Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2016., 03:08   #41
Quote:
Vizionar R kaže: Pogledaj post
...



Sumnjam da su cure tako povodljive za pentagramom.
Nisam mislio za pokazivanje... ne kao modni dodatak...
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 03:09   #42
Quote:
Vizionar R kaže: Pogledaj post
Ako je ovo točno onda bih iz toga logički izveo da masoni trećeg stupnja tzv. "majstori" se sigurno ne bave okultizmom i magijom.
Navodno je do 33. stupnja.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 16:03   #43
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Nisam mislio za pokazivanje... ne kao modni dodatak...
Dobro, to je onda nešto drugo. Ja sam shvatio "neka si nabave jedan pentagram" kao privjesak.

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Navodno je do 33. stupnja.
Da, 33. je vrh. S koliko stupnjeva se počinju baviti magijom?
Vizionar R is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 16:13   #44
Quote:
Vizionar R kaže: Pogledaj post
Dobro, to je onda nešto drugo. Ja sam shvatio "neka si nabave jedan pentagram" kao privjesak.



Da, 33. je vrh. S koliko stupnjeva se počinju baviti magijom?
Nisam ja baš tako upućen, to je ono što se može nać po internetu, ali niži stupnjevi su ono da uspiješ negdje na vlasti, ali radiš za njih.

Uglavnom govorim ono što se može zaključiti, a zaključiti se može da idemo prema novom svjetskom poretku.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 11:02   #45
Evolucija je termin koji definra samo jedan organizam. A to je - bitak.
Bitak je Svemir. Bitak je Alfa i Omega, Bog i Beskonačnost.
I to je jedina stvar koja evoluira, jer svi smo mi dio jasvtva, bitka.

Ništa ne prolazi kroz evolucijski proces samo ili bez direktne dobrobiti za cjelinu.
Tako, kada počinjete misliti kako postoji ta "koncentrirajuća elita", "ruka koja koja kontrolira predstavu iza zavjese", vodeći planet prema uništenju...
Kada mislite da je kraj svijet blizu, Apokalipsa, Armagedon...
I kada mislite da smo mi kao vrsta osuđeni na propast...

Nisu "oni" ti, koji dovode do toga... - nego vi!
A to je zbog toga što...Vi evoluirate!

Prestnite okrivljavati sve i svakoga sve i svakoga osim vas,
prestanite paničariti oko globalne tiranije i prirodnih katastrofa...
I obratite pažnju...

Jer svijet vam govori nešto.
Govori vam točno što nije u redu sa vama...
i kako to popraviti.
Horz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 15:31   #46
Quote:
Horz kaže: Pogledaj post
Evolucija je termin koji definra samo jedan organizam. A to je - bitak.
Bitak je Svemir. Bitak je Alfa i Omega, Bog i Beskonačnost.
I to je jedina stvar koja evoluira, jer svi smo mi dio jasvtva, bitka.

Ništa ne prolazi kroz evolucijski proces samo ili bez direktne dobrobiti za cjelinu.
Tako, kada počinjete misliti kako postoji ta "koncentrirajuća elita", "ruka koja koja kontrolira predstavu iza zavjese", vodeći planet prema uništenju...
Kada mislite da je kraj svijet blizu, Apokalipsa, Armagedon...
I kada mislite da smo mi kao vrsta osuđeni na propast...

Nisu "oni" ti, koji dovode do toga... - nego vi!
A to je zbog toga što...Vi evoluirate!

Prestnite okrivljavati sve i svakoga sve i svakoga osim vas,
prestanite paničariti oko globalne tiranije i prirodnih katastrofa...
I obratite pažnju...

Jer svijet vam govori nešto.
Govori vam točno što nije u redu sa vama...
i kako to popraviti.
Ali svjesna osoba mora biti odgovorna, nesmije zatvarati oči, jer tada pada u neznanje, ali naravno, ne smije biti ni opterećen ili nedaj Bože prestrašen.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 20:17   #47
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Zanimljivi. Da li možda oni koji rade atentate i prevrate u drugim državama sami proizvode teorije zavjere tipa reptili i slične idiotarije kako bi mogli svakog tko prokuži njihovu zavjeru etiketirati teoretičarem zavjere i debilom?
Uglavnom se tako i radi. Čim pomeneš da se ne slažeš s vlastima i mainstream medijima oko zvanične verzije o nečemu odmah si u ladici s reptilima i ostalom kompanijom.
Samo ne znam u koju kategoriju će staviti 2597 imenom i prezimenom potpisanih arhitekata i građevinskih inženjera koji znaju (naučili na Harvardu, Yaleu, Stanfordu...) da se blizanci nisu mogli srušiti na onakav način, i koji zahtijevaju ponovnu i nezavisnu istragu. http://www.ae911truth.org/signatures/ae.html
tzipiripi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 22:05   #48
Quote:
Horz kaže: Pogledaj post
Evolucija je termin koji definra samo jedan organizam. A to je - bitak.
Bitak je Svemir. Bitak je Alfa i Omega, Bog i Beskonačnost.
I to je jedina stvar koja evoluira, jer svi smo mi dio jasvtva, bitka.

Ništa ne prolazi kroz evolucijski proces samo ili bez direktne dobrobiti za cjelinu.
Tako, kada počinjete misliti kako postoji ta "koncentrirajuća elita", "ruka koja koja kontrolira predstavu iza zavjese", vodeći planet prema uništenju...
Kada mislite da je kraj svijet blizu, Apokalipsa, Armagedon...
I kada mislite da smo mi kao vrsta osuđeni na propast...

Nisu "oni" ti, koji dovode do toga... - nego vi!
A to je zbog toga što...Vi evoluirate!

Prestnite okrivljavati sve i svakoga sve i svakoga osim vas,
prestanite paničariti oko globalne tiranije i prirodnih katastrofa...
I obratite pažnju...

Jer svijet vam govori nešto.
Govori vam točno što nije u redu sa vama...
i kako to popraviti.
Dobro velis no od toga sto je sve zapravo skola svakom pojedincu svoja ne znaci da profesori nisu prefriganiji nego ikad

Necu zaboraviti kad mi je na polaganju za auto ovaj rekao da skrenem levo pa odma zatim rekao da sam pao na ispitu jer je to slepa ulica oce i sam zivot tako da voza.. pa i citav ovaj tehnoloski svet jetakav.

I bas kako kaze pukovnikz, znaci nema zatvaranja ociju!
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 05:26   #49
http://net.hr/webcafe/planet-x/ilumi...e-daleko-gore/

Malo videoigrica!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 05:34   #50
Bilderberg grupa - osnovni pojam novog svjetskog poretka

https://www.youtube.com/watch?v=LoWZEBp4nY0
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 06:32   #51
Da vidimo još malo, tko je elita koja nama vlada.

https://www.youtube.com/watch?v=_J0tQgttJqs

Prekrasno!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 12:42   #52
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Pretpostavimo da imate dete od 5-6-7 godina (ili nekog neupucenog poput mene) i da zelite da mu postupno objasnite ovaj svet i ljude u njemu.

Koje bi bile osnovne postavke vaseg (alternativnog) pogleda na svijet, koje smatrate najvaznijim za shvatiti, da bi dete (ili neko drugi) mogao da ima celovitu, istinitu predstavu o zivotu ?
Postoji li nesto najvaznije, najosnovnije sto bi bilo na prvom mestu, zatim nesto drugo, trece... i na koji nacin je moguce uskladiti / proveriti (da li je to uopste potrebno) razlicite alternativne teorije, koje si protivrece ?
Ja bih mu objasnio da je vlada zapravo iluminati koji žele pobiti par milijardi ljudi. Znanost im služi isključivo za ispiranje mozgova kako bi time što prije došli do cilja. Također bih upozorio svoje dijete da neki njegovi prijatelji mogu biti reptili i da se pazi i da nikome ne vjeruje. Zatim bi mu poželio sreću u životu i ispucao sebi metak u glavu i bio ponosan u slijedećem životu.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 18:40   #53
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Ja bih mu objasnio da je vlada zapravo iluminati koji žele pobiti par milijardi ljudi. Znanost im služi isključivo za ispiranje mozgova kako bi time što prije došli do cilja. Također bih upozorio svoje dijete da neki njegovi prijatelji mogu biti reptili i da se pazi i da nikome ne vjeruje. Zatim bi mu poželio sreću u životu i ispucao sebi metak u glavu i bio ponosan u slijedećem životu.
Ti ne vidiš da je sirotinje sve više, makar nam tehnologija omogućava puno bolji život??

A ovi bilderbezi, trilaterale... su valjda samo zabava za velike dečke

Ne mogu shvatiti da ljudi mogu biti takvi slijepci, a stvari su eksplicitne.

Zapravo ovo nije nikakva teorija zavjere, pa Buš sam prizna da je član lubanje i kosti i onda takvo luđaka biraju ameri za svog predsjednika
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 23:34   #54
A jel ima neki Kinez medju tim bildeberzima, masonima i iluminatima, jer ipak cenim da je njihova buducnost ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 23:55   #55
Salu na stranu, na ovaj moj upit niko nije odgovorio, pa da ga ponovim.
Quote:
Dragan kaže:
Ima jos nesto sto me interesuje glede "vladara".
Ako pogledamo jednu obitelj - zena, muz, deca.
Kada se oni vole, svadjaju, pa cak i ponekad ubijaju, da li je to posledica uticaja "vladara", ili se radi o mehanizmima covekove (ego) strukture - potrebe za ljubavlju, sigurnoscu, seksom, produzenjem vrste, uticajem tradicije, sado-mazohistickim sklonostima (vladati, ili biti potcinjen), zivotinjskih atavizmima i nagona, fizickog, psihickog i dusevnog ustrojstva involviranih osoba ?

U drugom slucaju - pretpostavimo da imate neku tvrtku, sa nekolicinom zaposlenih - da li je to uticaj "vladara" da zelite od te svoje tvrtke profit za sebe, da zelite biti uspesniji od konkurencije i da li ste saglasni sa tim da vrsite kapitalisticko izrabljivanje svojih radnika ?
Drugim recima, da li je za objasnjenje ljudskog delovanja, kako pojedinca, tako i raznih grupa, potrebno uvoditi neke dodatne motive, kao sto su nerealni ciljevi Eugenica + Monsanto + Codex alimentarius = Zemlja s 500 000 ljudi, ili nerealni nalogodavci (vanzemaljci, reptili), ili nerealna sredstva za ostvarivanje nekih navodnih ciljeva.

Covek, pojedinac, ima svoju psiho-fizicku strukturu, razne potrebe iz kojih sledi i odgovarajuce delovanje.
Posto je i socijalno bice, on deluje kroz manje ili vece, formalne, ili neformalne grupe.
Razni ljudi, imaju razne interese, koji se preslikavaju i na grupe u kojima zivi/deluje.
Izmedju tih grupa, kao i izmedju pojedinaca postoji cesto sukob interesa.
I to je sema (veoma pojednostavljeno) po kojoj se odvija povijest covecanstva.

Naravno da ce se velike tvrtke, bogatasi, politicari... udruzivati u interesne grupe da bi ostvarili svoje ciljeve (pristup resursima, bogacenje, osvajanje moci).
Uz to ce koristiti dostupne mogucnosti, politicari tajne sluzbe, medije, vojsku, policiju... bogatasi medije, monopol, ili kartelski dogovor...
I naravno da to nece ciniti javno.

Sve to je postojalo od vijeka i inherentno je ljudskoj prirodi. Negirati to bi zaista bilo slepilo, ali pridavati tim mehanizmima neki zaverenicko, vanzemaljski, apokalipticki aspekt mi se cini nerealnim, a osim toga i kontraproduktivnim.
Umesto da se na pr. kroz konzumerska udruzenja i medije, vrsi politicki pritisak i potice diskusija, o neistrazenim aspektima i eventualnim opasnostima od genetski modifikovane hrane, upada se sa tezama "oni (vanzemljci, sotonisti, iluminati...) hoce da covecanstvo svedu na 500 000 i to tako sto ce nas prisiliti na genetsku hranu, ugraditi nam cipove, unistiti HARPOm, cemtrailsima, teslinim etericko-hipnotickim valovima itd".

PS
Neke od velikih interesnih grupa, po kojim linijama dolazi do sukoba interesa - nacionalna, religiozna, statusna (bilo po kriterijumu bogatstva, ili moci na osnovu polozaja u drzavnoj hijerarhiji), politicka (levi, desni...), starosna podela, musko-zenska podela, obrazovna, ideoloska...

Zadnje uređivanje Dragan : 12.08.2016. at 00:09.
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 00:12   #56
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Znaci "vladari" su neki reptili.
Vanzemaljci, demoni, bogovi... ? Sa kojim ciljem oni vladaju ?
Kako se u tu pricu uklapa covekova evolucija, Isus Krist, Teslin eter i Nibiru ?

Pre 2012. alternativna istina, na mnogim portalima, je bila da ce doci do smaka sveta 2012. (2012. godina)
Skola, tv i mejnstrim su govorili da se 2012. nista nece desiti glede propasti sveta.
Koja od ta dva pogleda na svet je bio istinit ?
Na ovaj post isto nije bilo odgovora.
Zasto se 2012. nije desilo ono sto su alternativno istinitonosni portali najavljivali ?
Nije valjda da su skola, TV i mainstream bili u pravu ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 01:00   #57
Ne znam tko pametan može pomisliti da postoji određeni datum smaka svijeta

Eto, ja sam čuo da je 2017 godina 3. svjetskog rata i totalnog razaranja....jest da ne vjerujem ali neke osnovne pripreme su tu
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 01:09   #58
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
A jel ima neki Kinez medju tim bildeberzima, masonima i iluminatima, jer ipak cenim da je njihova buducnost ?
Dobro pitanje, samo me čudi da još nisi primjetio da su oni određeni kao prototip modernog čovjeka u novom svjetskom poretku.

Pa oni žive već u feudalizmu, vlašnistvo su kineske partije, žive u doslovno grobnicama, a neki od iscrpljenosti radam i umiru...
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 01:19   #59
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
...

Covek, pojedinac, ima svoju psiho-fizicku strukturu, razne potrebe iz kojih sledi i odgovarajuce delovanje.
Posto je i socijalno bice, on deluje kroz manje ili vece, formalne, ili neformalne grupe.
Razni ljudi, imaju razne interese, koji se preslikavaju i na grupe u kojima zivi/deluje.
Izmedju tih grupa, kao i izmedju pojedinaca postoji cesto sukob interesa.
I to je sema (veoma pojednostavljeno) po kojoj se odvija povijest covecanstva.

Naravno da ce se velike tvrtke, bogatasi, politicari... udruzivati u interesne grupe da bi ostvarili svoje ciljeve (pristup resursima, bogacenje, osvajanje moci).
Uz to ce koristiti dostupne mogucnosti, politicari tajne sluzbe, medije, vojsku, policiju... bogatasi medije, monopol, ili kartelski dogovor...
I naravno da to nece ciniti javno.

Sve to je postojalo od vijeka i inherentno je ljudskoj prirodi. Negirati to bi zaista bilo slepilo, ali pridavati tim mehanizmima neki zaverenicko, vanzemaljski, apokalipticki aspekt mi se cini nerealnim, a osim toga i kontraproduktivnim.
itd".

...
Nemam što dodati, sve si rekao, ja bi eventualno dodao, da su neki ljudi reptili (jerbo su nemilosrdni), a drugi ovce (jer se daju šišati).


Recimo, ja mislim, da kad bi se u Hrvatskoj dalo pravo glasa ovcama, da bi Hrvatska imala puno bolje političare.

Ili još bolje, da svaki Hrvat ima pravo glasa za američkog predsjednika i njemačkog kancelara, a izbore za domaćeg političara možemo skroz ukinut.


Evo ovih dana gledam neke srpske analitičare, sve što oni kažu za Srbiju, ja to prepoznam u Hrvatskoj.

U Srbiji elita želi u EU, prije toga moraju dati Telekom i još neke profitabilne firme, Hrvatska je dala svoj Telekom Inu, Plivu i sad naši penzići više ne moraju kopati po balkanskim bajama za smeće, nego kpaju po eurpskim bajam za smeće.

Glede onog što sam podebljao, ja isto mislim, da neki možda namjerno ubacuju tu duhovnu dimenziju kako bi tobože ozbiljni ljudi mislili da se radi o ozmišljotinama.


Postojanje vragova i anđela, u teoriji zavjere nije bitno, bitno je to da najbogatiji žele biti još bogatiji i da oni to rade tako da kupuju nacionalne političare, koji će uzeti dug, a vraćati ga firmama i teritorijem. Hrvatska već prodala neke otoke i izvire vode, a rugamo se Grčkoj!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 02:05   #60
https://www.youtube.com/watch?v=GqednWvIN7w

Još malo o blizancima.

Da se razumijemo, ne kažem da je ovo sve što vidimo na videouratcima istina ,ali ima tu zanimljivih stvari koji upućuju na to da nije sve onako, kako bi oni htjeli da mi mislimo.


Koji su to oni, pa mislim na one, koji žele vladati svijetom, tako da svoj novac ulažu u visokokorumpirane vlade.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.