Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 17:32   #1
Creed 2 (2018)

Quote:
Adonis Creed tries to seek revenge when he goes toe to toe with the man who killed his father.

Adonis Creed traži osvetu za smrt svog oca. Vraćaju se Michael B. Jordan kao naslovni junak, Sylvester Stallone kao Rocky Balboa te Dolph Lundgren kao Ivan Drago.


Film se očekuje krajem studenog ove godine.

Redatelj: Steven Caple Jr.

IMDb
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2018., 19:53   #2
Creed 2 (2018)


Quote:
Under the tutelage of Rocky Balboa, newly crowned light heavyweight champion Adonis Creed faces off against Viktor Drago, the son of Ivan Drago.
Redatelj: Steven Caple Jr.
Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Tessa Thompson.
Izlazi u studenom
Trailer:

IMDb
Iskreno, da trailer nije tako dobar, ne bi se ni trudio otvarat ovu temu
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2018., 20:13   #3
Trailer nije uopće dobar. Ovo djeluje dosta klišeizirano.
asasasa77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 12:04   #4
Quote:
asasasa77 kaže: Pogledaj post
Trailer nije uopće dobar. Ovo djeluje dosta klišeizirano.
Što očekuješ od filma Rocky 15

Kad se sjetim kako je original Rocky bio vrhunska socijalna drama, iako i prvi Creed nije loš.
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 13:37   #5
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Što očekuješ od filma Rocky 15
Pa četrnajstica je bila bolja od svih nastavaka

kind is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 14:28   #6

Koja sprdnja


Šta onda u Rockyju 6 će se boriti Adonis Creedov sin protiv Viktor Dragovog sina?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 15:32   #7
Tek sad skužio ime.
newly crowned light heavyweight champion Adonis Creed faces off against Viktor Drago, the son of Ivan Drago.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 17:13   #8
Cringe
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2018., 13:07   #9
Američki glumac Sylvester Stallone u srijedu je natuknuo da je možda stiglo vrijeme da se oprosti od uloge boksača Rockyja Balboae, kojega je igrao u sedam filmova.

"Na žalost sve mora proći... i završiti se", napisao je Stallone uz video koji je postavio na Instagram u srijedu, tjedan dana nakon početka prikazivanja "Creed II" u SAD-u.

"Ovo je vjerojatno moj posljednji rodeo, to što se dogodilo... nikad nisam očekivao", kazao je 73-godišnji glumac u videu.

"Mislio sam da je s Rockyjem gotovo 2006. i bio sam time zadovoljan i iznenada taj mladi čovjek (Michael B Jordan) pojavio se i čitava se priča promijenila".

Stalloneov lik Balboa pojavio se u šest filmova o Rockyju od kojih se zadnji prikazivao 2006. i potom ponovno u filmu "Creed: Legenda je rođena" 2015. u kojemu je postao trener glavnog lika Adonisa Johnsona kojega je igrao Jordan.

U 2016. uloga je Stalloneu osigurala njegov prvi Zlatni globus 40 godina nakon što je bio nominiran kao scenarist za prvi film u seriji 1976.
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2018., 13:32   #10
Glumil ga je u 8 filmova, 6 rocky filmova i u 2 creeda.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2018., 18:33   #11
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Američki glumac Sylvester Stallone u srijedu je natuknuo da je možda stiglo vrijeme da se oprosti od uloge boksača Rockyja Balboae, kojega je igrao u sedam filmova.

"Na žalost sve mora proći... i završiti se", napisao je Stallone uz video koji je postavio na Instagram u srijedu, tjedan dana nakon početka prikazivanja "Creed II" u SAD-u.

"Ovo je vjerojatno moj posljednji rodeo, to što se dogodilo... nikad nisam očekivao", kazao je 73-godišnji glumac u videu.

"Mislio sam da je s Rockyjem gotovo 2006. i bio sam time zadovoljan i iznenada taj mladi čovjek (Michael B Jordan) pojavio se i čitava se priča promijenila".

Stalloneov lik Balboa pojavio se u šest filmova o Rockyju od kojih se zadnji prikazivao 2006. i potom ponovno u filmu "Creed: Legenda je rođena" 2015. u kojemu je postao trener glavnog lika Adonisa Johnsona kojega je igrao Jordan.

U 2016. uloga je Stalloneu osigurala njegov prvi Zlatni globus 40 godina nakon što je bio nominiran kao scenarist za prvi film u seriji 1976.
Jakog li novinarstva danas... samo se prevode vijesti s drugih stranica.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2018., 19:03   #12
Meni je film odličan. No ja možda nisam mjerodavan pošto sve što ima veze s Rockyem mi je super.

Nekako me nebi čudilo da snime film o Victoru Dragi, nekako koda ima materijala.
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2018., 23:32   #13
upravo pogledao film u kinu. nista posebno, iznimno predvidiv. al ok za pogledat u nekom kinu gdje karta nije jebenih 40 kn.
gramchega is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2018., 12:09   #14
Gledao sinoć, prvi dio mi je bolji iako dvojka ima veću ocjenu zasad na imdbu, ali mislim da neće dugo. Ima par dojmljivih scena poput izlaska na zadnjem meču ili u pustinji, ali uglavnom dosta predvidljiv film.
Stringer Bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2018., 13:29   #15
Tek sad mi u glavu došlo da se onaj naš neki modni stajlist zove Viktor Drago
gramchega is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2019., 14:19   #16
a ono, da nije isfurana tema film bi bio oke za pogledat, ovak ništa specijalno, čak i dosadno i jako predvidljivo
6/10.
testosteron99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2019., 14:31   #17
Ovo je toliko loše da sam ugasio nakon 5 minuta.
Ashoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2019., 16:52   #18
Ako si pogledao samo pet minuta, kako znaš da je loše?
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2019., 17:12   #19
Znaš onu narodnu: "Pametan vidi cilj na početku...."
Ashoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2019., 17:59   #20
Strašno dosadan film... jedina svjetla točka su otac i sin Drago, čija priča je toliko zanimljiva i emotivna da bi bilo bolje da se film zvao "Drago".
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:13.