Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2009., 16:23   #1
FM parfemi i kozmetika

S obzirom da je tema o fm parfemima zatvorena biti ću toliko slobodna otvoriti novu ..Da je admin ili moderator nebi ponovo zatvorio, zamolila bih sve koji se misle uključiti u raspravu da razmijenimo samo mišljenja o navedenim parfemima i o ničemu sličnom zbog čega je prijašnja tema zatvorena

Ovako, problem je sljedeći.Kao i svaki žićbo ja se u zadnji trenutak sjetim dragome kupovat poklonček ..I sad, pročitala sam na netu da su ljudi dosta zadovoljni tim fm parfemima.Mene inače interesira armani black code ..Pa bi bilo lijepo ako je netko baš taj probao da mi kaže jel ima veze sa originalom ..
Još nešto.Trebala bih savjet gdje da ga kupim, odnosno jel pametnije online ili direktno od distributera?Jer Božić je za par dana, pa da ne kasnim
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 16:44   #2
Ja probala ženski, odličan, isti original. Za muški ne znam. U svakom slučaju ti je bolje direktno od distributera ako imaš nekoga.
black panthere is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 16:46   #3
ha ako se netko javi ..onda ću radije tako.
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 16:56   #4
Ma orginal je orginal....Koristim Light blue(Dolce-Gabbana),i jednom sam prilikom u nedostatku novčeka kupila "surogat"svog omiljenog...Dakle ljudi moji,nit smrdi(isti je miris kao orđiđi)al brate,nit miriši(za pol sata kao da nemaš ništa na sebi)....
Pa ti sad odluči...
__________________
Biti sposoban pronaći radost u sreći drugoga:to je tajna sreće!
suzi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 18:10   #5
Samo jedan mali offtopic.

Sunčica, ja sam jučer burazu u DM-u za Božić kupila Armani Black code 50 ml edt. Dođe ti sada na sniženju 279,90 kn.
A ako još imaš i onaj bon s dodatnih 25% popusta - izađe te 209 kn

Inače ja sam kupila jedan FM parfem nedavno i čisto je OK. Ali ipak, ako imaš priliku mu kupiti original po tako super cijeni, ja bih uvijek odabrala original

E, da i još nešto - taj FM sam kupila od jedne cure tu s foruma. Super je, mogu je samo preporučiti i iz Zagreba je. Pa ako ti to odgovara, javi mi se na PM pa ti mogu dati njen kontakt. ( da ne bi bilo da tu nešto ili nekoga reklamiram )
__________________
I drink coffee for your protection.
Carol_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 21:37   #6
Quote:
Carol_zg kaže: Pogledaj post
Samo jedan mali offtopic.

Sunčica, ja sam jučer burazu u DM-u za Božić kupila Armani Black code 50 ml edt. Dođe ti sada na sniženju 279,90 kn.
A ako još imaš i onaj bon s dodatnih 25% popusta - izađe te 209 kn

Inače ja sam kupila jedan FM parfem nedavno i čisto je OK. Ali ipak, ako imaš priliku mu kupiti original po tako super cijeni, ja bih uvijek odabrala original

E, da i još nešto - taj FM sam kupila od jedne cure tu s foruma. Super je, mogu je samo preporučiti i iz Zagreba je. Pa ako ti to odgovara, javi mi se na PM pa ti mogu dati njen kontakt. ( da ne bi bilo da tu nešto ili nekoga reklamiram )
A neću da divlja da trošim pare a kriza je ..

Tako da mi slobodno daj kontakt od ove cure s foruma ..Ili samo ime, nije bed..Hvala
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 21:43   #7
Quote:
suzi86 kaže: Pogledaj post
Ma orginal je orginal....Koristim Light blue(Dolce-Gabbana),i jednom sam prilikom u nedostatku novčeka kupila "surogat"svog omiljenog...Dakle ljudi moji,nit smrdi(isti je miris kao orđiđi)al brate,nit miriši(za pol sata kao da nemaš ništa na sebi)....
Pa ti sad odluči...
Ja sam ti isto luda za tim parfemom i mislim da baš njega od svih proizvođača kopija nije nitko uspio skinuti ..Svaki ishlapi brzo ..Refanov čak ni nema niti sličan miris ..To je jedan od rijetkih koji kažem stvarno u kopiji ne valja ništa!
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 23:33   #8
koliko sam ja razumila to jesu oiginali samo ne u ambalaži tzv originala kojeg dizajneri reklamiraju?!
irus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 23:41   #9
Da, to navodno jesu originali ali u običnom najobičnijem pakiranju. Ja, međutim, jednostavno vjerujem samo "pravim" originalima , ne mogu si pomoći. A od FM sam probala losion za tijelo (Chanel 5) i moram reći da je miris super, ali mi se tekstura nimalo ne sviđa.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 00:27   #10
Ja imam od Naomi Campbell-Naomagic i FM i u originalnoj bočici i uspoređivala sam ih i meni su potpuno isti.
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 00:31   #11
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
Mene inače interesira armani black code ..Pa bi bilo lijepo ako je netko baš taj probao da mi kaže jel ima veze sa originalom ..
Još nešto.
Taj je broj 64, svi muški parfemi su im odlični i nećeš pogriješiti i uštediti ćeš, naravno
M4RTY is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 00:33   #12
Quote:
M4RTY kaže: Pogledaj post
Taj je broj 64, svi muški parfemi su im odlični i nećeš pogriješiti i uštediti ćeš, naravno
Onda dobro, čim vidim sve više ovakvih iskustava počinjem vjerovati da su zbilja ok ..hm,mogla bi si i ja koji kupit ..idem baš vidjet što ima od ženskih.
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 00:39   #13
Jedino je bed što imaju ograničeni broj različitih parfema.Ženskih ima 113,ali u različitim količinama,od 15 ml do 100 ml,ovisno o parfemu.
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 00:51   #14
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
Onda dobro, čim vidim sve više ovakvih iskustava počinjem vjerovati da su zbilja ok ..hm,mogla bi si i ja koji kupit ..idem baš vidjet što ima od ženskih.
Čuj, uvijek možeš vidjeti koje parfeme imaju, naći distributera koji ima testere i probati ih ILI probati ih u DM-u (jer su identični) i naručiti ih

Dali je netko kupio/probao njihove parfeme s feromonima?
Želim kupiti jedan frendici čisto iz fore, jer nema dečka
Joooj kako sam grozna Kasnije će mi biti zahvalna
M4RTY is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 00:53   #15
Quote:
M4RTY kaže: Pogledaj post
Čuj, uvijek možeš vidjeti koje parfeme imaju, naći distributera koji ima testere i probati ih ILI probati ih u DM-u (jer su identični) i naručiti ih

Dali je netko kupio/probao njihove parfeme s feromonima?
Želim kupiti jedan frendici čisto iz fore, jer nema dečka
Joooj kako sam grozna Kasnije će mi biti zahvalna

Ja sam htjela sebi uzeti,al' mislim da se ne bi svidjelo zaručniku
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 00:57   #16
Zar nitko nije hrabar?
Ja za sebe niti ne pomišljam kupiti ali sam jako radoznala "dali pali",
tako da mislim da će frendica biti pokusni kunić
M4RTY is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 01:12   #17
Quote:
M4RTY kaže: Pogledaj post
Zar nitko nije hrabar?
Ja za sebe niti ne pomišljam kupiti ali sam jako radoznala "dali pali",
tako da mislim da će frendica biti pokusni kunić
Ajd javi ako bude našla dečka
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 01:53   #18
Mene isto zanima kakvi su ti parfemi? Jesi li postojani?
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 02:50   #19
Koji te točnije parfem zanima?

FM Group svoje proizvode plasira u jedinstvenom pakiranju i pod imenom FM Group, za razliku od najpoznatijih svjetskih kuća parfema,
koji zadržavaju prava korištenja imena, pa i dizajna svojih proizvoda.
FM Group ima sklopljen ugovor sa Njemačkom tvrtkom Drom Fragrances Internacional koji je u ovoj branši najveći svjetski proizvođač koncentrata najpoznatijih parfema.
Na osnovu certifikata koju je ta tvrtka dala FM Group-u naši kupci imaju garanciju o porijeklu i vrhunskom kvalitetu proizvoda.


Dakle, parfemi su kao i oni koje možeš kupiti u parfumerijama, DM-u,
npr.parfemi Dior, Armani, D&G, Gucci, Naomi, Chanel, samo je razlika u pakiranju i nema "brendiranja", dakle nećeš dobiti ovo:



nego ćeš dobiti ovo:


Cijena jeftinija , nekada i duplo (ovisi o kojem parfemu se radi), a miris identičan!
M4RTY is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 04:04   #20
Quote:
suzi86 kaže: Pogledaj post
Ma orginal je orginal....Koristim Light blue(Dolce-Gabbana),i jednom sam prilikom u nedostatku novčeka kupila "surogat"svog omiljenog...Dakle ljudi moji,nit smrdi(isti je miris kao orđiđi)al brate,nit miriši(za pol sata kao da nemaš ništa na sebi)....
Pa ti sad odluči...
pa kak onda pišeš da je original? njihovi distributeri tvrde da su čak i jači od originala
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.