Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2024., 13:28   #4161
Quote:
600klara kaže: Pogledaj post
Uz sve što si navela, ASC je na spaljenom putu, a u 7., kući suprotne strane je egzaltirano sunce u svom triplicitetu. Sunce i venera imaju nekoliko uzajamnih recepcija, s time da je sunce jače, a venera u izgonu. Mjesec je biračko tijelo, koje je reklo svoje - pod vladarstvom je i u triplicitetu sunca. Nećemo na nove izbore. Sadašnja vlast ostaje. Bar ja to tako vidim.
Hvala ti za tvoje tumacenje, sve sto si navela vidjela sam osim to sa AC na spaljenom putu nisam uzela u obzir, ali sam se nadala da ce netko drugi vidjeti nesto pozitvnije. Vidjet cemo da li ce hdz koga uspjeti dobiti da s njima koalira, ja se nadam NE.
__________________
stelanova
stelanova is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 09:02   #4162
Quote:
stelanova kaže: Pogledaj post
Hvala ti za tvoje tumacenje, sve sto si navela vidjela sam osim to sa AC na spaljenom putu nisam uzela u obzir, ali sam se nadala da ce netko drugi vidjeti nesto pozitvnije. Vidjet cemo da li ce hdz koga uspjeti dobiti da s njima koalira, ja se nadam NE.
I ja sam postavila kartu, ali s druge strane
https://ibb.co/nwxNyzG
Pitanje je ima li HDZ šanse konstituirati vladu? Pitam kao glasač HDZ-a.

HDZ je 1. kuća. Vladar je Mjesec u Lavu i na vrhu 3. kuće uprave. MC je u Ribama s oba malefika na vrhu. Jupiter, vladar 10. je u 11., u kući u kojoj se raduje i skoro u egzaktnom sekstilu s Marsom. Mars ima dignitet po terminu i licu, ali je također u izgonu. Mjesec se odvaja iz kvadrata s Jupiterom i aplicira u trigon sa svojim vladarom Suncem (u egzaltaciji i terminu), a uskoro stiže (ili je već stigao) u konjukciju s Regulusom. Mislim da je odgovor da.

Saturn bi po meni bila lijeva koalicija, peregrin je i antisticija mu je na JMČ.

PS Ne znam što bih mislila o Uranu na 21:41 Bika i u skoro egzaktnoj konjukciji s Jupiterom na 21:13 Bika
600klara is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 18:38   #4163
Quote:
600klara kaže: Pogledaj post
I ja sam postavila kartu, ali s druge strane
https://ibb.co/nwxNyzG
Pitanje je ima li HDZ šanse konstituirati vladu? Pitam kao glasač HDZ-a.

HDZ je 1. kuća. Vladar je Mjesec u Lavu i na vrhu 3. kuće uprave. MC je u Ribama s oba malefika na vrhu. Jupiter, vladar 10. je u 11., u kući u kojoj se raduje i skoro u egzaktnom sekstilu s Marsom. Mars ima dignitet po terminu i licu, ali je također u izgonu. Mjesec se odvaja iz kvadrata s Jupiterom i aplicira u trigon sa svojim vladarom Suncem (u egzaltaciji i terminu), a uskoro stiže (ili je već stigao) u konjukciju s Regulusom. Mislim da je odgovor da.

Saturn bi po meni bila lijeva koalicija, peregrin je i antisticija mu je na JMČ.

PS Ne znam što bih mislila o Uranu na 21:41 Bika i u skoro egzaktnoj konjukciji s Jupiterom na 21:13 Bika
Mjesec se nalazi u suncevom znaku ali na kraju znaka i u padajucoj kuci, taj trigon sa suncem sto to tebi znaci, koga bi trebalo sunce predstavljati ? ako je hdz prva kuca.?
Saturn obicno predstavlja konzervativnost pa bi to mogle biti desnicarske stranke, on je vladar 7 kuce protivnika. Vladar 10 kuce Jupiter u fiksnoj kuci u sekstilu sa Marsom koji je se nalazi na MC-u sto mu daje snagu da djeluje. Ali niti Mars niti Saturn se ne vide sa Mjesecom.
Jupiter konjukcija Uranus , to nije bas predvidljivo i prije negativno nego pozitivno. jedino pozitivno je da Mjesec i Sunce imaju kontakt, ako bi sunce pripisali plenkiju. Plus toga negdje sam citala da regulus nije obavezno pozitivan, ali to sad nisam sigurna.
Sad nemam dovoljno vremena da se ozbiljnije pozabavim ovim horoskopom. Cijela prica ce ionako potrajati, imamo vremena da razmisljamo. lp
__________________
stelanova
stelanova is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:33   #4164
Izgubljena biserna naušnicama

Danas sam poslje 16:30 izgubila bisernu naušnicu, hoću li je naći?
mali fikus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:08.