Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 07.11.2017., 19:08   #10
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Jel Expo hotel ok? Vidim da su neki s foruma bili pa ako citate, ajde dajte dojmove

Ne znam da li bi posto-poto uzimala nesto u samom centru jer mi je bitnije da nam je prijevoz blizu, da imamo dorucak i da su nam sve stvari brzo dostupne. I dosta mi je bitna opcija da nam zadnji dan cuvaju prtljagu do popodne. (Zato gledam hotele, ne apartmane). Muving, pogotovo nocni, nam nije interesantan jer ce junior biti za krevet vjerojatno vec iza 8. Ali mi je bitno da nam je neki ducan blizu s klopom, jer mali zna imati faze kad mu se nista ne svidja za jest pa da bar u marketu mogu nesto sklepat za obrok

Cekam da Ryan izbaci red letenja za travanj pa cu vjerojatno odmah nesto bukirati, dok se ne rasproda.
u valenciji je bezveze uzimati hotel, pored jako puno predivnih i jeftinih apartmana (na airbnbu pogotovo). tim više jer možete i kuhati po potrebi.
većina apartmana će isto pričuvati prtljagu bez problema, ne znam zašto bi to samo hoteli radili.
preporučam blizinu mercat central tržnice (to će vam riješiti doručak i večeru ), iako je valencija nevelika i sve se po starom gradu da pješice preći.
pretpostavljam da si do sad uhvatila niže cijene (trst, jel tako)
__________________
Say something perfect, something I can steal.

Zadnje uređivanje me in honey : 07.11.2017. at 20:01.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:25.