Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2009., 13:35   #21
ma gle, meni je fakat bedasto i do zla boga zao bacat drvca nakon sveta tri kralja na smece. kupovala sma sa korjenjem, onda sma muku mucila gdje cu ih posaditi. nadjelila sma prijatelje sa drvcima koja u principu nitko ne zeli, furala na groblje pa me komunalni redar opomenuo da to ne radim i na kraju svake godine stablo zavrsi na smetlistu. mi nemamo organizirano prikupljanje bozicnih drvaca kao recimo grad zagreb, grijem se na plin, imam stednjak na drva ali mojima smeta miris bora. i sto da radim posegnula sma za plastikom.
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 14:06   #22
Pa niš, kaj se opravdavaš, ali eto može se primjenit - sigurna sam da ostatke prodaje netko žica jer ih može iskoristit. Nisam ni ja sretna s crnogoricom po svom dvorištu ona tako zakiseli tlo da je poslje skoro pa neiskoristivo za daljnju proizvodnju, osim možda borovnice, brusnice ili ove nove sorte što je reklamiraju mislim aronija.

Ja sam se igrala s tim sadnicama i sve mi je uginulo osim tih američkih borovnica, ali svake godine vučem vreću borovih iglica pod njih. Njima treba i močvarno tlo, uz kiselost, a kod nas je teško i skupo organizirat navodnjavanje do močvare da ti se isplati proizvodnja.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 23:11   #23
Nadjoh jednu sliku iz Brisela....evo ovako se birtija ureduje za bozic :

http://img14.imageshack.us/img14/9616/dsc00091p.jpg
shteva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 16:31   #24
jezusmarija pa ovo je sheraton
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:39.