Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2005., 21:37   #101
Najbolja kuhinjska sprava je ona mandolina (iako vise lici na harfu) za rezanje tvrdo kuhanih jaja.
Konstipacija zagarantirana pri svakodnevnoj upotrebi!
Rajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 22:39   #102
Quote:
Rajka kaže:
Najbolja kuhinjska sprava je ona mandolina (iako vise lici na harfu) za rezanje tvrdo kuhanih jaja.
Konstipacija zagarantirana pri svakodnevnoj upotrebi!
To nije mandolina.
Mandolina je ono na čemu se povrće nareže na tanke ploške.Ovo za jaja, neznam kak se zove.
d
tridi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 23:15   #103
Ja sam zugala muzu mjesecima kako hocu taj aparat, kupia mi ga je za Bozic, koristila par puta i eno ga sad u ormaricu skuplja prasinu. Meni se to ne da, draze mi je prosetat se svako jutro do ducana i kupit topli mirisljavi kruh od njih. Ali i kruh iz masine nije bia los, kome se da to radit stvarno je super.
 
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 23:47   #104
meni je zamijesiti kruh chas posla. a i jedemo ga toliko malo da od gushta mijesimo, dizhemo i pechemo u obichnoj pecnici. i to obichno peciva razlichitih oblika. i svi se zabavimo
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 00:00   #105
E vidis meni je super radit kolace, to uzivam i jedva cekam da mi malena malo poraste pa da mozemo skupa mijesiti i praviti nered ali kruh i lisnato tijesto mi je tramak radit. Tijesto za piroge i njoke da ali za pitu i strudel ne.
 
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 11:03   #106
Quote:
luigi19 kaže:
ako krene reuma javi, pa cemo srediti lijecenje na mom pcelinjaku
Ubodi pčela liče reumu. Navali narode.

A pošto je taj tvoj med nikako ti ne kažeš.

Quote:
Imaju i različite vrste aparata u ovisnosti o veličini kruha koji želiš, cijena jednog dobrog aparata je oko 500 kn.. isti može praviti i krafne i tjesto za pizzu.. i marmeladu
A di su ti bolji aparati od 500Kn, koje su marke?
Zavelim is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 13:06   #107
@Zavelim

Quote:
Zavelim kaže:
Ubodi pčela liče reumu. Navali narode.

A pošto je taj tvoj med nikako ti ne kažeš.

imas PM
luigi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 13:26   #108
Red face Pekač kruha i recepti za isti

Dakle, imate pekač kruha, to famozno čudo tehnike...

Imate neki fini recept? Podijelite ga ovdje sa ostatkom ponosnih vlasnika već navedenog aparata...

Imate li kakvu veliku tajnu majstora kuhinje? Podijelite je s nama...

I jedno pitanjce...postignete li ikad onako spužvasti kruh kao iz pekare? Stavljate li kao dodatak lecitin, gluten ili nešto slično?

Evo ja sam nedavno otkrio da je u kruh dobro staviti ječmeni slad kako bi bio malo spužvastiji...

__________________
''Cijeli svijet je pozornica.''
globus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 14:00   #109
Re: Pekač kruha i recepti za isti

Quote:
globus kaže:
Dakle, imate pekač kruha, to famozno čudo tehnike...
ja imam jedan koji je star najmanje pedeset godina i još super radi
__________________


...
g2sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 14:36   #110
Nemam, ali puno se pisalo o strojčekima niko nas još nije nagradio sa receptima i preporukama, standardni recepti su ovdje:
https://www.forum.hr/showthread.php?s...ighlight=kruha
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 16:19   #111
Ne znam kak stojiš sa slovenščinom.
Ako nešto ne razumiješ, pitaj.

ARAŠIDOV KRUH S KISELIM MLEKOM
350 ml kislega mleka
350 g univerzalne in/ali mehke moke
150 g ržene moke
1 mala skodelica slanih, oluščenih arašidov - cca 1 pest
2 žlici mešanice semen
1 do 2 žlički soli
1 žlička sladkorja
1 žlička suhega kvasa
1 žlica začimb za žar (ne vsebujejo soli)
V posodo kruhomata namestimo gnetilo, prilijemo kislo mleko, dodamo moko, solimo, dodamo še sladkor, suh kvas, začimbe, semena in arašide.
Jaz se ne mučim z ločevanjem sestavin, pa vedno uspe.

ZDRAV KRUH IZ AUTOMATA
330 - 340 ml kefirja
1/2 kg polnozrnate moke
1,5 žličke sladkorja
1,25 žličke soli
20 - 25 g kvasa (oz. zame 8 g - jaz dam manj kvasa, ker mi vse preveč vzhaja - vi dajte normalno)
4 žlice zmešanih nasekljanih orehov, sezama, mandljev in lešnikov
1,5 žlice medu
V posodo damo gnetilko (mesilnik), nalijemo kefir, ga posujemo z moko, na to potresemo sol, sladkor, med, oreščke in kvas (nekateri pravijo, da se to ne sme stikati, v nekaterih knjigah, da se mora, meni je uspelo v obeh primerih).
Pekač nastavimo na program za velik polnozrnat kruh (št. 5 na Kenwoodu).

ZAČINJEN GRAHAM KRUH
310 ml vode, če delamo v avtomatu ali cca. 250 ml, če delamo na roke
500 g graham moke
1 žlica medu
2 žlički sladkorja
1 žlička soli
1 paketek suhega kvasa (7 g)
1 žlica majarona
1 žlica začimb za žar
po želji še: 1 žlica mleka in ovseni kosmiči za posip
Zamesimo testo iz vseh sestavin in damo vzhajat.
-To dvoje lahko naredimo tudi v avtomatu: najprej voda, moka in čez v vsak kot ena stvar - začimbe, kvas, sladkor in sol. Nastavimo program za kvašeno testo, ko konča, vzamemo testo ven, ga spet pregnetemo, napolnimo modelčke, damo vzhajat in spečemo. Lahko pa ga v aparatu tudi spečemo, pač nastavimo na program za polnozrnate kruhe.

JOGURTOV KRUH
1 lonček navadnega jogurta (180 g)
1,40 dcl vode
2 žlici sladkorja
2 čajni žlički soli
2 lončka (400 ml) suhega sadja
1 lonček rozin
2 žlici mleka v prahu
40 dkg moke (črne, ostre bele, za kvašeno testo - količine ene ali druge moke niso bistvene)
1 vrečka suhega kvasa
V mlačni vodi zamešamo: jogurt, vodo, sol, sladkor, suho sadje, (marelice, hruške, rozine, banane ... kar je pri roki), mleko v prahu. Vse sestavine zamešamo v posodi (ne loncu za peko). Vse skupaj zlijemo v lonec za peko.
ZELO POMEMBNO:
moko damo v ognjevarno posodo, jo dobro zmešamo ter jo za minuto ali dve postavimo v mikrovalovko ali pečico, da se segreje na več kot sobno temperaturo (boljše je, da je na otip vroča). Tako segreto moko stresemo v lonec za peko na kup, v sredini naredimo luknjico ter vanjo stresemo suhi kvas.
Lonec za peko postavimo v kruhomat. Vključimo osnovni program Basic in izberemo barvo skorje medium ter pečemo po programu.
POMEMBNO je, da kruhomata v času gnetenja, vzhajanja in pečenja ne odpiramo.

KRUH S PARADIŽNIKOM IN BAZILIKOM
500 g pšenične moke tipa 500
300 ml mleka
žlička soli
2 žlici olivnega olja
2 žlici posušene bazilike
1,5 žlice paradižnikove mezge
polovica kocke svežega, vzhajanega kvasa
V avtomat v posodo vlijemo mleko, dodamo olivno olje, sol, baziliko in paradižnikovo mezgo. Na to vsujemo moko in na vrh že vzhajan kvas. Izberemo program normal.

Kruh z bezgovimi cvetovi
500 g bele pšenične moke
300 ml mleka
20 g svežega, vzhajanega kvasa
2 jedilni žlici olja
nastrgana lupina ene limone
20 g soli
7 zrelih bezgovih cvetov
V avtomat v posodo vlijemo mleko, dodamo sol, olje in nastrgano lupino limone. Na to vsujemo moko, s škarjami zrezane bezgove cvetove in vzhajani kvas.

Zelo rahel polnozrnat kruh s semeni v kruhomatu
180 g jogurta
20 g olivnega olja
200 g vode
20 g kvasa
10 g soli
1 žlica sezama
1 žlica sončničnih semen
1 žlica bučnih semen
350 g moke iz celega pšeničnega zrna
150 g polnozrnate pirine moke
100 g črne moke
1 žlica mletih lanenih semen
V kruhomatovo posodo damo vse tekoče sestavine, torej jogurt, olivno olje, vodo, sol, dodamo še kvas* in po 1 jedilno žlico semen (čez noč lepo nabreknejo). Čez vse to vsujemo moko in na koncu še žlico mletega lanu.
Programiramo osnovni program z vsaj 5 urnim zamikom (v tem času se kvas v slani tekočini pretvori v solno kvasno emulzijo, kar da kruhu nove kvalitete).
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 08:43   #112
Re: Pekač kruha i recepti za isti

Quote:
globus kaže:
Stavljate li kao dodatak lecitin, gluten ili nešto slično?

Evo ja sam nedavno otkrio da je u kruh dobro staviti ječmeni slad kako bi bio malo spužvastiji...

nikakve dodatke, osim povremeno malo ječmenog brašna (kad ga imam) da bude vlažniji
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 08:51   #113
A jel se vama raspada?

Meni nikako da ispadne nekako kompaktan, nego kad ga režem onda lako otpadaju komadi... Što napraviti da bude žilaviji?
__________________
''Cijeli svijet je pozornica.''
globus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 14:28   #114
Ja sam probala nekoliko puta ispeći kruh u aparatu,jednom uspije,drugi put ne.To ću valjda s vremenom ispraksirat,ali me nervira šta pola sata pred kraj pečenja one lopatice još uvijek "mlatnu" i donje kore skoro pa nema,već je puna rupa. Dođe i vama tako?
Savanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 01:05   #115
Quote:
Savanah kaže:
Ja sam probala nekoliko puta ispeći kruh u aparatu,jednom uspije,drugi put ne.To ću valjda s vremenom ispraksirat,ali me nervira šta pola sata pred kraj pečenja one lopatice još uvijek "mlatnu" i donje kore skoro pa nema,već je puna rupa. Dođe i vama tako?

e bas tako i meni, jednom uspije, a drugi puta koma...

a za rupu nisam primjetila.
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 19:39   #116
sve što imam reći o pekaču kruha da je to totatalno cool naprava. imam ga već tri godine. ispekao sam kruha za jedan veći kvart u zagrebu. i to par miljona vrsta. pekao sam i muffine i ukuhavao pekmez od raznog voća. mijesilo se i tjesto za soparnik, tjesto za pizzu, tjesto za kruščiće... ma ludilo.
kakav izum kotača, kakav izum torpeda...
ovo je izum tisućljeća (prošlog)
gourmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2006., 06:33   #117
Quote:
Gilmor kaže:
Da li je itko od vas kupio pekac kruha sto se u Emezzette prodaje prigodno po 250 kn. Zanima me da li vrijedi kruh ispecen pomocu te naprave?
Davno smo imali neki jeftini pekac kruha koji nam je brzo prisjeo i bacili smo ga. Onda nakon nekoliko godina premisljanja odlucili smo kupiti jedan malo skuplji, u nadi da ce biti bolji. Odlicna odluka! Isplatio se ulog. Odlicno pece, ravnomjerno, mozes birati tipove brasna, razlicite programe. Strasno volimo nas domaci kruh. Jos jedino kad ga ne bismo jeli...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2006., 06:38   #118
Quote:
Savanah kaže:
,ali me nervira šta pola sata pred kraj pečenja one lopatice još uvijek "mlatnu" i donje kore skoro pa nema,već je puna rupa. Dođe i vama tako?
Ne.
Sa starim (ne sjecam se marke) pekacem bi se dogodilo redovito da je komad donje kore falio. Sada sa ovim novim uopce ne. Lijepo sklizne, i kora je hrskava. Pogotovo ako kruh odmah izvadim, pa stavim na resetku da se ohladi, umotan u krpu.

Panasonic SD-YD 250
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2006., 17:44   #119
Ja sam svoj dobila,moji ne vole baš domaći kruh tako da ja uglavnom radim zbog sebe.Gourmet,daj podijeli s nama recepte,način izrade....Još me više zanima sve ovo ostalo od samog kruha.
Savanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2006., 18:07   #120
Da li je netko probao u pekacu raditi kruh od bezglutenskog brasna?Ili postoji li takva opcija u vasem pekacu?

U pecnici ga je tesko napraviti jer je brasno ljepiljivo i nekako cudno
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.