Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Pogledaj rezultate ankete: Dali znate da postoje prirodni lijekovi za sve bolesti?
Znam 4 100.00%
Nesto sam cula/cuo 0 0%
Nisam znala/znao za sve bolesti 0 0%
Ne, koristim samo sluzbenu medicinu 0 0%
Glasovatelji: 4. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2011., 18:25   #141
Quote:
jok-THC-jok kaže: Pogledaj post
sto se tice ulja Ricka Simpsona, imam par nejasnoca
prvo, ne znam zasto ga doticni gospodin koristi pod imenom hemp oil, buduci da se taj naziv koristi za ulje dobiveno od sjemena konoplje
a ulje o kojem on prica nije ulje od sjemena, vec koliko sam shvatio ulje od pretezno lisca konoplje, sto je hash oil
najznacajnija razlika izmedju ta 2 ulja je u koncentraciji supstrata THC za kojeg se tvrdi da je najzasluzniji za ljekovite efekte
hemp oil ga ima u zanemarivim kolicinama, reda velicine 1%, a hash oil ga ima od 70% do 90%, koliko sam uspio procitat na vise mjesta
takodjer, pise da se za sto bogatije ulje THCom preporuca koristiti upravo indijska konoplja (marijuana indica) koja prirodno sadrzi vece kolicine THCa (oko 20%)
drugo, ono sto me najvise zanima
gdje mogu nabaviti tu indijsku konoplju, a da sam potpuno siguran u ono sto kupujem?
nije problem izdvojiti novac ako sam siguran u kvalitetu onoga sto kupujem
takodjer nije problem ni otici do npr amsterdama, ako netko zna dobar shop
ovako mogu preko interneta naici na svasta, ali u biti na kraju ne mogu biti siguran u ono sto kupujem
Mozda zbog problema sa zakonom koristi ime hemp oil.
Valjda si mislio cannabis indica, a ne marijuana indica, haha.
U Amsterdamu ju sigurno mozes nabaviti, samo ne znam kako to mislis dofurat u HR?!
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 08:51   #142
Ulje ima za kupiti
kod g. Ive Bačlije, sad je opet na trgu navodno
a šalje i poštom.....
lako se izgugla kome treba
__________________
u šopingu...
vjesttica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 16:47   #143
Quote:
vjesttica kaže: Pogledaj post
Ulje ima za kupiti
kod g. Ive Bačlije, sad je opet na trgu navodno
a šalje i poštom.....
lako se izgugla kome treba
no, gospodin Baclija proizvodi samo ulje od sjemena konoplje
koje kao takvo nema ucinka u suzbijanju malignih bolesti
jok-THC-jok is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 17:25   #144
da li se moze nabaviti u holandiji kanabisovo ulje?
don tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 21:59   #145
Mama mi boluje od karcinoma dojke. MOLILA bih, dal ima netko sa foruma tko je već radio ulje, sam?
Lil Okie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 22:54   #146
Quote:
don tila kaže: Pogledaj post
da li se moze nabaviti u holandiji kanabisovo ulje?
Mislim da ne..Može se nabnaviti ulje sjemenka kanabisa,a tebi treba ulje listova inike koja je puna smole..To je velika razlika u količini THC-a
Sanjinloncaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 23:42   #147
Quote:
Lil Okie kaže: Pogledaj post
Mama mi boluje od karcinoma dojke. MOLILA bih, dal ima netko sa foruma tko je već radio ulje, sam?
postoje filmici na youtube-u, no mislim da se to ulje ne bi isplatilo raditi, osim da imas vlastite nasade indice, posto bi te na crnom trzistu doslo vise desetaka tisuca kuna, ako ne i stotinu.
startrekfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 13:46   #148
Quote:
Aiko22 kaže: Pogledaj post
Rick je sam sebi izliječio rak kože i artritis no navodi kako ulje konoplje pomaže kod gotovo svih psihičkih i fizičkih oboljenja (artritis, dijabetes, psorijaza, kronova bolest, sve vrste raka, šizofrenija, alergije, depresije...popis je podugačak).
I śto je rekao u slućaju kożnih bolesti- da li se to ulje samo pije, samo maże ili i mażwe i pije?

Możeś molim Te napisati neśto viśe o naćinu koriśtenja toga ulja prema tome śta je on prićao na predavanju?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 01:00   #149
u slučaju kožnih bolesti, ulje se namaže na kožu i preko toga se zalijepi flaster. mislim da se svakih nekoliko dana nanovo nanese ulje na oboljelo mjesto.
detaljnije upute ćeš sigurno pronaći na internetu.
on je na predavanju pričao o tome kako je došao o svome životu, kakvih se sve bolesti riješio, pričao je o drugim ljudima kojima je pomogao, dao je upute kako se radi to ulje. u principu ti savjetujem da si pogledaj "run from the cure" dokumentarac.
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 18:44   #150
Quote:
Aiko22 kaže: Pogledaj post
...dao je upute kako se radi to ulje. u principu ti savjetujem da si pogledaj "run from the cure" dokumentarac.
Hvala za odgovor

A da li ima to ulje od indijskog kanabisa/konoplje negdje za kupiti u Hrvatskoj?
Ja imam kanabisovo ulje ali idustrijsko a on każe u tom dokumentarcu ta takvo ulje ne pomaże...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 19:50   #151
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
A da li ima to ulje od indijskog kanabisa/konoplje negdje za kupiti u Hrvatskoj?
Legalno se ne može kupiti jer je zabranjeno.
vjekos30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 15:09   #152
Jutarnji.hr - Vrhovni sud: Marihuana je lijek! Teško oboljeli od multiple smije pušiti travu da ublaži bolove

SlobodnaDalmacija - Vrhovni ga sud oslobodio: puši ‘travu’ da ublaži bolove
__________________
Comprehension would blow your mind!
r1chard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 23:26   #153
kanabis

Kanabis je najucinkovitiji ako se koristi sirov. Jedna stabljika (lisce) na dan u obliku soka ili narezano (samljeveno): http://www.youtube.com/watch?v=qgEP9FdIzT8
quartz3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 07:36   #154
Ulje od kanabisa-LIJEK ZA RAK,MULTIPLU SKLEROZU,DIJABETES i mnoge druge bolesti

dok smo tražili lijek za moju majku nailazili smo na razne razne metode liječenja...ali naišla sam i na tekstove o ulju od konoplje (ne sjemena već listova)...pa vam u prilog tome ostavljam da pogledate video i naučno objašnjenje kako THC djeluje na organizam...što znači...da ovdje nema dileme da li THC djeluje na stanice raka ili ne...

http://www.youtube.com/watch?v=wcwrB...d&noredirect=1

Zadnje uređivanje sensiaa : 22.03.2012. at 07:42.
sensiaa is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 09.06.2012., 08:14   #155
Mozes mislit kako su kapsule identicnog sastava kao i nesto prirodno. Malo morgen...
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 17:24   #156
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Mozes mislit kako su kapsule identicnog sastava kao i nesto prirodno. Malo morgen...
Onda ti je najbolje žvakat listove.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 20:00   #157
THCA ima drukčije djelovanje od THC-a, ali može slobodno žvakati lišće, neće odmoći
(samo što nije koala pa je bolje u mixer i zđusati malo herbal shakea za piće)


Sativex iako je "prirodan" tj. dobiven ekstrakcijom iz cvjetova biljke Kanabis, sadrži samo
THC i CBD, dok se ulje o kojem se raspravlja u ovoj temi sastoji od svih 80+ kanabinoida.
A fale naravno i ostali terpeni i flavinoidi koji se nalaze u "domaćem" ulju a u Sativexu ne.
__________________
Comprehension would blow your mind!
r1chard is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 20:51   #158
Moj post je trebao biti ironičan, ali dobro.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 21:30   #159
hmm =) da; malo mi je bilo čudno da ti ulećeš u raspravu a da nisi upoznat s informacijama o temi.
A i moderator si pa sam radije pripisao komentar možebitnoj neinformiranosti o detaljima sativexa,
nego sarkastično-ironičnoj namjeri ... koja bi se znači sada mogla okarakterizirati i kao blago trolerska ?

ccc ... hajd sada udjeli sam sebi jedan karton
__________________
Comprehension would blow your mind!
r1chard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 00:00   #160
Teško da nisam upoznat. Mislim, čitam temu od početka, a i ne samo na ovom forumu.
Evo - dat ću si jedan samoprijekor.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:21.