Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2016., 19:35   #1
Tajni vojni program Spartanac

Vojni program Spartanac.

To je zamisao koju sam znao pronaći u mnogim idejama vojnog menadžmenta.
Suvremena ideja stvaranja spartanskih kapaciteta proizlazila je u Trećem Reichu kroz dva programa;

1)Lebensraum
2)Hitlerjugend

Prvi je bio napredan program za stvaranje biološkog potencijala arijevske nacije/rase,dok je Hitlerjugend bio regrutacijski model.

Danas u suvremenom svijetu mnoge privatne tvrtke koje se bave kriznim menadžementom i pitanjima sigurnosti u konfliktnim zonama idu u korak sa budućnosti.
Naime,kako postoji tržište za usvajanje djece tako će se kroz državne zakone u autokratskim ili poluautokratskim državama ostvariti temelj za kreiranje kapaciteta programa Spartanac.

Značenje programa Spartanac

Program Spartanac je dio tajnog vojnog programa koji ide u dva smjera;

-plaćanje surogat majkama da rađaju djecu,koja će biti genski modificirana(prvenstveno muška djeca) i za koje će od ržave dobiti ugovorenu apanažu

-usvajanje dojenčadi i malodobne muške djece čiji će odgoj preuzeti privatne tvrtke pod okriljem Ministarstva obrane ili agencijama vlade koje su povezane sa vojskom

Cilj vojnog programa Spartanac

Stvaranje vojnog,borbenog kapaciteta od osoba koje nemaju nikakve obiteljske sveze,koji su praktički proizvod vojnog programa.
Oni će biti vojnici budućnosti.

Država ima slobodu raspolaganja tim kapacitetom.
Ne postoji prepreka u tom pogledu.
Sa takvim resursom ne postoji nijedna zapreka koja bi bila zaustavljena civilnim ucjenama..
To je izgledna budućnosti vojnog programa Spartanac..
__________________
Živjeti vrijedi samo onda ako se u životu postavljaju beskrajni zahtjev,ako se teži nemogućem.. - M.A.Bulgakov 1891-1940 IAYS-Inicijativa Are You Syrious
Hallsta-Eos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 22:36   #2
KOja je svrha teme? Koja su pitanja?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 11:57   #3
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
KOja je svrha teme? Koja su pitanja?
Mišljenje..

Naime,Miki1988...Zanima me koje je mišljenje u svezi tog programa.
Rađanje djece pod državniosponzoriranim programom za potrebe vojne prirode.
Svaka majka bi dobila određenu svotu da rodi dijete za državu/vojsku.
Time bi se odrekla i svaka prava na njega.
To dijete postaje vlasništvo države/vojske.

Što misliš,da li bi to bilo povoljno za sve ostale građane koji bi bili oslobođeni vojnog služenja i više nikad ne bi bilo potrebe zvati ljudi koji to ne žele u ratove?
__________________
Živjeti vrijedi samo onda ako se u životu postavljaju beskrajni zahtjev,ako se teži nemogućem.. - M.A.Bulgakov 1891-1940 IAYS-Inicijativa Are You Syrious
Hallsta-Eos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 12:20   #4
Quote:
Hallsta-Eos kaže: Pogledaj post
Mišljenje..

Naime,Miki1988...Zanima me koje je mišljenje u svezi tog programa.
Rađanje djece pod državniosponzoriranim programom za potrebe vojne prirode.
Svaka majka bi dobila određenu svotu da rodi dijete za državu/vojsku.
Time bi se odrekla i svaka prava na njega.
To dijete postaje vlasništvo države/vojske.

Što misliš,da li bi to bilo povoljno za sve ostale građane koji bi bili oslobođeni vojnog služenja i više nikad ne bi bilo potrebe zvati ljudi koji to ne žele u ratove?
Kao prvo, takvi programi mogu funkcionirati u dosta zatvorenim državama, kao što je recimo Sjeverna Koreja. Da se to dogodi u državama zapadnog svijeta i da se taj program pojavi u novinama, mislim da bi se sami građani pobunili oko toga i niti jedna vlada to si ne bi priuštila.

Druga stvar, sama ideja o stvaranju vojske od malih dana, za to ti treba pranje mozgova od malih nogu i stvaranje takve jedne vojske koja bi rasteretila građanstvo. To je veliki proces i to bi se moralo na neki poseban način kontrolirati jer mogućnost da ti se razvije osoba koja je u stanju razjebat i svoju vlastitu vojsku ako toj nekoj osobi, tom vojniku nešto pune u glavi i podivlja nakon dugo godina maltretiranja i drilanja.

Treća stvar, sličan primjer se može vidjeti u filmu Star wars gdje je princip te vojske dosta sličan ovome što se ovdje opisuje. Slijedom toga, imaš i jasan primjer toga da će se pojaviti jedna osoba koja će razviti svijest na drugi način te će na kraju početi postavljati pitanja i svrhu onoga što on radi. A to si nikako ne želiš u svojoj postrojbi tokom rata gdje se očekuje da naređenja izvršavaš bez nekog prigovora.

Na kraju, sama ideja kako sam rekao bi mogla biti, osim ako već i nije, u Sjevernoj Koreji koja bi mogla biti savršen primjer takve vojske, no kako su oni dosta siromašni, to im se ne isplati baš puno, niti bi oni takvu vojsku mogli stvoriti kroz 20-30 godina. S druge strane, da neka od zapadnih zemalja ili neka druga država u ostatku svijeta krene u takvo nešto, to bi dovelo u pitanje sigurnost u svijet, bila bi velika zabrinutost oko takvih programa da se ne otmu kontroli jer netko s puno novaca i ljudstva bi mogao stvoriti nekakvu supervojsku, čak i u privatne svrhe i raditi kaos posvuda. Puno je pitanja otvoreno u ovakvim primjerima i slučajevima, prije svega i moralno i ljudsko pitanje jer se tim ljudima, toj djeci, uskraćuje mogućnost da odaberu svoj put.

I vrlo lako se može dogoditi da se nađe crna ovca koja će jednog dana puknuti i otići ili napraviti kaos iza sebe. Ljude je jako teško mentalno kontrolirati, pogotovo neke veće grupe ljudi da mogu bespogovorno izvršavati svaku naredbu, pa makar ona bila da se dotična osoba baci s mosta radi nekog višeg cilja. Ako netko uspije do te mjere nekoga iskontrolirati da bude programiran prektički kao robot, taj netko ili neka država može napraviti veliko sranje i narušiti kakav takav svjetski mir.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 15:31   #5
.. nemoguće .. danas više niko ne može računati sa toliko vremena ..
alim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 13:12   #6
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Kao prvo, takvi programi mogu funkcionirati u dosta zatvorenim državama, kao što je recimo Sjeverna Koreja. Da se to dogodi u državama zapadnog svijeta i da se taj program pojavi u novinama, mislim da bi se sami građani pobunili oko toga i niti jedna vlada to si ne bi priuštila.

Druga stvar, sama ideja o stvaranju vojske od malih dana, za to ti treba pranje mozgova od malih nogu i stvaranje takve jedne vojske koja bi rasteretila građanstvo. To je veliki proces i to bi se moralo na neki poseban način kontrolirati jer mogućnost da ti se razvije osoba koja je u stanju razjebat i svoju vlastitu vojsku ako toj nekoj osobi, tom vojniku nešto pune u glavi i podivlja nakon dugo godina maltretiranja i drilanja.
Moguće je...

Treba to prepustiti privatnom sektoru.
Što bi nedostajalo tome da se u unutrašnjosti kontinenta Kanade,Aljaske ili Republike Sjeverne Amerike ili možda na iznajmljenim površinama u izoliranim teritorijima Argentine,Brazila,Konga,Rusije ili na otocima poput Falklanda sagradi biološko postrojenje sa svim potrebnim resursima za razvoj programa Spartanac.

Pomno se može pratiti rad iz bilo kojeg središta na zemlji.Doista,moguće je...
Vojna zona zabranjena za sve medije.To je prvi ključ uspjeha.
Sve ostalo je pitanje narudžbe i isplate.

Naravno,genetički inženjering bi se najviše sastojao od arijevske rase,germanskog koda koji znatno kvalitetniji za uzgoj nego npr.negroidi ili romanska rasa.
__________________
Živjeti vrijedi samo onda ako se u životu postavljaju beskrajni zahtjev,ako se teži nemogućem.. - M.A.Bulgakov 1891-1940 IAYS-Inicijativa Are You Syrious
Hallsta-Eos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 13:15   #7
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. nemoguće .. danas više niko ne može računati sa toliko vremena ..
Hm...Privatne vojske su budućnost.Budućnost koja ne prelazi više od 10-20 godina.

Po naprednom programu,proizvod može biti dostupan po najvišim standardima u roku 15 godina.
Nadogradnja može potrajati do 5 godina s tim da uporaba istog nema prekida.
__________________
Živjeti vrijedi samo onda ako se u životu postavljaju beskrajni zahtjev,ako se teži nemogućem.. - M.A.Bulgakov 1891-1940 IAYS-Inicijativa Are You Syrious
Hallsta-Eos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.