajnosti...sigurno si jaaako zadovoljan svojim televizorom...pa da, radi već cijeli pola godine!!!
da...uskoro mu ide i mali ročkas...

no nemojmo mu pokvarit veselje kad mu rikne TV i bude na servisu bar 3 mjeseca što će onda kupiti? možda neku skupu marku i opet baciti novce!
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 14:58   #504
Bok. Jel zna tko gdje se može popraviti digitalni prijamnik Nytro box 4001 T usb? Naime, sinoć sam gledala tv i odjednom je samo nešto krcnulo i nestalo je tona (sliku imam). Nije stvar u tv-u, pa pretpostavljam da je nešto otišlo u digitalcu?! Kad sam ga kupila, dobila sam neki letak sa nabrojenim servisima (Zagreb-Dugave, Ilica 344 i još sam našla da ima u Dubravi). Zvala sam sve telefone cijelo jutro i na dva se nije javljao nitko, a treći broj se ne koristi?

Budući da mi je Črnomerec nekako najbliži, otišla sam tamo, kad ono, trgovina (i servis) zatvorena, sve prazno... Nikakva obavijest da se negdje preselila! E, pa stvarno mi je to diglo tlak... Još je najbolje od svega što je garancija nedavno istekla. Naravno!!

Ako ima tko kakav pametan savjet, molila bi za pomoć. Jel se znaju dešavati takvi kvarovi? Dala bi ga bratu da rastavi i eventualno nešto zalemi i sl.
kikica8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 22:25   #505
Quote:
kikica8888 kaže: Pogledaj post
Bok. Jel zna tko gdje se može popraviti digitalni prijamnik Nytro box 4001 T usb? i sl.
baci ga i za 200 kn kupi neki novi. nitko to neće uzet za detekciju kvara ber 100 kn.
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 23:50   #506
Popravak lcd-a kamere

Ej...

meni se pokvario lcd na kameri Sony HC-5...
naime, nije skroz umro nego slika samo ide gore dolje(al dovoljno da se ne mogu klikati gumbici, jer je na touch) pa pretpostavljam da se samo na nekoj žici pokvario kontakt...
išao sam u jedan servis i kažu da popravak dođe 500 kuna!!!
meni je to stvarno prevelika cijena pa bih vas htio pitati dali netko zna gdje bih mogao popraviti kameru za neku prihvatljivu cijenu...

jedan majstor mi je rekao da mi može to popraviti za 250kn...

neznam jel podcjenjujem majstore, ali sam ja mislio maksimalno potrositi 200kn na popravak...

jel mi može netko dati neke savjete...
i ak se ne smije tu pisati da netko radi popravak nek mi se javi privatnom porukom...

hvala svima unaprijed....
zvone187 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 12.04.2011., 22:05   #507
Infinitiy NE RADI

Quote:
dawg kaže: Pogledaj post
Ja sam probao no name 1,5T i nije bilo problema.
meni je prestao raditi INFINITY8000HD nakon 7-8 mjeseci rada, stalno mi je upaljena crvena lampica, i kada ga preštekam - ništa. Gdje ima Servis u ZG-u, tj. u zapadnom dijelu grada?

Hvala svima
samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 23:26   #508
pa CATV je kod Lučkog, imaš adresu na njihovim stranicama CATV
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 10:22   #509
Imam problem sa slikom na plazmi Panasonok42 C3E. Kada gledam B net ,bilo koji program, u pozadini slike mi se pojavljuje slova koja se nalaze na zemaljskom programu (prijevod filma). B net receriver je spojen scartom .U čemu je problem,molim pomoć.
antispin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 12:52   #510
Quote:
antispin kaže: Pogledaj post
Imam problem sa slikom na plazmi Panasonok42 C3E. Kada gledam B net ,bilo koji program, u pozadini slike mi se pojavljuje slova koja se nalaze na zemaljskom programu (prijevod filma). B net receriver je spojen scartom .U čemu je problem,molim pomoć.
Promijeni scart kabel, stavi neki kvalitetniji oklopljeni (skuplji) kabel i problem će nestati. Jeftini kabeli u dosta slučajeva dovode do te pojave.
__________________
Foxy
Foxy44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 09:13   #511
Crko mi tv Sony Bravia - ako netko zna molim pomoć

Jednostavno crko iz čista mira. Star je tri godine, dakle garancija istekla. Do sada niti jedan problem s njim. Ovo je prvi put.

Neće se upaliti. Niti preko daljinskog niti preko tipki na njemu.

Svijetli crvena žaruljica dolje i kad se upali bude zelena. Sada ništa, crvena stalno. Ne reagira.
Isključim iz struje, ništa. Jednostavno ništa.

Ako netko zna što bi moglo biti i da li je manji ili veći kvar molim da pomogne. Bojim se da će me servis oderat, nabrojat da ne radi i ono što radi. Da li da ih zovem ili sama nađem nekog tko bi nešto znao o tome da čačka po njemu?
program is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 20.04.2011., 16:43   #512
Da, to je ta poznata anksioznost - što će serviser reći ...nitko te ne može natjerati da prihvatiš njegove uvjete i procjenu, neka kaže što je...ak je preskupo, zahvališ se i uzmeš novi TV, ionako će maltene bilo kakav biti bolji od LCD modela od prije 3 godine...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 08:20   #513
Proradio
Barem zasad.
Zvali servisera, veli valjda neka mreža (štogod to bilo), da probam isključit iz struje na malo duže. I stvarno, proradio.
Sad dokle će, ne znam.
Ja se nadam još dugo.
program is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 08:21   #514
E da
i rekao je 250 do 300 kn
sad jel to malo ili puno nemam pojma
program is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 08:31   #515
Quote:
program kaže: Pogledaj post
E da
i rekao je 250 do 300 kn
sad jel to malo ili puno nemam pojma
Doslovno,prava sitnica.
el.mahuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 08:31   #516
Nekom malo nekom puno...ovisi što je a opet nije jasno...mreža = napajanje???
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 08:57   #517
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Nekom malo nekom puno...ovisi što je a opet nije jasno...mreža = napajanje???
Utome i je problem što oni i "preko telefona" vide što je uređaju,naši servisi su jedna pokvarena banda.Evo neki dan pisalo da imaju skuplji radni sat(a gdje je ostalo muljanje) od doktora.Današnju tehniku s obzirom na brzinu razvoja skoro pa se i neisplati popravljati.
el.mahuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 19:14   #518
Problemi sa slikom na televiziji!

Bok!

Imam problem sa televizijom! Nadam se da sam na pravome mjestu!
Dakle,sinoc sam spojila USB na tv da bih slusala muziku i zaboravila ga iskljuciti. ustros je moj otac upalio TV i pokazao mu je onaj kao kvadratic gdje je pisalo zeli li koristiti USB Da ili Ne...kako on nema veze sa tehnikom i sve sto zna sa TV-om je upaliti i ugasiti+mijenjati programe ispritiskao je sve tipke na daljinkom i dobio ovo:

Uploaded with ImageShack.us (namjerno sam slikala i teletext na kojem je slika normalna). Pokusali smo u postavkama ali nista nije poboljsalo sliku. Da li netko zna kako vratiti sliku u normalu.

TV je Grundig (u postavkama pise VISION 6 32 - 6903 T) ne razumijem se ni ja bas najbolje tako da neznam da li ova info. u zagradama pomaze!

Hvala!
LjUbIcA_ZuBiCaa is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 25.04.2011., 08:48   #519
Quote:
LjUbIcA_ZuBiCaa kaže: Pogledaj post
Imam problem sa televizijom! Nadam se da sam na pravome mjestu!
Dakle,sinoc sam spojila USB na tv da bih slusala muziku i zaboravila ga iskljuciti. ustros je moj otac upalio TV i pokazao mu je onaj kao kvadratic gdje je pisalo zeli li koristiti USB Da ili Ne...kako on nema veze sa tehnikom i sve sto zna sa TV-om je upaliti i ugasiti+mijenjati programe ispritiskao je sve tipke na daljinkom i dobio ovo:
(namjerno sam slikala i teletext na kojem je slika normalna). Pokusali smo u postavkama ali nista nije poboljsalo sliku. Da li netko zna kako vratiti sliku u normalu.
TV je Grundig (u postavkama pise VISION 6 32 - 6903 T)
Probaj ga resetirati na tvorničke postavke (Restore Factory Defaults). Nakon toga ćeš morati ponovno pretražiti programe i podesiti sliku...
grunft is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 17:20   #520
Quote:
grunft kaže: Pogledaj post
Probaj ga resetirati na tvorničke postavke (Restore Factory Defaults). Nakon toga ćeš morati ponovno pretražiti programe i podesiti sliku...
Vec jesmo ali nista i dalje je slika ovakva...
LjUbIcA_ZuBiCaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.