Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2011., 14:09   #2081
Quote:
alen714 kaže: Pogledaj post
Kod mene ista situacija,nakon rođenja djeteta sex-nikakav. Svodi se na to da je ganjam po stanu,umoran sam od toga. Sex obožavam,volim je,ali 1,2,3 mjesečno,to me uništava. Pokušavao sam sa njom pričati o tome ali nikakvog pomaka. U meni je želja sve veća,u njoj sve manja. Razumijem da je umorna,radi fizički i psihički zahtjevan posao.Razmišljao sam da nađem sa strane,da se zadovoljim ali nisam takva osoba. jednostavno,pucam...
ovako je i kod mene...
samo što se žena zadnjih par godina prilično zapustila u izgledu..nikad nisam očekivao od nje da izgleda kao Staron Stone ili Petra Maroja ali jebemu, imam i ja neki prag što je za mene lijepo i privlačno.

Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
sjedni i razgovaraj sa njom...podhitno

budi uporan i nemoj se dati preveslati spikama o umoru

to je potpuno krivi stav...on će nagovarati i ona će popustiti. i tako svaki puta - dakle, ona ide linijom manjeg otpora, a njemu (kao i u momo slučaju) se čini da žena želi sex - što je poptpuno krivo. Na taj način ona jednostavno njega veže za sebe samo radi tog sexa. Obavi i to je to.
Ja smatram da je sex nešto više od monotonog nutra-van cca 10-15 min. i gotovo...


Quote:
cvjetni uzorak kaže: Pogledaj post
A što te točno sprječava da joj pomogneš oko kućnih poslova i pričuvaš dijete dok se ona malo odmori?
ja svojoj ženi pomažem poprilično pa je situacija opet ista.

Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post

Gdje ćeš gore. U stvarnom životu se u masu slučajeva jednostavno moraju stvoriti uvjeti za seks. Jebiga, posao, djeca, prekovremeni, smjenski rad, stresovi sve to manje ili više negativno utječe na libido.
u tjedan dana sigurno se stvor bar kakav takva situacija gdje bi sex bio onako spontan i nenejavljen. ali žena tada radije gleda neku glupu emisiju na TVu ili razgovara na telefon...
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 14:18   #2082
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post


u tjedan dana sigurno se stvor bar kakav takva situacija gdje bi sex bio onako spontan i nenejavljen. ali žena tada radije gleda neku glupu emisiju na TVu ili razgovara na telefon...

Bolje nespontan i planiran seks nego nikakav. Ionako ljudi u dugim vezama hine spontanost u velikom broju slučajeva...

Mi recimo imamo malo dijete i ja ne mogu spontano niti novine pročitat, a kamoli se poseksat. Dođe večer, žena maltene kljuca od umora i oči joj se sklapaju pred televizorom. I što da ja radim? Da joj kitom mašem pred nosom?

Stvoriti uvjete znači odvojiti jedan dan ili barem nekoliko sati za seks i sve što uz to ide. Neke "zakočene" stvari jednostavno ne možeš otkočiti pritiskom na gumb.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 14:22   #2083
sviba a da se maznete prije veceri? makar zajednicko tusiranje ili zakljucavanje spavace sobe?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 14:25   #2084
Quote:
rusha kaže: Pogledaj post
Na ovom topicu sam prvi put saznala da postoji ta neka uzročnoposljedičnomagična veza između kućanskih poslova i seksa :grin:

Šalu na stranu. Nije stvar u kućanskim poslovima nego u osjećaju zajedništva i poštovanja. Seks nije valuta.

Povremeno zavirim na ovaj topic, iako se tu osjećam kao padobranac. Naime, nekad davno, kad nije ni postojao ovaj forum, ja sam bila "vaša" - osoba u čijem braku nedostaje seksa. Već godinama u mom braku ima nula seksa, no to više nije moj problem Nego, htjedoh reći, čitam sve to o trgovanju kućanskim poslovima i seksom - ja sam zaposlena, imam iznadprosječni broj djece, radim većinu kućanskih poslova, a imam poveliku kuću i vrt, te imam i pokoji hobi. Obzirom na dinamiku mog života, trebala bih biti seksualno mrtva. No nisam. Mislim da povezanost umora, kućanskih poslova i brige za djecu s nedostatkom seksa nije univerzalno rješenje. Problem je puno dublji.
Eleonore2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 14:33   #2085
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
eto, on se ne osjeca ispostovano ako ne jebe pa ne postuje nju time sto ne posprema pa onda ona njega opet ne jebe.......


meni se čini da je ovdje netko živčan

Ja sam prikazala situaciju, koja se desila i koja je najblaže rečeno GLUPA, ali isto tako vjerujem da je česta jer u 90% slučajeva vjerujem da žene gube interes za sex zbog umora i ovakvih situacija.

Realno sam prikazala problem.. nisam srala i rekla kako on mene jadnu naganja danima i ne pomaže ništa pa sam ja preumorna. Prikazala sam jednu situaciju, istina glupu situaciju u kojoj smo oboje bili ljuti i ni jedno ni drugo nismo na kraju dobili šta smo htjeli -možda se netko pronađe u njoj i napravi nešto drugačije da ju spriječi. Kako sam već rekla na ovaj forum sam došla da pokušam pomoć sebi da pokušam shvatit supruga koji ima veće potrebe od mene, a možda i vama... hm .. možda sam pogriješila
ja i on is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 14:34   #2086
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
sviba a da se maznete prije veceri? makar zajednicko tusiranje ili zakljucavanje spavace sobe?
A klinac od godinu i po?
Ne možeš zaključat ništa, jer bi nas zapalio skupa sa zaključanom sobom

Kod mene bi scenarij bio izgledniji ovako:
Vikend
Mali kod bake
Ujutro kavica negdje na terasici
Lagani ručak u nekom restaču
popodnevni drijemež (+ evantualno maženje)
Navečer boca vina i dalje ne moram pričati...
Maloga kupimo slijedeći dan kod bake

Eto...to su uvjeti za seks koje ja priželjkujem. Zvuči mnogo?
Vjerojatno bi taj dan kompenzirao (i kvalitetom i kvantitetom), mjesece nekakvih pokušaja seksa kad mali zaspe s ugašenim svjetlom i s jastukom u ustima ne bili proizveli previše buke.

Daj mi jedan takav dan tjedno i ja sam zadovoljan. Jedan takav dan tjedno otpušta kočnice i ukočen odnos. Opuštajuće provedeni trenuci s partnerom "podgrijavaju" atmosferu danima nakon toga tak da se i usred tjedna može zalomit koji seksić nabrzaka u iščekivanju ponovnog vremena koje partneri mogu odvojiti za sebe.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 15:19   #2087
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
meni samo jedno nije jasno....otkad smo počeli trgovati sa sexom?????
npr.ako on sredi kuću...ona će njemu dati p.....
LOOOOOOOOOOOOL

pa ovo je čista "prostitucija" da izvinete svi skupa...
Ovo je kao pitanje: "Što je prvo nastalo, jaje ili kokoš?"
To trgovanje najčešće nastaje u trenutku kada je žena preumorna i zbog toga ne želi seks, pa muž nastoji preuzimanjem kućanskih poslova rasteretiti suprugu da on bude raspoloženija za akciju. U toj razmjeni postoji niz nijansi u kojem omjeru supružnici pomažu jedno drugome i svaki par postavlja određenu ravnotežu koja njima odgovara. Ako pratiš razne portale, nebrojeno se puta pojavljuju ankete u kojima muškarac koji sudjeluje u kućanskim poslovima dobiva više seksa!
http://www.budi.in/10744-clanak-vise...ise-seksa.aspx
http://www.index.hr/xmag/clanak/musk...le/143265.aspx
http://www.24sata.hr/cudne-vijesti/b...-poslove-53165 itd.....

No, npr. u mojem slučaju, u nijednom razgovoru koji sam vodio sa svojom suprugom, nije navela svoj umor i prezaposlenost kućanskim poslovima kao razlog izostanka seksa. Ovdje bih možda spomenuo da ja u kućanskim poslovima sudjelujem više od onoga što se smatra da bi prosječan muškarac trebao sudjelovati u njima,i da s time nisam "trgovao" sa suprugom.

Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
....ja bih se stvarno zapitala s kim živim ako toj osobi ne mogu reći...čuj stara/stari....skidaj gaće....
Većina nas se je to ovdje pitala, i tražimo rješenje što kada druga strana ne želi "skinuti gaće" ....


Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
.... ljudi sex je sastavni dio života i jako bitan...ne zanemarujte tu činjenicu
Oni koji na ovoj temi postaju misle upravo tako kako si napisala. Jedan od rijetkih izuzetaka je "ja i on" koja nema jako izraženu potrebu za čestim seksom i sudjeluje na ovoj temi kako bi bolje razumjela svog partnera - Respect!.
just_easy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 15:20   #2088
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
A klinac od godinu i po?
Ne možeš zaključat ništa, jer bi nas zapalio skupa sa zaključanom sobom

Kod mene bi scenarij bio izgledniji ovako:
Vikend
Mali kod bake
Ujutro kavica negdje na terasici
Lagani ručak u nekom restaču
popodnevni drijemež (+ evantualno maženje)
Navečer boca vina i dalje ne moram pričati...
Maloga kupimo slijedeći dan kod bake

Eto...to su uvjeti za seks koje ja priželjkujem. Zvuči mnogo?
Vjerojatno bi taj dan kompenzirao (i kvalitetom i kvantitetom), mjesece nekakvih pokušaja seksa kad mali zaspe s ugašenim svjetlom i s jastukom u ustima ne bili proizveli previše buke.

Daj mi jedan takav dan tjedno i ja sam zadovoljan. Jedan takav dan tjedno otpušta kočnice i ukočen odnos. Opuštajuće provedeni trenuci s partnerom "podgrijavaju" atmosferu danima nakon toga tak da se i usred tjedna može zalomit koji seksić nabrzaka u iščekivanju ponovnog vremena koje partneri mogu odvojiti za sebe.


Odlično napisano

Roditeljima sa malom djecom definitivno nedostaje te spontanosti i opuštenosti.
Mi na žalost nemamo mogućnost baka servisa no valjda će bit bolje
ja i on is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 15:28   #2089
Quote:
ja i on kaže: Pogledaj post
Roditeljima sa malom djecom definitivno nedostaje te spontanosti i opuštenosti.
Mi na žalost nemamo mogućnost baka servisa no valjda će bit bolje
Ja valjda imam sreće, moje dijete je uvijek dobro spavalo. I dan danas spava ko zaklana, tako da jedini uvjet koji treba biti zadovoljen je da on ne zaspe prije nje. I da se taj dan nismo predugo vozili na bicikli jer mi onda vršnjakinja nije raspoložena

Sviba, ovo za vikende imaš pravo. Jedan takav dan s opuštajućim i neopterećenim seksom puni baterije i čini one "quickije" u tjednu slatkima a ne frustrirajućima.
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 15:29   #2090
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
A klinac od godinu i po?
Ne možeš zaključat ništa, jer bi nas zapalio skupa sa zaključanom sobom

Kod mene bi scenarij bio izgledniji ovako:
Vikend
Mali kod bake
Ujutro kavica negdje na terasici
Lagani ručak u nekom restaču
popodnevni drijemež (+ evantualno maženje)
Navečer boca vina i dalje ne moram pričati...
Maloga kupimo slijedeći dan kod bake

Eto...to su uvjeti za seks koje ja priželjkujem. Zvuči mnogo?
Vjerojatno bi taj dan kompenzirao (i kvalitetom i kvantitetom), mjesece nekakvih pokušaja seksa kad mali zaspe s ugašenim svjetlom i s jastukom u ustima ne bili proizveli previše buke.

Daj mi jedan takav dan tjedno i ja sam zadovoljan. Jedan takav dan tjedno otpušta kočnice i ukočen odnos. Opuštajuće provedeni trenuci s partnerom "podgrijavaju" atmosferu danima nakon toga tak da se i usred tjedna može zalomit koji seksić nabrzaka u iščekivanju ponovnog vremena koje partneri mogu odvojiti za sebe.
hmmmm...
1 - a kako ćeš malom objasnit da mora kod bake na 2 dana??
2 - što ćeš reć punici? da ti treba malo mira kako bi joj pojebo kćer (opet)
3 - pazi da od silne želje za sexom ne izgorite prije večeri - mislim na onu narodnu "tresla se brda rodio se miš"...

4 - meni taj scenario uopće nije niti zanimljiv niti obećavajuć...

mali ima 1,5 godina - dakle još spava poslije ručka?? eto ti prilike... u kuhinji, u dnevnoj sobi, na terasi...ne morate se ni skroz skinuti...
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 15:41   #2091
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
hmmmm...
1 - a kako ćeš malom objasnit da mora kod bake na 2 dana??
2 - što ćeš reć punici? da ti treba malo mira kako bi joj pojebo kćer (opet)
3 - pazi da od silne želje za sexom ne izgorite prije večeri - mislim na onu narodnu "tresla se brda rodio se miš"...

4 - meni taj scenario uopće nije niti zanimljiv niti obećavajuć...

mali ima 1,5 godina - dakle još spava poslije ručka?? eto ti prilike... u kuhinji, u dnevnoj sobi, na terasi...ne morate se ni skroz skinuti...
Ja ću ti reći samo da na kraju balade taj dan niti ne mora biti seksa. Situacija stvara "situaciju" samu od sebe. Ako se desi, desi se, ako ne, baterije su se napunile na drugi način i opet otvorile neke mogućnosti za neki drugi dan.


A klinac je jelte...khm..specifičan i dosta živahan. Kad se njega uspava, možeš komotno i ti leć kolko to izmori čovjeka, ali nije tema.


Opisao sam idealnu situaciju. Može se i tu naći kompromis, Nekoliko sati odvojeno za "sebe" i mogu se napraviti čuda. Ja ću samo reći da mi je s malim djetetom (koje mi je sve na svijetu da ne bi bilo zabune), jebena privilegija u miru pročitat novine, a kamoli se kvalitetno poseksat s ženom.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 15:42   #2092
Quote:
just_easy kaže: Pogledaj post
Ovo je kao pitanje: "Što je prvo nastalo, jaje ili kokoš?"
To trgovanje najčešće nastaje u trenutku kada je žena preumorna i zbog toga ne želi seks, pa muž nastoji preuzimanjem kućanskih poslova rasteretiti suprugu da on bude raspoloženija za akciju. U toj razmjeni postoji niz nijansi u kojem omjeru supružnici pomažu jedno drugome i svaki par postavlja određenu ravnotežu koja njima odgovara. Ako pratiš razne portale, nebrojeno se puta pojavljuju ankete u kojima muškarac koji sudjeluje u kućanskim poslovima dobiva više seksa!
http://www.budi.in/10744-clanak-vise...ise-seksa.aspx
http://www.index.hr/xmag/clanak/musk...le/143265.aspx
http://www.24sata.hr/cudne-vijesti/b...-poslove-53165 itd.....

No, npr. u mojem slučaju, u nijednom razgovoru koji sam vodio sa svojom suprugom, nije navela svoj umor i prezaposlenost kućanskim poslovima kao razlog izostanka seksa. Ovdje bih možda spomenuo da ja u kućanskim poslovima sudjelujem više od onoga što se smatra da bi prosječan muškarac trebao sudjelovati u njima,i da s time nisam "trgovao" sa suprugom.



Većina nas se je to ovdje pitala, i tražimo rješenje što kada druga strana ne želi "skinuti gaće" ....




Oni koji na ovoj temi postaju misle upravo tako kako si napisala. Jedan od rijetkih izuzetaka je "ja i on" koja nema jako izraženu potrebu za čestim seksom i sudjeluje na ovoj temi kako bi bolje razumjela svog partnera - Respect!.

joooj vidiš kako smo mi žene različite...uffff

ja se grozim muškarca u kuhinji i kućanskim poslovima....to mi je tako antisexi...
neki dan dolazim sa posla (subota) dragi pere suđe....meni mrak na oči

kao neka tetkica pere....odmah me prošla volja za sexom...a baš sam došla kući luuuuda
eto

nakon par sati kad sam zaboravila tu sliku...pao je sex i onda sam ga zamolila da me više nikad ne čeka doma sa pregačom...jbg...to sam ja

treba osluškivati želje i maštarije svojih partnera...i probati ih ostvarivati...to sigurno pali
ako ste baš loše sreće da ste naišli na antisexualne ljude....nema pomoći
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 17:54   #2093
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nije ni on sretan bas previse ako odradujes
a jadan. mora da ga to posebvno povrijedi pa se nece brinut ni o djetetu ni o domu.

koji klinac? sta mu je 15 godina pa nece usisat jer je buntovan prema roditeljima??
te stvari se moraju napravit, jer ako si vec isao radit obitelj, onda se izvoli brinut o njoj. nije vise tvoja guzica najbitnija
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 18:34   #2094
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
...kao neka tetkica pere....odmah me prošla volja za sexom...a baš sam došla kući luuuuda(
Očito mu nisi dala prilike da se ispraksira!

Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
... nakon par sati kad sam zaboravila tu sliku...pao je sex i onda sam ga zamolila da me više nikad ne čeka doma sa pregačom...jbg...to sam ja (
Tvoj je primjer čista suprotnost od razmjene kućanskih poslova za sex o kojoj je bilo govora.

Khm, premda sam dosta tolerantan i ne padaju mi teško asistencije po kuhinji, daj pliz, napiši gdje se danas još mogu pronaći takve žene.
Mislim, ono, žena se naljuti ako muž pere suđe, a onda kad se ona ohladi, još padne i sex. Za mene je već pomalo kasno, barem da sina uputim gdje da potraži ženu ....
just_easy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 21:04   #2095
Quote:
Povremeno zavirim na ovaj topic, iako se tu osjećam kao padobranac. Naime, nekad davno, kad nije ni postojao ovaj forum, ja sam bila "vaša" - osoba u čijem braku nedostaje seksa. Već godinama u mom braku ima nula seksa, no to više nije moj problem Nego, htjedoh reći, čitam sve to o trgovanju kućanskim poslovima i seksom - ja sam zaposlena, imam iznadprosječni broj djece, radim većinu kućanskih poslova, a imam poveliku kuću i vrt, te imam i pokoji hobi. Obzirom na dinamiku mog života, trebala bih biti seksualno mrtva. No nisam. Mislim da povezanost umora, kućanskih poslova i brige za djecu s nedostatkom seksa nije univerzalno rješenje. Problem je puno dublji.
Možeš li nas molim te prosvijetliti?
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 07:39   #2096
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Možeš li nas molim te prosvijetliti?
Ne mogu, jer ni nema jednoznačnog odgovora, ima mali milijun mogućnosti - neki su ljudi jednostavno slabijeg libida, nekima još dodatno oslabi kad obave reprodukciju, kod nekih je u pitanju manjak ili pad samopouzdanja, te dolazi do nezadovoljstva sobom općenito ili svojim tijelom, kod nekih se radi o gubitku (seksualnog) interesa za partnera, itd, itd.... Evo, od mojih prijateljica/poznanica koje nemaju interesa za seks mogu izdvojiti par primjera: jedna se udala za čovjeka za kojeg je smatrala da je dobar i pošten čovjek, da će biti dobar otac i muž i dobro će skrbiti za obitelj, nikad u toj vezi nije bilo nešto leptirića, a kad je rodila planirani broj djece, ona je potpuno izgubila volju. Imam par znanica kojima su muževi bili prvi i jedini muškarci u životu, koje smatraju da je seks precijenjena stvar i nije im to baš nešto bitno u životu. Mislim da se tu radi o seksualnoj nekompatibilnosti koja nije dolazila do izražaja dok su bile zaljubljene, a bogami, nisu ni imale materijala za usporedbu, pa da vide je li to to, sa seksualne strane. Jedna se udebljala i ne sviđa se sama sebi, druga nikad nije ni voljela seks, al je davala radi mira u kući dok je smatrala da mora..... itd, itd....
Kada bi stvarno bila stvar samo u raspodjeli kućanskih poslova, život bi bio jednostavan
Eleonore2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 08:17   #2097
Quote:
just_easy kaže: Pogledaj post
Očito mu nisi dala prilike da se ispraksira!



Tvoj je primjer čista suprotnost od razmjene kućanskih poslova za sex o kojoj je bilo govora.

Khm, premda sam dosta tolerantan i ne padaju mi teško asistencije po kuhinji, daj pliz, napiši gdje se danas još mogu pronaći takve žene.
Mislim, ono, žena se naljuti ako muž pere suđe, a onda kad se ona ohladi, još padne i sex. Za mene je već pomalo kasno, barem da sina uputim gdje da potraži ženu ....
ja sam valjda zadnji primjerak takve žene...jer gdje god se okrenem oko sebe sve žene pokušavaju od muškaraca napraviti nešto što oni nisu...
moj popravlja bojler, mijenja plinsku bocu...nosi teške torbe ako pretjeram u kupovini...
ne želim da čisti kupaonu i prtlja po kuhinji...jednostavno ne želim...žišku
jer je on moj MUŠKARAC...i kao takav mi je hot
da sam htjela ženu da mi se muva po kuhinji...imala bi cimericu...a ne muža

ljudi su vizualna bića...kao što muškarci vole žene u nekim komadima odjeće, sexi rublja i sl...tako i žene imaju svoj okidač
ja se trudim da u mom životu taj okidač nikad ne "zahrđa"

i kao što je eleonore gore napisala...ima žena koje mogu odraditi sve što treba tokom dana i opet biti željne sexa...jer su jednostavno takve
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 14:04   #2098
Quote:
Eleonore2 kaže: Pogledaj post
Evo, od mojih prijateljica/poznanica koje nemaju interesa za seks mogu izdvojiti par primjera: jedna se udala za čovjeka za kojeg je smatrala da je dobar i pošten čovjek, da će biti dobar otac i muž i dobro će skrbiti za obitelj, nikad u toj vezi nije bilo nešto leptirića, a kad je rodila planirani broj djece, ona je potpuno izgubila volju.

Imam par znanica kojima su muževi bili prvi i jedini muškarci u životu, koje smatraju da je seks precijenjena stvar i nije im to baš nešto bitno u životu. Mislim da se tu radi o seksualnoj nekompatibilnosti koja nije dolazila do izražaja dok su bile zaljubljene, a bogami, nisu ni imale materijala za usporedbu, pa da vide je li to to, sa seksualne strane. Jedna se udebljala i ne sviđa se sama sebi, druga nikad nije ni voljela seks, al je davala radi mira u kući dok je smatrala da mora..... itd, itd....

Kada bi stvarno bila stvar samo u raspodjeli kućanskih poslova, život bi bio jednostavan
Usla je u brak sa kalkulacijom poput moje prijateljice, s tim da moja danas ima ljubavnika i nema sanse da se rastane od muza jer on ima odredene kvalitete kao suprug koje je prizeljkivala (postovanje, podrska, mazenje...).
Tvoja je pak izgubila je volju jer je prihvatila situaciju i prilagodila se, no sto ako u njen zivot ude muskarac koji ce stvoriti lepitirice u zelucu, hoce li sex postati odjednom bitan?

Nekada je rjesenje stvarno tako jednostavno. Samo, na zalost, jednostavna rjesenja su rijetka i malo ljudi ima srece da problem rijese sa malo truda i prilagodbe.

Zadnje uređivanje Nica : 19.10.2011. at 23:21. Reason: popravak citata
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 14:43   #2099
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post


Usla je u brak sa kalkulacijom poput moje prijateljice, s tim da moja danas ima ljubavnika i nema sanse da se rastane od muza jer on ima odredene kvalitete kao suprug koje je prizeljkivala (postovanje, podrska, mazenje...).
Tvoja je pak izgubila je volju jer je prihvatila situaciju i prilagodila se, no sto ako u njen zivot ude muskarac koji ce stvoriti lepitirice u zelucu, hoce li sex postati odjednom bitan?

Nekada je rjesenje stvarno tako jednostavno. Samo, na zalost, jednostavna rjesenja su rijetka i malo ljudi ima srece da problem rijese sa malo truda i prilagodbe.
Slutim da te kvalitete u njoj ne mogu probuditi ni približnu "kurvu u krevetu" kakvu budi ljubavnik kojem eto, te kvalitete fale.

To mi je strašno.

Žena koja je "oslobođena" seksualno je u stanju od normalnog muškarca napraviti pravog jebača, a uz to i zadržati kvalitete koje taj čovjek ima kao muž.

Meni bi najgora uvreda na svijetu bila, najgore poniženje kada bi mi žena rekla da je sa mnom samo zbog kvaliteta koje si ti navela.

Znaš kako se kaže?

"ko te kara nek ti piše pesme!"
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.

Zadnje uređivanje Nica : 20.10.2011. at 09:33. Reason: popravak citata
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 14:45   #2100
Quote:
ja sam valjda zadnji primjerak takve žene...jer gdje god se okrenem oko sebe sve žene pokušavaju od muškaraca napraviti nešto što oni nisu...
moj popravlja bojler, mijenja plinsku bocu...nosi teške torbe ako pretjeram u kupovini...
ne želim da čisti kupaonu i prtlja po kuhinji...jednostavno ne želim...žišku
jer je on moj MUŠKARAC...i kao takav mi je hot
da sam htjela ženu da mi se muva po kuhinji...imala bi cimericu...a ne muža

ljudi su vizualna bića...kao što muškarci vole žene u nekim komadima odjeće, sexi rublja i sl...tako i žene imaju svoj okidač
ja se trudim da u mom životu taj okidač nikad ne "zahrđa"
:klap:Srećom nisi i srećom i ja imam takvu. I naravno, treba se truditi jer zaljubljenost je već davno prošla, a pranje suđa u zamjenu za sex mi je smješno.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.