Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 08.10.2007., 12:17   #1
Kotikosteroidni sprej za nos

Ljudi, pomozite!

Zbog otečenih limfnih čvorova otišla sam doktorici. Kaže ona: to ni nikaj, malo vam je otečena sluznica sinusa.....i da mi samo Nasonex. Nije mi rekla koliko dugo trošiti, samo to da bi za 5 dana trebalo djelovati. I djelovalo je. Sve se smirilo, no kad sam oko nosa ugledala crvenilo pa i jednu crvenu mrlju na čelu.....pročačkala sam po netu i vidjela da kortikosteroidi mogu uzrokovati rozaceju.

Uglavnom, prestala sam ušpricavati i jučer mi sinusi buknuli. Boli k'o vrag, sve mi je onak suho, pecka....danas je već počelo pomalo izlučivanje sekreta. Inače, nemam nikakvih kroničnih problema sa sinusima.

Pa mi recite, budući da je blagdan i nemam kud, smijem li ja koristiti taj Nasonex. Jučer sam samo jednom ušpricala i od tada mi se izlučuje sekret.

Općenito, može li mi netko reći što to točno kortikosteroidi mogu napraviti??

I gdje mogu prijaviti doktora??? Ja joj dođem, a ona mene ismijava pred studentom da zašto ja pijem multivitamine, da pušim fore farmaceutske industrije. Da dolazim radi gluposti, pa mi ne objasni ništa o lijeku....i tako stalno. Strah me toj doktorici i otići.

E, da možda je glupo pitanje: može li ranica u nosu koju imam već dulje vrijeme imati ikakve veze sa svim ovim??

Hvala vam puno!
mišica27 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.