Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2007., 09:47   #61
Quote:
salel kaže: Pogledaj post
ne bih se htel mešati,nemam ništa protiv ideje o golfu, ali tamo se zaista nemože voziti u bmw-7-icama i S-klasama mada i to ima svojih prednosti

ok, da preformuliram,

u Q7, BMW X5 ili VW Tuareg :-)

sa tim ce valjda ici , ili?

Ima ovjde kod mene nedaleko jedno golf igraliste, i covjek nebi vjerovao kad nebi vidio s kakvim automobilima ljudi dolaze igrati golf. A da udaljenost nije bitna, vidim i po registracijama. Ok , nisu sve auto premium klase, ali ih je 90%. Tu i tamo se nadje jedan VW Passat (moj) i jedna Opel Zafira (od mog kolege) :-) na parkiralistu, da im malo pokvarimo prosjek. :-)
__________________
Pomognimo teško oboljeloj djeci bolesno-dijete-treba-pomoć
joyamaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 12:09   #62
dobro ljudi, forum je mjesto gdje se dolazi trkeljati ali prije toga bi bilo lijepo posjetiti http://www.google.hr/search?q=golf+h...r&start=0&sa=N
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 12:22   #63
Quote:
joyamaster kaže: Pogledaj post
sta bi drobio? izgleda da se tebi u glavu umjesto mozga samo nesto nadrobilo.

dobra lokacija za GOLF igraliste ne ovisi o bas nikakvim geografskim udaljenostima od grada, dapace, sto bolje od grada to bolje. prema onome sto pises, procijenio bih tvoju kometentnost na 0 pa bas radi tih svojih "sposobnosti" zasigurno nikad neces golf ni igrati ni shvatiti sto je poanta igranja golfa.

vec vidim svjetski jet set kako je nahrupio na golf u idili polja psenice i traktora ili dva.. u jednom bogatom kraju lijepe nase.. Istra bi se stvarno trebala dobrano zabrinuti..

nego, da TI ista znas.. znao bi i da je 16ha premalo za golf teren.. jesi siguran da to nije mini golf sta ti igras?


Quote:
da se vratim na temu, poslovni ljudi koji igraju golf , traze izlaz iz biroa, izlaz iz grada, pa im onda ni voznja od kojih 50 km u njihovim bmw 7-icama ili S-klassama ne predstavlja bas nikakvu zapreku da odigraju partiju golfa, smire zivce ili prosecu igralistem sa najboljom opremom u torbi, samo da zadive nekog od svojih mogucih poslovnih partnera.
kojeg grada? Slavonskog Broda, Pozege?

malo previse gledas TV serija
__________________
istina o EU
neobanned is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 14:51   #64
Quote:
joyamaster kaže: Pogledaj post
sta bi drobio? izgleda da se tebi u glavu umjesto mozga samo nesto nadrobilo.

jeli moguce da nemozes ovdje napisat ni jedan clanak, a da se ne nadje budala koja nezna nista drugo osim da vrijedja? jel to nas nivo? na gospodarskom forumu?
A ovo kao nije vrijeđanje? Karton.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 14:58   #65
eto moderator je bar dosljedan iako nisam proplakao zbog onih grubih rijeci, ne bi ni prijavio da nisam i ja dobio karton..
__________________
istina o EU
neobanned is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 15:19   #66
ok, isprika

ja kazem sta bi ja napravio da imam toliku zemlju, a to ne znaci da i on mora.

pa ako je takva zabit, onda nije ni neka cijena. sto je naravno znaci, da sad treba kupiti jos toliko (na hipoteku od tvog prvog djela)
e onda bi valjda trebalo biti dovoljno.

tko veli da mora biti odmah igraliste za svjetski turnir sa 27 rupa? dosta je i jedna staza sa 9 rupa (zadovoljava pravila turnira) i jedno vjezbaliste sa npr. 5 rupa. a za to je navedena povrsina i dosta nego dovoljna
__________________
Pomognimo teško oboljeloj djeci bolesno-dijete-treba-pomoć
joyamaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 15:36   #67
ma gle ja mislim da ti je ideja u principu dobra.. jedino nisam nigdje nasao manje od 30-40ha da moras imati.. uz to ti treba jos i neki hotel, klub, ili sl.

a sto se tice lokacije..mislim da je to jedna od rijetkih sugavih lokacija u HR za takvo nesto ...
__________________
istina o EU
neobanned is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.